Too Many Flash

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Tahame aidata sinusugustel inimestel end professionaalselt fotograafiale pühendada.

Kui suhtute kirglikult fotograafiasse ja soovite kasvada nii isiklikult kui ka professionaalselt, on üks teie olulisemaid eeliseid koolitus. Kui olete oma eesmärgi suhtes selge ja pühendute tõepoolest, olete selle saavutamisele lähemal. Kui otsustate lõpuks sammu astuda, õnnitleme teid. Oled julge

Seetõttu on teil juba 90% suurem võimalus töötada selle nimel, mis teid täidab, ja olla õnnelik. Me nimetame seda triumfiks elus.

Meie jaoks pole piire, mis ületavad meie kujutlusvõime. Oma intensiivsel trajektooril oleme suutnud olla selles sektoris rahvusvaheline referents ja just seda tahame, et te selle saavutaksite. Lõppude lõpuks on meie ainus siia jõudmise saladus olnud alati meie õpilaste kuulamine ja neile professionaalseks arenguks vajalike tugede ja tööriistade pakkumine. Väga tänuväärne töö.

Oleme fotokool Madridi fotokoolide pioneeride seas, kes pakuvad praktilist, funktsionaalset ja realistlikku metoodikat koos professionaalse orientatsiooni ja rahvusvahelise visiooniga. See filosoofia on integreeritud kõigisse meie olemustesse, teenustesse ja protsessidesse alates spetsialistide värbamisest kuni tähelepanu pööramisele õpilasele meie ambitsioonikate programmide väljatöötamise kaudu. Oleme revolutsiooniliselt muutnud turgu, sest nad jätavad meie professionaalsed klassiruumid lõpuks täielikult valmis vastama kõrgeimat kvaliteeti nõudva konkurentsituru nõudmistele.

Oleme siia tulnud tänu suurepärasele meeskonnale ja parimatele õpetajatele, kes on kaasatud teie arengusse ja ennekõike seetõttu, et meie endiste õpilaste rahulolu on meie parim garantii.

Kas soovite treenida parimatega?
Kutsume teid kooli, anname teile hea meelega nõu. Toetame teid koolituse ajal, et oma potentsiaali maksimeerida. Anname teile tiivad fotograafina edu saavutamiseks.

Kas usaldad oma potentsiaali?
Meie eesmärk on teie edu.
123768_photo-1520390138845-fd2d229dd553.jpg William Bayreuther / Unsplash

Too Many Flash ja teie vastastikune kohustus ühe eesmärgi nimel

Saa professionaalseks fotograafiks.

Metoodika ja praktika

Täiustame teie annet, hõlbustades pidevate praktiliste tundide ja tõeliste professionaalsete komisjonide kaudu teie oskuste ja võimete arendamist. Teadmised annavad teile kindluse olla fotograaf, kes olete alati tahtnud olla.

Realistlik lähenemisviis

Anname teile võtmed fotograafia erinevatel erialadel praeguse tööturuga silmitsi seismiseks. Seda kõike tänu suure töökogemusega spetsialiseerunud fotograafidest koosneva õppejõudude kaasamisele oma arengusse. Meie koolitus on pidev tegevuskava, mis on suunatud teie ametialaste eesmärkide saavutamisele.

kutsenõustamine

Koolitame teie ettevõtte visiooni, et saaksite professionaalse turu võimalusi tuvastada ja neid ära kasutada. Me ei koolita teid mitte ainult fotograafina, vaid ka vabakutselisena, et saaksite kliente jäädvustada ja hoida, pakkudes neile fototööd ja kvaliteetset teenust. Põhjalik erialane ettevalmistus, nii et 20% fotode tegemisele kuluvast ajast annab teile 80% sissetuleku teenimise võimaluse.

Sinuga kohandatud

Me ei usu võlukeppe, me usume sinusse. Me ei piira teid kooli määratletud stiiliga, vaid laiendame teie silmaringi nii, et loote oma stiili ja isikupärase kaubamärgi, eristades end oma murede ja tugevuste arendamisel. Kõige väärtuslikum on teie suhtumine, ülejäänud teeme ära.
Kas usaldad oma võimekust?
Panustage teile. Panustage oma professionaalse tuleviku osas.

Teenused, mida vajate oma ametialaseks arenguks

Praktikad ettevõtetes - 183 lepingut ettevõtetega.

Hallame teie tavasid vastavalt teie eelistustele ja saadavusele. Võite olla fotograafi assistent, töötada stuudios või meedias, et rakendada kõike tundides õpitud ja siseneda professionaalsele turule.

Asjatundlikud õpetajad ja on seotud teie ametialase arenguga.

Meil on rohkem kui 40 õpetajaga meeskond. Igaüks neist õpetab oma erialatunde andma teile põhjalikke teadmisi erialase töö metoodikast, laia visiooni ja palju viiteid oma isikliku stiili ja potentsiaali lihvimiseks.

Treeneriseansid oma harjumuste ja hoiaku parandamiseks.

Mis kasu on täielikust koolitusest, kui peame kliendiga rääkima või avalikult rääkima, siis läheme närvi? Kas vajate juhendit meetmete võtmiseks? Kas teil on ebakindlust, mis teid blokeerib? Kas teil on harjumusi, mis ei võimalda teil oma aega optimeerida? Töötame selle kallal välja coachingu sessioonidel, et saavutada teie professionaalsed eesmärgid.

Juurdepääs komplektile ja seadmetele tasuta.

Üks teie käsutuses olevaid suuri eeliseid on see, et saate koolis viibimise ajal harjutada meie fotostuudios ja meie professionaalses järeltootmisruumis. Suurepärane tasuta teenus, mis sõltub teie saadavusest ja eelnevast broneeringust, et saaksite jätkata harjutamist ja täiustamist.

Reisid, tegevused ja üritused teile õppimise jätkamiseks väljaspool klasse.

Kool korraldab õpilastele aastaringselt tegevusi ja arvukalt üritusi, näiteks võrgustikke, näitusi, vestlusi, kohtumisi, hangoute, visiite jne. Meie magistrandid reisivad ka Londonisse, Cabo de Gatasse ja Sevillasse. Ära jäta meie ürituste kalendrit vahele ja saage inspiratsiooni fotograafiast, mida sa kõige rohkem kirglikult jälgid.

Juhendamine ja virtuaalne klassiruum - klahvid, mis tagavad teile täieliku järelkontrolli.

Kui vajate, saate koolilt ja õpetajatelt tuge. Teie kahtluste ja murede lahendamine ning pidev juhendamine on üks edu saavutamise võtmeid ja me võtame seda arvesse.

Väikesed rühmad, kes pakuvad teile praktilist ja isikupärast koolitust.

Meie kursustel õpetatakse minimaalselt 5 õpilast ja maksimaalselt 16. Kui kursus ei jätku kohtade puudumise tõttu, anname teile võimaluse naasta või kuupäeva muuta, kuid tagame alati, et sisenedes helistame teile teie Nimi ja me võtame sinuga osa, nagu sa väärid. Meie eesmärk on teie rahulolu.

Kraad - meie õpilaste edu tunnustamine.

Saate diplomi, mille on välja andnud Too Many Flash . Oleme sektori kõige tunnustatum spetsialiseerunud kool ja meie õpilased toetavad meid. Me ei paku teile ülikooli pitsatit, sest tahame teile jätkuvalt pakkuda realistlikku ja turule kohandatud koolitust.

Terviklik õppekava - vastavalt teie vajadustele, tasemele ja eesmärkidele.

Kui soovite pühendada end professionaalselt fotograafiale rakenduses Too Many Flash leiate kõik selle saamiseks vajalikud programmid. Teie eesmärkidel on mitu marsruuti ja anname teile nõu ning toetame teid hea meelega nende saavutamiseks.

Juurdepääsuvõimalused - oluline on suhtumine, ülejäänutel on lahendus.

Aitame teil oma eesmärke saavutada. Kui teil pole soovitud programmi juurde pääsemiseks piisavalt taset, pakume teile väravaid ja marsruuti nende saavutamiseks. Kui teil on raske oma õpingute eest maksta, pakume teile spetsiaalseid maksetingimusi, et saaksite iseendasse investeerida ja kasvada.

Meie eesmärk on teie edu

Too Many Flash on ainus fotograafiale spetsialiseerunud rahvusvaheline kool, mis võimaldab teil saada elukutsest ülemaailmseid teadmisi, et saada professionaalseks fotograafiks ning muuta investeeringud seadmesse ja lühiajaline koolitus kasumlikuks.

Asukohad

Madridi kogukond

Address
Calle de Gaztambide,29
28015 Madridi kogukond, Hispaania