Real Madrid Graduate School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust


2006. aastal asutasid Real Madrid CF ja Universidad Europea de Madrid esimese spordiala spetsialiseeritud ülikooli, mis on seotud juhtimise, tervise, kommunikatsiooni ja vaba aja veetmisega.

Real Madrid Graduate School - Universidad Europea ulatub väljapoole spordialasid, koolitades professionaalseid juhte kõigis valdkondades, mis on ühel või teisel viisil seotud selle valdkonnaga. Kraadiõppekavad keskenduvad erinevatele valdkondadele ja on mõeldud ülikoolilõpetajatele ja töötavatele spetsialistidele eri sektorites, mis on seotud nii professionaalse kui ka amatöörspordiga.

Kool loodi tugevate rahvusvaheliste komponentidega, nagu kaks institutsiooni, kes seda tagasi võtavad. Ühel pool on Real Madridi jalgpalliklubi, mis võttis Hispaania ettevõtte ja muutis selle juhtivaks rahvusvaheliseks jõuks; teiselt poolt Universidad Europea de Madrid, laureaat rahvusvaheliste ülikoolide liige, kõrghariduse maailma liider.

Madalmaade reaalse Madalmaade kutsekooli iga astme hariduse juhendamine on professionaalne keskendumine. Nende programmide väljatöötamist ja rakendamist teostavad nii Real Madrid kui ka Universidad Europea de Madrid asjatundjad, kes on oma valdkonnas väga prestiižsed.

Praktilise hariduse pakkumise eesmärgil õpetatakse kraadiõppe programme nüüdisaegsetel aladel: Real Madridi rajatised oma uhiuus Sport City ja Santiago Bernabéu staadionis ning Universidad Europea de Madrid ülikoolilinnakud Alcobendas ( Madriid) ja Villaviciosa de Odón (Madrid). Lisaks on enamus kraadiõppeprogrammidest Alfredo puhul ka külastused ettevõtetele või õppekavadega seotud sündmusi, nagu näiteks All England'i klubi, kus toimub kuulus Wimbledoni suur slam. Di Stefano MBA spordihalduses.

Rajatised

Kool pakub õpilastele kaasaegseid rajatisi: Madridi Valdebebase linnaosas Madridis asuvat Real Madrid Sport City ja Santiago Bernabéu staadioni ning Universidad Europea de Madrid ülikoolilinnakuid Alcobendas'is (Madridis) ja Villaviciosa de Odón'is (Madrid)

Alcobendase ülikool

Hoone asub Alcobendas linnas ja on 13 000 m2 . Selle nelja lugemise maja on järgmised: üle 50 klassiruumi, arvutiklassid, õppejõudude kontorid, grupisisene ruumid üliõpilastele, juhendamisbürood ja mitmeotstarbelised ruumid. Hoones on varustatud uusimad õppevahendid ja arvutivõrgud . Puuetega inimestele kättesaadav.

Villaviciosa de Odón Campus

Villaviciosa de Odoni ülikoolil on oma õpikogemuse optimeerimiseks vajalik infrastruktuur . Spordirajatiste osas on olemas spordikompleks , kus on kohad ja spetsialiseerunud valdkonnad iga eriala harjutamiseks, samuti kõige kaasaegsemad motoorsete oskuste laborid , kehalise füsioloogia ja liikumise biomehaanika. See pakub täiuslikku raamistikku nii õpetamiseks kui ka spordialaseks väljaõppeks.

Samuti on kaks campus üliõpilaselamu ülikoolides võimsusega üle 550. See valik tagab õpilastele mugava elamise koos kõigi vajalike mugavustega.

Santiago Bernabéu

Maailmas on vähe staadionil selliseid väga professionaalseid toiminguid kõikides valdkondades nagu Santiago Bernabéu staadion. Bernabéu staadion on ainulaadne kogu maailmas . Organisatsioon edukalt kasutas teiste staadionide parimaid aspekte ja kohandas neid oma vajadustega. See seletab, miks Cisco Systems, üks kõige kõrgelt kapitaliseeritud IT-ettevõtetest maailmas, valib staadioni juhtimise mudeli näitena staadioni Santiago Bernabéu.

Real Madrid Sport City

Real Madrid Sport City on suurim jalgpalliorganisatsioonist kunagi ehitatud spordikompleks . Selle 1200 000 ruutmeetri suurune maja on nii spordi-spetsialistide kui ka fännide jaoks. Selle asukoht asub Parque de Valdebebase privilegeeritud alal, mis on üks pealinna kõige kõrgematest ja tulevastest piirkondadest.

Rahvusvaheline võrgustik

Real Madrid Graduate School - Universidad Europea on rahvusvahelisel tasandil, nagu ka institutsioonid, mis seda toetavad. Real Madrid CF ületab lokaalsuse tänu oma ülemaailmsele tunnustusele ja traditsioonile. Lisaks on Universidad Europea de Madrid osa rahvusvahelisest kõrghariduse juhtivast rahvusvahelisest ülikoolide rühmast.

See liit võiks viia ainult rahvusvaheliselt ambitsioonika projekti poole, mistõttu on praegu Real Madrid Graduate School - Universidad Europea praegu esindatud mitmes riigis Euroopas, Aasias, Okeaanias ja Ameerikas.

Kooskõlas meie pühendumisega akadeemilisele kvaliteedile ja meie professionaalsele lähenemisele korraldame kooli uues riigis, eelnevalt programmid. Kontrollime, et need sobiksid iga asukoha tegelikkusega, tagades õpilastele väga rahuldustundliku kogemuse. Lisaks on igal programmil rahvusvaheline õppejõud, mis koosneb Hispaania õppejõudude töötajatest, kes töötavad koos tippspetsialistidega riigist, kus õpetatakse kraadiõppe programme.

Real Madrid Graduate School - Universidad Europea haridusprogramme õpetatakse nüüd mitmes ülikoolis üle maailma.

Asukohad

Madrid

Address
Real Madrid International School
UEM
Villaviciosa de Odon Campus
C/ Tajo, s/n. Urb. El Bosque

28670 Madrid, Madridi kogukond, Hispaania