Loe ametlikku kirjeldust

Universitat Jaume I (UJI) asutati 27. veebruaril 1991 kõrghariduse ja teaduskeskusega, et täita ühehäälset sotsiaalset nõudlust Castelló piirkonnas. See oli ka Harvardi ülikooli kolledži (Col·legi Universitari de Castelló, CUC) õpetajakoolitusest pärinev hariduse traditsioon , mis pärines 1969. aastast. Esimesel aastal said kümme CUC õppejõudu andis klassidesse 21 teaduseõpetajat ja 85 filosoofiat ja kunsti. CUC sai 1979. aasta lõpus Universitat de Valènci osaks.

Praegu UJI seemned külvatakse 1989. aasta detsembris, mil Valencia piirkonna valitsuse president Joan Lerma teatas uue Castelló ülikooli loomisega. Aasta hiljem, 15. oktoobril 1990. aastal Valencian piirkondlik valitsus nimetas Universitat Jaume I projekti loomise projekti professor Francesc Michavila ja see sai lõpuks tänu seadusele, mis võeti vastu kõigi poliitiliste parteide heakskiitmisega mis moodustas Valencia piirkondliku parlamendi. Uue institutsiooni peamine eesmärk oli laiendada oma õpetamis- ja teadustegevust kogu Valencia kogukonna põhjaosale.

Esimene õppeaasta sai käima 1991. aasta septembris ja see keskus avati ametlikult Nobeli keemiapreemia võitja prof Aaron Klugiga. Alates selle loomisest on UJI püüdnud saada nüüdisaegseks, kvaliteetseks ülikooliks, millel on selgelt euroopalik orientatsioon, mille eesmärgiks on ühiskonna jaoks pakutava õpetamise, teadustöö ja teenuste tipptaseme saavutamine.

Universitat Jaume I on Valencia kogukonna põhjas asuv juhtiv kõrgharidus- ja uurimiskeskus ning püüab pidevalt tõhustada ühiskonna sotsiaalset, majanduslikku ja kultuurilist arengut, kus see on teadmiste loomise ja edastamise teel sukeldatud. Selles mõttes on UJI alati tahtnud mängida aktiivset rolli, mida näitavad algatused, näiteks Castelló provintsi erinevate piirkondade uute off-campuslike kontorite avamine , selle täiendõpe või koostöö UJI-ga Vilistlaste ja sõprade selts (SAUJI).

Täna on Universitat Jaume I end ühinenud dünaamilise ja ettevõtliku ülikoolina. Praegu on ligikaudu 15 000 üliõpilasel saadaval 31-kraadine ja diplomikursus. Need arvud võimaldavad ülikoolil pakkuda oma õpilastele personaalset tähelepanu ja jääda vabaks ülikooliprobleemide probleemidest, mida nii sageli kannatavad teised ülikoolid. Selle uue ja atraktiivse ülikoolilinnaku, mis on Castelló linnaga hästi seotud, aitab seda poliitikat säilitada, õhutades tihedamaid suhteid.

Universitat Jaume I õpetab uusi, paindlikke ja konkurentsivõimelisi õppekavu ja õppekavasid, mis võimaldavad õpilastel rahuldavalt toime tulla tänapäeva ühiskonna kõigi väljakutsetega. Universitat Jaume interdistsiplinaarne olemus tagab õpilaste iseseisvuse ja suurendab nende võimalusi saada tööd tulevikus tänu kõigile meie ülikoolis õppivatele üliõpilastele mõeldud töökohtadele.

Universitat Jaume I-l on laialdane rahvusvaheliste kontaktide võrgustik, mis koosneb umbes 145 ülikoolipartnerist Euroopas, Ameerika Ühendriikides ja Ladina-Ameerikas, mis on toonud kaasa üliõpilaste ja akadeemilise personali vahel vahetusprogrammide ning haridus- ja uurimisprojektid.

Universitat Jaume I osaleb kõikides Euroopa Liidus rakendatavates rahvusvahelistes programmides, nagu Socrates-Erasmus, Leonardo, Tempus ja Alfa, samuti Hispaania valitsuse korraldatud rahvusvahelised programmid, sealhulgas ülikoolidevaheline koostööprogramm. Ülikool on avatud uutele skeemidele, mis aitavad parandada õpetamise kvaliteeti ja siin läbi viidud uuringuid. Mõned märgatavamad õpetamisega seotud algatused hõlmavad UNESCO rahu filosoofia õppetooli, Jean Monnet 'seaduse õppetooli ja Euroopa majan dusmooduli , EURINSA ja EURUJI programme inseneride koolitamiseks Euroopas ja lõpuks magistrikursuste programmi Ladina-Ameerika kraadid, paljude teiste algatuste hulgas.

Programmide õpetamise keel:
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Jaume I University (Universitat Jaume I)

Este año nuestro Máster celebra el XX aniversario de su creación. Nuestra historia se remonta a 1994 cuando de la mano de nuestro fundador el Dr. Vicent Martínez Guzmán, ... [+]

Este año nuestro Máster celebra el XX aniversario de su creación. Nuestra historia se remonta a 1994 cuando de la mano de nuestro fundador el Dr. Vicent Martínez Guzmán, se llevaron a cabo en la Universitat Jaume I las primeras jornadas de filosofía para la paz en las que participaron más de 100 personas.

Desde entonces, nuestro programa ha venido creciendo y consolidándose como uno de los mejores de su especialidad en el territorio español, además de que ha obtenido un importante reconocimiento alrededor del mundo, gracias a los más de mil estudiantes procedentes de más de cien países que han pasado por nuestro programa y a los más de 250 profesores nacionales e internacionales que han impartido docencia en nuestro Máster. Desde el programa queremos aprovechar nuestro XX aniversario para saludar y agradecer a todas las personas que han hecho posible este importante logro; gracias a su trabajo en favor de la construcción de culturas de paz, nuestro ideal pacifista se ha esparcido alrededor del mundo.... [-]

Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Inglise,Hispaania
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Aastatel viieteistkümnes ja XIX sajandil, sünd kaasaegses Euroopa ühiskonnas Vahemere läbis põhjaliku ümberkujundamise, et määratleda uus raamistik poliitiliste ja majand ... [+]

Aastatel viieteistkümnes ja XIX sajandil, sünd kaasaegses Euroopa ühiskonnas Vahemere läbis põhjaliku ümberkujundamise, et määratleda uus raamistik poliitiliste ja majanduslike suhete, samuti uuendatud kultuurilise silmaringi. Uuring need protsessid, lisaks võttes vaieldamatult omane, annab võtme mõistmaks meie maailma ning eriti probleeme, et protsess poliitilise ehitus Euroopa Liidu ees kui piirid suveräänsust, ühtlustada erinevate kultuuritraditsioonide ja leida ühine ideoloogiline sihtasutus, mis austab omapära komponente. See Master on suunatud spetsialistide koolitamise analüüsi ja tõlgendamist, ning selle aja ajalooline arusaam väljakutseid praeguse Vahemere piirkonnas.... [-]

Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Üldine eesmärk on koolitada Computational Matemaatika, terviklik ja integreeritud viisil, spetsialistide valdkonnas matemaatilise modelleerimise probleeme tööstuse ja fir ... [+]

Üldine eesmärk on koolitada Computational Matemaatika, terviklik ja integreeritud viisil, spetsialistide valdkonnas matemaatilise modelleerimise probleeme tööstuse ja firma. Profiil on õigus mitmekülgne, ühendades hea matemaatiline alus koos hea tehniline taust infotehnoloogia ning on valmis kasutamiseks keerukamaid vahendeid, mis suudavad matemaatiline abstraktsioon.

On võime juhtida konsultandid, finants-ja tööstuspoliitika nõuande-, arvuti keskused jne. Samuti sõltuvalt eriala valinud, siis on võimalik, et teadus on puhas ja rakenduslik matemaatika-informaatikateaduskond, või järgida karjääri firmas.

Koordineerimine: Vicente Martinez ja Manuel Sanchis. Mate... [-]
Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Hispaania
Päevane õpe
1 - 4 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Kursuse eesmärk on arendada ja täiendada koolituse lõpetajad kraadi sellistes valdkondades nagu tööstustehnoloogia ja disaini valdkonnas disain ja tööstuslike toodete ja ... [+]

Kursuse eesmärk on arendada ja täiendada koolituse lõpetajad kraadi sellistes valdkondades nagu tööstustehnoloogia ja disaini valdkonnas disain ja tööstuslike toodete ja projekteerimise ja tootmise masinad, põllud, millel on palju erialaseid võimalusi .

Lähenemisviis on olemuselt praktiline ja orienteeritud projektide arendamise ja kasutamise CAD / CAM / CAE tehnoloogia. Juurdepääs kapten on kavandatud erinevate sisend profiilid: Lõpetajad tulevikus bakalaureuse kraadi valdkonnas tööstustehnoloogia lõpetajate tööstustehnoloogia või tehnilise inseneri olemasolevate pealkirjade ja kvalifitseeritud välismaalaste profiil sarnane eelmise koolituse. Kapten on saanud kvaliteedimärki EURACE (Euroopa akrediteerimine Engineering programmid). ... [-]

Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Hispaania
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

MA eetika ja demokraatia tutvustab õpilastele interdistsiplinaarset koolitust ja koolituse valdkondades eetika ja poliitiline filosoofia. ... [+]

MA eetika ja demokraatia tutvustab õpilastele interdistsiplinaarset koolitust ja koolituse valdkondades eetika ja poliitiline filosoofia. Eriti pakub täiustatud teadmisi ärieetika ja demokraatia teooria. See kapten on sidemeid ülikoolidevaheline doktoriõppes eetika ja demokraatia millest areneb tipptasemel teadus-eetika, kohaldatakse eetika ja poliitiline filosoofia alates 1998. aastast. Teedrajava uurimistöö valdkonnas rakenduseetika ja poliitiline filosoofia on võimaldanud tunnistada alates 2003 Group I + D + i tippkeskuste Generalitat Valenciana, kus kuni 2014 on kontserni programm tipptasemel teadusuuringute Prometheus.

Koordineerimine: Domingo Garcia ja Ramon Marzá Feens... [-]
Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Hispaania
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Master on suunatud nii professionaalsed futuurid praktikud seotud valdkondades tööstusettevõtted hoone. Teadmistest süvendada võimaldab erinevate energiatehnoloogiate ja ... [+]

Master on suunatud nii professionaalsed futuurid praktikud seotud valdkondades tööstusettevõtted hoone. Teadmistest süvendada võimaldab erinevate energiatehnoloogiate ja keskkonna austamine, mis on oluline, et lahendada probleeme, mis on seotud energia ja keskkonna jätkusuutlikkust.

Master on jagatud viieks plokke. Kolm neist plokid (homogeensuse, Research and Environmental Management) on ühised ja need on mõeldud, et tugevdada ja ühtlustada põhiteadmised. Ülejäänud kaks on teadmised. Esimesed teadmised on suunatud energiatõhususe tööstusrajatiste, samas kui teine ​​on suunatud hoonete energiatõhususe.

Koordineerimine: Antonio Gallardo Izquierdon. Departmen... [-]
Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

See kapten annab õpilasele täiendõpet valdkonnas finantsmajandus ja raamatupidamine, mis võimaldab neil liituda meeskonda arendada oma tegevust kogu maailmas teadus-või ä ... [+]

See kapten annab õpilasele täiendõpet valdkonnas finantsmajandus ja raamatupidamine, mis võimaldab neil liituda meeskonda arendada oma tegevust kogu maailmas teadus-või äri. Samuti võimaldab neil aktiivselt integreeruda avalik-õiguslik asutus.

Ärimaailm vajab spetsialiste, kes suudavad vastata väljakutsetele praeguse ja tulevase juhtimise enam rahvusvahelisemaks ja konkurentsivõimeline keskkond iga päev. Jooksul ettevõtte juhtimises, praegune praktikud on vaja põhjalikumat ja spetsialiseeritud palju teoreetilisi ja praktilisi aspekte silmas peetud selle sisu kapten teadmisi.

Koordineerimine: Juan Carlos Saez Matallín, Vicent Arago Manzana ja M.Teresa Balaguer C... [-]
Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Selle sisu kapten vastab tegelikele vajadustele igapäevatöös ettevõtted on osakonnad spetsialiseerunud rahvusvaheliste suhete töötajad. Praegu on kõrgel tasemel koolituse ... [+]

Selle sisu kapten vastab tegelikele vajadustele igapäevatöös ettevõtted on osakonnad spetsialiseerunud rahvusvaheliste suhete töötajad. Praegu on kõrgel tasemel koolituse keeli oluliselt suurendada lõpetanute tööalase.

Eelmise kaksteist väljaanded Masters on olnud märkimisväärne edu kursusel. Samuti märkas suur lõpetajate arv, kes on saanud tööle või on parandanud oma tööalast staatust firmas. Kapten pakub ametinimetus segatud orientatsioon, kus akadeemilise teekonna ning teadlase selgelt suunatud erialase koolituse aspekt kombineerida. See viimane aspekt on spetsiaalselt projekteeritud nii, et õpilased saavad maksimaalset arvu võimalused üha ettevõtluskeskkond.... [-]

Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Inglise,Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Master of Integrated Crop Protection vastab vajadusele põllumajanduse olema spetsialistid teha otsuseid kahjurite, haiguste ja umbrohu majanduslike, toksikoloogilisi ja k ... [+]

Master of Integrated Crop Protection vastab vajadusele põllumajanduse olema spetsialistid teha otsuseid kahjurite, haiguste ja umbrohu majanduslike, toksikoloogilisi ja keskkonnaalaseid kriteeriume. Ka teadlased suudavad arendada ja rakendada uusi meetodeid lugupidav inimeste tervise ja keskkonna jälgimine on vajalik.

Sel põhjusel, üliõpilased saavad jätkata kapten professionaalne pool, põhiliselt suunatud kutsetegevuse või teadus haru, rõhuasetusega nõuetekohase meetodeid teaduslik uurimine.

Koordineerimine: Ramon Albajes. Department of Plant Production ja metsanduse Science. Ülikooli Lleida. Josep Anton Miret Jaques. Department of Põllumajanduse Akadeemia ja loodu... [-]
Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Hispaania
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Koolitustel kapten on raamitud valdkonnas intelligentsed süsteemid, mis hõlmavad taju-, õppimise ja automaatse otsuse robotite manipuleerimine, intelligentne robootika ja ... [+]

Koolitustel kapten on raamitud valdkonnas intelligentsed süsteemid, mis hõlmavad taju-, õppimise ja automaatse otsuse robotite manipuleerimine, intelligentne robootika ja teenindus, ladu ja töötlemine, kasutusseletustega suur andmed, intelligentne analüüs teavet, teadmisi tehnika, visualiseerimine ja interaktiivne keskkond. Uuringud struktureeritud teadmiste ja teadusharude et määratleda ametijuhendi kaks võimalikku viisi: service robootika või täiustatud koostööd ja teadmiste juhtimine.

Koordineerimine: Begoña Martínez Salvador. Department of Engineering ja Computer Science. Uji. Arv krediiti: 60 EAP Kestus: ühe õppeaasta (oktoober 2017 / september 2018). ... [-]
Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Eesmärk on see Master on pakkuda ühiskonnale vajalikud meetmed, et hõlbustada õpetamist inglise keeles ja inglise keeles tööriistad (LAK), mis on tõhus ja kvaliteedi ingl ... [+]

Eesmärk on see Master on pakkuda ühiskonnale vajalikud meetmed, et hõlbustada õpetamist inglise keeles ja inglise keeles tööriistad (LAK), mis on tõhus ja kvaliteedi inglise keele õppimist lavalt väikelaste haridusest keskkoolis on rahuldava tulemuse ja soovitud määral mitmekeelsus (kahes või kolmes keeles) on saavutatud.

See koordineerib Universitat Jaume I, milles koostööd tuntud teaduskonna teiste Ameerika, Euroopa ja Hispaania ülikoolide Masters.

Et pääseda kapten on vaja hoida B2 tasemel keeleõppe raamdokumendi akrediteeritud. Edukas lõpetamist Master MELACOM koolitus tunnistus võõrkeelte õpetamine (inglise keeles) automaatselt saadud.

Koordine... [-]
Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

See kapten kehastab tugevat tahet spetsialistide koolitamist ja teadlaste valdkonnas tulevikus kriminaalõiguse süsteemi. Transdistsiplinaarsed koolituse eesmärk kõikidel ... [+]

See kapten kehastab tugevat tahet spetsialistide koolitamist ja teadlaste valdkonnas tulevikus kriminaalõiguse süsteemi. Transdistsiplinaarsed koolituse eesmärk kõikidel erialadel, mis muudavad liikmed kriminaalõiguse valdkonnas. See on ainus olemasolev meister Hispaania geograafiline piirkond, kus analüüs on arutatud nii juriidiliste distsipliinide kui nende empiirilise aluse seotud kuritegelik nähtus.

See kapten, eriti osalevad kvalifitseeritud õpetajaid erinevate ülikoolide ees multidistsiplinaarne uuring kriminaalõiguse süsteemi, mis võimaldab teaduslikult põhjendatud teadmiste omandamisele erinevates seotud küsimusi (kriminaal- ja kriminaalmenetlusõiguse, kriminoloogia, victimology jne) valdkondades.... [-]

Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Hispaania
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Meistrid Applied kromatograafilise meetodiga peamine eesmärk on koolitada õpilasi üks võtteid valdkonnas tööstus, toiduainete, keskkonna- ja tervisekaitse analüüsi, teist ... [+]

Meistrid Applied kromatograafilise meetodiga peamine eesmärk on koolitada õpilasi üks võtteid valdkonnas tööstus, toiduainete, keskkonna- ja tervisekaitse analüüsi, teiste hulgas.

Süvendamine teadmisi kromatograafiameetodid ja erineva proovi töötlemise tehnikate võimaldada õpilastel lahendada igasuguseid analüütiline probleeme ja näidata teile kõige kasulikum teabeallikad selles valdkonnas, akrediteerimise süsteeme kvaliteet ning õpetada neile oskusi planeerida ja korraldada uuringuid analüütiline keemia.

Koordineerimine: Elena Pitarch Arquimbau. Department of Physical and Analytical Chemistry. Uji. Kooskõlastatakse ülikooli: Universitat Jaume I ... [-]
Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

See kapten annab kraadiõppe professionaalne orientatsioon ja / või teadustöö valdkonnas õpetamise / õppimise keeles mitmekeelses ja multikultuurses perspektiivi. ... [+]

See kapten annab kraadiõppe professionaalne orientatsioon ja / või teadustöö valdkonnas õpetamise / õppimise keeles mitmekeelses ja multikultuurses perspektiivi. See kapten vastab vajadustele ajakohastamine esmase koolituse lõpetanute; väljakutsetele integreerida uusi tehnoloogiaid info- ja kommunikatsioonitehnoloogia; mõju globaliseerunud ühiskonnas ja ränne haridusasutustes; mitmekeelsuse edendamine ja esinemissagedus multikultuursuse kontekstis õpetamise / õppimise keeli. Mis ületamiseks teekonda optatividad "Keele õpetamine ja mitmekeelsuse ja B2 inglise või prantsuse keeles, tunnistus koolitus võõrkeelte õpetamise automaatselt saadud.

Koordineerimine: Francisco... [-]
Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Uuringud on soov edastada lõpetajate kunsti ajaloost ja sellega seotud erialade pärand teadmisi ja oskusi arendada distsipliini oma sajandi akadeemilise institutsionalise ... [+]

Uuringud on soov edastada lõpetajate kunsti ajaloost ja sellega seotud erialade pärand teadmisi ja oskusi arendada distsipliini oma sajandi akadeemilise institutsionaliseerumisvast, mille omandamine on oluline mõista ja kriitiliselt hinnata nii kunstilise objekti selle loomise protsessi. Kuna bakalaureuseõppe (ja veelgi klass) pakuvad üldist koolitust lõpetaja ideaalne raamistik spetsialiseeritud moodustamine määratletud kriteeriumidele akadeemilist ja teaduslikku huvi.

Koordineerimine: Victor Mínguez Cornelles. Department of History, geograafia ja kunsti. Uji. Kooskõlastatakse ülikooli: U. Valencia-Estudi Üldine Ülikoolidevaheline koos: Universitat Jaume I Ar... [-]
Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Peamine eesmärk Master in Töötervishoiu ja tööohutuse on koolitada lõpetajatele täitmiseks treenitud kõrgema taseme funktsioone ennetamise ettevõtted ja asutused on kolme ... [+]

Peamine eesmärk Master in Töötervishoiu ja tööohutuse on koolitada lõpetajatele täitmiseks treenitud kõrgema taseme funktsioone ennetamise ettevõtted ja asutused on kolme eriala tunnustatud õiguse mitte tervishoiutöötajate: ohutus töö, tööhügieeni ja ergonoomia ja Applied Psychology.

Selleks baaskoolitus teoreetilise olemuse ja praktilise koolituse täienduseks lahendada reaalseid juhtumeid, ettevõtete külastused hilisema hinnangu nende töötingimusi, läbiviimisel viibib juhendaja ettevõtetes ja töö lõplik pakutud master.

Koordineerimine: Francisco Palmero Cantero. Department of Basic and Clinical Psychology ja Psühhobioloogia. Uji. Arv krediiti: ... [-]
Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Master in Development Cooperation (MCAD) vastas vajadust pakkuda, viielt Valencia avalik-õiguslikud ülikoolid, kõrgetasemelist koolitust ... [+]

Eesmärk on see Master on koolitada spetsialiste ja tehnikuid kvaliteedikontrolli. Seas teadmisi, mida need uuringud hõlmavad: süsteemide rakendamiseks kvaliteedijuhtimise, kasutamine viide mudelid selle rakendamise, kohaldamise statistilise protsessi kontrolli, identifitseerimise ja tõlke kliendi vajadused disaini iseärasusi, või kvaliteedisüsteemi integratsiooni teiste ettevõtete juhtimissüsteeme (keskkonna- ja teadmiste juhtimine).

Koordineerimine: Juan Carlos Bou Llusar ja Inmaculada Beltran Martin. Department of Business Administration ja turundus. Uji. Kooskõlastatakse ülikooli: U. Valencia-Estudi Üldine Ülikoolidevaheline koos: Universitat Jaume I Arv kr... [-]
Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Magistrikraadi Educational Psychology on liigendatud seeria põiki profiili professionaalne isikutel ja kahe eriala psühholoogia sekkumine: a) hariduslike erivajadustega; ... [+]

Magistrikraadi Educational Psychology on liigendatud seeria põiki profiili professionaalne isikutel ja kahe eriala psühholoogia sekkumine: a) hariduslike erivajadustega; b) haridus- parandamine ja lisamine. Vastus mitmekesisust tuleks teha alates kaasava ja kultuuridevahelise hariduse mudeleid, mis pakuvad strateegiaid ja oskusi, et parandada sotsiaal kontekstides vältida tõrjutust ja ebavõrdsust, edendades osalust ja autonoomia, koostöö ja juhtimise elatist paljusus ja võrdsus.

Koordineerimine: Müük Abi Ciges. Department of Education. Uji. Arv krediiti: 60 EAP Kestus: ühe õppeaasta (september 2017 / september 2018) Režiim: (september 2017 / juunis 2018) K... [-]
Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Eesmärk on valmistada õpilasi oma klassis ja kaugõpe, kui pädevad spetsialistid psühholoogia töö, organisatsioonide ja inimressursside algtasemel (järelvalveta). See ühen ... [+]

Eesmärk on valmistada õpilasi oma klassis ja kaugõpe, kui pädevad spetsialistid psühholoogia töö, organisatsioonide ja inimressursside algtasemel (järelvalveta). See ühendab professionaalne ja teadus orientatsioon, mis võimaldab juurdepääsu doktoriõppele.

Lisaks nad osalevad praktikud ja teadlased tunnustatud riiklike ja rahvusvaheliste prestiiži. See on kaasamine juhtivad ettevõtted orientatsiooni inspireeritud teaduslik ja professionaalne lähenemine (ENOP) ja R2P (Research Practice), mis eeldab, et hea erialane ettevalmistus hõlmab omandamine professionaalne ja teadustöö oskusi.

Koordineerimine: Isabel María Martínez Martínez ja Susana Llorens Gumbau. P... [-]
Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

See on kapten keskendunud omandamine teadmiste, oskuste ja hoiakute abil ennetavaid strateegiaid ja sekkumist vahendamine pere teadusliku uuringu põhjal, edendada protses ... [+]

See on kapten keskendunud omandamine teadmiste, oskuste ja hoiakute abil ennetavaid strateegiaid ja sekkumist vahendamine pere teadusliku uuringu põhjal, edendada protsesse inimesi kogu elu erinevates kontekstides, tavalised või tavatu pere üleminekuolukorras, stress, haavatavust, kuritarvitamise ja / või riski.

Koordineerimine: Juan Francisco Garcia Bacete. Psühholoogia osakond, haridus-, sotsiaal- ja metoodika. Uji. Arv krediiti: 60 EAP Kestus: ühe õppeaasta (september 2017 / september 2018) Režiim: (september 2017 / september 2018) Keele õpetamine: Hispaania Hind: kuni avaldamist (2016: 46,20 € / AP) [-]
Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Eesmärk muidugi on saada õpilastel oleks võimalik välja töötada uusi keemilisi protsesse, mis on tõhus ja kasumlik majanduslikult ja viiakse läbi viisil, mis austab keskk ... [+]

Eesmärk muidugi on saada õpilastel oleks võimalik välja töötada uusi keemilisi protsesse, mis on tõhus ja kasumlik majanduslikult ja viiakse läbi viisil, mis austab keskkonda ja energiatarbimise ja tooraine on minimaalne ning vähendada riske, mis on seotud tootmise, käitlemise ja kemikaalide kasutamine on vajalik, et säilitada või rakendada oma eluviisi.

Magistriõppe programm käsitlevate riiklike, on loodud võttes arvesse jätkusuutlikkust rakendada teaduse ja tehnoloogia valdkondades. Aadressid nii sotsiaalse perspektiivi, kui võimalik toota väga konkurentsivõimelised ettevõtted. Nimelt kvaliteedi õpetajad osalevad Master.

Koordineerimine: Santiago Luis Vi... [-]
Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Loomine See kraadiõppe programm on kaks peamist eesmärki: a) Luua Euroopa standard tipptasemel teoreetilised ja Arvutikeemia mis hõlmab teadmisi meetodid, rakendused kasu ... [+]

Loomine See kraadiõppe programm on kaks peamist eesmärki: a) Luua Euroopa standard tipptasemel teoreetilised ja Arvutikeemia mis hõlmab teadmisi meetodid, rakendused kasutamiseks ja programmeeritav kas. b) edendada rahvusvahelist üliõpilaste liikuvust teoreetiline ja Arvutikeemia nii tasemel magistri- ja doktorikraadi.

Koordineerimine: Vicente Moliner Ibáñez. Department of Physical and Analytical Chemistry. Uji. Kooskõlastatakse ülikooli: Madridi autonoomse ülikooli Inter 27 Euroopa ülikooli ja 14 Hispaania ülikoolides. Arv Autorid: 120 EAP Kestus: kahe õppeaasta (oktoober 2017 / september 2019) Õpetamise keel: English Meetod: nägu: jaanuar 2018.... [-]
Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

See kapten põhieesmärk on saada õpilastel õppida oma ülesannete täitmiseks teatud ettevõtted -institutes turu-uuringute turunduse, kommunikatsiooni asutuste ja turundus k ... [+]

See kapten põhieesmärk on saada õpilastel õppida oma ülesannete täitmiseks teatud ettevõtted -institutes turu-uuringute turunduse, kommunikatsiooni asutuste ja turundus konsultante või firma- ja ka turundusosakond kommunaal- või privaatne. Täna keskkondades organisatsioonid ei ole ainult globaalse vaid ka dünaamiline, rahutu ja väga konkurentsivõimeline. Samal ajal, sihtrühmade muutunud teadlike ja kogenud rühmade ja seetõttu nõudlikumad nende nõudmisi. Need uued perspektiivid vajavad organisatsioonid käituvad erinevalt ja tähtsustada sügavad teadmised nende avaliku ja nende nõudmisi, et pakkuda täielikku, personaliseeritud ja diferentseeritud teenust.

Koordinee... [-]
Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Kapten kogub kogemus on väljastatavate kahe aastakümne juhtiv astmele Industrial Engineering University, ja ta üld ja multidistsiplinaarse koolituse omadus see aste on ko ... [+]

Kapten kogub kogemus on väljastatavate kahe aastakümne juhtiv astmele Industrial Engineering University, ja ta üld ja multidistsiplinaarse koolituse omadus see aste on konsolideeritud. See koolitus võimaldab täna on tööstus insenerid nii erinevates valdkondades nagu juhtimine, juhtimise ja tootmise juhtimine, osta juhtimine, hooldus, mehaaniline, elektri- ja soojusenergia disain masinad ja seadmed, automaatika ja kontroll jne valdkondades

Üldine koolitus on ka see, mida teeb see väga väärtuslik professionaalne väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, mida kinnitab suur nõudlus tööjõu järele. Lõpetajad see Masters saada oma ametialaste ülesannete tööstusinsener ja pääseb doktoriõppesse jätkata oma teadustöö koolituse.... [-]

Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Hispaania
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Meister New Trends and Innovation protsessid teatis annab spetsialiseerunud ettevõte uusimate tehnikate vallas ettevõtte, audiovisuaalse kommunikatsiooni ja ajakirjanduse ... [+]

Meister New Trends and Innovation protsessid teatis annab spetsialiseerunud ettevõte uusimate tehnikate vallas ettevõtte, audiovisuaalse kommunikatsiooni ja ajakirjanduse koolitust. Esitatakse kolm koolitust read: Strateegiline juhtimine kommunikatsiooni, loovuse ja audiovisuaalse toodangu ja digitaalse ajakirjanduse ja multimeedia.

Koordineerimine: Javier Marzal Felici, Francisco Fernandez Beltran ja Andreu casero Ripollès. Department of Communication Sciences. Uji. Arv krediiti: 60 EAP Kestus: ühe õppeaasta (september 2017 / september 2018) Pakkuda kaugusel Keele õpetamine: Hispaania Hind: kuni avaldamist (2016: 46,20 € / krediit) [-]
Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Masters in Business Administration või Master in Management annab edasijõudnud, rahvusvaheliste ja uuendusliku koolituse valdkonnas üldist juhtimist. Seega ... [+]

Masters in Business Administration või Master in Management annab edasijõudnud, rahvusvaheliste ja uuendusliku koolituse valdkonnas üldist juhtimist. Seega oluline osa nende õpetamine toimub inglise keeles ning pakutakse võimalust veeta semester ülikoolis Salford (UK). Viimasel juhul, õpilased saavad mitte ainult pealkirja Universitat Jaume I, aga ka Briti üks.

Masters in Business Administration on süvendada õpilaste uuenduslike ja globaalse perspektiivi, peamine põhivaldkondades juhtimine nagu strateegiline juhtimine, ärikeskkond, inimressursside juhtimine, organisatsiooniline käitumine ja areng, suunas tegevuse ja juhtimise infosüsteemide.

Nende eesmärkide saavutamiseks, õppekava on jagatud 90 ECTS ainepunkti levitatakse üle kolme semestrit. 60 neist 90 ainepunkti vastavad kursused kohustuslikud 15 vabatahtlik ja ülejäänud 15 on võimalik saavutada lõpetamist Final Master (TFM).... [-]

Hispaania Castellón de la Plana
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Jõustumine õigusteaduskonna 34/2006, 30. oktoober juurdepääsu kutsealade advokaat ja kohtud, on nõue, erialase koolituse teostamiseks nii erialadel. ... [+]

Jõustumine õigusteaduskonna 34/2006, 30. oktoober juurdepääsu kutsealade advokaat ja kohtud, on nõue, erialase koolituse teostamiseks nii erialadel. See koolitus on omandatud lõpetamist konkreetse koolituse, arendamisel perioodi välise tegevuse, töö lõpliku kapten ja erialase pädevuse hindamise katse rahvuslik iseloom. Esimesed kolm loetletud tegevused moodustavad Masters in Law, mille eesmärk on parandada professionaalse väljaõppe tulevaste advokaatide ja.

Koordineerimine: Iciar Cordero Cutillas. Associate dekaan magistrikraadi õigusteaduskond ja ökonoomika. Uji. Esteban Antonio ESTEVAN. Dean advokatuuri Castellón'i. Arv krediiti: 90 EAP Kestus: kolm seme... [-]
Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Hispaania
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Magistrikraadi Management of Universitat Jaume I on eelnev kogemus ühe ja poole aasta täistööajaga programmi peamiselt õpetatakse inglise keeles, mis annab võimaluse oman ... [+]

Magistrikraadi Management of Universitat Jaume I on eelnev kogemus ühe ja poole aasta täistööajaga programmi peamiselt õpetatakse inglise keeles, mis annab võimaluse omandada ja arendada arenenud teadmised ja üldise juhtimise oskusi. Kapten mõeldud lõpetajate huvitatud juhtivad organisatsioonid ja ettevõtted, keskendub uuenduslike ja rahvusvahelist perspektiivi juhtimine ja annab võimaluse õppida ühe semestri välismaal (University of Salford, UK; Ülikool Carlo Cattaneo, Itaalia) ja teha rahvusvahelise praktika .

Koordinaator: Ricardo Chiva Gómez. Department of Business Administration ja turundus. Uji. Arv krediiti: 90 EAP (European Credit Transfer System) Kestu... [-]
Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Inglise,Hispaania
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

El Máster Interuniversitario en Química Teórica y Modelización Computacional pretende otorgar al estudiante una formación avanzada, de carácter especializado ... [+]

Objetivos

El Máster Interuniversitario en Química Teórica y Modelización Computacional pretende otorgar al estudiante una formación avanzada, de carácter especializado y multidisciplinar orientada a promover la iniciación en tareas investigadoras que supla la demanda creciente de personal experto no solo del mundo de la academia, sino también de la industria. Exactamente, viene dado por la necesidad de formar personal investigador capaz de abordar tareas de I+D+i tales como: generación de nuevos fármacos, síntesis de nuevos materiales o conocimiento de actividad enzimática. Por tanto, el máster ofrece la posibilidad de integrarse en diversas y atrayentes áreas de actividad social e industrial.... [-]

Hispaania Castellón de la Plana
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Peamine eesmärk Master on võimaldada õpilastel õppida olema spetsialistid teostamise tervishoiuvaldkonna reguleeritud kutseala ja tervis pealkirjaga General psühholoog. S ... [+]

Peamine eesmärk Master on võimaldada õpilastel õppida olema spetsialistid teostamise tervishoiuvaldkonna reguleeritud kutseala ja tervis pealkirjaga General psühholoog. See preparaat on inspireeritud teaduslik ja professionaalne lähenemine, mis eeldab, et hea professionaalne ettevalmistus omandatakse kutse-ja teadustöö oskusi.

Selle eesmärk on võimaldada õpilastel omandada teadmisi, hoiakuid, oskusi ja teadmisi, mis on vajalikud uurimiste läbiviimist, hindamist ja psühholoogiliste sekkumiste aspektide kohta käitumine ja tegevus Inimeste arv, mis mõjutavad edendamine ja parandamine, üldine tervist, tingimusel, et selline tegevus ei nõua spetsialiseerunud teised tervishoiutöötajad.... [-]

Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Hispaania
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Jaume I University (Universitat Jaume I)

See magistrikraadi jookseb üle kolme semestrit kaks esimest pühendatud programmi kursused, ning kolmas lõpetamist magistritöö. Aasta esimesel poolaastal kursustel Uji kes ... [+]

See magistrikraadi jookseb üle kolme semestrit kaks esimest pühendatud programmi kursused, ning kolmas lõpetamist magistritöö. Aasta esimesel poolaastal kursustel Uji keskendub uue tehnoloogia sisu ja põhi geograafilise informatsiooni. Aasta teisel poolel, Ülikooli Münster, õpilased võtavad teemasid põhi- ja geoinfosüsteemide teadus.

Kursused on õpetanud ka teisi olulisi teemasid, nagu projekti juhtimise ja uurimismeetoditest. Magistritöö on tihedalt seotud käimasolevad teadusuuringute projektid on üks partner ülikoolides. Eesmärk on see magistriõppe programm on traint spetsialistid georuumilist tehnoloogiaid, kiiresti kasvav ala spetsialistide nappuse; Seetõttu annab suurepärase võimaluse karjääri valdkonnas.... [-]

Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

UJI es más

Location address
Castellón de la Plana, Valencia kogukond, ES