Loe ametlikku kirjeldust

Asutatud Madrid aastal 1989, Institute of Communication Arts Tracor, See on spetsialiseeritud kraadiõppe keskus ja liider kogu suhtlus kunsti.

Seotud San Pablo CEU Ülikooli, õpetab kapten ülikooli kehtib Euroopa kõrgharidusruumi programme. See on lai valik valdkondades Corporate Communications, graafiline disain, televisiooni tootmise, uurivat ajakirjandust multimeedia kommunikatsiooni, Digital Marketing või Side Internet ja uus meedia.

slide-uus-englishon

Visioon, missioon ja väärtused

Meie hariduslik mudel

Meie missioon

Kuna erasektori Instituut ülikooli kraadiõppe haridus ja koolitus, meie missioon on olla vahend isikliku ja tööalase ümberkujundamise meie üliõpilastele, koolituse ja hariduse kõrge kvaliteet, nõudlik ja ajakohastatakse pidevalt professionaalne reaalsus keskkonnas tipptaseme, aktiivne osalemine, koostöö ühiste teadmisi ja kogemusi.

Me tahame saavutada teadus- ja koolitustegevuse kõigis kunsti side õpilased juhtivad eksperdid oma valdkonnas, tipptasemel spetsialistid võimelised mõistma ja esindavad mõisteid graafiline, audiovisuaalne ja muu mitmel moel viisil ja mitme meedia kajastavad atribuutide ühiskonnas oma aega, vaid ka võimet ennetada, andes neile tehnilist ja inimeste oskusi, mis võimaldavad tuvastada ja kasutada ära võimalusi, mida pakub uue infotehnoloogia ja side.

Kõik koos ülim eesmärk on aidata tagada heaolu ja eneseteostus meie õpilased meie kõige pühendunud ja efektiivse jõupingutusi, et panna need parim sotsiaalse ja ametialase positsiooni, mis on meie käeulatuses koos.

MEIE VÄÄRTUSED

Sisse Tracor Otsime konkreetse profiili meie õpilased tõttu isiksuse institutsioon, selle väärtuste ja kultuuri ning selle haridus- ja pedagoogilise mudeli. Oleme huvitatud, millel on integreeritud tänapäeva infoühiskonnas, on avatud muutustele ja paindlik, et tulla toime väljakutsetega üha enam globaliseeruvas ühiskonnas inimesi. Inimesed avatud ja sallivad, kes naudivad mitmekesisust inimeste ja kultuuridega. Otsime ambitsioonikad üliõpilased, kes vajavad pidevat täiustamist, Kõrge kriitiline mõtlemine ja pühendunud ühiskonna probleemid meie aja.

Meie õpilased peaksid olema haritud, ei ole huvitatud ainult mehaanika nende kutsealal, kuid avatud erinevaid valdkondi ja teadmisi; Ainult sel viisil saavad nad kasutada vastutustundlikult suhtlejad. Alandlikkus pidevalt õppida teistelt ja empaatia on olulised omadused kollektiivse edu ja isiklikku arengut, oluline ühiste püüdluste õpilaste ja kooli.

Otsime inimesi, ei mõjutanud stereotüüpide ja ikonoklastiline, kuigi vastupidavad mood crearlas- abi ja manipuleerimise -Sellepärast reconocen-, kes armastavad tõde, ausus ja vabadus.

Meie õpilased on uudishimulik ja vaatlejad, püsiv maadeavastajad tume pool asju, armastavad mõisted ja kirg ilu, esteetika ja harmoonia, vaid ka üleastujate, vaimus väljakutse loodud ja katsetamist tulevikus.

Meie hariduslik mudel

Haridus, sellised, mis käsitlevad koolitust kasutamise elukutse, on kasulik ainult siis, kui see on vastupidav, kui see ei põhine kaudsed oskusi või potentsiaalselt aeguvad mood ja tehnoloogia arengut. Sellepärast nii Tracor Oleme eriti huvitatud, et õpilased omandavad teadmisi, saada ideid ja oskusi, mis võivad areneda läbi praktika ja kogemus.

Me tahame õpilased kogemustest õppida ja ehitada teadmisi läbi, see tähendab, et me oleme rohkem huvitatud muutes õpilased õpivad kui õpetamine. Pealegi, mida me tõesti tahame, et õpilased omandavad võime õppida õppima, saate suunata läbi, et oskus oma ümberkujundamise pidevalt ja seega tagada nende kohanemist erinevates keskkondades ja tegelikkust, et leida koos tema tööelu.

Koolitus ei saa lahutada tegelikkusest, täna tööpraktika, mistõttu usume, et olla kasulik ja see on, kas see on praktiline ja edastatakse praktilisel viisil, mida õpetajad, kes elavad väljaspool seda reaalsus, kuid samal ajal oma kutsumuse ja õpetamine, nad jäävad kutsealal edukalt ja konkurentsivõimeliselt. In Tracor kõik meie õpetajad selle tingimuse täitmiseks, mis väga suur vahe, tuntav esimesel päeval klassis.

Täna, midagi tõeliselt tähtis saab teha üksi. Töö keset mitmekesisust, õppima, aktsepteerivad ideede ja teiste arvamusi või teades, arutage neid argumente ja konstruktiivselt ja mahuvad meeskond korrutada jõud ise on hädavajalikud oskused, et olla edukas ja vältimiseks vajalikud tingimused ebaedu. Individualism, mõnikord huvitav alal puhast kunsti, muutub tõeliseks takistuseks, kui tegemist on kunsti ja Applied Sciences. Seetõttu me usume meeskonnatöö, soovitame meie kursustel ja on põhiline keskmise rakendamisel meie haridussüsteemi mudel.

Oleme huvitatud tehnoloogia, kuid mitte eesmärgina omaette, vaid vahend, mis vabastab vaimu ja võimu, suurendab tootlikkust ja saavutada vähema ajaga rohkem. Me usume, et kui õppida kasutama tehnoloogiat saab lõpu alles, pluss maquinizar mees, seisab ta lõppemist on professionaalne ja pidevalt vananenud.

liugur-Inglés-on

Avasta unikaalne eeliseid Tracor

esimese tööhõive

Tagame oma esimese töökoha leping. Lisa veel kolme kuu internatuuri kolme kuu internatuuri Official Masters.

On Inglés

Nr üliõpilane ilma minimaalse meisterlikkust inglise keeles. Programmi eesmärk on võimaldada õpilastel säilitada ja suurendada oma tasemel inglise.

non stop

Programm on tugev ja selge kohustus tööhõive ja koolituse lõpetanute õpilaste keerukuse praegustes tingimustes.

Mis eelised Tracor ei taha teha teine ​​Master.

Ventajas_Master

Parim tehnoloogia ja parimad vahendid

Kõige kaasaegne ja arenenud arvutisüsteemidele kõige professionaalne graafilise tarkvara, kiirete võrkude, teler, heli lauad, elav kõne sõelumine tuba, kõrglahutusega kaamerad, professionaalsed valgustussüsteemid, seadmed EST, skanner , mitmeplatvormiline süsteemid ja nii edasi, moodustavad tehnilised vahendid riistvara ja tarkvara, mis õpilased on toetatud mõned programmid, kus mitte ainult õppida kontseptsioone, kuid muutuvad nad tükkideks konkreetseid saavutusi ja side.

Magistriõppes kohandatud Bologna

Kommunikatsiooni Instituudi Arts Tracor pakub laia valikut Masters programmid on täielikult kohanenud Euroopa kõrgharidusruumi valdkondades nagu ettevõtte kommunikatsiooni, graafilise disaini, multimeedia kommunikatsiooni internetis ja uue meedia, audiovisuaalse kommunikatsiooni, televisiooni tootmise ja televisioon aruande. Need programmid viia saada ametlik ülikooli magistrikraadi Ülikooli CEU San Pablo, üks kõige prestii ülikoolide meie riigis, ja võimaldab kasu õpilastele ja tunnustada nende pealkiri kõikjal Euroopas, liikuvus akadeemilise ja üliõpilaste töö kogu mandril.

TecnologiaRecursos

Tehnoloogia ja ressursside

Meie linnade campus seotud projekteerimise, rahu, professionaalsus ja tehnoloogia

Integratsioon keskkond: linna- campus

Meie linnade campus seotud projekteerimise, rahu, professionaalsus ja tehnoloogia aitab nautida õppimist koostöös teistega. Kõik põhineb inspiratsiooni ja loovust, hästi tehtud töö ja hüved, aga ka väga nõudlik keskkond. Sa pead seda kogemust, et mõista, kuidas saavutada karjääri püüdlusi, isiklikud unistused ja eesmärgid läbi ühe kapten.

Kõige kaasaegne ja arenenud, uusima versiooni tarkvara graafilise disaini, multimeedia, audio ja video, kiirete võrkude, campus online, sotsiaalne võrgustik õpilastele, telestuudio, kõrglahutusega kaamerad, süsteemid, arvutisüsteemid professionaalne valgustus, ruumi locution, ENG meeskonnad, teiste seas vahendeid, et meie õpilastel oma ideid ja mõisted konkreetsete tükki side.

Sisse Tracor mitte ainult õpetaja, tahvli ja kriidi õpetada seovad, vaid ka meie õpetamise ülimalt praktiline, põhineb aktiivse osaluslähenemist, mis toimub sõbralikus õhkkonnas ning kutsub teid kooli jääda põhineb õppimine tegevuse kaudu, meeskonnatöö ja intensiivne kasutamine tehnoloogia, mis soodustab õppimist ja suurendab tootlikkust.

Disain ja rahu ümbritsevad linna campus kõik neli hoonet linna, vaikses rajoonis, isoleeritud ruumis, mis kutsub inspiratsiooni ja hästi tehtud töö. õpilased TracorEi ela kujuteldav keskkond, kuid tööd on parim viis kasutada tööstuses ja rakendada neid pidevalt omandatud teadmisi kasutada reaalses maailmas. Hea meetod, head õpetajad ja tehnilised võimalused teha vahet kompetentsuse ja keskpärasus, midagi, et õpilased peaksid kaaluma valides oma Master, mis on ainult üks kord, lisaks majanduslikule vaeva ja aega peaks oluliselt suurendada oma tööalast tulevikku ülejäänud oma elu.

Kõige kaasaegne ja arenenud arvutisüsteemidele kõige professionaalne graafilise tarkvara, kiirete võrkude, teler, heli lauad, elav kõne sõelumine tuba, kõrglahutusega kaamerad, professionaalsed valgustussüsteemid, seadmed EST, skanner , mitmeplatvormiline süsteemid ja nii edasi, moodustavad tehnilised vahendid riistvara ja tarkvara, mis õpilased on toetatud mõned programmid, kus mitte ainult õppida kontseptsioone, kuid muutuvad nad tükkideks konkreetseid saavutusi ja side.

Vajuta hoonete üles leida vahendid Tracor pakub

ülikoolilinnak

audiovisuaalsete vahendite

RecursosAudiovisuales
 • heli-
<li>kaamera</li>
<li>Video kaamerad</li>
<li>Valgustus</li>

klassiruumis Practices

AulasPracticas
 • Grafismo
<li>riistvara</li>
<li>Multimeedia</li>
<li>operatsioonis&uuml;steemid</li>
<li>pildit&ouml;&ouml;tlusprogrammiga</li>

telestuudio

PlatoDeTele
 • ta kirjeldas
<li>paljunemine</li>

Kvaliteet ja Academic Excellence

Juhtimine ja kvaliteedikontroll on prioriteediks Tracor

OSAKOND KVALITEET Tracor

Tracor kvaliteedi osakonna tihedas koostöös kõikide institutsionaalsete aladel kehtestatakse sisekontrolli mehhanisme, hindamine ja arendamine on vajalik, et tagada tõhus rakendamine protsesse, et tagada pidev parandamine kõigis oma tegevustes ja teenuseid.

Kõige olulisemad eesmärgid, mis püsivalt inspireerida kvaliteedi poliitika keskus on järgmised:

kvaliteet-01
 • Anda õpilasele saavutab optimaalse jõudluse ja tulemuseks ACADEMICS suurepärane.
<li>  <strong>T&otilde;sta &otilde;ppeprotsessi,</strong> mis on t&otilde;eliselt suunatud praktikas omaduste, vajaduste ja huvidega &otilde;pilased.</li>
<li>  INNOVATE p&uuml;sivalt kvaliteedi akadeemilisi programme, et tagada pidev ajakohastamine sama, samuti paremini <strong>kohaneda</strong> n&otilde;udmistega <strong>t&ouml;&ouml;turule</strong>.</li>
<li>  <strong>Veenduge</strong> erialane ettevalmistus ja praktika k&otilde;rgel tasemel, kaasates praktilise sisu iga programmi; Samuti sisaldab v&auml;list toidet kvaliteediga professionaalne tegevus; ja l&otilde;puks, edendada j&auml;tkuvat individuaalse n&otilde;ustamise, mis v&otilde;imaldab &uuml;li&otilde;pilasel edenedes muutunud tasumata valik juhtivate ettev&otilde;tete sektoris.</li>
<li>  Tagada <strong><strong>&otilde;petamise</strong></strong> praktika, lojaalsust parim selle valdkonna spetsialistid.</li>
<li>  Tee saadaval , et &otilde;pilane, k&otilde;iki <strong>teenuseid ja</strong> selleks vajalikku <strong>infrastruktuuri</strong> edukalt saavutada &otilde;ppekava.</li>
<li>  T&ouml;&ouml;tada <strong>institutsionaalse kultuuri,</strong> mis &uuml;hendab &otilde;pilane oluliseks aktiivselt osa organisatsiooni arengu ja mis suurendab v&auml;&auml;rtust k&auml;tte k&otilde;ik spetsialistid, kes teevad seda.</li>
<li>  L&uuml;hidalt, korraldada ja energiat k&otilde;ik vajalikud vahendid ja ressursid, et tagada klientide <strong>rahulolu</strong> ja kaast&ouml;&ouml;tajate koos teenuste kogum, mis Tracor pakub.</li>

UNIT kvaliteedi ÜLIKOOLI CEU San Pablo

Tracor tihedat koostööd kvaliteet üksus San Pablo CEU Ülikooli, pidevalt töötab toimimise tagamiseks ja arendamiseks sisekontrolli mehhanismide ja kvaliteedi hindamiseks kõik programmid.

Ülikooli kvaliteet Unit pakub vajalikku tuge kõigi protsesside kvaliteet institutsiooni sees, käivad vastutab ametlike magistri programmides, mis on täidesaatva selles valdkonnas.

Ülikool on määratletud süsteemi sisemise kvaliteedi tagamise USP-CEU, mis on mõeldud iga teaduskonna / Kool / keskus, kohandades pärast iga kraadi. See süsteem tagab, et mõõdetakse ja analüüsitakse tulemusi vajalikud tõhusa otsuste tegemisel, mille eesmärk ametikohale pidev täiustamine oskusi.

Kvaliteet Unit Ülikooli vastutab seetõttu, et koordineerida järelevalve ja hindamise ametliku kraadiõppe programme, et ülikool pakub koostöös Tracor.

ANECA

ANECA, Riiklik hindamise ja akrediteerimise on riigi sihtasutus loodi 19. juulil 2002. aastal vastavalt sätetele Lou. ANECA on aidata kaasa kvaliteedi parandamisele kõrgharidussüsteemi läbi hindamise, sertifitseerimise ja akrediteerimise taseme programmid, õppejõud ja institutsioonid. Seega ANECA kehtestamise eest vastutav protsesside ja tulemuste hindamise kriteeriumid kraadiõppe programme, et tagada nende kvaliteeti.

Mõõtmed ja kriteeriumid hindamiseks poolt ANECA protsessis akrediteerimise kraadiõppe programmid on seotud:

 1. Juhtimine pealkiri (organisatsioon ja õppekavade arendamine, läbipaistvus ja nähtavus pealkiri ja tõhusust sisemise kvaliteedi tagamise)
 2. Olemasolevad vahendid (akadeemilise ja tugipersonali, materiaalseid ressursse, infrastruktuuri ja teenuste)
 3. Saavutatud tulemused (õppimine, tulemusnäitajad ja rahulolu)
Programmide õpetamise keel:
Hispaania

See ülikool pakub ka:

Magister

TRACOR - Escuela de Comunicación

Master pakub spetsialiseeritud ja täiendõpet keskendudes ajakirjanduslik žanr õitseb meie televisioon: lugu. Lisaks on spetsialiseerunud teatud tüüpi aruandlus on reporte ... [+]

Aruanne, oma erinevates vormides, on muutunud üheks kõige olulisemaks ja suurim buum Hispaania televisiooni meedia ajakirjandusliku žanrid. Lisaks juba ajaloolise programmid meie televisiooni "Weekly Report", "Dokumendid TV" või "kodus" Viimastel aastatel on vohamise uus stiil uudised programmid nagu "My House ja mina", "Street", " madrileños maailma "," Hispaania maailma "," Command täna "jne Täpsemalt žanr televisiooni uurimistöö on olnud mitmeid edukaid telesaateid testitud: "Diario de ...", "7 Days 7 Nights", "Research TV", "21 päeva" jne

Aruande koostamine televisiooni nõuab summa teadmisi ja oskusi (pre-tootmise planeerimine ja aruandlus, teadus, stsenaristika, salvestamine oskusi kaamera, intervjueerimistehnikatega, toimetamine ja postproduction, ...) on arenenud iseloomu, on vaja, et toota oma televisioonis.... [-]

Hispaania Madrid
November 2019
Päevane õpe
1750 tundi
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
TRACOR - Escuela de Comunicación

MA Corporate teatis on ametlik kraadiõppe programmi õpetatakse Tracor koostöö ja San Pablo CEU Ülikooli. Unikaalse disaini meie riigis, Master annab õpilastele teadmisi j ... [+]

Master in Corporate teatis on ametlik kraadiõppe programmi õpetatakse Tracor koostöö ja San Pablo CEU Ülikooli. Unikaalse disaini meie riigis, Master annab õpilastele teadmisi ja oskusi vaja spetsiaalseid kasutamise välise ja sisemise kommunikatsiooni sidetalitustega, reklaami või turustamisega, pressibüroode või institutsiooniliste suhete, ühiskondlike organisatsioonide, ettevõtete ja sotsiaalse meedia.

Master in Corporate teatis, Ta on õpetanud hispaania. Õpilane peab näitama, pärast lõpetamist kapten ja saada ametinimetus, mis on tasemel inglise võrdne "B2 tase" kehtestatud Euroopa ühise raamdokument keeleõppe.

Tänapäeva tehnoloogia ühiskonnas, avatud võrgu kaudu kõigi kasutajate kasvanud rohkem kui võimalik, sõltuvus kommunikatsiooni vahend majandusliku tõhususe ja sotsiaalse mõju. Mõlemad asutused ja ettevõtted on uuendatud levitamise viisid brändi, ettevõtte maine identiteedi tooteid ja teenuseid, kasutades kommunikatsiooni strateegiad, et ära piiramatu võimalusi, mida pakutakse uusi tehnoloogiaid ja võrgu voolab. Teadmised selliseid meetodeid on juba võtmeteguriks suhet institutsioonide avaliku arvamuse ja turu.... [-]

Hispaania Madrid
Oktoober 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1750 tundi
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
TRACOR - Escuela de Comunicación

Välisministeerium Master of Fine Arts in Computer Art - MA Graafiline Side Design on kraadiõppe programmi graafiline disain on täielikult integreeritud Euroopa kõrgharidu ... [+]

Välisministeerium Master of Fine Arts in Computer Art - Masters in Graphic Design Side on programmi lõpetanud graafiline disain on täielikult integreeritud Euroopa kõrgharidusruumis (Euroopa kõrgharidusruumi) kehtib kogu Euroopas ning õpetanud ühiselt School of Design Institute of Communication Arts Tracor ja Ülikooli CEU San Pablo, tulenevad turu reaalse vajaduse toonud pidev tehnoloogiline revolutsioon ja luua uusi professionaalse kunsti, disaini, audiovisuaalsete ja multimeedia-web, mitmekülgne ja isemajandav side, täielikult integreeritud kommunikatsiooni protsessi ja absoluutse kontrolli sama, saavad aru toodete ja kontseptualiseerimiseks ideid, kuid ka neid tõlkida graafiliselt või audiovisuaalse vormi, kasutades kõige uuenduslikke tehnoloogiaid.... [-]

Hispaania Madrid
Aprill 2020
Päevane õpe
1750 tundi
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
TRACOR - Escuela de Comunicación

MA Multimedia teatise on ametlik kraadiõppe programmi (70 EAP) kutsenõustamise antud koostöös Tracor ja CEU San Pablo Ülikool ja eesmärk on koolitada õpilasi oskused töö ... [+]

Master in Multimedia teatise on ametlik kraadiõppe programmi (70 EAP) kutsenõustamise antud koostöös Tracor ja CEU San Pablo Ülikool ja eesmärk on koolitada õpilasi oskused töö tegemiseks spetsialistidena reklaam side, ajakirjandus või audiovisuaalsete Internet ja uus meedia.

Master in Multimedia teatiseAmetlik sertifitseerimine poolt San Pablo CEU Ülikooli, on uuritud kaks kraadi, üks kolmest järgnevast Tracor Master programmid:

Uute infotehnoloogiate, eriti Internet ja ülikiiret digitaalse meedia on viinud radikaalseid muutusi tööturul nõuded seoses suhtleja profiil oma erinevate erialade. Kogu suhtlus spetsialistid tööd üleni spetsialiseerunud keskkonnale, mitte ainult tehnoloogiliselt, mis mõjutab nende produktiivne rutiin.... [-]

Hispaania Madrid
September 2019
Päevane õpe
1750 tundi
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
TRACOR - Escuela de Comunicación

Meister Television Production on kraadiõppe programmi ametlikult kehtivad täielikult kohanenud Euroopa kõrgharidusruumi (kõrgharidusruumis) ja orienteeritud kutsealal joo ... [+]

Tere tulemast televiisoriga. Tere tulemast Master Television, CREATVTY mõiste loodud Tracor selgitada sünteetiliselt ainult kraadiõppe programmi ametlik ja kehtib kogu Euroopas: Master Production Television (MTV).

Master in Television Production on kraadiõppe programmi ametlikult kehtivad täielikult kohanenud Euroopa kõrgharidusruumi (kõrgharidusruumis) ja orienteeritud kutsealal jooksul televisiooni keskmise, õpetatakse koostöös Tracor, Kommunikatsiooni Instituudi Arts (liider alates 1989. aastast teket inimestel selge kutsumus professionaalse kommunikatsiooni valdkonnas) ja San Pablo CEU Ülikooli (üle 75-aastane kogemus koolitust Hispaania).

Revolutsiooni digitaliseerimine televisioon ja sellest tulenev muutmine struktuure ja võtmeteguriks tööstus on loonud tohutu ruumi võimalusi ja väljakutseid loovust. See on CREATVTY, see on Master in Television ProductionKoht: õppida, kuidas luua ja täita ruumid võimaluse kõige dünaamilisemaks muutmine ja mõjukas sektori meie aja: televisioon.... [-]

Hispaania Madrid
November 2019
Päevane õpe
1750 tundi
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Presentación Canal Tracor