Loe ametlikku kirjeldust

Miks õppida turundust IM-is

Kui uurite digitaalset turundust, siis IM-is mitmekordistate oma erialast koolitust

20 põhjust IM-i valimiseks:

Kvalitatiivne, pedagoogiline, töö-, majandus-, tehniline

KVALITATIIVSED PÕHJUSED

I. Uuring maailma suurimas Digital Business Schoolis. Rohkem kui 150 professorit, kes õpetavad oma keskusi klassis, levivad üle Hispaania, Iirimaa, Mehhiko, Costa Rica, Guatemala, Nicaragua, Hondurase, Colombia jne; üle 40 programmi, mis on spetsialiseerunud digitaalsele turundusele, rohkem kui 7000 õpilast 26 riigist ja oma kirjastust, kus on rohkem kui 14 avaldatud raamatut.

II. Kahekordne kraad. Kui koolitusprogramm on lõpetatud, saab üliõpilane Abat Oliba Ülikooli akrediteeritud diplomi ja professionaalsel tasandil IM. Rahvusvaheline turundusinstituut.

III. Meil on kvaliteedijuhtimise sertifikaat ISO 9001: 2008, järgime standardit UNE 66181, mis tunnustab meie online-koolituse kvaliteeti.

IV. Associates ja akrediteeritud Abat Oliba Ülikool, Costa Rica Cenfoteci Ülikool ning oleme osa FEDE (Euroopa Koolide Föderatsioon), ANCED (riiklik e-õppe ja kaugkeskuste ühendus) ja Adigital (Hispaania majandusühendus) organisatsioonidest. Digitaalne).

PEDAGOOGILISED PÕHJUSED

V. Tõhus pedagoogika: me põgeneme täiteainest, oleme tõhusad. Nii märkustes kui õpetajatena.

Organisatsiooni vabadus, mida soovid, õppida soovitud järjekorras ja pakkuda, kui soovite.

VI. Õppejõud Õpetaja otsinguprotsess on intensiivne ja nõudlik. Meil on suured digitaalse turunduse spetsialistid, kes naudivad oma kogemuste ülekandmist. Meie õpetajad teevad meid suureks.

VII. Õpetajate täielik toetus: Teil on kõik õpetajad kogu koolituse vältel, mitte ainult siis, kui te oma ainet uurite.

VIII. Integral Support Center: Me tahame palju IMi saadikuid, kellel on edukas edu maailmas. Me teeme kõik endast oleneva, et muuta teid lihtsaks . Me ei sea takistusi

IX. Õppimise modaalsus. Meil on üliõpilase vajaduste järgi kolm viisi: e-õpe (100% online), segatud e-õpe (näost-näkku ja online-kombinatsioon) ja suvekool, intensiivkursused juuni ja juuli jooksul.

X. Pakume 3 erinevat liiki klassid:

 1. Klassid *:
  dünaamilised klassid, mille eesmärk on rakendada teoreetilisi teadmisi kõige praktilisemaks maastikuks.
 2. Virtuaalsed klassid:
  Online-klassid keskendusid õpilaste kahtluste praktilisele lahendamisele
 3. Näost-näkku meistriklassid:
  kõrgelt kvalifitseeritud kõnelejate konverentsid, et tutvustada digitaalse turunduse viimaseid arenguid, mida üliõpilased saavad Barcelonas osaleda, või vaadata edasi oma virtuaalse ülikooli kaudu.

TÖÖPÕHJUSED

XI. Töö ja praktika Üle 40% meie üliõpilastest, kes praktikakohti teevad, on ettevõtete poolt tööle võetud.

XII. Seos sektoriga: sektor vajab töötajaid ja õpilasi vajavad tööd. Pakume pakkumise ja nõudluse rahuldamiseks ühendust.

XIII. Kokkulepped suurte digitaalsete ettevõtetega nagu Ebay ja praegu koostöös Google'iga, LinkedIniga, Twitteriga, Facebookiga jne.

XIV. Ettevõtte koolituses. Spetsiaalsed nõuanded ettevõtetele, me aitame personaliosakonnal valida parimad koolitused vastavalt teie ettevõtte töötajate vajadustele

MAJANDUSLIKUD PÕHJUSED

XV. Koolituse demokratiseerimine. IM-is tahame, et igaüks saaks õppida digitaalset turundust kõrgel tasemel, mistõttu kohandame kõigi meie koolitusprogrammide hindu, olles turul kõige konkurentsivõimelisemad.

XVI. Vaba rahastamine. IM-s pakume teile võimalust rahastada oma koolitust tasuta tasuta, ilma huvita, või kui soovite rohkem osamakseid või neid õigeaegselt jagada, saate seda teha Banc Sabadelliga 0% intressiga.

XVII. Boonusõpe kõigile töötajatele kolmepoolse fondi kaudu. Kui teie ettevõttel on piisavalt krediiti, on meie koolitus 100% subsideeritud.

XVIII. ISIC rahvusvaheline kaart. Kõigil meie õpilastel on üliõpilaste rahvusvaheline isikutunnistus koos allahindluste ja ainuõigustega (muuseumid, elektroonika, kauplused, reisid jne) enam kui 120 riigis.

TEHNILISED PÕHJUSED

XIX Teenused Kõikides meie klassiruumides on arvuti õpilase kohta viimase põlvkonna HP **, digitaalsete tahvlite, lai ja kaasaegsete ruumide kohta ning kiudoptilise wifi võrk (300 Gb), millel on Aruba seadmetega kõige arenenum jõudlus.

XX. Hariduse platvorm Meie virtuaalne ülikool on meie jaoks kohandatud ja meie õpilaste vajadused. See on üks kõige täielikumaid ja kasutatavamaid. Kõigi õpilaste jaoks on ööpäevaringselt saadaval individuaalsed õpetajad ja juhendajad, kes teid treeningu ajal kaasavad.

(*) See moodus on mõeldud ainult õpilaste jaoks, kes on näost-näkku

(**) Barcelona peakorteris kasutatavad seadmed. Ülejäänud kontorid nõuavad.

MIS MÜÜB USA?

Pakkuge parima turundusega digitaalse turunduse alal ja tehke see kõigile kättesaadavaks . Digitaalne turundus ei tohiks olla mõne ettevõtte omand.

Seetõttu loome igal aastal rohkem töökohti ja valmistame rohkem spetsialiste tööturule integreerumiseks . Olenemata õpilaste päritolust, on kõigile võrdsed võimalused .

Me koolitame, inspireerime ja teeme koostööd elukeskkonda edendava sektori üliõpilaste, vilistlaste, professorite ja spetsialistidega. Relatsioonisüsteem, mis toetab üksteist keerulises digitaalses keskkonnas.

IM-is, saate teada

 • Austus inimeste, institutsioonide ja esindatuse vastu.
 • Eetilise käitumise , terviklikkuse ja mõttevabaduse kaitse.
 • Avatud õppemudel , mis ühendab formaalsed ja mitteametlikud meetodid uute tehnoloogiate ja nende võimaluste kasutamiseks.
 • Tööturu dünaamilisus, õpilaste ja ettevõtete ühendamine. Profiilide uuesti töötamine tööturul.
 • Meie protsesside, teenuste ja kutsealase koostöö kvaliteet meie tegevuses.
 • Koolituse demokratiseerimine
 • Cercanía toob vahemaad ja et online saab midagi lähedast ja tuttavat.
 • Mõju: meie eesmärk on sama, mis üliõpilane, et parim digitaalse turunduse spetsialist on instituudist välja tulnud.
Programmide õpetamise keel:
 • Hispaania

See ülikool pakub ka:


Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Hakka kõrgelt kvalifitseeritud professionaaliks digitaalse turunduse alal töötamiseks. Kasuta kohalolekut põhitööriistade omandamisel RRSS-is. ... [+]

Master in Digital Marketing tuleneb vajadusest 2.0 turul, mille nõudlus nõuab kõrgelt kvalifitseeritud spetsialiste kõikides digitaalse turunduse valdkondades

Miks professionaalne meister digitaalses turunduses ja sotsiaalsetes võrgustikes?

Digitaalne turundus tekib vastuseks turu 2.0 vajadustele ja eeldab kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistide kaasamist kõikidesse oma valdkondadesse. See distsipliin ühendab traditsioonilised turundusstrateegiad uute meetoditega, mis on võimelised ära kasutama digitaalse meedia eripärasid ja ennetama tulevikku.

See koolitus annab teile uurimismeetodid, loomingulised protsessid ja võimsad tehnilised vahendid, et tõhusalt läbi viia digitaalse turunduskampaaniaid, sotsiaalmeedia strateegilisi plaane ja tegevusi mitmesugustes digitaalsetes kanalites, mis tagavad teie ettevõtte kõrge kasumlikkuse.... [-]

Hispaania Barcelona Madrid
September 2020
Hispaania
Osakoormus
14 kuud
Online
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Kõige täielikum ja praktilisem digitaalse turunduse spetsialiseerumise programm, mis on seni olemas. See hõlmab kõiki online-turunduse erialasid, mida peate valdama. ... [+]

Miks see programm?

Digimaailmas ei ole enam võimalus, vaid nõue. Ettevõtted, mis alles hiljuti olid kartlikult digitaalne, areneda struktuure, kus digiteerimine on sügav ja keerulise reaalsusega (side, logistika, turundus, müük, inimressursid jne). See, kui järeleandmatu nõudlus koolitatud spetsialistide tekib kohtuda uute turu nõudmistele.

Digitaalhalduse ülemaailmne meister pakub teile kõike, mida vajate veebikeskkonnas sujuvalt liikumiseks, ennustades oma karjääri kordumatute treeningutingimustega.

Täna, see on kõige spetsii fi c ja täielik pakkumine Digital Marketing hispaania kogu maailmas. Oleme teinud kõik endast oleneva, et tuua uuendatud sisu ja võimalus saada enne teie konkurendid.... [-]

Hispaania Barcelona Madrid
September 2020
Spanish (Spain)
Päevane õpe
2 aastat
Online
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Loo nullist online-äri, hoolitsedes iga detaili eest. Looge oma e-kaubanduse projekt ja rakendage digitaalse turunduse tööriistu, et motiveerida oma müüki loovalt. ... [+]

Aasta-aastalt kasvab online-müügisektori käive. Tööturg vajab üha rohkem spetsialiste, kes suudavad tõhusalt luua, hallata ja jälgida e-kaubandust.

Miks professionaalne meister digitaalses turunduses

Online-müügisektori käive kasvab igal aastal ja tööturul on vaja spetsialiste, kes suudavad tõhusalt luua, hallata ja jälgida e-kaubandust.

Professionaalne meister digitaalses turunduses

eesmärgid

Olge digitaalse turunduse ekspert e-kaubanduse jaoks suurepäraste vahenditega

Töötage eksperdina mis tahes online-turunduse ja e-kaubanduse valdkonnas.Meisterdame kõiki online-turunduse valdkondi kommunikatsioonistrateegiatest kuni tulemuste üksikasjaliku analüüsini tegevuskavades.E-kaubanduse projektide juhtimine, ettevõtte müügi tõhus haldamine ja suurendamine.Kes see on?Inimestele, kes soovivad luua oma e-poe ja kellel on vajalikud vahendid selle edukaks haldamiseks.Kõigile neile, kes töötavad digitaalse turunduse valdkonnas ja kellel on vaja omandada vajalikud online-sektori teadmised ja vahendid.Spetsialistid mis tahes ettevõtte piirkonnast, kes soovivad arendada ja mõista olulisi muudatusi, mida Internet turunduse ja e-kaubanduse strateegiates põhjustab.programm... [-]
Hispaania Barcelona Madrid
September 2020
Hispaania
Osakoormus
14 kuud
Online
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Selle kommenteeritud programmi omandada teadmisi ja oskusi vaja suurendada oma äri digitaalses keskkonnas. ... [+]

Miks see programm?

Seal on suur arv erinevaid digitaalseid vahendeid, mida saab kasutada, et saada oma äri. Küsimus on, kas sa tead? Ja mis kõige tähtsam, sa tead, kuidas ära?

Selle kommenteeritud programmi on omandada vajalikud teadmised ja oskused, et suurendada oma äri digitaalses keskkonnas. Leiad praktilist transversaalsele ja keskendunud saavutada tulemusi, koolitus, kus õpid võimaluste kasutamise peamiseks digitaalsete ressursside põhinevad teie ettevõtte eesmärkide saavutamiseks.

eesmärk"Õpid ära digitaalsete vahendite peamine kasu oma äri"Tutvuge tähtsamaid vahendeid digitaalse projektsioon äri.Tea võimalusi neid vahendeid.Teades, kuidas kõige paremini erinevate digitaalsete ressursside edendada online-äri.Omandada strateegiline visioon koordineerida meeskonnad tõhusalt ja saavutada ettevõtte eesmärke.Kellele see on suunatud?... [-]
Hispaania Barcelona Madrid
Võta kooliga ühendust
Spanish (Spain)
Päevane õpe
8 kuud
Online
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles