Instituto Séneca - Centro Internacional de Postgrado

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Maailmale avatud kujundus

Seneca Instituut , Madridis asuv rahvusvaheline magistriõppekeskus, mis tegeleb rohkem kui 20 aastat koolituse valdkonnas, kavandab ja arendab mitmeid programme, mis vastavad kvalifitseeritud spetsialistide turu vajadustele. suur nõudlus kõrge spetsialiseerumise järele rahvusvaheliste suhete , kommunikatsiooni , logistika ja juhtimise valdkonnas .

Pakutava koolituse poolt Seneca Instituut ulatub tehnilised kursused, ülikooli akrediteerimine, mille eesmärk omandamiseks või täiendamiseks põhjalikud teadmised teema, et Másteres ülikooliharidusega ja EAP, raamitud Euroopa kõrgharidusruumi (EHEA) kaudu Ekspertide ja spetsialistide diplomid .

112126_foto2.jpg

Enam kui kaks aastakümmet, mis meid toetavad, annavad aru saavutatud saavutustest, mis kaitsevad enam kui 75 rahvuse spetsialistide magistriõpet viiel mandril, kellele oleme aidanud saavutada oma ametialaseid eesmärke , hõlbustades nende hankimise vahendeid nende kaudu. iga teema kohta omandatud teadmised ja oskused, samuti kohalikud või rahvusvahelised tavad.

Meil on kõige täiuslikum iga meie koolituse ja õppematerjalide enda arengu tegevuskavad, mis esindab õpilase tõeline majanduse vaeva, keskendudes sisu kõiki aspekte, mida vaja , et teada teema või juhtimispiirkonnas.

Kõiki kursusi ja magistrikraate saab järgida segatud õppe versioonis või täielikult internetis . Esimesel juhul pakub Seneca Instituut vajalikke tunnistusi üliõpilaste viisade saamiseks väljaspool Hispaaniat elavatele üliõpilastele, teisel juhul hoolitseb juhendamine ja suhtlemine õpilastega. et nad tunnevad, et nad on integreerunud ja toetavad formatiivse tegevuse ajal.

Võtke meiega ühendust ja saame teid juhendada, et täiendada oma teadmisi, mis laiendavad neid spetsialiseerumise kaudu või viivad teid professionaalse ümberõppeni.

112766_shutterstock_556870582.jpg

Asukohad

Madrid

Address
Calle de Velázquez, 86, 28006
Madrid, Madridi kogukond, Hispaania