Loe ametlikku kirjeldust

Miks õppida Marketing IM

Kui õpid Digital Marketing, IM korrutada oma erialast koolitust

20 põhjust, miks valida IM:

Kvalitatiivne, haridus-, töö-, majandus-, tehnilise

KVALITATIIVNE PÕHJUSED

I. Digitaalne Business õpinguid maailma suurim School. Rohkem kui 150 professorid, kes õpetavad meie keskused kogu Hispaania, Iirimaa, Mehhiko, Costa Rica, Guatemala, Nicaragua, Honduras, Colombia, jne; rohkem kui 40 spetsialiseeritud programmid Digital Marketing, rohkem kui 7000 õpilast 26 erinevast riigist ja oma avaldades rohkem kui 14 raamatut avaldanud.

II. Double Degree. Üliõpilane, kui koolituse programm on lõppenud, saad programmi poolt akrediteeritud University Abat Oliba Diplom ja professionaalne tase, IM. International Marketing Institute.

III. Meil on ISO 9001: 2008 kvaliteedijuhtimise täita UNE 66181, mis tunnistab meie kvaliteedi online koolitust.

IV. Partnerid ja akrediteeritud ülikooli Abat Oliba on Cenfotec Ülikooli Costa Rica, ja me oleme osa FEDE (European Federation of koolid), tud viisil (National Association of keskused e-õppe ja vahemaa) Adigital (Hispaania Association of Majandus- organisatsioonid digitaalne), teiste hulgas.

pedagoogilistel põhjustel

V. Tõhus Pedagoogika: me käivitada täiteaine, meil on tõhusad. Nii märkmed ja õpetajatele.

Vabadus kui soovite, uuringu järjekorras sa tahad ja tarneid igal ajal.

VI. Õppejõud. Otsing protsess on intensiivne ja nõudlik õpetaja. Meil on suur spetsialistide Digital Marketing, kes naudivad liigub oma kogemusi. Meie õpetajad teevad meile suurt.

VII. Põhjalik toetust õpetajate: Mugavuste hulka kõik õpetajad kogu koolituse, mitte ainult siis, kui õpid oma teema.

VIII. Lahutamatu tugikeskuse: Me tahame palju suursaadikud õnnestub IM maailmas edasi. Me teeme oma parima , et sa muutunud üheks. Me ei pane takistusi.

IX. Uuring režiimis. Meil on kolme tüüpi vastavalt õpilaste vajadustele: e-õppe (100% -line), segaõppest (ka veebis kombinatsioon) ja Suvekool intensiivkursused ajal juunis ja juulis.

X. Pakume 3 erinevat klassi:

 1. Face klassid *:
  dünaamiline klasside rakendada teoreetilisi teadmisi praktilisem valdkonnas.
 2. Virtual klassid:
  online-klassi keskendunud lahendamine praktilistele küsimustele õpilast
 3. Meistrikursustel nägu:
  kõrgelt kvalifitseeritud kõlarid konverentsil avalikustada viimaseid arenguid digitaalse turunduse, kus õpilased saavad osaleda Barcelona, ​​ega näe lükkuks meie virtuaalne campus.

LABOR PÕHJUSED

XI. Töö ja internatuuri. Üle 40% meie õpilased teevad tavade lõpuks on palgatud ettevõtted.

XII. Ühendus sektor: majandusharu vajab töötajate ja üliõpilaste vaja , et töötada. Tegutseme pistik täita nõudluse ja pakkumise.

XIII. Digitaalne kokkulepped suurettevõtted nagu eBay ja praegu protsessi koostöös Google, LinkedIn, Twitter, Facebook jne ... Meil on ka lisatud Hispaania töö- teie projekti strateegia Ettevõtlus ja noorte tööhõive.

XIV. In Firmade asutamine. Enterprise spetsialistide nõuandeid, aitame personaliosakond valida parim koolituse vastavalt vajadustele töötajad oma firma

majanduslikel põhjustel

XV. Demokratiseerimine koolitust. IM soovime kõigile õppida digitaalse turunduse kõrgel tasemel, nii et me kohandatud hinnad kõigi meie koolitusprogramme, kõige konkurentsivõimelisemaks turul.

XVI. Tasuta rahastamise. IM pakume võimalust rahastada oma koolituse meie tasuta ilma huvi, või, kui soovite rohkem tasusid või murda neid aeg, saate teha Banc Sabadell, intressimääraga 0%.

XVII. Subsideeritud koolitust kõigile töötajatele läbi kolmepoolne Foundation. Kui teie ettevõttel on piisavalt krediiti, meie koolitus on 100% bonifica.

XVIII. Rahvusvaheline kaart ISIC. Kõik meie õpilased on International Student Identity Card, allahindlusi ja eksklusiivne kasu (muuseumid, elektroonika, shopping, reisimine jne) rohkem kui 120 riigis.

tehnilistel põhjustel

XIX. Teenused. Kõik meie klassis on üks arvuti ühe õpilase järgmise põlvkonna HP **, tahvlid, avar ja kaasaegne tühikuid ja traadita võrgu fiiberoptiliste (300 GB) suure jõudlusega meeskonnad Aruba, kõige arenenum turule.

XX. Hariduse platvormi. Meie virtuaalne campus on valmistatud spetsiaalselt meile ja vajadusi meie õpilastele. See on üks kõige täiuslikum ja kasutatav kogu maailmas. Saadaval on tasuta 24 tundi päevas kõigile õpilastele, õpetajatele ja juhendajad, kes kaasas te kohandatud koolituse ajal.

(*) See režiim ainult nägu õpilast

(**) saadaval peakorteris Barcelona Team. Muud kohad, konsulteerida.

Mis ajab meid?

Pakkuda parimat koolitust Digital Marketing ja teeb selle kättesaadavaks kõigile. Digitaalne turundus ei tohiks pärand vähesed ettevõtted.

Nii igal aastal me luua rohkem töökohti ja spetsialistid valmistuda integreerimist tööturule. Sõltumata of päritolu õpilast, võrdsed võimalused kõigile.

Me harida, inspireerida ja koostööd ühenduse õpilased, vilistlased, õpetajad ja spetsialistid edendada elav ja aktiivne võrgu sektoris. Relatsiooniline süsteem, et toetada üksteist keerulise digitaalses keskkonnas.

Leida IM

 • Austus eraisikutelt, institutsioonide ja mida nad esindavad.
 • Kaitse eetilise käitumise terviklikkust ja mõttevabadusele.
 • Open õppimise mudel, mis ühendab ametlike ja mitteametlike meetodite kasutamise suunas uute tehnoloogiate ja nende võimalustega.
 • Taaselustamine tööturul, mis ühendab üliõpilasi ja ettevõtetele. Profileerimine taasintegreerimine tööturule.
 • Quality meie protsesside, teenuste ja pühendumus koostööl osalemine meie tegevusele.
 • Hariduse demokratiseerimine
 • Lähedus tuua Internetis vahemaid ja muundada midagi lähedal ja tuttavad.
 • Mõju: meie eesmärk on sama õpilane, et instituudi välja parima võimaliku professionaalse Digital Marketing.
Programmide õpetamise keel:
Hispaania

See ülikool pakub ka:

Magister

Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Praegu olla konkurentsivõimeline äri on oluline kasutada oma kohalolekut digitaalse keskkondades. See on parim viis edasi areneks firma, nii majanduslikult ja strateegili ... [+]

Miks see Master?

Praegu olla konkurentsivõimeline äri on oluline kasutada oma kohalolekut digitaalse keskkondades. See on parim viis edasi areneks firma, nii majanduslikult ja strateegiliselt.

See Executive Master 's aste omakorda teid ekspert in digitaalse äri sektoris, teoreetiline alus, et on võimaldab teil üles võtma asjakohaseid otsuseid mõistlikult. Sul on võimalik kujundada ja koordineerida projekte ning äri strateegiaid.

eesmärgid"Sul on võimalik välja töötada ja otsene digitaalne projektide garanteeritud edu"Millel on lai ja valdkonnaülesed nägemus eri digitaalse ärimudeleid.Võitnud teoreetiline ja praktiline alus valikute tegemiseks planeerimise ja rakendamise digitaalse strateegiaid.Omandada strateegiline visioon koordineerida meeskonnad tõhusalt ja saavutada ettevõtte eesmärke.Saavutamine garantiid digitaalse ümberkujundamine oma äri.Kellele see on suunatud?... [-]
Hispaania Barcelona Madrid Iirimaa Dublin  + 1 Rohkem
October 2019
Päevane õpe
14 kuud
ülikoolis
Online
Loe edasi eesti keeles
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Sa tead, kuidas paljud digitaalseid vahendeid teil on teie käsutuses? Kas sa tead? Ja mis kõige tähtsam, sa tead, kuidas võimendada kasuks teie ettevõte? ... [+]

Miks see Master?

Sa tead, kuidas paljud digitaalseid vahendeid teil on teie käsutuses? Kas sa tead? Ja mis kõige tähtsam, sa tead, kuidas võimendada kasuks teie ettevõte?

Käesolevas kommenteeritud magistrikraadi annab teadmisi ja oskusi, et suurendada oma äri kõige olulisem digitaalse tööriistu. Õpid ära kõik võimalused parima digitaalse ressursse praktiline ja keskendunud saavutada ettevõtte eesmärke koolitust.

eesmärgid"Õpid tulemuste saavutamiseks strateegilise kasutamise digitaalsete vahendite"Tutvuge tähtsamaid vahendeid digitaalse projektsioon äri.Tea võimalusi neid vahendeid.Teades, kuidas kõige paremini erinevate digitaalsete ressursside edendada online-äri.Omandada strateegiline visioon koordineerida meeskonnad tõhusalt ja saavutada ettevõtte eesmärke.Kellele see on suunatud?... [-]
Hispaania Barcelona Madrid Iirimaa Dublin  + 1 Rohkem
October 2019
Päevane õpe
14 kuud
ülikoolis
Online
Loe edasi eesti keeles
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Identiteet brändi on sisuliselt ettevõtte ja selle pildi, parim presentatsioon. Professional Master in Social Media strateegiad, Branding ja reklaam Digital on kõige põhj ... [+]

Professionaalne profiili sotsiaalse meedia ekspert on üha keerulisemaks. Ettevõte vajab inimene, et katta tegevuste spektrit ümbruskonna seda rolli,

Miks Professional Master in Social Media strateegiad, Branding ja reklaam digitaalne?

Identiteet brändi on sisuliselt ettevõtte ja selle pildi, parim presentatsioon. Professional Master in Social Media strateegiad, Branding ja reklaam Digital on kõige põhjalikum koolitus spetsialiseerunud mõju brändi turule.

See koolitus ühendab kaks olulist sammast Digital Marketing; hea kaubamärgi maine kaudu Personal Branding ja tugev mõju sotsiaalsete kanalite kaudu tõhus kommunikatsioonistrateegia. Mõlema tööriistad saavutatakse eksimatu ametijuhendi tööturul.... [-]

Hispaania Barcelona Madrid
September 2019
Osakoormus
14 kuud
ülikoolis
Online
Loe edasi eesti keeles
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Professional Master ühenduse Manager ja digitaalse strateegiad ... [+]

Mõista sotsiaalse meedia kanalid, kus inimesed räägivad ja räägivad marki nad on muutunud oluliseks kommunikatsiooni platvormi 2,0

Miks Professional Master ühenduse Manager ja professionaalne digitaalne strateegiad?

Tänu kõrge maine sotsiaalse kanalid, firma võib kasvada hüppeliselt tegevuse kaudu oma klientidele ka sisu loojad RRSS-. Nii ühenduse Manager ja Social Media Marketing tegemise eest vastutavad võimalik levitamist ja positiivset mõju ettevõtte suhtlusvõrgustikes.

Professional Master ühenduse Manager ja digitaalse Strategies pakub võimalust spetsialiseeruda professionaalselt üheski neist valdkondadest. Ametnik, täielik ja tipptasemel koolitust annab teile kaks postitused nõudis ettevõtted valdkonnas Digital Marketing.... [-]

Hispaania Barcelona Madrid
September 2019
Osakoormus
14 kuud
ülikoolis
Online
Loe edasi eesti keeles
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Aastal Professional Master Digital Communication Strategies & Marketing Online saate põhjaliku koolituse, nii et saate edukalt kasutada roll direktori Digital Communi ... [+]

Nõudlus kommunikatsiooni spetsialistid, kes kapten digitaalse meedia kasvab plahvatuslikult.

Miks Professional Master Digital Communication Strategies & Marketing Online?

Digital Marketing on muutunud oluliseks vahendiks arengu äri osa. Nõuab sektor strateegiad on suutelised tekitama originaal ja tõhus teabevahetus, et tagada maksimaalne kasumlikkus äri kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid.

Aastal Professional Master Digital Communication Strategies & Marketing Online saate põhjaliku koolituse, nii et saate edukalt kasutada roll direktori Digital Communication; pakutakse välja parimaid tegevuskavad oma firma ja tulemuste analüüsimine, et parandada tulemuslikkust päevas.... [-]

Hispaania Barcelona Madrid
September 2019
Osakoormus
14 kuud
ülikoolis
Online
Loe edasi eesti keeles
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Digital Marketing on vastus turg vajab 2.0 ja nõuab lisamist kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid kõigis valdkondades. See distsipliin ühendab traditsioonilise turundus ... [+]

Master Digital Marketing tuleneb turul vaja 2,0 mille nõudlus nõuab kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid kõigis valdkondades digitaalse turunduse

Miks Professional Master in Digital Marketing ja sotsiaalsete võrgustike?

Digital Marketing on vastus turg vajab 2.0 ja nõuab lisamist kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid kõigis valdkondades. See distsipliin ühendab traditsioonilise turunduse strateegiad uute meetodite võimalik kasutada eripära digitaalse meedia ja prognoosida tulevikku.

See koolitus annab uurimismeetodeid loomeprotsessides ja võimas tehnilisi vahendeid tulemuslikult digitaalse turunduse kampaaniaid, strateegiliste plaanide Sotsiaalse Meedia ja tegevused erinevate digitaalsete kanalite tagada kõrge kasumlikkus firma.... [-]

Hispaania Barcelona Madrid
September 2019
Osakoormus
14 kuud
ülikoolis
Online
Loe edasi eesti keeles
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Professional Master in Digital Marketing & E-Commerce on kõik vajalikud tööriistad ja ergutada kaubandust online müügi või ettevõtlusega alustamiseks nullist metoodik ... [+]

Aasta-aastalt kasvab käive selles sektoris online müük. Tööturg järjest vajab spetsialiste, kes suudavad luua, hallata ja jälgida E-Commerce tõhusalt.

Miks Professional Master in Digital Marketing & E-kaubanduse?

Sektori käivet online müük kasvab iga aastaga ja tööturul nõuab spetsialistide luua, hallata ja jälgida E-Commerce tõhusalt.

Professional Master in Digital Marketing & E-Commerce on kõik vajalikud tööriistad ja ergutada kaubandust online müügi või ettevõtlusega alustamiseks nullist metoodikat. See on kõige põhjalikum koolitus, kui soovite teada, dünaamika Digital Marketing põhjalikult ja spetsialiseerunud E-Commerce sektoris.... [-]

Hispaania Barcelona Madrid
September 2019
Osakoormus
14 kuud
ülikoolis
Online
Loe edasi eesti keeles