Nuclio Digital School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Juht, mida peate edu saavutama digitaalmajanduses.

Me juhindume teid digitaalmajanduse kõige olulisematest tugisammastest programmitööst lähtuvalt ettevõtte maailmast uute ideede ja ärimudelite tehnoloogia ja ettevõtluse kaudu.

Nuclio Digital School pakub teile Nuclio Digital School koolitust, mis võimaldab teil minna algaja tasemelt ekspertide tasemele.

Meie eesmärk

Kahtlemata on digitaalsete spetsialistide jaoks suur nõudlus ja praegused on sageli vaja uuendada teadmisi. Nuclio Digital School on peamine eesmärk, et luua ja uuendada tööstuse tegelikele vajadustele vastavaid profiile, et tagada nende profiilide tootlikkus. millal üks on ükskõik millises ettevõttes, mis neid nõuab.

Keskendunud meie õpilastele eduka tee loomisele

Usume, et edu võtmeks on kvaliteedi tase, millega meie koolitajad lõpetavad koolituse.

Nii nagu me tagame professionaalse edu, kui kursus on lõpule jõudnud, peab nende sisestamise protsessis olema nõuded, mida kandidaadid peavad ületama, et saaksime luua tasemeõppega nõutavaid oskusi, et sammu pidada teemadega.

Nende oskuste valideerimine, mida tööstus vajab

Pakume tunnistusi iga meie programmi kohta. Kursuse lõpus saate näidata oma kvalifikatsiooni. Te saate trükitud ja allkirjastatud diplomi.

Nuclio Digital School sertifitseerimisraamistiku eesmärgid on pakkuda kaasaegset ja paindlikku süsteemi, mis:

  • Tegutseb Nuclio Digital School kutsealase sertifitseerimise lähtekohana õppekavade väljatöötamisel
  • Toetab tööstusharu haridusvõimalusi, mis pakuvad juurdepääsu sertifikaatidele, mis võimaldavad inimestel hõlpsasti liikuda erinevate haridusasutuste ja tööstuse rollide vahel
  • Määrab professionaalide jaoks selge tee edenemise jaoks.
  • See võimaldab viia vastavusse teiste tööstusharu rahvusvaheliste rollidega.

Carlos Blanco

Esimees

"Uuringute ja ettevõtete nõudluse vahel on suur vahetus. Probleem on selles, et need, kes tunnevad tehnoloogiat ja online-turundust, ei ole õpetajad. Praegu on eriprogramm kasulikum kui ülikooliprogramm. "

Asukohad

Barcelona

Address
Barcelona, Kataloonia, Hispaania