Loe ametlikku kirjeldust

Juht, mida peate edu saavutama digitaalmajanduses.

Me juhindume teid digitaalmajanduse kõige olulisematest tugisammastest programmitööst lähtuvalt ettevõtte maailmast uute ideede ja ärimudelite tehnoloogia ja ettevõtluse kaudu.

Nuclio Digital School pakub teile Nuclio Digital School koolitust, mis võimaldab teil minna algaja tasemelt ekspertide tasemele.

Meie eesmärk

Kahtlemata on digitaalsete spetsialistide jaoks suur nõudlus ja praegused on sageli vaja uuendada teadmisi. Nuclio Digital School on peamine eesmärk, et luua ja uuendada tööstuse tegelikele vajadustele vastavaid profiile, et tagada nende profiilide tootlikkus. millal üks on ükskõik millises ettevõttes, mis neid nõuab.

Keskendunud meie õpilastele eduka tee loomisele

Usume, et edu võtmeks on kvaliteedi tase, millega meie koolitajad lõpetavad koolituse.

Nii nagu me tagame professionaalse edu, kui kursus on lõpule jõudnud, peab nende sisestamise protsessis olema nõuded, mida kandidaadid peavad ületama, et saaksime luua tasemeõppega nõutavaid oskusi, et sammu pidada teemadega.

Nende oskuste valideerimine, mida tööstus vajab

Pakume tunnistusi iga meie programmi kohta. Kursuse lõpus saate näidata oma kvalifikatsiooni. Te saate trükitud ja allkirjastatud diplomi.

Nuclio Digital School sertifitseerimisraamistiku eesmärgid on pakkuda kaasaegset ja paindlikku süsteemi, mis:

  • Tegutseb Nuclio Digital School kutsealase sertifitseerimise lähtekohana õppekavade väljatöötamisel
  • Toetab tööstusharu haridusvõimalusi, mis pakuvad juurdepääsu sertifikaatidele, mis võimaldavad inimestel hõlpsasti liikuda erinevate haridusasutuste ja tööstuse rollide vahel
  • Määrab professionaalide jaoks selge tee edenemise jaoks.
  • See võimaldab viia vastavusse teiste tööstusharu rahvusvaheliste rollidega.

Carlos Blanco

Esimees

"Uuringute ja ettevõtete nõudluse vahel on suur vahetus. Probleem on selles, et need, kes tunnevad tehnoloogiat ja online-turundust, ei ole õpetajad. Praegu on eriprogramm kasulikum kui ülikooliprogramm. "

Programmide õpetamise keel:
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Nuclio Digital School

Avastage, kuidas luua, meelitada, katsetada ja rakendada digitaalse turunduskampaaniaid reaalsete tulemustega. ... [+]

Laiendage ja tugevdage oma digitaalse turunduse pädevust.

Internet muutis meie klientide ja sidusrühmade suhtlemist ja turgu. Paljude tööriistade valik võimaldab meil teha otsuseid täpsemate ja visuaalsete andmete põhjal kui kunagi varem.

Kui ei kasutata tõhusaid digitaalseid turundusstrateegiaid, võib teie organisatsioon oma organisatsioonist maha jääda, kui teised konkurendid kasvavad See intensiivkursus aitab teil õppida, kuidas navigeerida kogu digitaalse turunduse lehtrit, alates töölevõtmisest kuni kinnipidamiseni ja saada tööriistu ja teadmisi, et teie organisatsioonis majanduskasvu suurendada. Avasta mitmekülgne digitaalse turunduse lähenemisviis ja arendab pidevat iteratsiooni ja õppimist, et saavutada tulemusi.... [-]

Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Osakoormus
16 nädalat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nuclio Digital School

16-nädalase täiskoormusega keelekümblusprogrammi jaoks välja töötatud uusim õppekava ja ekspertide juhendajad ... [+]

Hea otsused põhinevad alati andmetel

Arendage oma teadmisi andmetöötluse alal, kaasates reaalmaailma andmekogumeid ja õppides tööstuse ekspertidelt Pythoni õppekavaga. Õppige asjakohaseid tööriistu ja tehnikaid tegelike äriprobleemide lahendamiseks ja täna oma karjääri edendamiseks.

Saada reaalseid tulemusi

Meie karjäärivõistkond aitab teil kindlaks teha oma tugevused, täiustada oma eesmärke ja ühendada teid rohkem kui 200 Nuclio partneriga, et muuta oma professionaalsed püüdlused reaalsuseks.

Ekspertteadmised

Lahenda probleeme koos suure jõudlusega õpilastega, kellel on mitmekülgne taust teaduses, andmete analüüsis, inseneri, matemaatika ja palju muud. Luua sisukad sidemed, kohtuda potentsiaalsete tööandjatega ja ühineda elukestva õppega tegelevate kogukondadega.... [-]

Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Osakoormus
16 nädalat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles