Johan Cruyff Institute

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Johan Cruyff Instituudi moodustavad sportlased, spordijuhid ja teised spetsialistid, et olla liidrid Sport Management.

Johan Cruyff Instituudi on võimas kombinatsioon õppejõud, töötajad ja partnerid, kes jagavad sama kirge koolitus järgmise põlvkonna liidrid spordi valdkonnas pro sportlased, sport partneritega, organisatsioonid ja üliõpilased ise.

Vastavalt Johan Cruyff: "Minu nägemus spordi juhtimine on üsna lihtne. Ma arvan, et inimesed, kes on kirglik spordi on see, et spordiorganisatsioonid peaks võtma juhtpositsiooni. " Johan Cruyff Instituudi teab, et kirg sport soodustab ka õppimise ja arengu. Tema õpilased, sportlased, et sport juhid ja teised spetsialistid, on ühine eesmärk: olla järgmise põlvkonna liidrid spordi juhtimise.

See, kuidas sa paned selle visiooni ellu põhineb mõistust, pragmatism, intuitsiooni ja optimism. Väljakutsetele, parem koos meeskonnavaim, et olla hästi informeeritud ja inspireerida teisi suunas kõigi hüvanguks.

Rohkem kui 6000 õpilast üle maailma on osalenud nii online akadeemilisi programme, kohapeal ja nägu spordi juhtimise, sport turundus, sponsorlus, juhendamise ja jalgpalli manustamist. Nad on järgmise põlvkonna spordiorganisatsioonide valmis juhtima maailma liidrid.

Asukohad

Barcelona

Johan Cruyff Institute

Address
Johan Cruyff Institute
C/Pomaret 8

08017 Barcelona, Kataloonia, Hispaania
Telefon
+34 934 18 78 68

Amsterdam

Address
Johan Cruyff Institute Amsterdam
Laan der Hesperiden 118

NL-1076 DX Amsterdam, Põhja-Holland, Holland

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega