Institute for Advanced Architecture of Catalonia - IAAC

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Mis on IAAC?

Kataloonia Arenenud Arhitektuuri Instituut (IAAC) on teadus-, haridus-, tootmis- ja teavitustegevuse keskus, mille missiooniks on näha meie ühiskonna tulevast elupaika ja ehitada see tänapäeval.

112537_iaac111.jpg

IAAC järgib digitaalset revolutsiooni kõikidel skaalal (bittidest geograafiani, mikro-kontrolleritest linnadesse, materjalidest kuni territooriumini), et laiendada arhitektuuri ja disaini piire ning vastata inimkonna ees seisvatele väljakutsetele. IAAC on eksperimentaalne ja kogemuslik keskus, kus õpitakse läbi testimismetoodika, mis edendab tegelikke lahendusi.

IAAC on avatud, sõltumatu ja radikaalne mittetulunduslik sihtasutus, mille tegevus on 17 aastat; inspireeritud Barcelona arhitektuuri ja disaini pealinna väärtustest, kus leiutati urbanism ja kus kohalik kvaliteetne ja innovatsioonile orienteeritud uuring on seotud rahvusvahelise tipptaseme võrgustikuga tehnoloogia, arhitektuuri ja ühiskonna valdkondades.

IAAC on lisaks oma haridus- ja pro-teadustööle ka interdistsiplinaarne ja mitmekultuuriline stabiilne kogukond, mis otsib püsivat kontakti ja koostööd sadade õpetajate, teadlaste, institutsioonide ja ettevõtete vahel, kes on meiega koostööd teinud või mille eesmärk on pakkuda lahendusi \ t inimkonna suured väljakutsed.

Visioon

IAAC on haridus, kus on arenenud arhitektuur, Master in City

See on võimalik ka Fab Akadeemia kaudu, mis on hajutatud haridusmudel, mille eesmärk on tutvustada kõigile digitaalsele tootmisele. Rääkimata töötubadest ja lühikestest programmidest, kus rakendatakse kohalikke lahendusi, näiteks globaalset suvekooli , arendatud ülemaailmseid tegevuskavasid.

IAAC on Fabrication, millel on esimene Fab-i Barcelona, mis on esimene ja kõige arenenum digitaalse tootmise labor ELis, ja Green Fab Lab, esimene digitaalse tootmise labor, mis on orienteeritud iseseisvusele: kaks kohta, kus saab peaaegu kõike ehitada. Pärast FAB10 korraldamist 2014. aastal, 10. ülemaailmsel Fab Lab konverentsil, on Fab Lab Barcelona tugevdanud oma rolli Fab Lab võrgustikus, mis on üks digitaalse tootmise revolutsiooni ülemaailmsetest juhtidest ning Fab Academy programmi koordinaatorist.

IAAC on teadusuuringud tänu mitmetele Euroopa Liidu rahastatavatele projektidele, mis on välja töötatud koostöös Euroopa avaliku ja erasektori partneritega, keskendudes tehnoloogia rollile meie ühiskonnas ja linnades.

IAAC on iseseisvus, koos Valldaura Labsiga, iseseisva uurimiskeskusega, mis asub Collserola metropoli pargis, 20 minuti kaugusel Barcelona kesklinnast ja ümbritsetud 140 hektariga metsast, kus viiakse ellu terve rida laboratooriume tootmiseks ja tootmiseks. energia, toidu ja asjade katsetamine.

IAAC on teavitustegevus loengute, väljaannete, näituste ja võistluste kaudu. Tänu sellistele algatustele nagu IAAC loenguteeria või täiustatud arhitektuurikonkurss edendab IAAC oma väärtusi arutelus arhitektuuri, linnade, ühiskonna ja tehnoloogia üle, mis seisab silmitsi tänapäeva ülemaailmsete väljakutsetega.

112538_14711306_10154628257993824_8031058357072038494_o1.jpg

Missioon

Rõhutada ja tugevdada IAAC-i positsiooni hariduse ja teadusuuringute ülemaailmse viitena , samuti iseseisvuse ja digitaalse valmistamise jaoks teadusuuringute projektide konsolideerimise ja laiendamise, samuti ajakohaste ja arenevate akadeemiliste programmide kaudu.

Laiendada koostööd nii riikliku kui ka rahvusvahelise strateegilise avaliku ja erasektori partnerlusega .

Tugevdada meie nõustamistegevust, luues konkreetseid liite tööstusharudega, mis edendavad ja toetavad rakendusuuringuid.

Rohelise arhitektuuri, jätkusuutlikkuse ja taastuvate energiaallikatega seotud tegevuste tegevuskava aktiivne arendamine Green Fab Labi, Food Labi ja Energy Labi arendamise kaudu.

Tugevdada meie praegust tööd ja profiili spetsialiseeritud mõttekojana uuenduslike strateegiate jaoks linnaplaneerimise ja linnaplaneerimise valdkonnas, pöörates tähelepanu nutikate linnade väljakutsele.

Osakonnad

Selle ülesande täitmiseks on IAAC korraldatud neljas osakonnas, mis kõik on pühendatud teadus-, haridus-, tootmis- ja teavitustegevusele , missiooniks on ette kujutada meie ühiskonna tulevikku elupaik ja ehitada see tänapäeval.

Need osakonnad on:

  • Areti Markopoulou juhitud Advanced Architecture Group
  • Fab Lab Barcelona, režissöör Tomás Diez
  • Urban Sciences Lab, režissöör Willy Müller
  • Valldaura isemajandav Labs, lavastaja Vicente Guallart

IAAC on võtnud eesmärgiks, et maaelu areng oleks arhitektuurile ja urbanismile ning luua multidistsiplinaarsed teadmiste võrgustikud.

Selleks teeb instituut koostööd mitmete linnade ja piirkondade, tööstusrühmade ja uurimiskeskustega , sealhulgas Barcelona linnavolikogu, Collserola looduspargi, Massachusettsi Tehnoloogiainstituudi, Infotehnoloogia ja Arhitektuuri Keskuse (CITA). ) Lõuna-California Arhitektuuriinstituut (Sci-Arc), samuti erinevad ettevõtted, mille hulgas on CISCO, Endesa, Kuka Robotics ja paljud teised.

Koos nendega arendab instituut erinevaid uurimisprogramme ja projekte, mis koondavad eri valdkondade eksperte, näiteks arhitektuuri, inseneriteadust, bioloogiat, sotsioloogiat, antropoloogiat ja muid uurimisvaldkondi.

112541_ALTO-Technology2_0268.jpg

Väärtused

Kataloonia arenenud arhitektuuri instituut on:

Sotsiaalne: oluline sotsiaalne alus, alates suhtlemisest üksikisikute, ettevõtete ja organisatsioonidega üle kogu maailma, edendades innovatsiooni inimese elupaikade ehitamisel.

Sõltumatu: erasektori mittetulunduslik sihtasutus, mis teeb koostööd üksikisikute, ülikoolide, ettevõtete ja avalike organisatsioonidega, edendades uuenduslikke lähenemisviise.

Ülemaailmne: mõtlemises ja tegevuses inimkapitali päritolu, õppides maailma mitmekesisusest, edendades väga spetsiifilise identiteediga kohaliku tegelikkuse ehitamist.

Kompaktne: organisatsioon, mis on paindlik, kiire, kiire ja suudab ette näha meie aja uusi väljakutseid.

Informatiivne: digitaalsüsteemide tunnustamine tehnoloogiliseks baasiks, mis muundab meie maailma tänapäeval, nende tegevusvaldkondade tehnoloogiate ja protsesside integreerimine.

Looduslik: seotud iseseisvuse süsteemide edendamine vastavalt bioloogiliste ökosüsteemide reeglitele, et aidata luua ökoloogiliselt ja sotsiaalselt jätkusuutlikuma maailma.

Holistlik: üldine ülevaade inimese elupaikade kontseptsioonist, kujundamisest ja ehitamisest, mis hõlmab kõiki skaalasid (biteid geograafia järgi), koostoimet mitme distsipliiniga.

Miks õppida IAACis?

  • Te jagate seda elu muutvat kogemust erakorraliste üliõpilaste ja töötajatega rohkem kui 70 erinevast riigist.
  • Sa hakkad omandama uusimaid tööriistu ja tehnoloogiaid, mis õpivad oma sektorite parimate teadlaste, teadlaste ja spetsialistidega.
  • 70% IAAC vilistlastest leiab tööd pärast 6 kuu möödumist meie magistriõppest ja 90% ühe aasta jooksul.
  • Avastate Barcelona, mis on üks maailma parimaid linnu ja kes kujundab disaini, arhitektuuri ja linnateaduste suundumusi.
  • Te saate osa konsolideeritud inimeste võrgustikust - vilistlastest, teadlastest ja teaduskonnast - kes on teie pere, teie äripartnerid ja kujundab tulevikku käsikäes.
  • Teil on ligipääs ühele ELis kõige paremini varustatud digitaalse tootmise laborile Fab Lab Barcelona ja saate teada, kuidas töötada digitaalse valmistamisega akadeemilises keskkonnas, kus õpilaste arv on suurim (5 kuni 1) .

Asukohad

Barcelona

Address
Pujades 102, Poble Nou, Barcelona
08005 Barcelona, Kataloonia, Hispaania