Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Ortega y Gassetti ülikooli teadusinstituut , IUIOG, on Madridi Complutense ülikooli juurde asustatud kraadiõppe tippkeskus . E specializado rohkem kui 30 aastat arengut ning aitab kaasa doktoriõppe ja meistrid kvaliteetne valdkonnas sotsiaalteadused, humanitaarteadused ja Terviseteaduste oma programmid on ametlik tunnustamine ja ka hinne prestiiži. Mitmed selle programmid on oma eriala parimate seas Hispaanias ja nende õpetamismudel edendab õpetamise kvaliteeti ja õpilaste kavandamist.

foto viisakalt Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Lõpetajate kogemus

foto viisakalt Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

FOMi kogukond

See on virtuaalne ruum ja kohtumispaik õpetajatele ja õpilastele. Selle kultuurilise ja akadeemilise ruumi kaudu on üliõpilastel juurdepääs rikkalikule kultuuritegevuse kavale, mida korraldab Ortega - Marañóni sihtasutus - rahvusvaheliste projektide edendamisega tegelev institutsioon, mis juhib ja võõrustab Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset teadusinstituuti, humanitaarteaduste instituuti ning Gregorio Marañóni terviseteadused ja rahvusvahelised programmid.

Samuti pakub FOM kogukond üksikasjalikku teavet kogu IUIOG koolituspakkumise kohta koos paljude erinevate kursustega. Samuti sisaldab see foorumite, trükiste ja kollektiivsete tegevuste kaudu, mis ühendavad õpilasi enam kui 22 riigist pärit üliõpilasi ühendava lõpetajate võrguga.

Asukohad

Madrid

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Address
Instituto Universitario Ortega y Gasset
c/ Fortuny, 53 -

28010 Madrid, Madridi kogukond, Hispaania
Telefon
+34 917 00 41 00