Loe ametlikku kirjeldust

Instituudi täienduskoolituse Ülikooli Barcelona Nüüd School of Täiendharidus - Barcelona Ülikool.

Uuendamine brändi ja selle logo on osa moderniseerimisel graafilise kujutise kõigi üksuste, mis moodustavad UB Group. Areng sümboliseerib rahvusvahelist eriala institutsiooni ja kinnitab oma kohustust jääda strateegiline partner spetsialistide ja ettevõtted arendamise talent ja teadmiste haldamisele.

Asukoht Barcelona

Asub Kirde Hispaania, Barcelona on Kataloonia pealinn ning Hispaania esimene majandusvööndis. Linna elanike arv on üle miljoni ja poole elanikest, samas kui mitmed inimesed kogu Kataloonia on rohkem kui 7 miljonit inimest.

Oma hea asukoha tõttu on Vahemere Barcelona naudib sooja, tervitades kliima, meeldiva temperatuuri aastaringselt.

Täna, Barcelona on kaasaegne, kosmopoliitne ja väga dünaamiline linn. See on mugav linna, mis on kohandatud inimestele ja inimesed.

School of Täiendharidus - Barcelona Ülikool See asub 22 @ Barcelona, ​​uuenduslik produktiivne linnaosa pakub kaasaegseid ruume strateegilise kontsentratsioon teadmistemahukas tegevust. See, kui ta on loonud uue mudeli kompaktne linn, kus kõige innovaatilisemad ettevõtted kõrvuti ülikoolide, uurimiskeskuste, koolituse ja tehnoloogiasiirde, samuti eluaseme, rajatiste ja haljasalad.

Keeled Barcelona

Kaks ametlikku keelt räägitakse Barcelona ja mujal Kataloonias on katalaani ja hispaania. Kaks keelt mõistavad võrdselt rahva Barcelona.

Seoses õpetamine, mida saab kasutada nii ametlikku keelt iga programm määratleb keelt kasutatakse, katalaani või hispaania, sõltuvalt omadused programm ise ja avaliku kellele see on adresseeritud. See on poliitika UB, et õpetajatel ja õpilastel on õigus valida, millises keeles, milles nad soovivad väljendada.

Kõik, mida pead teadma, kui sa tuled õppima Barcelona

Barcelona Keskus Universitari (BCU) See annab vahendeid ja teavet inimestele, kes tulevad Barcelona osaleda õppetegevust, nagu kott majutuskoht üliõpilastele ja töötajatele ning välismaa teadlane.

Pane oma materiaalset kohaldamisala väljaõppe edendamiseks, bakalaureuse- ja magistriõppe, samuti nendega seotud teadusuuringutesse.

Juhib suunatud tegevus kultuuri ja ühiskonna integratsiooni õpilaste ja õpetajate ja välismaa teadlane, kes elavad Barcelona ja selle pealinna.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

School of Continuing Education – Universitat de Barcelona

Master on suunatud spetsialistidele, kes soovivad arendada tehnilise või juhtimise taastuvenergia valdkonnas, energiaturg, tõhusus ja jätkusuutlikkus on üks neist tehnili ... [+]

Energiasektor oluliselt muutunud viimastel aastatel. Mitmekesistamise vajadust säästva energia allikad on kliimamuutuste mõju leevendamise poliitika ja kohanemist, teiste seas on kuumad teemad. Uued väljakutsed ettevõtted ja organisatsioonid vajavad spetsialistide uusi oskusi, mitte ainult tehnilises valdkonnas, vaid ka juhtimise taastuvenergiat.

Master in Engineering and Management taastuvenergia valmistab teid, et teil oleks võimalik planeerida, juhtida ja hinnata tehnilist ja majanduslikku teostatavust rajatised, edendades puhtamaid, taastuvad ja endogeensed energia ja energiatõhususe parandamiseks, et ületada tehnilisi, juriidilisi ja administratiivseid piiranguid, mis on osa igapäevaelust professionaalne.... [-]

Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
School of Continuing Education – Universitat de Barcelona

MA Business and Corporate teatis Ülikooli Barcelona eesmärk, et teil arendada ennast erialaselt selles sektoris, et areneda vastutavatel kohtadel. ... [+]

Side on kogenud olulisi muutusi viimastel aastatel rohkem kui kunagi varem, organisatsioonid peavad spetsialistid, kes suudaksid suhelda ja jõuda erinevatele sihtgruppidele, sisemine ja väline. Et seda teha, peavad nad kasutama kõiki vahendeid, nii online ja offline. Ettevõtte side on võimalik saavutada paremaid tulemusi, luua hea maine ja suurendada asutuste maine.

Master in Business Communication ja ettevõtte Barcelona ülikooli eesmärk, et teil arendada ennast erialaselt selles sektoris, et areneda vastutavatel kohtadel. Selles kapten, õpid suhtlemisoskus, online ja offline keskkondades, reklaami, turunduse ja avalike suhete. Õpid viimaseid trende side. Sa valmistab hallata kommunikatsiooni projektide ja omandada juhtimisoskusi, et hõlbustada oma tööalast arengut. ... [-]

Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
School of Continuing Education – Universitat de Barcelona

Ülikooli lõpetajate huvitatud laiendada ja parandada oma teadmisi turunduse, müügi ja organisatsiooni juhtimise osana nende karjäärivõimalusi. ... [+]

TARGET

Ülikooli lõpetajate huvitatud laiendada ja parandada oma teadmisi turunduse, müügi ja organisatsiooni juhtimise osana nende karjäärivõimalusi. Spetsialistid turunduse ja / või müügi soovivad uuendada teadmisi, et suurendada oma karjääri. Spetsialistid teistes valdkondades, kes soovivad täiendada oma koolituse ja arendamise valdkonnas marketing.Consultores või konsultandid soovivad omandada, ajakohastada või vaadata oma teadmisi turunduse ja müügi ning rakendusi.

Uus harjumused, uusi trende ja käitumist, uusi võimalusi suhelda, rohkem teavet tarbijatele ja suuremaid nõudmisi ... pidev täiustamine nõuab turundajad ja müük mõtlema oma filosoofiaid, kontseptsioonid ja vahendid, et jõuda äri tipptaset. Ainult ettevõtted ja organisatsioonid suudavad kohaneda ja nende turustamise poliitika muutusi turul saab edasi liikuda.... [-]

Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles