Insenia Design School Madrid

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

kool

Sisearhitektide koolitus alates 1998. aastast

INSENIA asutajad on olnud oma ametialase karjääri algusest peale, disainerid ja disainiõpetajad, üheaegselt ja lahutamatud.

Treeningukutse on pannud nad andma kogu Hispaanias sadu tasuta vestlusi ja seminare, mis on suunatud igasugustele sisekujunduse ja sisekujunduse huvilistele. Alates oma karjääri algusest, 20 aastat tagasi, on nad õpetanud erinevates disaini- ja dekoratsioonikoolides Madridis. Alates 1998. aastast alustasid nad oma koolitusprojektiga, mis viidi lõpule alates 2013. aastast ettevõttes CEROESPACIO IMADDE ja mille eesmärk oli jagada mõne nädalaga 20-aastase kogemuse vili igasuguste ruumide kujundamisel.

Õpetamis- ja juhtimismeeskond

INSENIA-ga koolituse peamine eelis on kahtlemata selle professorite, Hispaania dekoratsioonisektori juhtivate spetsialistide kogemus.

On võimatu õpetada seda, mida pole esimese inimese puhul harjutud ja kogenud. INSENIA teame, millest me räägime, sest oleme tõelised sisekujunduse, disaini, kunsti ja sisekujunduse professionaalid, kes on keskendunud oma professionaalsele karjäärile ja on kirglikud oma töö vastu. See teeb meist ainulaadse. Naudime oma projekti, et oma ja meie õpilaste unistused teoks teha: õppige üha enam maailma kauneima ameti, sisekujunduse kohta.

karjäärivõimalused

Kui soovite koolituse lõpus valida füüsilisest isikust ettevõtjana tegutsemise ja Insenia Design School Madrid oma sisekujundusettevõtte, Insenia Design School Madrid teile kogu teabe, mida vajate oma kutsetegevuse alustamiseks. Jagame teiega 20-aastase sisekujundusõppe ja projektiosakondade juhtimise tulemusi.

Ja kui teil on veel vaja, pöörduge meie dekoratsiooniettevõtete loomise nõustamisteenuse poole. Teeme hea meelega kõik vajalikud toimingud teile kogenud ja nõuetekohaselt registreeritud haldusjuhi käe all.

Sisekujunduskoolitus avab uksed lõpututele töö- ja ärivõimalustele. Meie õpilased jõuavad tööturule valmis liituma igat tüüpi ettevõtetega:

 • Sisekujunduse uuringud
 • Arhitektuuriuuringud
 • Reformiettevõtted
 • Dekoratsioonikauplused
 • Mööblivabrikud
 • Kujutiste ja dekoratsioonide konsultandid
 • Ürituste ettevõtted
 • Stenditootmisettevõtted
 • Kontoriseadmete ettevõtted
 • Mööblikauplused
 • Plaanib piiritlevad ettevõtted
 • 3D arhitektuurilise visualiseerimise ettevõtted
 • Dekoratsiooniajakirjad ja ajaveebid
 • Frantsiisi disaini osakonnad
 • Suurepärased DIY ketid

Professionaalsed õpetajad ja aktiivsed.

Meie professorid on aktiivsed spetsialistid, paljud neist on registreeritud oma erialaliitudes ja on täielikult kaasatud oma karjäärisse. Nendega õpid palju rohkem, sest need on ammendamatud anekdootide ja kogemuste allikad.

Klassi taastumine.

Kui tunnist jääb puudu, saate selle järgmisel korral õpetada. Kõiki meie tunde korratakse kord kuus või kaks korda kuus. On oluline, et te käiksite kõigil nendel ja see on põhjus, miks me oleme valmis andma teile kõikvõimalikud võimalused selle saamiseks.

Lühendatud kursused

INSENIA koolitusprogrammid on välja töötatud täieliku juhendamise saamiseks võimalikult lühikese aja jooksul, välistades selle, mida sellel kutsealal igapäevaselt ei tehta. Lihtsustatult öeldes oleme "eraldanud põhu teraviljast", et jääda tõeliselt tähtsaga üksi. Meie kursused süvenevad eriti projektide õppeainetesse ja üliõpilase poolt praktilistele projektidele vastavate praktiliste harjutuste väljatöötamisse, mis on välja töötatud kindlaksmääratud ruumides ja vastavalt meie kutsealase tegevuse tegelikkusele seatud nõuetele ja piirangutele.

Aeg õppida, harjutada ja nautida

Palume teil teoreetiliste tundide nädala jooksul harjutusi toimetada, kuid teil on kogu aeg vaja nende teostamiseks. Soovime, et saaksite seminaridest rõõmu tunda ja neid ära kasutada ilma stressi ja kiirustamiseta, mis on ette nähtud õppuste kättetoimetamise kuupäevadega. Seega uurite koos meiega kõigepealt õpitut ja seejärel harjutate õpituga piisavalt aega assimileerumiseks, rakendamiseks ja parandamiseks. Soovime, et saaksite oma koolitustest rõõmu tunda ja teil oleks piisavalt aega täiendavate tegevuste tegemiseks, näiteks muuseumide, dekoratsioonikaupluste ja spetsiaalsete raamatukogude külastamiseks.

Kultuuri- ja kaubandusvisiidid

Toome teid reaalsusele lähemale palju rohkem kui võite ette kujutada. Võite osaleda projektide esitlustel koos reaalsete klientidega, olla kaasas ühe meie sisekujundajaga koduvisiidil, külastada pooleliolevaid töid, külastada meie tarnijate toodete esitlusi, külastada koos meiega mööblitehaseid või materjalipoode või saata meid Peamised dekoratsioonimessid.

Tegelikud juhendatavad tavad

INSENIAs on tavad kaasatud meie magistriõppesse. Me ei saa koolitust lõpetada, kui seda pole tegelikkuses läbi viidud, vähemalt kuue nädala jooksul. Anname teie käsutuses võimaluse õpetada meie sisekujundusstuudios, et saaksite teada kliendi ja tarnijatega sõlmitud kokkuleppe tegelikkust.

Usume kindlalt vanasse „Õpipoisi“ meetodisse, mis on loodud teie „Õpetajat“ aidates. Seetõttu pakume teile võimalust teha koostöös meie oma stuudioga täiendavaid õpetamispraktikaid. Mõned meie endistest õpilastest töötavad nüüd meie dekoratsioonistuudio EstudioCeroEspacio vabakutselisena.

Võtke meiega alati ühendust, kui soovite

Kui koolitus on lõppenud ja teil on INSENIA endine üliõpilane, on teil piiramatu juurdepääs päringutele oma õpetajatele. Ärge kartke raskete projektidega nõustuda, me toetame teid ja hajutame teie kahtlused.

Vähemalt kaks korda nädalas avame klassiruumid väljaspool koolitunde, et saaksite tulla tööle ja nõu pidada õpetajatega kõigil teid puudutavatel teemadel.

Kas vajate oma dekoratsiooniettevõtte alustamiseks nõu? Küsige meie ettevõtlusnõustamist. Aitame teid kõige vajalikuga: haldusprotseduurid, registreerimine sotsiaalkindlustuses ja rahanduses, veebiturundus, veebilehed, sotsiaalsed võrgustikud ja palju muud.

Tööbüroo

Meie pakutavate kursuste ja magistrite eesmärk on pakkuda kõigile meie tudengitele uut sisekujunduse ja sisekujunduse eriala. Paljud ettevõtted tulevad meie poole soovi otsima spetsialiste ja meie õpilased ja vilistlased saavad sellest kasu.

Uudiste jaotises * saate olla teadlik igast uuest töö-, praktika- või koostööpakkumisest, mida sektori ettevõtted taotlevad.

* Ainult õpilastele ja Insenia vilistlastele.

Madriidi disaini südames

INSENIA õpetab Las Cortese Madridi naabruses, pealinna kõigi suurepäraste dekoratsioonipoodide läheduses (Trentino, Gastón ja Daniela, Gancedo, D'Erre, Keops jne) ning kunsti ja südame südames. Madridi disain, kahe sammu kaugusel Thysseni muuseumist, Prado muuseumist, Reina Sofía muuseumist ja Caixa foorumist, parimate kommunikatsioonidega ühistranspordi või autoga ning parkla 100 m kaugusel.

Dimad treeningpartnerid

Insenia Design School Madrid on osa Madridi Disainerite Assotsiatsiooni Dimad koolitusasutuste, kõrgemate disainikoolide ja koolituspartnerite komplektist. Liikmeks olemise tõttu on meie magistrantidel võimalus ka aasta jooksul olla tasuta partnerid. Sel viisil saavad nad valida suurepärase disainimaailmaga seotud kultuuri- ja hariduspakkumise ning osaleda aktiivselt kõigis ühingu tegevustes.

Asukohad

Madridi kogukond

Address
Calle del Marqués de Cubas,6
28014 Madridi kogukond, Hispaania