International Montessori Institute

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Meist

International Montessori Institute (IMI) on Montessori haridusele spetsialiseerunud keskus, millel on selge eesmärk: pakkuda klassikalist ja ranget Montessori koolitust, mis põhineks dr. Parim itaalia ja anglosaksi traditsioonidest.

Selleks valisime mõlemast profiilist koolitajad, pakkudes oma õpilastele laia ja ainulaadse vaate Montessori haridusele.

Meie õppejõud on hoolikalt valitud ulatusliku rahvusvahelise kogemuse eesmärgil, et edastada Montessori meetodi kõik rikkused.

See huvitav kombinatsioon muudab IMI maailma ainulaadse munitsipaali kohtumispaigaks, mis tekitab Montessori dialoogi, mis kindlustab Dr. Maria Montessori ideede ja visiooni.

Meie missioon

IMI-s soovime Montessori pedagoogika jõuda avaliku kooli. Meie eesmärk on, et kõik lapsed saavad selle meetodi abil õppida. Montessori klassiruum on valmis keskkond, kus lapsed suhtlevad ja arendavad oma potentsiaali. Lapsed saavad kõike keskpunktiks. Õppimisrütmid on erinevad, seetõttu peavad tegevused olema suunatud sellele rütmile, nii et need peavad olema individuaalsed.


Meie visioon

Meie sidemed erinevate riiklike ja rahvusvaheliste avalike ja erasektori organisatsioonidega on üha kindlad, mis julgustab meid jätkama aktiivset koostööd uuendusliku koolituse loomisel. Üks meie suurimatest väljakutsetest on meie kohaloleku suurendamine riigi tasandil ja omakorda meie rahvusvahelise kohaloleku suurendamine. Selleks korraldame lisaks meie veebikoolitusele ka seminare ja näost näkku koolitust erinevates riikides ja kontinentides. Uute koolide rakendamine erinevates keeltes, inglise keeles, itaalia keeles ja varsti portugali keeles annab meile võimaluse edastada Montessori meetod üle meie piiride.

Meie väärtused

Eetikapõhimõtted, millele meie keskuse kultuur põhineb, ja tähistavad meie käitumisjuhiseid, on samad, nagu dr. Montessori elus. Sel põhjusel on meie peamine mure lapsed. Me usume ühtekuuluvusel põhinevasse ühiskonda. Ühiskond, mis põhineb lapsepõlvest õppitud väärtustel haridussüsteemiga, mis asetab lapse keskmesse, andes turvalisuse ja enesekindluse; vajalikud vahendid, et see täielikult areneks.


Meie koolituse kvaliteet ja uute tehnoloogiate paindlikkus on muutnud meie keskpunktiks Montessori pedagoogika koolitamiseks. Tänu suurepärasele õppejõule ja inimrühmale, kes sooviksid ennast parimat pakkuda, on IMI nüüd turvaline.

Alates esimese Montessori kooli avamisest Roomas, 1907. aastal, on Montessori haridus laienenud nii kaugele, et kogu maailmas on praegu üle 25 000 Montessori kooli. Maria Montessori muutis haridust, luues pedagoogilisi materjale, mis aitavad õppimist ja keskenduda ideele, et kui midagi muuta, peab see olema kool, mitte laps.

Kõik meie õpilased saavad kasu meie virtuaalse ülikooli tööhõiveportaalis avaldatud tööpakkumistest, mida me saame erinevatest Montessori keskustest kõigis maailma riikides.

2017. aastal oli meil rõõm ja privileeg omada rohkem kui 1700 uut üliõpilast, kes on läbinud meie klassiruumid erinevate näost-näkku, segatud ja võrgukoolitusega. Õpilased erineva taustaga: Aasia, Ameerika Ühendriigid, Mehhiko, Argentina, Ecuador, Venezuela, Tšiili, Saksamaa, Prantsusmaa, Inglismaa jne. Ja muidugi kogu riigi territoorium.

Samamoodi osaleb enamus meie õpilastel enne treeninguperioodi praktiseerimist erinevates rahvuslikes ja rahvusvahelistes Montessori keskustes nagu Hongkong, Dubai, Mehhiko, Ameerika Ühendriigid, Argentina, Prantsusmaa ja Saksamaa jne.


Koostöö keskused ja organisatsioonid


Mis on Montessori?

  • Liikumise mõju õppimisele: märkimisväärne liikumine aitab õppida ja parandab kontseptsioonide säilitamise oskust; käte kasutamine on suurepärane ajju sisestatud info kanal.
  • Valik ja tajutava juhtimisviis: iga õppimine on sügavam ja lihtsam, kui inimesed valivad, mida me tahame õppida, ja me saame selle õppimise jälgida.
  • Auhinnad ja välimine motivatsioon takistavad õppimist. See on positiivse ja positiivse inimese sisemine motivatsioon.
  • Õppimine eakaaslastel hõlbustab arusaamist: vastastikune dialoog on väga võimas võtmeks nii õppija kui õppija jaoks.
  • Olulised õpikeskkonnad: ükskõik millist akadeemilist teemat saab käsitleda mõistlikult ja see parandab õppimise intensiivsust.
  • Haridus peaks edendama ennekõike meie täidesaatvat funktsiooni: (planeerimine, otsustamine, kujutlusvõime, enese õigsus, eneseteadvus või muu hulgas strateegiate valimine); see on võimalik ainult nende oskuste tegelikul praktikas.
  • Keskkonna järjekord (füüsiline, ajaline jms) aitab luua korrektset aju.
  • Paljud muud elemendid, mis muudavad Montessori hariduse, näiteks füüsilise korra tähtsus vaimse korra ülesehitamiseks või muu hulgas stressi kõrvaldamise tähtsus, on valideeritud tervisliku ja tasakaalustatud arengu jaoks olulise tähtsusega.

Asukohad

Vilafant

Address
Carrer Comerç,44
17740 Vilafant, Kataloonia, Hispaania

Rooma

Address
“Istituto Comprensivo Bruno Munari”, Casa de Niños.
Via Angelo Mauri 5

Rooma, Lazio, Itaalia

Barcelona

Address
Universitat de Barcelona–Facultat d'Educació, Campus de Mundet, Universitat de Barcelona, Passeig de la Vall d'Hebron, 171
08035 Barcelona, Kataloonia, Hispaania

Barcelona

Address
Universitat de Barcelona–Facultat d'Educació, Campus de Mundet, Universitat de Barcelona, Passeig de la Vall d'Hebron, 171
08035 Barcelona, Kataloonia, Hispaania