Autonomous University of Barcelona (UAB)

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Barcelona Autonoomse Ülikooli asutati 1968. aastal. Asutajate eesmärgiks oli luua neli põhimõtet autonoomia: vabadus valida õppejõudude, sissepääs kõigile õpilastele (kuid piiratud arv), vabadus luua oma õppeplaanide ja vabaduse hallata kapitali Ülikooli 's. Seetõttu on noortele ülikooli, kuid oma lühikese ajaloo on arenenud kiires tempos.

Struktuur UAB "s on kolm ülikoolilinnakud kogu pealinna Barcelona ja selle ümbrus.

Bellaterra: suur campus õppetöö ja teadusuuringute peamine UAB ülikooli Cerdanyola Del Valles, on koduks enamikule meie teaduskonnad, instituudid, instituudid ja teenuste samuti oluline grupp teaduse ja tehnoloogia.

Bellaterra campus on koduks ka UAB Research Park, grupi keskused ja konkreetsed uurimisinstituutide paar loodud vastama erinõuetele oluline teadusuuringute valdkondades.

Sabadell: pühendunud tehnoloogia, äri ja tervis Sabadell koos Bellaterra campus on koduks School of Engineering, Faculty of Economics ja Parc Tauli Õpetamine Unit (Ülikooli ravim).

Barcelona: uue ülikooli terviseteaduste Kolm kuuest õpetamise üksused arstiteaduskonna asuvad Barcelona - Sant Pau Õpetamine Unit - Vall d'Hebron Õpetamine Unit - Hospital del Mar Õpetamine Unit tervitab ka Badalona Sakslased Trias i Pujol õpetamise üksus.

Asukohad

Barcelona

Address
Bloque E, Oficina 1
08196 Bellaterra (Cerdanyola del Vallès) España

Barcelona, Kataloonia, Hispaania