Jaume I University (Universitat Jaume I)

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Universitat Jaume I (UJI) asutati 27. veebruaril 1991 kõrghariduse ja teaduskeskusega, et täita ühehäälset sotsiaalset nõudlust Castelló piirkonnas. See oli ka Harvardi ülikooli kolledži (Col·legi Universitari de Castelló, CUC) õpetajakoolitusest pärinev hariduse traditsioon , mis pärines 1969. aastast. Esimesel aastal said kümme CUC õppejõudu andis klassidesse 21 teaduseõpetajat ja 85 filosoofiat ja kunsti. CUC sai 1979. aasta lõpus Universitat de Valènci osaks.

Praegu UJI seemned külvatakse 1989. aasta detsembris, mil Valencia piirkonna valitsuse president Joan Lerma teatas uue Castelló ülikooli loomisega. Aasta hiljem, 15. oktoobril 1990. aastal Valencian piirkondlik valitsus nimetas Universitat Jaume I projekti loomise projekti professor Francesc Michavila ja see sai lõpuks tänu seadusele, mis võeti vastu kõigi poliitiliste parteide heakskiitmisega mis moodustas Valencia piirkondliku parlamendi. Uue institutsiooni peamine eesmärk oli laiendada oma õpetamis- ja teadustegevust kogu Valencia kogukonna põhjaosale.

Esimene õppeaasta sai käima 1991. aasta septembris ja see keskus avati ametlikult Nobeli keemiapreemia võitja prof Aaron Klugiga. Alates selle loomisest on UJI püüdnud saada nüüdisaegseks, kvaliteetseks ülikooliks, millel on selgelt euroopalik orientatsioon, mille eesmärgiks on ühiskonna jaoks pakutava õpetamise, teadustöö ja teenuste tipptaseme saavutamine.

Universitat Jaume I on Valencia kogukonna põhjas asuv juhtiv kõrgharidus- ja uurimiskeskus ning püüab pidevalt tõhustada ühiskonna sotsiaalset, majanduslikku ja kultuurilist arengut, kus see on teadmiste loomise ja edastamise teel sukeldatud. Selles mõttes on UJI alati tahtnud mängida aktiivset rolli, mida näitavad algatused, näiteks Castelló provintsi erinevate piirkondade uute off-campuslike kontorite avamine , selle täiendõpe või koostöö UJI-ga Vilistlaste ja sõprade selts (SAUJI).

Täna on Universitat Jaume I end ühinenud dünaamilise ja ettevõtliku ülikoolina. Praegu on ligikaudu 15 000 üliõpilasel saadaval 31-kraadine ja diplomikursus. Need arvud võimaldavad ülikoolil pakkuda oma õpilastele personaalset tähelepanu ja jääda vabaks ülikooliprobleemide probleemidest, mida nii sageli kannatavad teised ülikoolid. Selle uue ja atraktiivse ülikoolilinnaku, mis on Castelló linnaga hästi seotud, aitab seda poliitikat säilitada, õhutades tihedamaid suhteid.

Universitat Jaume I õpetab uusi, paindlikke ja konkurentsivõimelisi õppekavu ja õppekavasid, mis võimaldavad õpilastel rahuldavalt toime tulla tänapäeva ühiskonna kõigi väljakutsetega. Universitat Jaume interdistsiplinaarne olemus tagab õpilaste iseseisvuse ja suurendab nende võimalusi saada tööd tulevikus tänu kõigile meie ülikoolis õppivatele üliõpilastele mõeldud töökohtadele.

Universitat Jaume I-l on laialdane rahvusvaheliste kontaktide võrgustik, mis koosneb umbes 145 ülikoolipartnerist Euroopas, Ameerika Ühendriikides ja Ladina-Ameerikas, mis on toonud kaasa üliõpilaste ja akadeemilise personali vahel vahetusprogrammide ning haridus- ja uurimisprojektid.

Universitat Jaume I osaleb kõikides Euroopa Liidus rakendatavates rahvusvahelistes programmides, nagu Socrates-Erasmus, Leonardo, Tempus ja Alfa, samuti Hispaania valitsuse korraldatud rahvusvahelised programmid, sealhulgas ülikoolidevaheline koostööprogramm. Ülikool on avatud uutele skeemidele, mis aitavad parandada õpetamise kvaliteeti ja siin läbi viidud uuringuid. Mõned märgatavamad õpetamisega seotud algatused hõlmavad UNESCO rahu filosoofia õppetooli, Jean Monnet 'seaduse õppetooli ja Euroopa majan dusmooduli , EURINSA ja EURUJI programme inseneride koolitamiseks Euroopas ja lõpuks magistrikursuste programmi Ladina-Ameerika kraadid, paljude teiste algatuste hulgas.

Asukohad

Castellón de la Plana

Address
Castellón de la Plana, Valencia kogukond, Hispaania

Programmid

Magister