Loe ametlikku kirjeldust

   ISEAD Business School &nbsp The Institute for Higher Education ja arengu Administration (ISEAD) on seotud School of Management Villanueva ülikooli keskus, liitunud on Ülikooli Complutense Madridi, et arendada õpetamise, teadusuuringute ja hariduse valdkonnas koolitus direktorid ja juhid, ettevõtte ja Public Administration. &nbsp&nbsp ISEAD pakub oma üliõpilastele täiendõpet juhtimise, lähtudes konkreetse allikana ja keskenduda mis tahes tegevus, ausalt, teadmisi, professionaalsust ja juhtimine on muutnud eri majandussektorite maailmas, kõikehõlmava ja ühiskonna harmoonilist arengut ja rikkuse loomisel, koos tõusvoolude ettevõtluse jätkusuutliku ärimudelite vabaturu ja põlvkonna riiklikud strateegiad, mis kommunikatsiooniinstrumentide ce dünaamikale.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

ISEAD Business School

Kokkuleppel Francisco de Paula Santander, Colombia registrisse Kvalifitseeritud haridusministeeriumi Colombia ülikoolis. Resolutsiooni nr 4668 ja 7. mai 2012 Top 15. sept ... [+]

Master in Management kohaliku arengu

Arendab teadmisi ja kogemusi, et lahendada keeruline ja arenev väljakutseid säästva arengu ja solidaarsuse, säästva ettevõtluse ebasoodsamates piirkondades. Ära on potentsiaali ja konkurentsieelise iga territoorium, rakendades tehnoloogiad ärijuhtimise teenistuses luues jõukust ja tööhõivet.

Kokkuleppel Ülikooli Francisco de Paula Santander, Colombia

Kvalifitseeritud kantselei haridusministeeriumi Colombia. Resolutsiooni nr 4668 ja 7. mai 2012

Case Method

metoodika: Virtuaalklass pluss nädalas Colombia ja rahvusvahelise nädala Hispaanias Hind: Consult Stipendiumid: maksimaalselt 20%. Kestus: 4 semestrit Autorid: 58 Start: september 2012 Kaks kraadi: Kaks kraadi: Meistrid kohalikku arengut ISEAD ja Villanueva ülikooli keskus juurde Madridi Complutense ülikool Magister in Management kohaliku arengu Francisco de Paula Santander (UFPS) Colombia ülikoolis. Programmi struktuur ... [-]
Hispaania Madrid Colombia Bogotá Ameerika Ühendriigid Miami  + 2 Rohkem
September 2020
16 - 16 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
ISEAD Business School

Master in Management and Business Administration arendab teadmisi, oskusi ja teadmisi rakendada seisukohti juhtkonna vastutus ja kommenteeritud. Meie kapten areneb osalej ... [+]

Master in Management and Business Administration arendab teadmisi, oskusi ja teadmisi rakendada vastutavatele ametikohtadele ja tegevdirektorite. Meie kapten areneb osalejate orienteeritud ettevõtlust avastada ärivõimalusi, mis lisavad väärtust ettevõtte.

Kokkuleppel Pedagoogiline ja Tehnikaülikooli Colombia

Kvalifitseeritud kantselei haridusministeeriumi Colombia. Resolutsiooni nr 3863 ja 11. mai 2011

Mõeldud

See on suunatud spetsialistide ja juhtkonna vastutus, kes tahavad tugevdada juhtimise oskusi ja globaalne ning kõikehõlmav nägemus, et tegeleda üha keerulisemaks ja muutuvas väljakutseid ärimaailma.

Case Method

Metoodika: Online. Presencial Week Colombia pluss International Week Hispaanias... [-]

Hispaania Madrid Colombia Bogotá Ameerika Ühendriigid Miami  + 2 Rohkem
September 2020
Osakoormus
14 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
ISEAD Business School

Eesmärk on see programm on anda juhtidele ja tehnikud, oskuste ja juhtimisoskuste toimetulekuks on tarvis probleeme palju .. ... [+]

Eesmärk Master in Management kohaliku arengu on , et anda juhtidele ja tehnikud, oskuste ja juhtimisoskuste toimetulekuks on tarvis keerulise ja muutuva säästva arengu ja solidaarsuse väljakutseid territooriumil, nii maa- kui linnalähedastes, kohaldades tehnikaid ärijuhtimise teenistuses luues jõukust ja tööhõivet.

Mõeldud

Juhid vastutavad arengu ja / või programmide rakendamise ja projektide kohaliku ja maaelu arengu kes tahavad tugevdada oma haldussuutlikkust ja sujuvamaks oma kogemusi, rakendades meetodeid ärikoolides ja uute TCI.

Case Method

Metoodika: Online. Rahvusvaheline Nädal Hispaanias

Kestus: 1,150 tundi koolitust (13 kuud)

Tarbimine: veebruaris, juunis ja oktoobris... [-]

Hispaania Madrid Colombia Bogotá Ameerika Ühendriigid Miami  + 2 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Osakoormus
13 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles

ISEAD Sor Sol Cristina, Maestria Desarrollo Local

ISEAD Jaime Llano, Executive MBA

ISEAD Patricia Garzón.MBA 2014