Loe ametlikku kirjeldust

Hispaania Business School on uus School of Business eraõiguslik sõltumatu ja pluralistliku väga oluline sotsiaalne funktsioon. Võiksime näitavad oleme silmitsi üks väheseid koole, kui mitte ainus sotsiaalse ettevõtluse.

See koosneb spetsialistide pikaajaline kogemus õpetamise ja soovivad jagada oma teadmisi lisades väärtust ühiskonnas. Soovime teenindusele ja koolitus andekaid inimesi, olenemata vanusest, rassist või nõuetele.

Hispaania Business School keskendub äri-, õigus- ja tegevuse koolituse pärast kvaliteetseid e-õppe metoodikat, mida juhtiv ärikoolides maailmas.

pixelHispaania Business School esitada tunnustamise saavutamine rahvusvahelise üldsuse ja online koolituse kvaliteeti läbi õppejõudude kõrge nõudlus akadeemilise programmide ja konkurentsivõimelise hinnaga süsteemi./>

missioon

Missioon ja visioon Hispaania Business School

 • Juhend otsuste tegemisel.
 • Keskendumise tipptasemele ja teenust.
 • Kujunemiseas kasvu ühiskonnas.

väärtused

Väärtused põhinevad üksikisikute ja ettevõtete on kogukondadele.

 • Teiste austamine, isiklikult ja professionaalselt. Business inimesed juhtimismudel.
 • Vaim teenindust ja tipptasemel kvaliteeti kui vahendit hea töö.
 • Alandlikkus, võime kuulata ja õppida.
 • Terviklikkuse ja meeskonnatöö.
 • sotsiaalset pühendumist.
 • Rahvusvahelistumine.
 • Ettevõtlus.

metoodika

Online koolitus arendatud Hispaania Business School põhineb uus mudel, mis lepitab mitte näkku õpetamist ja täiendab tehnoloogilised edusammud ja õppimist. Õpetamine on samaväärne nägu, kuid võimaldab mahutada sõiduplaanide nende kättesaadavust, on võimalik ühendada koolituse professionaalse ja isikliku pühendumist.

Online meetod võimaldab saavutada koolituse eesmärgid läbi osalemise ja suhtlemist. Osalejad on täielikult aktiivselt astunud mitmeid üritusi ja arutelusid, mis sunnib teil suhelda nii õpetaja ja oma mehe programmi.

Programmi ajal õpilane tuleb sisestada usinasti virtuaalse ülikooli olema pideva järelevalve:

 • Case meetod, süsteem kasutab juhtiv rahvusvaheline äri koolides.
 • Õppematerjal.
 • Osalemine praktiline juhtumiuuringud.
 • Foorumeid ja arutelusid õpetajatele ja õpilastele.
 • Videokonverentside ja elada virtuaalne klassi või edasilükatud režiimis, kus õpetaja arendab mõisted ja sisu mõttevahetuse edendamine ja töö lähinädalatel.

Seal on pidev tagasiside rikastada õpetaja-õpilase hariduse julgustades õpilasi kindlaks peamised probleemid ja prioriteetide küsimustes nagu aja juhtimine. Traditsiooniline õpetaja saab juhendaja või vahendaja ja tema peamised ülesanded:

 • Juhend õpilast poole õppe sisu, päringutele vastamine, parandatakse tegevuse ja juhtides tähelepanu, mis aspekte peaks süvendama.
 • Julgustavad kogu grupi, luues kliima õppimise ja tõstatades arutelu.
 • Hoiame silma peal üliõpilaste osalemise, õppimise hindamiseks ja igapäevasel tagasisidet.

Kvaliteedi Online programm pakub järgmisi eeliseid:

 • Lepitus oma isiklikku aega, tööd ja uuringud. Võimalus jätkata kõrghariduse katkestamata töö planeerimine.
 • Säästud. Transpordikulud, sõiduaja ja koolitus.
 • Paindlikkus. Sa valid aega ja pühendumist.
 • Technology. Kasutage ja lähedased tehnoloogia.
 • Networking. Exchange töökogemust ja laiendada oma võrku.
Programmide õpetamise keel:
Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Spain Business School

Kõik spetsialistid on joosta ettevõtetele, kas ise või teised, digitaalse või ümber digitaalse päralt. Master Digital Business võimaldab sul olla kapten kõikidel erialade ... [+]

Kes peaksid osalema:

Kõik spetsialistid on joosta ettevõtetele, kas ise või teised, digitaalse või ümber digitaalse päralt.

Master Digital Business võimaldab sul olla kapten kõikidel erialadel uute ettevõtete, tehnoloogia ja õiguslike aluste kohaldada Interneti tooteid, digitaalne tarbija ja e-kaubanduse, turunduse kõigis selle vormides (digitaalne, mobiil, sotsiaalsete võrgustike, lojaalsus klient), online-sisu haldamise, veebianalüütika, reklaam, digitaalne juhtimise oskusi ja palju muud ... Business School Hispaanias oleme eksperdid koolitus praeguste ja tulevaste digitaalsete juhid.

Eesmärgid: Tea, mõista ja kohaldada põhialuste iga ettevõte, kuid vaatenurgast uus turg: digitaalne. Omandada põhiteadmised müügi, turunduse, finantside ja inimressurssidega, kuid mastering uusi tehnikaid Digital Marketing, Social Networks, Electronic Commerce direktiive 2.0 Oskused ja Web Analytics. Võime mõõta ja tulemusi saavutada meetmete kohta, mis on käivitatud. Hakka ekspert, et saavutada parim ROI. Võimalus luua oma projekti ja saada rahalisi vahendeid selle eest Lisaks on mitmed ülemaailmsed eesmärgid kõikide programmide koosneb: efektiivselt juhtida meeskondi, õppida tegema strateegilisi otsuseid, luua ülemaailmne ja kõikehõlmav nägemus, master muutuste juhtimine ja püüdmine oskused. ... [-]
Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Osakoormus
12 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Spain Business School

Master ettevõtluse võimaldab õpilastel, kas nad on mõelnud luua oma projekti, kui ta on juba teinud. Kui see on teie puhul, see õpetab õiguslikust piirkondades kaaluda, e ... [+]

Master ettevõtluse võimaldab õpilastel, kas nad on mõelnud luua oma projekti, kui ta on juba teinud. Kui see on teie puhul, see õpetab õiguslikust piirkondades kaaluda, et teada, kuidas idee leida vahendid ja viia toimimise ja juhtimise äri.

Atmosfäär on 100% kogemuslik ja saab juhendaja ja juhendab tuntud ettevõtjad, kes tutvustab teile kõige huvitavam oma äri võrgustike idee.

Samuti, kui olete huvitatud, saate lõpuks koos oma idee kapten tegi seda teha, ja firma on loodud nõu parimad professionaalid.

Mõeldud

Igaüks, kes on ettevõtlikku ja õpihimuline, kuidas märk, mingil hetkel, siis tuleb paigaldada oma projekti ja ohtude minimeerimiseks.... [-]

Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Osakoormus
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles

Qué es Spain Business School

Nuestra Escuela

Formación Spain Business School

Spain Business School
Address
C/ Velázquez 12.
28006 Madrid, Community of Madrid, Hispaania
Koduleht
Telefon
+34 917 19 10 00