Loe ametlikku kirjeldust

Vahemere Uuringute Instituudi protokolli (IMEP) on esimene institutsioon oma eriala asutati Valencia. IMEP (erakapitaliettevõttele nagu SL), siis 1997. aastal algatatud ja sellest ajast alates tema kogu meeskond päevas püüab pakkuda koolitust kõrgeima kvaliteediga, et valmistada parim spetsialistid maailma sündmus Organisatsioon, protokolli ja institutsiooniliste suhete.

Täna, peaaegu kaks aastakümmet hiljem, IMEP on keskus tuntud ülikooli tänu professionaalsust tema meeskond.

Hing IMEP moodustab tehnilise meeskonnaga ja õpetaja, kõrgelt kvalifitseeritud ja multidistsiplinaarne, kes töötavad iga päev õpilastega seda institutsiooni parim koht kasvada isiklikult ja professionaalselt.

kool

Metoodika

Pakume erikoolituskursustest erinevate koolituse üksikasjad (nägu, segatud ja kaugus), nii et õpilane saab valida ühe, mis kõige paremini sobib teie vajadustele. Me kombineerida erinevaid õpetamise metoodikat saavutamiseks kvaliteedi eesmärgid ja akadeemilist kursust pakume.

Seetõttu me arendame kapten istungid teoreetilised ja praktilised tüüp, formaat klasside keskenduda rühma dünaamika analüüsi ja arutelu, juhtumiuuringute ja probleemide lahendamisel praktilist juhtudel ja simulatsioone, ning loengud eksperdid. Õpetajad määratud praktilisi ülesandeid lahendada nii meeskond ja individuaalselt.

Me säilitada suhteid mitmesuguseid organisatsioone, mis hõlbustavad õigusaktide sisu koolituse, era- ja avaliku sektori nii, et õpilased saavad kontakti reaalsusega äri ja kutsetegevust.

Lisaks on meil teenus personaliseeritud ja grupi õpetused, mille eesmärk on suunata ja täiendada õpilaste koolitamine.

Lõppkokkuvõttes kohaldada Metoodika aktiivse osavõtmatuteks valdkonnas ürituste korraldamise, protokolli ja institutsiooniliste suhete.

kool

Praktika ja tööhõive

IMEP koolitus iseloomustab selle suunatust kutse maailma, lihtsustades juurdepääsu meie õpilased ja tööhõive tavade ettevõtete ja institutsioonide kogu Hispaania.

Võimalusele tavasid ja need oma faili võimaldab kõigil meie õpilased lõpetavad oma ülikoolihariduse mille otsekontaktis kutseala, kus nad soovivad spetsialiseeruda. Alates IMEP pakkumisi personaliseeritud nõu meie õpilased, et nad saaksid leida tavad kõige paremini oma profiili ootused ja huvid.

Lisaks pakume õpilastele nõu ja ressursse tööalast mis võib olla suureks abiks hõlbustada nende integreerimist tööturul.

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Hispaania

See ülikool pakub ka:

Magister

Instituto Mediterráneo Estudios de Protocolo

Master korraldav organisatsioon protokolli ja institutsiooniliste suhete (MST), mille on esitanud IMEP, on ametlik kraadiõppe programmi, mille eesmärk on teadus- ja profe ... [+]

Master in korraldav organisatsioon protokolli ja institutsiooniliste suhete (MST)Ta õpetab IMEP, on ametlik kraadiõppe programmi, mille eesmärk on teadus- ja professionaalse valdkonnas, mille eesmärk on tõsta corpus ja pädevus teostada spetsialistid ja teadlased ürituste korraldamine, protokoll ja institutsiooniliste suhete.

MST õpilased saavad valida õppima, mis sobib kõige paremini teie vajadustele, eemalt või isiklikult. Mõlemad režiimid järgida sama õppekava ja samade eesmärkide, pakkudes õpilasele samad volitused.

Meie programmid teoreetilist ja praktilist koolitust, mille eesmärk on arendada vajalikud tingimused spetsialistid korraldav organisatsioon protokolli ja institutsiooniliste suhete loovad väärtust avalike institutsioonide ja erafirmade oskusi.... [-]

Hispaania Alicante Spain Online
Oktoober 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Instituto Mediterráneo Estudios de Protocolo

Master strateegilise Turism planeerimise Sport (MTD), mille on esitanud IMEP, on eraldi pealkirja heaks kiidetud ülikooli Miguel Hernández Ülikool Elche (UMH). ... [+]

Master strateegilise planeerimise Sport Turism (MTD)Ta õpetab IMEP on eraldi pealkirja heaks kiidetud ülikooli Miguel Hernández Ülikool Elche (UMH).

See magistrikursus on suunatud spetsialistide ja / või ülikooli lõpetanud, kes soovivad avardada oma teadmisi ja oskusi, mis moodustavad valdkonnas disain ja strateegiline arengu turismi- ja sport.

Sel põhiaspektide valdkonnas strateegilise planeerimise ja juhtimise nendes sektorites on adresseeritud genereerimiseks maine ja brändi maine, pöörates erilist tähelepanu organisatsiooni ja planeerimise suured spordiüritused.

MTD õpilased saavad valida õppima, mis sobib kõige paremini teie vajadustele, klassiruumis või online. Mõlemad režiimid järgida sama õppekava ja samade eesmärkide, pakkudes õpilasele samad volitused.... [-]

Hispaania Alicante Spain Online
Oktoober 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles

¡Ahora estamos en GIPHY!