Loe ametlikku kirjeldust


2006. aastal asutasid Real Madrid CF ja Universidad Europea de Madrid esimese spordiala spetsialiseeritud ülikooli, mis on seotud juhtimise, tervise, kommunikatsiooni ja vaba aja veetmisega.

Real Madrid Graduate School - Universidad Europea ulatub väljapoole spordialasid, koolitades professionaalseid juhte kõigis valdkondades, mis on ühel või teisel viisil seotud selle valdkonnaga. Kraadiõppekavad keskenduvad erinevatele valdkondadele ja on mõeldud ülikoolilõpetajatele ja töötavatele spetsialistidele eri sektorites, mis on seotud nii professionaalse kui ka amatöörspordiga.

Kool loodi tugevate rahvusvaheliste komponentidega, nagu kaks institutsiooni, kes seda tagasi võtavad. Ühel pool on Real Madridi jalgpalliklubi, mis võttis Hispaania ettevõtte ja muutis selle juhtivaks rahvusvaheliseks jõuks; teiselt poolt Universidad Europea de Madrid, laureaat rahvusvaheliste ülikoolide liige, kõrghariduse maailma liider.

Madalmaade reaalse Madalmaade kutsekooli iga astme hariduse juhendamine on professionaalne keskendumine. Nende programmide väljatöötamist ja rakendamist teostavad nii Real Madrid kui ka Universidad Europea de Madrid asjatundjad, kes on oma valdkonnas väga prestiižsed.

Praktilise hariduse pakkumise eesmärgil õpetatakse kraadiõppe programme nüüdisaegsetel aladel: Real Madridi rajatised oma uhiuus Sport City ja Santiago Bernabéu staadionis ning Universidad Europea de Madrid ülikoolilinnakud Alcobendas ( Madriid) ja Villaviciosa de Odón (Madrid). Lisaks on enamus kraadiõppeprogrammidest Alfredo puhul ka külastused ettevõtetele või õppekavadega seotud sündmusi, nagu näiteks All England'i klubi, kus toimub kuulus Wimbledoni suur slam. Di Stefano MBA spordihalduses.

Rajatised

Kool pakub õpilastele kaasaegseid rajatisi: Madridi Valdebebase linnaosas Madridis asuvat Real Madrid Sport City ja Santiago Bernabéu staadioni ning Universidad Europea de Madrid ülikoolilinnakuid Alcobendas'is (Madridis) ja Villaviciosa de Odón'is (Madrid)

Alcobendase ülikool

Hoone asub Alcobendas linnas ja on 13 000 m2 . Selle nelja lugemise maja on järgmised: üle 50 klassiruumi, arvutiklassid, õppejõudude kontorid, grupisisene ruumid üliõpilastele, juhendamisbürood ja mitmeotstarbelised ruumid. Hoones on varustatud uusimad õppevahendid ja arvutivõrgud . Puuetega inimestele kättesaadav.

Villaviciosa de Odón Campus

Villaviciosa de Odoni ülikoolil on oma õpikogemuse optimeerimiseks vajalik infrastruktuur . Spordirajatiste osas on olemas spordikompleks , kus on kohad ja spetsialiseerunud valdkonnad iga eriala harjutamiseks, samuti kõige kaasaegsemad motoorsete oskuste laborid , kehalise füsioloogia ja liikumise biomehaanika. See pakub täiuslikku raamistikku nii õpetamiseks kui ka spordialaseks väljaõppeks.

Samuti on kaks campus üliõpilaselamu ülikoolides võimsusega üle 550. See valik tagab õpilastele mugava elamise koos kõigi vajalike mugavustega.

Santiago Bernabéu

Maailmas on vähe staadionil selliseid väga professionaalseid toiminguid kõikides valdkondades nagu Santiago Bernabéu staadion. Bernabéu staadion on ainulaadne kogu maailmas . Organisatsioon edukalt kasutas teiste staadionide parimaid aspekte ja kohandas neid oma vajadustega. See seletab, miks Cisco Systems, üks kõige kõrgelt kapitaliseeritud IT-ettevõtetest maailmas, valib staadioni juhtimise mudeli näitena staadioni Santiago Bernabéu.

Real Madrid Sport City

Real Madrid Sport City on suurim jalgpalliorganisatsioonist kunagi ehitatud spordikompleks . Selle 1200 000 ruutmeetri suurune maja on nii spordi-spetsialistide kui ka fännide jaoks. Selle asukoht asub Parque de Valdebebase privilegeeritud alal, mis on üks pealinna kõige kõrgematest ja tulevastest piirkondadest.

Rahvusvaheline võrgustik

Real Madrid Graduate School - Universidad Europea on rahvusvahelisel tasandil, nagu ka institutsioonid, mis seda toetavad. Real Madrid CF ületab lokaalsuse tänu oma ülemaailmsele tunnustusele ja traditsioonile. Lisaks on Universidad Europea de Madrid osa rahvusvahelisest kõrghariduse juhtivast rahvusvahelisest ülikoolide rühmast.

See liit võiks viia ainult rahvusvaheliselt ambitsioonika projekti poole, mistõttu on praegu Real Madrid Graduate School - Universidad Europea praegu esindatud mitmes riigis Euroopas, Aasias, Okeaanias ja Ameerikas.

Kooskõlas meie pühendumisega akadeemilisele kvaliteedile ja meie professionaalsele lähenemisele korraldame kooli uues riigis, eelnevalt programmid. Kontrollime, et need sobiksid iga asukoha tegelikkusega, tagades õpilastele väga rahuldustundliku kogemuse. Lisaks on igal programmil rahvusvaheline õppejõud, mis koosneb Hispaania õppejõudude töötajatest, kes töötavad koos tippspetsialistidega riigist, kus õpetatakse kraadiõppe programme.

Real Madrid Graduate School - Universidad Europea haridusprogramme õpetatakse nüüd mitmes ülikoolis üle maailma.

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Spanish (Spain)

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Real Madrid Graduate School

Masteri kaudu saavad üliõpilased suurepärase võimaluse, mis võimaldab teil täita Cantera direktori, metoodika osakonna juhataja funktsiooni, püügiosakonna juhataja ja spo ... [+]

Läbi Master õpilased on suurepärane võimalus, mis võimaldab teil ülesandeid täidab direktor Cantera direktor Department of metoodika ja direktor valgala ja igal valdkonnas Sports Management Jalgpall. Master võimaldab ja eristab teid suurepärase töötajaga igas jalgpallivaldkonnas .

EESMÄRK

Jalgpallijuhtkonna meister pakub vajalikke teadmisi ja vahendeid, mis võimaldavad õpilastel teostada karjääride juhtide, metoodika osakondade, värbamise ja muu jalgpalliklubi spordihalduse valdkonda.

See meister kvalifitseerub teid Cantera direktori, metoodika osakonna juhataja ja saagikoguduse osakonna juhataja ülesannete täitmiseks jalgpalliklubide metodoloogilise konsultandi spordipügemendi direktoraadi mis tahes valdkonnas. Jalgpalli erinevate mängu mudelite nõustaja, erinevate jalgpalli tehniliste asutuste liikmed ja taktikalise modelleerimise spetsialist.... [-]

Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Real Madrid Graduate School

Kommunikatsiooni ja spordi ajakirjanduse magister õpetab, milline on spordi ajakirjandus ja kuidas see toimib, analüüsides, kuidas on tööstuse professionaalne ja sotsiaal ... [+]

Kommunikatsiooni ja spordi ajakirjanduse magister õpetab, milline on spordi ajakirjandus ja kuidas see toimib, analüüsides, kuidas on tööstuse professionaalne ja sotsiaalne mõõde arenenud riigisiseselt ja rahvusvaheliselt, sealhulgas selle õiguslikud ja majanduslikud aspektid. Magistriprogramm rongib õpilasi ajakirjanduslikus töös, mis hõlmab järgmisi valdkondi:

Trüki ajakirjandus. Prindivahenduse ja digitaalse spordi meediatootmise peamised aspektid käsitletakse ajakirjanduse kutseala eetikakoodeksi kohaselt.

Televisioon ja sport. Siin näidatakse spordiürituste televisioonis kajastamise meetodeid ja spetsiifilisi meetodeid ning kanali või muu audiovisuaalse platvormi kavandamiseks spetsiaalset sisu.... [-]

Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Real Madrid Graduate School

See magistrikraad on võtnud endale ülesandeks kavandada spetsiaalseid koolitusprogramme ja parandada elanike elukvaliteeti. ... [+]

See magistrikraad on võtnud endale ülesandeks kavandada spetsiaalseid koolitusprogramme ja parandada elanike elukvaliteeti.Kaks erinevat marsruuti: professionaalne ja uurija (see võimaldab Pdh-i jaoks)Õppimine praktikasEESMÄRK

Biopsühhosotsiaalse mudeli põhjal on ta välja töötanud programmi, mis keskendub peamiselt tervise kolmele mõõtmele: bioloogilisele, psühholoogilisele ja sotsiaalsele, et vastata mitmesuguste patoloogiatega patsientide vajadustele või vanuritele.

KES ON?

Magistrikraadi on suunatud omanike kõrgharidust kehalise aktiivsuse, psühholoogia või haridus, Terviseteaduste ja kehakultuuri Õpetamine

Peamised aspektid

Füüsilise harjutuse ja tervishoiu magistrikraad on programm, mis kõige paremini esindab Universidad Europea (Hispaania spordiuuringute juht 2012) uuringut ja kasutab Real Madrid CF kogemusi. See aitab teil saada ülikoolis professionaaliks kõige kiiremini kasvavas tööhõivevaldkonnas spordis (kus on praktilised küljed, mis on tihedalt seotud tulevaste tööpakkumistega), mida toetavad UEMi Sporditeaduste Kooli magistrikraadi tagatised. Ja kui soovite, võite ka õpetada teadurina Ph.D. Füüsilisest aktiivsusest ja spordist, mille on sertifitseerinud ANECA (Hispaania riiklik kvaliteeditagamise ja akrediteerimise agentuur) Universidad Europea de Madridis.... [-]

Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Real Madrid Graduate School

Spordiseaduse magistrikraad pakub õigusteaduste lõpetajale ja kogenud juristidele erilisi teadmisi ja eripärasid seadusliku spordi valdkonnas, andes neile konkreetse näge ... [+]

Spordiseaduse magistrikraad pakub õigusteaduste lõpetajale ja kogenud juristidele erilisi teadmisi ja eripärasid seadusliku spordi valdkonnas, andes neile konkreetse nägemuse spordi praegusest olukorrast ja selle õiguslikust korraldusest.

Selles astmes käsitletakse spordiõigust interdistsiplinaarselt, keskendudes sellele erinevatest vaatenurkadest, mis võimaldab õpilastel paremini kohaneda konkreetsete vajadustega, mida juriidilise kutseala praktika nõuab erinevates riiklikes ja rahvusvahelistes spordiasutustes.

See aste on kavandatud nii, et õpilased saavad praktilisi väljaõppeid, mis keskenduvad dünaamiliselt kõikide spordiseadustega seotud küsimuste käsitlemisele. Selleks toimuvad meeskonnatöö, rollimängud, arutelud, arutelufoorumid ja kohtumenetluste simulatsioon, enne kui riiklikud ja rahvusvahelised institutsioonid ühinevad.... [-]

Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Real Madrid Graduate School

Uurige spordi turundust parimate võimalike partneritega: Universidad Europea ja Real Madrid, suurim sissetulekutegeneraator ja kõige enam tunnustatud bränd Sport maailmas ... [+]

Uurige spordi turundust parimate võimalike partneritega: Universidad Europea ja Real Madrid, suurim sissetulekutegeneraator ja kõige enam tunnustatud bränd Sport maailmas.

Kogemused kõige kaasaegsemast õpetamisviisist, sealhulgas reaalsed projektid ja juhtumiuuringud, spordiüritustel osalemine, võrgustike võimalused ja praktikakohad spordiga seotud kaubamärkides.

Eesmärk

Selle programmi eesmärgiks on kujundada, ajakohastada ja spetsialiseeruda üliõpilastele, kes tegelevad spordi erialase orienteerumisega turunduse ja kommunikatsiooni spetsialistidega. Mitme spordiasutuse professionaalsuse puudumine ja suured investeeringud spordivaldkonda erinevates sektorites loovad täiusliku stsenaariumi spordisektori kaasaegsete, loovate ja ajakohastatud turunduse spetsialistide saabumisel.... [-]

Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Inglise,Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Real Madrid Graduate School

Spordiõiguse magistriprogramm Real Madrid on professionaalse spordi praeguse reaalsuse loomulik tulemus ja vastab sektori vajadustele, pakkudes õpilastele selle kutseala ... [+]

Spordiõiguse magistriprogramm Real Madrid on professionaalse spordi praeguse reaalsuse loomulik tulemus ja vastab sektori vajadustele, pakkudes õpilastele selle kutseala integreeritud koolitust.

Osalise tööajaga programm, neljapäevast laupäevani. / Neljapäeval ja reedes pärastlõunal / õhtul, kella 4,00-9,00 pM, laupäeva hommikul / pärastlõunal, 9,00 aM kuni 2,00 pM, mis annab õpilastele võimaluse kombineerida kursust oma tööajaga.

EESMÄRK

Magistriõppe eesmärk on aidata õpilastel arendada suutlikkust pakkuda juriidilisi nõuandeid ja hallata nii avaliku kui erasektori spordiüksuste juriidilisi asju. Selle kvalifikatsiooni saamiseks on tulevane spetsialist omandanud spordialase tegevuse peamised õiguslikud mõisted ja vahendid.... [-]

Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
Real Madrid International School
UEM
Villaviciosa de Odon Campus
C/ Tajo, s/n. Urb. El Bosque

Madrid, Community of Madrid, 28670 ES