Loe ametlikku kirjeldust

meid

"Uute tehnoloogiate ja innovatsiooni õppimine on aluseks meie koolitus"

UADIN - University digitaalsete oskuste

In UADIN, University digitaalse oskusi, on välja töötanud erinevaid koolitusi ettepanekuid, mille eesmärk on koolitada digitaalseid oskusi, et ettevõte on spetsialiseerunud valdkondades, et valmistada õpilasi väljakutseteks digitaalse ümberkujundamise koolitus: digitaalne turundus, e-kaubandus digitaalse äri, tehnoloogia ja uute kommunikatsiooni ja off-line, kliendiga. Pädevus igas piirkonnas on tuvastatud erinevad oskused digitaalses ökosüsteemis, on konkreetne ja omavahel; ja ka need on kirjeldatud kolm taset koolituse, et juhtida pidevjoonega üld- ja seoses oskuste omandamise: Master, Master Executive ja Karjäär.

UADIN koolitus on akrediteeritud ülikooli loodus kõigis oma programmides poolt Rey Juan Carlos University ja mida teostatakse erinevates vormides meie metoodika, olenemata kraadi ja suunatud väljastamise ülikooli diplomi või tunnistuse.

Eesmärgid:

 • Õpilased omandada vajalikud oskused ja teadmised töötamiseks ettevõtted digiajastul.
 • Osalejad õpivad ja lisada digitaalse kultuuri oma töö.
 • Õpilased mõista ja kapten uusi arenevate tehnoloogiate lisada äri ja uuenduslike projektide läbi firmas.
 • Osalejad , et arendada oma digitaalseid oskusi, mis võimaldavad neil kuni tootlikumaks ja tõhus.

Mis UADIN üliõpilane omandab teadmised ja vajalikud oskused kavandada ja teostada oma äriplaani digitaalses majanduses ülemaailmsest vaatepunktist, siis on teada peamised omadused, mis on oluline töötada digiajastul kujunemisjärgus tehnoloogiate, anname võtmed ja vajalikud vahendid, et käivitada oma online-äri.

See koolitus on mõeldud spetsialistidele, kes tahavad taaskasutatud maailma digitaalse äri, ettevõtjad, kes soovivad , et käivitada oma startup ja inimesed, kes töötavad või otsivad tööd ja tahavad , et saada professionaalset Internet läbi erinevate online tööriistu.

Uus digitaalne keskkond orienteeritud ettevõtete ja institutsioonide mõtlema oma strateegiate ja kohaneda uues digitaalses keskkonnas. Täna on oluline, et saada teada ja näha võrgus. Selleks peab kapten uusi vahendeid.

Me ei ole kohandatud digitaalse me sündinud ja kasvanud Internetis.

 • Loob ja haldab plaani> digitaalne turundus> ja kasutab seost täna 's tarbija.
 • Otsingumootori positsioneerimise oma tooteid / teenuseid ja optimeerib kasutaja kogemus nii mobiilse veebi versiooni.
 • See kampaania kasumlik ja tõhusa digitaalse reklaami:> SEM, kuuluvusest, e-turunduse ja sissetulev turundus.
 • Kujunduse ja haldab meedia planeerimise ja vastavad mõõdikud tulemuste hindamiseks.
 • Ära võimu sotsiaalseid võrgustikke läbi orgaanilise ja tasulist sisu genereerida kaasamist.
 • Omnichannel arendada ettevõtte strateegia, mis hõlmab projekti käivitamiseks pood.

Mis UADIN saate realiseerida oma koolituse digitaalse äri koos parimad professionaalid Internet. Avasta ja valida meie koolitusprogramme.

Me lähtume oma koolituse neljale teljed

Innovatsioon

Me lisada viimaseid trende ja uuendusi iga ala teadmisi.

Oleme teadlikud, et ainuüksi innovatiivsed tehnoloogiad õpikeskkonnad ei garanteeri innovatsiooni. Seda tuleb mõista kui muutus arusaamad õppe- ja haridusprojekte; kuidas me mõtleme neid ja neid ellu viia.

Tehnoloogia

Uued tehnoloogiad pakuvad suuri võimalusi toodete standardimise ja kohanemise individuaalsetele vajadustele õpetamine, samuti on selge alternatiiv detsentraliseerimise poolest vähendada aega kipub suurema arvu vajadustele.

Uus viis alaseid teadmisi, eelistades koostööl ja iseõppeoskuste.

ettevõtlus

Toetus üksikute, nii sees kui ka väljaspool organisatsiooni, on osa meie asutamisest ülesanne. Seega kõik õpilased osaleda olemise eeliseid osa võrk partner ärikeskkonda.

Ettevõtetele ja organisatsioonidele on raison d'être UADIN.

Praegu osa organisatsiooni Komitee juhid ja ettevõtjad. Nii on organisatsioonide ja konkreetselt inimesed, kes moodustavad eesmärgi meie missioon.

tööjõud

Meie õpetajad saanud mentorid, juhendada ja aidata õpilase kogu aeg ja muutub asjakohase toimeaine osa õppeprotsessi.

See tegeleb uue väljakutse haridussüsteemile ning kulutab ühesuunaline koolituse mudel, mis tavaliselt teadmisi peituvad ainult kapten või õpetaja on klassis, avatum ja paindlikum mudelid, kus teavet ja kogemusi paljude õpetajate jagatakse ja rikastab seas mitu õpetajad ja õpilased.

Suur meeskond, õppe kogukond.

Vahetada mõtteid ja kogemusi õppimise

UADIN firma

Me luua ja säilitada kõrge lisandväärtusega link äri- ja akadeemiliste ringkondade, et tagada organisatsiooni ja ettevõtet parandada oma juhtimise poliitika, konkurentsivõimelisemaks ning samal ajal sotsiaalselt vastutustundlik.

UADIN pakub ettevõtetele ja eraisikutele mudeli täiustatud õppe ja tõhusaid lahendusi oma kasvava koolitusvajaduse ruumi koosoleku juhid, spetsialistid ja ettevõtjad, kes soovivad vahetada mõtteid ja kogemusi läbi õppimist.

UADIN edu peitub praktiline ja asjakohane õppe metoodika ja kasvav kogukond õpilased valmis vastama praegustele väljakutsetele ja juhtivad ettevõtted tulevikus.

Metoodika

Mudel TIA - Transforming Learning Teave

See on õppimise mudel, mis põhineb kõige parem ja vastandamine õppemudeleid.

 1. Professional õpetajate-spetsialistide Open Education.
 2. Valmis kokkuvõtted tekstid.
 3. Esile tõsta ja alla joonitud.
 4. Lühendit reeglid: märksõnad ja vaimse pilte seostada mõisteid.
 5. Harjutada läbivaatuse suhtes.
 6. Tööriistad õppida jaotus.
 7. Flashcards: teeme mällu lõbus protsess.
 8. Eksemplarhaaval ressursside uuringud, veebiseminari, meistriklassi ja täiendav uuring pillid.
 9. Õppe kogukond.

Student kaasamine

Selleks et saada vastav akadeemiline diplom ja liituda osakonna üliõpilaste praktika, see on vajalik, et programmi teostamisel on vähemalt 90% kestuse.

Üliõpilane peab ka eksami sooritamiseks ja tõstatatud juhtumite klooster ja saada positiivset hinnangut oma klassi osalemist individuaalselt ja rühmades.

Meie online meistrikursuste ja täita kõik nõuded parameetrid, tulemused ja tunnustust meie koolitusprogramme iseloomustab.

Meie teaduskonna koosneb spetsialistid, kes täidavad juhtivatel kohtadel suurettevõtet, pakkudes seega ülimalt praktiline ja kohandatud praeguse äri vajab koolitust.

Learning ühenduse

Meie võimas online-koolitus platvorm võimaldab üliõpilasel korraldada ja levitada oma õppeajast vastavalt nende vajadustele, harjumused ja maitsele. Lisaks on see meetod kõrvaldab füüsilise või geograafilisi tõkkeid, mis võimaldab saada kvaliteetset koolitust kõigile neile, kes põhjustel asukoha ja kättesaadavus, ei saa seda kasutada. See virtuaalne keskkond on varustatud õppevahendeid, et hõlbustada arusaamist sisu, julgustama osalema, vahetada ideid ja ehitab rühm keskkonda nii vajalik, et rikastada ja nautida õppimist.

Meie metoodika võimaldab õpilastel jätkata treeninguid kodus või töökohal, säilitades püsiva kontakti õpetaja ja juhendaja iga mooduli abil virtuaalne klassiruum chat teenuseid, foorumid, post, jne Sest otsene ja vahetu side.

koolitus formaadid

Haridussüsteem Hispaanias on läbinud palju muutusi viimastel aastatel. Saabumist Bologna ja pidev haridusreformide nii lühikese aja jooksul on kaasnenud märgatavat segadust nii õpilased kui õpetajad, kes on sunnitud kohanema pidevalt muutuvate protsessi. Teiselt poolt, majanduskriisi ja tööpuuduse viinud suurenenud pakkumine uuringud, kastes end sasipundar pealkirjad ja saanud veelgi suurendada meie kahtlusi.

Mis vahe on meister ja enda ametlikuks? Ja vahel kapten ja võimaldab iseenda peremees? Mis on ühist kraadiõpet ekspert või kolledži suurtootjate?

Programmide õpetamise keel:
Hispaania