Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Asutatud aastal 1986 Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset (IUIOG) on keskus lõpetanud ja teadus samaväärne sisuliselt koolilõpetajad Ameerika ülikoolides. See oli esimene ülikoolide instituut, mida Hispaanias edendas ja haldas eraõiguslik isik, José Ortega y Gasset Foundation, ja mis oli seotud avaliku ülikooliga, Madridi Complutense'i ülikooliga. Selle patrooniks on fondi José Ortega y Gasset-Gregorio Marañón , Madridi autonoomne piirkond, Haridus-, kultuuri- ja spordiministeerium, välisministeeriumi ja Madridi Complutense'i ülikool, samuti valiku konsensuse alusel valitud akadeemikute rühm.

missioon

Arendada ja edendada andeid õpilased teeniva sünergia akadeemilise maailma, kutse-, teadus- ja ettevõtete võrgustikke, mille eesmärk on koolitus õpilast teadlik ja tundlik on probleeme sotsiaalse keskkonna ruumi.

vaade

Tekkel akadeemilise kvaliteedi, tugeva multidistsiplinaarse ja seotus, et rahuldada üha globaalsemaks ja konkurentsitihedas maailmas, läbi õpetamise mudel, mis paneb personaalset tähelepanu õpilase väärtus, kooseksisteerimise klassis, kriitilise mõtlemise ja uute tehnoloogiate kasutamist.

väärtused

  • Sotsiaalne vastutus ja tundlikkus
  • teadusliku ranguse
  • akadeemilise innovatsiooni
  • Paljusus ja mitmekesisus mõtteid ja arvamusi
  • Sotsiaalse kaasatuse ja võrdõiguslikkuse

Meie ülikoolilinnak

Campus asub Madridi kesklinnas ja sümboolses hoones, vanas Residencia de Señoritases, mis asub Fortuny ja General Martínez Campose tänavate kokkutõmbumisel. See institutsioon mängis olulist rolli hispaania naiste kaasamisel kutsealasse. Õpetajate seas rõhutasid nad selliseid näitajaid nagu María Zambrano, Zenobia Camprubí, Gabriela Mistral, Victoria Ocampo, María Martínez Sierra ja Clara Campoamor. Ja nende klassiruumidest tulid sellised pedagoogid nagu Juana Moreno, María Comas Camps, Carmen Castilla, Margarita de Mayo Izarra ja Carmen Isern; teadlased nagu María García Escalera või Cecilia García de Cosa; poliitikavaldkondades nagu Victoria Kent või õigusspetsialistid nagu Matilde Huici.

Aastal 1978 Ortega y Gasset Foundationi peakorteriks muundatud raamatukogu paistab silma, mis on loodud José Ortega y Gasseti 13 000 mahust, millele on lisatud tuntud intellektuaalide, riiklike ja rahvusvaheliste institutsioonide bibliograafilised kogud. ; Gregorio Marañón'i raamatukogu ja 2011. aastal ning tänu Gregorio Marañoni fondiga ühinemisele.

Campusel on kõik vajalikud vahendid, et pakkuda koolitust, ning on varustatud kõige arenenumate tehnoloogiatega, mis hõlbustavad nii õpetajaid kui ka õpilasi nende tööde lõpuleviimisega.

Keskkonna kokkusattumine juhtivate professionaalsete ja intellektuaalsete ekspertide juuresolekul, kes oma õpetust teostavad, aitab kaasa IUIOG-le sobiva keskkonna loomiseks suurepärase hariduse omandamiseks, innukuse uurimiseks ja kriitilise vaimu loomiseks, mis See võimaldab meie õpilastel silmitsi oma isiklike ja professionaalsete väljakutsetega.

FOMi kogukond

Virtuaalne ruum, kus õpetajatel ja õpilastel on kohtumispaik. Ortega Marañón'i fondi korraldatud kultuuriürituste ja kõigi tema poolt hallatavate tootemarkide ja institutsioonide parim päevakord: IUIOG , Instituto Marañón , Goberna ja rahvusvahelised programmid.

Kõige värskem teave koolituspakkumise ja virtuaalse ülikooli värava kohta, kus õpilased saavad juurdepääsu akadeemilisele sisule, foorumitele, tegevustele ja kõikidele virtuaalsete seansside arendamiseks vajalikele vahenditele.

Õpilased peavad pääsema virtuaalsele ülikoolile FOM kogukonna lehekülje kaudu . Programmi akadeemiline kooskõlastamine annab neile kasutajanime ja parooli, et neil oleks juurdepääs. Selle platvormi kasutamisega tutvumiseks esitatakse põhilised kasutusjuhendid.

Asukohad

Madrid

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Address
Instituto Universitario Ortega y Gasset
c/ Fortuny, 53 -

28010 Madrid, Madridi kogukond, Hispaania
Telefon
+34 917 00 41 00