Loe ametlikku kirjeldust

Mis on IAAC?

Kataloonia Arenenud Arhitektuuri Instituut (IAAC) on teadus-, haridus-, tootmis- ja teavitustegevuse keskus, mille missiooniks on näha meie ühiskonna tulevast elupaika ja ehitada see tänapäeval.

112537_iaac111.jpg

IAAC järgib digitaalset revolutsiooni kõikidel skaalal (bittidest geograafiani, mikro-kontrolleritest linnadesse, materjalidest kuni territooriumini), et laiendada arhitektuuri ja disaini piire ning vastata inimkonna ees seisvatele väljakutsetele. IAAC on eksperimentaalne ja kogemuslik keskus, kus õpitakse läbi testimismetoodika, mis edendab tegelikke lahendusi.

IAAC on avatud, sõltumatu ja radikaalne mittetulunduslik sihtasutus, mille tegevus on 17 aastat; inspireeritud Barcelona arhitektuuri ja disaini pealinna väärtustest, kus leiutati urbanism ja kus kohalik kvaliteetne ja innovatsioonile orienteeritud uuring on seotud rahvusvahelise tipptaseme võrgustikuga tehnoloogia, arhitektuuri ja ühiskonna valdkondades.

IAAC on lisaks oma haridus- ja pro-teadustööle ka interdistsiplinaarne ja mitmekultuuriline stabiilne kogukond, mis otsib püsivat kontakti ja koostööd sadade õpetajate, teadlaste, institutsioonide ja ettevõtete vahel, kes on meiega koostööd teinud või mille eesmärk on pakkuda lahendusi \ t inimkonna suured väljakutsed.

Visioon

IAAC on haridus, kus on arenenud arhitektuur, Master in City

See on võimalik ka Fab Akadeemia kaudu, mis on hajutatud haridusmudel, mille eesmärk on tutvustada kõigile digitaalsele tootmisele. Rääkimata töötubadest ja lühikestest programmidest, kus rakendatakse kohalikke lahendusi, näiteks globaalset suvekooli , arendatud ülemaailmseid tegevuskavasid.

IAAC on Fabrication, millel on esimene Fab-i Barcelona, mis on esimene ja kõige arenenum digitaalse tootmise labor ELis, ja Green Fab Lab, esimene digitaalse tootmise labor, mis on orienteeritud iseseisvusele: kaks kohta, kus saab peaaegu kõike ehitada. Pärast FAB10 korraldamist 2014. aastal, 10. ülemaailmsel Fab Lab konverentsil, on Fab Lab Barcelona tugevdanud oma rolli Fab Lab võrgustikus, mis on üks digitaalse tootmise revolutsiooni ülemaailmsetest juhtidest ning Fab Academy programmi koordinaatorist.

IAAC on teadusuuringud tänu mitmetele Euroopa Liidu rahastatavatele projektidele, mis on välja töötatud koostöös Euroopa avaliku ja erasektori partneritega, keskendudes tehnoloogia rollile meie ühiskonnas ja linnades.

IAAC on iseseisvus, koos Valldaura Labsiga, iseseisva uurimiskeskusega, mis asub Collserola metropoli pargis, 20 minuti kaugusel Barcelona kesklinnast ja ümbritsetud 140 hektariga metsast, kus viiakse ellu terve rida laboratooriume tootmiseks ja tootmiseks. energia, toidu ja asjade katsetamine.

IAAC on teavitustegevus loengute, väljaannete, näituste ja võistluste kaudu. Tänu sellistele algatustele nagu IAAC loenguteeria või täiustatud arhitektuurikonkurss edendab IAAC oma väärtusi arutelus arhitektuuri, linnade, ühiskonna ja tehnoloogia üle, mis seisab silmitsi tänapäeva ülemaailmsete väljakutsetega.

112538_14711306_10154628257993824_8031058357072038494_o1.jpg

Missioon

Rõhutada ja tugevdada IAAC-i positsiooni hariduse ja teadusuuringute ülemaailmse viitena , samuti iseseisvuse ja digitaalse valmistamise jaoks teadusuuringute projektide konsolideerimise ja laiendamise, samuti ajakohaste ja arenevate akadeemiliste programmide kaudu.

Laiendada koostööd nii riikliku kui ka rahvusvahelise strateegilise avaliku ja erasektori partnerlusega .

Tugevdada meie nõustamistegevust, luues konkreetseid liite tööstusharudega, mis edendavad ja toetavad rakendusuuringuid.

Rohelise arhitektuuri, jätkusuutlikkuse ja taastuvate energiaallikatega seotud tegevuste tegevuskava aktiivne arendamine Green Fab Labi, Food Labi ja Energy Labi arendamise kaudu.

Tugevdada meie praegust tööd ja profiili spetsialiseeritud mõttekojana uuenduslike strateegiate jaoks linnaplaneerimise ja linnaplaneerimise valdkonnas, pöörates tähelepanu nutikate linnade väljakutsele.

Osakonnad

Selle ülesande täitmiseks on IAAC korraldatud neljas osakonnas, mis kõik on pühendatud teadus-, haridus-, tootmis- ja teavitustegevusele , missiooniks on ette kujutada meie ühiskonna tulevikku elupaik ja ehitada see tänapäeval.

Need osakonnad on:

 • Areti Markopoulou juhitud Advanced Architecture Group
 • Fab Lab Barcelona, režissöör Tomás Diez
 • Urban Sciences Lab, režissöör Willy Müller
 • Valldaura isemajandav Labs, lavastaja Vicente Guallart

IAAC on võtnud eesmärgiks, et maaelu areng oleks arhitektuurile ja urbanismile ning luua multidistsiplinaarsed teadmiste võrgustikud.

Selleks teeb instituut koostööd mitmete linnade ja piirkondade, tööstusrühmade ja uurimiskeskustega , sealhulgas Barcelona linnavolikogu, Collserola looduspargi, Massachusettsi Tehnoloogiainstituudi, Infotehnoloogia ja Arhitektuuri Keskuse (CITA). ) Lõuna-California Arhitektuuriinstituut (Sci-Arc), samuti erinevad ettevõtted, mille hulgas on CISCO, Endesa, Kuka Robotics ja paljud teised.

Koos nendega arendab instituut erinevaid uurimisprogramme ja projekte, mis koondavad eri valdkondade eksperte, näiteks arhitektuuri, inseneriteadust, bioloogiat, sotsioloogiat, antropoloogiat ja muid uurimisvaldkondi.

112541_ALTO-Technology2_0268.jpg

Väärtused

Kataloonia arenenud arhitektuuri instituut on:

Sotsiaalne: oluline sotsiaalne alus, alates suhtlemisest üksikisikute, ettevõtete ja organisatsioonidega üle kogu maailma, edendades innovatsiooni inimese elupaikade ehitamisel.

Sõltumatu: erasektori mittetulunduslik sihtasutus, mis teeb koostööd üksikisikute, ülikoolide, ettevõtete ja avalike organisatsioonidega, edendades uuenduslikke lähenemisviise.

Ülemaailmne: mõtlemises ja tegevuses inimkapitali päritolu, õppides maailma mitmekesisusest, edendades väga spetsiifilise identiteediga kohaliku tegelikkuse ehitamist.

Kompaktne: organisatsioon, mis on paindlik, kiire, kiire ja suudab ette näha meie aja uusi väljakutseid.

Informatiivne: digitaalsüsteemide tunnustamine tehnoloogiliseks baasiks, mis muundab meie maailma tänapäeval, nende tegevusvaldkondade tehnoloogiate ja protsesside integreerimine.

Looduslik: seotud iseseisvuse süsteemide edendamine vastavalt bioloogiliste ökosüsteemide reeglitele, et aidata luua ökoloogiliselt ja sotsiaalselt jätkusuutlikuma maailma.

Holistlik: üldine ülevaade inimese elupaikade kontseptsioonist, kujundamisest ja ehitamisest, mis hõlmab kõiki skaalasid (biteid geograafia järgi), koostoimet mitme distsipliiniga.

Miks õppida IAACis?

 • Te jagate seda elu muutvat kogemust erakorraliste üliõpilaste ja töötajatega rohkem kui 70 erinevast riigist.
 • Sa hakkad omandama uusimaid tööriistu ja tehnoloogiaid, mis õpivad oma sektorite parimate teadlaste, teadlaste ja spetsialistidega.
 • 70% IAAC vilistlastest leiab tööd pärast 6 kuu möödumist meie magistriõppest ja 90% ühe aasta jooksul.
 • Avastate Barcelona, mis on üks maailma parimaid linnu ja kes kujundab disaini, arhitektuuri ja linnateaduste suundumusi.
 • Te saate osa konsolideeritud inimeste võrgustikust - vilistlastest, teadlastest ja teaduskonnast - kes on teie pere, teie äripartnerid ja kujundab tulevikku käsikäes.
 • Teil on ligipääs ühele ELis kõige paremini varustatud digitaalse tootmise laborile Fab Lab Barcelona ja saate teada, kuidas töötada digitaalse valmistamisega akadeemilises keskkonnas, kus õpilaste arv on suurim (5 kuni 1) .

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Institute for Advanced Architecture of Catalonia - IAAC

Magister täiustatud ökoloogilistes hoonetes on 11-kuuline akadeemiline programm, mis keskendub praktikale orienteeritud lähenemisviisi kasutamisele, et koolitada spetsial ... [+]

Magister täiustatud ökoloogilistes hoonetes on 11-kuuline akadeemiline programm , mis keskendub praktikale orienteeritud lähenemisviisi kasutamisele, et koolitada spetsialiste, kellel on arenenud teadmised ökoloogiliste hoonete projekteerimisel ja ehitamisel. Programm toimub Valldaura Labs'is, Hispaanias Barcelonas.

Barcelona esimese kuue kuu jooksul alustavad üliõpilased mitmeid intensiivseid ja kumulatiivseid mooduleid ja töötubasid, mis tegelevad kõigi arenenud ökoloogiliste hoonete, sealhulgas materjali-, termilise ja ainevahetushoonete projekteerimise ja ehitamisega seotud valdkondadega.

Pärast eespool nimetatud oskuste arendamist loovad õpilased kollektiivselt disainikontseptsiooni, strateegiad, valmistamismeetodid ja ökoloogilise ehitusprototüübi kavandid, mille nad ehitavad programmi viimase kolme kuu jooksul.... [-]

Hispaania Barcelona
September 2019
Inglise
Päevane õpe
11 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Institute for Advanced Architecture of Catalonia - IAAC

Emergent Futures (MDEF) Master on disaini üliõpilastele, kes soovivad oma fookuse huve laiendada ja omandada oskusi protestiks prototüüpide, ideede elluviimiseks ja praeg ... [+]

Sissejuhatus

Master for Design for Emergent Futures (MDEF) korraldab Kataloonia Arenenud Arhitektuuri Instituut ja ELISAVA Barcelona Disaini- ja Inseneriteaduskond koostöös Fab Akadeemiaga.

Meister on üheksa kuu pikkune kogemus (praegu töötatakse välja teine aasta) üliõpilastele, kes soovivad oma fookuse huve laiendada ja omandada oskusi protestide prototüüpide, ideede elluviimiseks ja kes tegelevad ümberkujundamise missiooniga ühiskonna asjade praegune olukord. Programm on struktureeritud neljas kriitilises etapis: uurimine, mõõtmine, mõtlemine ja rakendamine. Nendel neljal etapil püüab kapten pakkuda strateegilist nägemust ja vahendeid disaineritele, sotsioloogidele, majandusteadlastele ja arvutiteadlastele, et saada muutuste teguriteks mitmetes professionaalsetes keskkondades. Programmi keskmes on sekkumiste kavandamine toodete, platvormide ja kasutuselevõtu vormis, mille eesmärk on luua uusi tekkivaid tulevikuid, analüüsides varem ühiskonna ja tööstuse praeguseid väljakutseid.... [-]

Hispaania Barcelona
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
9 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Institute for Advanced Architecture of Catalonia - IAAC

Master in Robotics ja Advanced Construction (MRAC) püüab koolitada uue põlvkonna interdistsiplinaarseid spetsialiste, kes on võimelised seisma silmitsi meie kasvava vajad ... [+]

Master in Robotics ja Advanced Construction (MRAC) püüab koolitada uue põlvkonna interdistsiplinaarseid spetsialiste, kes on võimelised seisma silmitsi meie kasvava vajadusega jätkusuutlikuma ja optimeeritud ehituskeskkonna jaoks. Master keskendub kujunemisele ja turuvõimalustele, mis tulenevad uudsetest robotite ja täiustatud tootmissüsteemidest.

Seminaride, õpikodade ja stuudio projektide seguga seab magistriprogramm välja ehitussektori traditsioonilised protsessid. Uuritakse, kuidas robotite ja digitaalsete tööriistade edusammud muudavad meie uute tootmismeetodite protsesside ja projekteerimisvahendite ehitamise ja arendamise viisi.

MRAC pakub rahvusvahelist ja multidistsiplinaarset keskkonda, kus inseneridel, disaineritel, arhitektidel, käsitöölistel, teadlastel ja tööstuspartneritel on võimalus ehitustööstust ümber mõelda. Kapten toimub Kataloonia Arenenud Arhitektuuri Instituudis, loomingulises ruumis, mis on täielikult varustatud viimaste tootmistehnoloogiatega, rahvusvahelisel innovatsioonikeskusel traditsiooniliselt rikkalikus tööstuspiirkonnas.... [-]

Hispaania Barcelona
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
9 - 18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Institute for Advanced Architecture of Catalonia - IAAC

Barcelonas pakub IAAC rahvusvahelist magistriprogrammi arenenud arhitektuuris (MAA). MAA on suunatud arhitektidele, inseneridele ja disaineritele üle kogu maailma, kes so ... [+]

Sissejuhatus

Barcelonas pakub IAAC rahvusvahelist magistriprogrammi arenenud arhitektuuris (MAA). MAA on suunatud arhitektidele, inseneridele ja disaineritele üle kogu maailma, kes soovivad ette kujutada meie linnade ja ühiskondade tulevikku ning pühendunud selle ehitamisele.

Nagu esimene Master arenenud arhitektuur maailmas, IAAC MAA on nüüd jõudnud oma 19. väljaanne. Selle aja jooksul on IAAC saanud ja on olnud koduks enam kui 1000 üliõpilasele enam kui 70 riigist , muutes selle erakordselt rahvusvaheliseks ja mitmekultuuriliseks kohaks .

9 kuu (MAA01) või 18 kuu (MAA02) versioonis on Advanced Architecture arhitektuur akrediteeritud Universidad Politècnica de Catalunya (UPC) poolt vastavalt 75 ECTS ja 130 ECTS . MAA juhib arhitekt ja teadur Areti Markopoulou.... [-]

Hispaania Barcelona
September 2019
Inglise
Päevane õpe
9 - 18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Institute for Advanced Architecture of Catalonia - IAAC

Meister linnas ... [+]

Meister linnas

Linnaplaneerimise pealinnas Barcelonas toimub MaCT linnaplaneerimise praktika uuesti määratlemine

MaCT valmistab ette uued spetsialistid ja linnatehnoloogid rakendatavate visioonide ja linnaplaneerimislahenduste loomiseks, mis vastavad praegustele keskkonna-, majandus- ja sotsiaalsetele väljakutsetele. Kasutades tegelikke juhtumiuuringuid ja koostöös tööstuse, linnavalitsuste ja Euroopa Komisjoniga, töötab programm linnades reageerivate, detsentraliseeritud, produktiivsete, digitaalsete ja hüperühendustega süsteemide loomise kaudu.

Kontekst ja tegevuskava

Püüdes mõista tehnoloogia olulist rolli tulevaste linnakeskkondade loomisel, on Master in City... [-]

Hispaania Barcelona
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
9 - 18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles