Sports Management School - Barcelona

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Sport Management School on rahvusvaheline kool spetsialiseerunud Sport Management, asukohaga Pariisis, Lausanne ja Barcelona, keskendudes ainult spordi juhtimine. See annab meile suured kogemused kõigis valdkondades, mis on seotud selle maailma ja eriti kaubanduse ja levitamise, turustamise, kommunikatsioon korraldamine spordiürituste jne

Meie eesmärgiks on koolitada noori spetsialiste ja juhte sport. Kuna meie loomisest aastal 2010, Sports Management School ja on 300 bakalaureuse ja kraadiõppe üliõpilased ning rohkem kui 100 lõpetajatele, kusjuures integratsiooni määr 90% ettevõtetes sektori Saanud diplomi.


Michael Tapiro - asutaja Sport Management School/>

"Ärisektor sport, mis on olnud maailma puhtalt ajendatud kirg kaua, on muutunud tänapäeva majanduslikus universumi täis, mis keerleb rahvusvahelise spordivõistluste, nende ülekandeõiguste ja Üha rohkem pealtvaatajaid. sport on nüüd käes spetsialistid õiguse, rahanduse, juhtimise ja turunduse, olles oluline tegur sotsiaalse ja poliitilise mõju majanduse arengule kohaliku omavalitsuse, maakonna või piirkondlike või isegi riigi või mandri, selle autentsust ja selle kaebuse ei peatu kasvab.

Sport ei ole piire. See koondab oma rahvusvahelise arengu kasvu tärkava majandusega riikides, tänu tohutu multimeedia ringhääling. Areng spordiorganisatsioonide nõuab uusi profiile kaasas seda muudatust. Sport Management School rongide tulevased juhid spordi sektoris otsivad spetsialiseeritud profiilid, teadlik uusi väljakutseid arengu ja ühiskondlikud nõuded eetika ja hea valitsemistava. "


rajatised/>


Sport Management School Campus Barcelona/>

Campus Sport Management School asub L'Hospitalet de Llobregat, Barcelona, ​​ja asukohta jagada teiste õppeasutuste Grupo Planeta jooksul 10800 m2 ja mahutab rohkem kui 3000 õpilast. See on klassiruumid õppe ja praktika, koosolekuruumid, raamatukogu, kohvik ja auditoorium.


Campus Sport Management School Paris/>

Sport Management School Lausanne ülikoolis


Planet kihistu ja ülikoolid/>


Planeta, asutati 1949. aastal, seisab esimese Hispaania Publishing Group ja side. Liidu paistab silma oma tugeva uuenduslike sõnaselgelt mitmekanalilise ettevõtte traditsioon ja selle suure võimsusega ja kutsumus. Lai valik on keskendunud juhtiv kultuuri, koolituse, teabe ja audiovisuaalsete meelelahutus./>

Valdkonnas koolitus, ja ülikoolid Planet pakub ulatuslikku kataloogi erikoolituse, mis ulatub kutseõppe uuringud bakalaureuse-, magistri- ja Master. Selline koolitus pakkumise ülimalt keskendunud turu nõudmistele ja õpetas Kombineerides meie paindlik metoodika ja uusimaid tehnoloogiaid.


ülikooli projektid:/>

 • EAE Business School: Seas top 30 ärikoolides reastatud American Majandus ja kõige kiiremini kasvav viimase kolme aasta jooksul.
 • OBS Business School: esimene ärikool 100% -line.
 • UNIBA International Center Barcelona lisatud Ülikooli Barcelona, ​​pakkudes bakalaureuse- ja magistriõppe asutus.
 • Viu (Valencia International University): eraülikooli, online ja rahvusvaheliste projitseerimisulatus kraadi ja ametlik kapten.
 • Ostelea, School of Hospitality
 • ESdesign - School of Design Barcelona: School keskendunud projekteerimise sektoris pakkudes meistrid, mis võimaldavad spetsialistide spetsialiseerunud oma Erialadest disain, koos ettevõtte visiooni sektoris.
 • ESLSCA Business School Paris: Seas top 10 Euroopa ülikoolide ja koolide ning top 4 Prantsuse turul, parima diplomite.
 • EDC Paris Business School: Vanim erasektori ja rahvusvaheliste Prantsuse kooli. 15000 lõpetajate jaotatud 77 riigis, paljud ettevõtete juhid.
 • Institut superier Marketing du Luxe: Rajatud Cartier House, nii juhid ja noored disainerid küljest spetsialistid maailmas luksus
 • Ecole de Guerre Economique EGE-: Esimese School of Majandus Warfare prantsuse, tema pedagoogilise mudeli võrdleva analüüsi riiklike ja riikidevaheliste süsteemid, kanda sõjaväe maailma tsiviilelanikkonna maailma ja tähtsust solvava juhtimise teave majandustegevuse arengut.
 • IFAM Business School: Ühe esimese olemasolevate rahvusvaheliste programmide koolis keskendub juhtumiuuringud julgustada algatusel, käsitledes erinevaid vaateid ja optimeerida otsustusprotsessi.

Asukohad

Barcelona

Address
Av. Josep Tarradellas 171-177
l’Hospitalet de Llobregat

08902 Barcelona, Kataloonia, Hispaania