Loe ametlikku kirjeldust

School page option 1

Ülikooli vaim

Kutse õppida ja maailma muuta

Ülikool hõlmab teadmisi, teadusuuringuid ja teadmiste edasiandmist. Kuid me püüame rohkem.
Me oleme inimesed, kes pühendavad oma aega ja pingutusi, et maailma muuta. Seda eesmärki näete UIC Barcelona tegevuses. See on meie DNA-s.

Kas ülikooli kogemus on alati unistanud

Iga õpilase südamesse paigutamine tähendab, et olete UIC Barcelona peategelane.

See on meie pühendumus teile, mida peegeldavad individuaalne tähelepanu, väikesed klassirühmad, sõbralik õppeasutus, toetavad teenused ja kõik, mida vajate oma oskuste parandamiseks.

Sildade loomine professionaalse reaalsusega

Oleme seotud ühiskonna ja ettevõtetega. Klassid on harjutanud ja õpetavad aktiivsed spetsialistid. Neid täiendab töökoha programm. Kõigil neil põhjustel on UIC Barcelona üks parimaid tööalase konkurentsivõime tasemeid katalaani ülikoolisüsteemis.

Barcelonas ja seoses maailmaga

Mitmekultuuriline Barcelona annab talentide ja teadmiste üleüldise tausta.
Meil on ka rahvusvahelised lepingud ja vahetusprogrammid välismaiste ülikoolidega. Mõned meie kraadiõppekavadest õpetatakse osaliselt inglise keeles; saate isegi kogu oma kraadiõppe programmi selles keeles.

Akrediteerimine

Catalunya ülikooli ülikoolide ametlik tegevus alustas ametlikult 1997. aasta oktoobris. Orgaanilised seadused 11/1983 ülikoolireformi kohta (LRU) koos Kataloonia seadusega 26/1984 kehtestasid sobiva õigusliku raamistiku ülikooli asutamiseks. võime anda ametlikke kraadiõppe tunnistusi. Fundación Familiar Catalana (Catalan Family Foundation) võttis täieliku vastutuse selle akadeemilise projekti elluviimise eest.

School page option 2

Kõige olulisemad põhjused, miks üliõpilane peaks kaaluma UIC Barcelona õppimist

 1. Rahvusvaheline kogemus ühes maailma kõige põnevamas linnas: Barcelona
 2. Kõrgelt kvalifitseeritud professorid ja spetsialistid, kes armastavad õpetada rahvusvaheliselt
 3. Ametlikud kraadid ja praktiline koolitus
 4. Rahvusvahelised praktikakohad
 5. Suur tööalane konkurentsivõime
 6. Optimaalne viis keeleoskuse parandamiseks
 7. Isiklik juhendamine ja nõustamine kõigile programmidele ja kõigile õpilastele
 8. Võrgustikud ja kontaktid
 9. Juhtimise ja ettevõtlusoskuste arendamine
 10. Jätkata haridust: magistri-, magistri- ja doktorikraad. programmid

Teenused

Majutus: Kui vajate ülikooli ajal majutust, on Teil võimalik taotleda üliõpilaselamuid, kortereid ja tube, mis on spetsiaalselt teie vajadustele kohandatud.

Sport: UIC Barcelona õppimine tähendab üldist arengut isikuna. Me julgustame üliõpilasi osalema spordis ja füüsilises tegevuses. Ülikool edendab ja korraldab sporditegevusi, võistlusi ning pakub üliõpilastele allahindlusi ja muid eeliseid, et neil oleks juurdepääs teistele Barcelona rajatistele ja organisatsioonidele.

Coaching ja nõustamine: Nõustamis- ja juhendamisteenused, mis on mõeldud õpilastele isiklike ja professionaalsete väljakutsete saavutamiseks.

Õpilase elu

Õpilaste teenused: aitab teil saavutada kõige olulisemat: teie isiklikud eesmärgid.

Ta korraldab mitmesuguseid kultuurilisi, spordialaseid, sotsiaalseid ja akadeemilisi tegevusi. Teenus annab teavet ja juhiseid ülikooli akadeemiliste, haldus- ja kooliväliste küsimuste kohta.

UICi üliõpilasteenused vastutavad ülikooli üliõpilaste teavitamise ja nõustamise eest, kuidas hallata oma paberitööd ja ka muid kooliväliseid küsimusi.

Vilistlased: UIC Barcelona edastab oma akadeemilise filosoofia ühiskonnale oma 12 000 lõpetaja kogukonna kaudu. See filosoofia on tipptasemel tööl, üksikisik asetseb kõike keset, soov teenida ja pidevalt otsida tõde.

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise
 • Spanish (Spain)

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

International University of Catalonia

Arhitektuuri ja disaini ärijuhtimise magistrikraad püüab tagada, et teil oleks võimalik oma eriala väärtust ettevõtte oskusteabe abil tuua. Need teadmised suurendavad tei ... [+]

Tehnilise / loomingulise maailma ärivaldkonnas on märkimisväärne puudus spetsialistidest, kellel on oma erialale omased teadmised ja oskused ettevõtte arendamiseks ja nõuetekohaseks juhtimiseks.

Arhitektuuri ja disaini ärijuhtimise magistrikraad püüab tagada, et teil oleks võimalik oma eriala väärtust ettevõtte oskusteabe abil tuua. Need teadmised suurendavad teie suutlikkust oma äri laiendada ja suurendada oma võimalusi liituda oma sektori juhtivate ettevõtetega, kes vajavad tehnilisi teadmisi omavaid spetsialiste ja mitmekülgset, uuenduslikku ja strateegilist ärimõtet.

Selle magistrikraadiga saate koolituse, mis on vajalik projektijuhtimise professionaalse eksami sooritamiseks, ja saada projektijuhtimise instituudi (USA) sertifitseeritud projektijuhiks.... [-]

Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
International University of Catalonia

See magistrikraad pakub teile teadmisi ja kogemusi, mida vajate ettevõtluse edendamiseks, pöörates erilist tähelepanu rahastamisele kui põhiteemale. Praeguses makromajand ... [+]

See magistrikraad pakub teile teadmisi ja kogemusi, mida vajate ettevõtluse edendamiseks, pöörates erilist tähelepanu rahastamisele kui põhiteemale. Praeguses makromajanduslikus kontekstis, võttes arvesse olemasoleva krediidi puudumist, saavad riskikapitalitööstused ja erakapitali investeerimisfondid üha rohkem ettevõtete rahastamisvõimaluseks.

Barcelona on silmapaistvam, kuna tal on palju eraisikutele spetsialiseerunud üksusi ja ettevõtete finantseerimist, mis toetab ja rahastab uute ettevõtete arengut.

Mõnedes ringkondades on Barcelona praegu sama, mis üheaegselt esitati Ameerika Ühendriikides Silicon Valley'ile.

Meie UIC Barcelona eesmärk on edendada ettevõtlusvaimu ja meie ühiskonnas asuvate ettevõtete loomist ning sellepärast pakume teile selles valdkonnas parimat haridust.... [-]

Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
10 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
International University of Catalonia

Alustage oma koolitust kultuurijuhina ja asetage end töökohti loovasse arenevasse tööstusesse. UIC Barcelona magistriprogramm kunsti- ja kultuurijuhtimise alal on praktil ... [+]

Akadeemiline aasta 2017-2018: 9. väljaanne

Alustage oma koolitust kultuurijuhina ja asetage end töökohti loovasse arenevasse tööstusesse. UIC Barcelona magistriprogramm kunsti- ja kultuurijuhtimise alal on praktiline rahvusvaheline lähenemine.

Saate omandada põhjalikke teadmisi ettevõtlusest, mis puudutab kultuuritoodete ja -teenuste tööprotsesse. Lisaks võtmevaldkondades asuvatele ainetele hõlmab programm ka juhtumeid ja uute tehnoloogiate kasutamist edendavaid teemasid.

Õpilased õpivad ka kahe spetsialiseerumissuuna töö dünaamikast: visuaalsest kunstist ja kultuuripärandist ning loomingulistest kultuuritööstustest. Eesmärk on tagada multifunktsionaalne multidistsiplinaarne profiil, et saaksite töötada kultuuripoliitika, institutsioonide ja projektide valdkonnas. See magistriprogramm on tihedalt seotud Barcelonas asuva linnaga, millel on esmaklassiline kultuuriporomaaria ja arvukad rahvusvahelised projektid.... [-]

Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Inglise,Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
International University of Catalonia

See magistrikraad on uuenduslik, rahvusvaheline ja multidistsiplinaarne haridusprogramm, mis õpetab üliõpilastele, kuidas rakendada kõige kiireloomulisemaid nõudmisi pain ... [+]

Umbes

See magistrikraad on uuenduslik, rahvusvaheline ja multidistsiplinaarne haridusprogramm, mis õpetab üliõpilastele, kuidas rakendada kõige kiireloomulisemaid nõudmisi paindlikumate ja jätkusuutlikumate linnade ehitamiseks linnaplaneerimise ja disaini kaudu ning kuidas kujundada asjakohaseid poliitikavaldkondi ja juhtimismudeleid. See üheaastane programm pakub kõige ajakohasemaid perspektiive, meetodeid ja vahendeid kliimamuutuse ohu, loodusõnnetuste ning sotsiaalsete ja tehniliste muutuste käsitlemiseks, mis on vajalikud praeguste globaalsete linnastumissuundumuste keskkonnamõju minimeerimiseks. sotsiaalne õiglus.

Selle magistrikraadi õppimise põhjusedRahvusvahelised professorid ja ülemaailmne multidistsiplinaarne perspektiiv: seda magistrikraadi on kujundanud ja toetanud Rahvusvaheline Linnade Vastupidavuse Uurimisvõrgustik ning programmi õpetavad professorid mõnedest prestiižsematest ülikoolidest ja uurimiskeskustest, mis tegelevad linna vastupidavusega erinevates osades. maailma. Programmi globaalne ja multidistsiplinaarne perspektiiv (see käsitleb linnaõppe keskkonna-, sotsiaal-, majandus-, planeerimis- ja poliitilisi aspekte) võimaldab üliõpilastel õppida ja mõista vastupanu väljakutseid rahvusvahelisel, riiklikul ja kohalikul linna tasandil tänu tihedale uurimisvõrgustikule. ja magistriõppes osalevad õppepartnerid.Lai valik töövõimalusi: programmi toetavad mainekamad sihtasutused, võrgustikud ja asutused, mis tegelevad tänapäeval linna ja kogukonna vastupidavusega. See sisaldab kohustuslikku tööperioodi, mis annab üliõpilastele eduka ja rahvusvahelise karjääri tagamiseks vajalikud ühendused ja töökogemuse. Pikk nimekiri erinevatest mandritest pärit linnadest on samuti lubanud toetada magistriõppeprogrammi oma töökoha leidmise võimaluste näol oma linna vastupidavuse üksustes.Uuringute ja praktilise kogemuse ületamine uuendusliku haridusmudeli abil: Selles magistriõppes õpivad õpilased teaduse ja poliitika läbi seminaride ja aktiivse osalemise paneelilaadsetes klassides, edendades erinevaid vaatenurki ja pidevalt ümber kujundades tavapäraseid äristrateegiaid sageli näha paindlike linnade loomisel ja haldamisel.Esitlus... [-]
Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

WE ARE UIC BARCELONA

International University of Catalonia - Barcelona

UIC Barcelona | International exchange students

Location address
Barcelona campus Inmaculada, 22
Barcelona, Kataloonia, 08017 ES
Social Media