Loe ametlikku kirjeldust

Barcelona Technology School on juhtiv hariduse projekti, mis annaks järgmisel spetsialistid, mis muudab digitaalse tööstusele.

Nägemine

Digitaalse muundamise muutub kõik aspektid inimühiskonna ja see on vaid üks piir, kujutlusvõimet. Digitaalse ökosüsteemi on saanud uue status quo, siis muutub kogu tööstuse ja ettevõtluse, suhteid ja muid aspekte meie elusid. Me usume parema tuleviku digitaalse kuju. Aga selleks, et tagada selle, peame talent valmis sõitma digitaalse töötluse.

Missioon

Pakkuda on tech ökosüsteemi spetsialistid, et digitaalne tööstus vajab. International talent arengu tipptaset.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Master in Digital Transformation Leadership - BTS

Digitaalse revolutsiooni nõuab juhid võimelised aru edutehnoloogiad ja nende eelised ja tagajärjed, samuti juhid suutma hallata digitaalse töötluse. ... [+]

Digitaalse revolutsiooni nõuab juhid võimelised aru edutehnoloogiad ja nende eelised ja tagajärjed, samuti juhid suutma hallata digitaalse töötluse.

Mida ma õppida?

Master Digital Transformation Leadership pakub teile sügav mõistmine uute tehnoloogiate ja annab teile vahendid, et juhtida eduka digitaalse äri strateegiaid.

Sul on võimalik arendada digitaalseid oskusi nagu digitaalne strateegia, edutehnoloogiad, juhtimine ja muutuste juhtimine, kaasaegse rahanduse, andmete äri, küberjulgeoleku, innovatsiooni ja loova mõtlemise muude teemade hulgas.

See Master võimaldab teil tuua digitaalse valmis äri küna:

Tuvastada jõuks digitaalse töötluse. Manage teadmisi, luua teadmisi ja optimeerida äri väärtus digitaalse ökosüsteemi, avastanud uuenduslikke võimalusi. Juhend muutus organisatsiooni, et toetada digitaalse strateegiaid. KESTUS ... [-]
Hispaania Barcelona
September 2020
Inglise
Päevane õpe
9 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles