UADIN Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

meid

"Uute tehnoloogiate ja innovatsiooni kasutamine õppes on meie koolituse aluseks."

UADIN - digitaalsete oskuste ülikool

Digitaalsete pädevuste ülikoolis UADINis on välja töötatud erinevad koolitusettepanekud, millega on ette nähtud digitaalsete pädevuste koolitamine, erialane koolitus erialadel, mis valmistavad õpilasi ette digitaalse ümberkujundamise väljakutsetele vastamiseks: digitaalne turundus, e-kaubandus digitaalne äri, tehnoloogia ja uued suhtlusvormid kliendiga ja väljaspool seda. Igas pädevusvaldkonnas on digitaalses ökosüsteemis tuvastatud erinevad oskused , spetsiifilised ja nendega seotud pädevused; ja lisaks on kirjeldatud kolme koolituse taset, mis viivad üldise ja pideva jooneni võistluse omandamise kohta: Master, Master Executive ja Professional Careers .

UADINil on ülikooli tasemel koolitus, mis on akrediteeritud kõikides programmides Rey Juan Carlos Ülikooli poolt ja mis viiakse läbi meie metoodika erinevate vormide alusel, olenemata sellest, milline on selle tase ja mille eesmärk on ülikooli diplomi või tunnistuse väljastamine.

eesmärgid:

 • Et õpilased omandaksid digitaalajastu ettevõtetes töötamiseks vajalikud oskused ja teadmised.
 • Et osalejad teavad ja kaasavad oma digitaalset kultuuri .
 • Et üliõpilased tunneksid ja omandaksid uusi tekkivaid tehnoloogiaid, et neid ettevõtte ettevõttesse ja innovatiivsetesse projektidesse kaasata.
 • Et osalejad arendaksid oma digitaalseid oskusi , mis võimaldavad neil olla produktiivsemad ja tõhusamad.

UADINiga omandab üliõpilane teadmised ja oskused, mis on vajalikud oma äriprojekti kavandamiseks ja teostamiseks digitaalses majanduses globaalsest vaatenurgast, ta teab, millised on esilekerkivate tehnoloogiate põhiomadused, mis on olulised digitaalajastul töötamiseks , anname võtmed ja vahendid, mis on vajalikud oma online-äri alustamiseks.

See koolitus on mõeldud spetsialistidele neile, kes soovivad ringlusse võtta digitaalse äri maailma, ettevõtjad, kes soovivad käivitada oma käivitust ja inimesed, kes töötavad või otsivad tööd ja soovivad saada Interneti-spetsialistid erinevate veebivahendite kaudu.

Uus digitaalne keskkond juhib ettevõtteid ja asutusi oma strateegiate ümber mõtlemisel ja uue digitaalse keskkonnaga kohanemisel . Tänapäeval on oluline teada ja näha võrgus. Selleks tuleb omandada uued vahendid.

Me ei ole digitaalsega kohanenud, me oleme sündinud ja kasvanud Internetiga.

 • Looge ja hallake
 • Teie toodete / teenuste otsingumootori optimeerimine ja kasutajate kogemuste optimeerimine nii veebi- kui ka mobiiliversioonides.
 • Teha kasumlikud ja tõhusad digitaalsed reklaamikampaaniad:
 • Kujunduse ja haldab meedia planeerimise ja vastavad mõõdikud tulemuste hindamiseks.
 • Kasutage ära sotsiaalsete võrgustike täielik potentsiaal orgaanilise ja tasulise sisu kaudu, et luua töövõimalusi.
 • Töötada ettevõttes omnichannel strateegia, mis hõlmab e- kaubanduse projekti käivitamist.

UADINiga saate teha oma digitaalse äri koolituse reaalsuseks, millega kaasnevad parimad Interneti-spetsialistid. Avasta ja vali meie koolitusprogrammide vahel.

Koolituse aluseks on neli põhitelge

innovatsioon

Lisame iga valdkonna uusimad trendid ja uuendused.

Me teame, et innovaatiliste tehnoloogiate lihtne olemasolu hariduskeskkonnas ei taga innovatsiooni. Seda tuleks mõista kui muutust, mis on tekkinud õpetamise ja haridusprojektide kontseptsioonides; mõtteviis ja nende elluviimine.

tehnoloogia

Uued tehnoloogiad pakuvad suurepäraseid võimalusi toodete standardiseerimiseks ja hariduse individuaalsetele vajadustele kohandamiseks ning on selge alternatiiv detsentraliseerimisele, vähendades aega suurema arvu vajaduste rahuldamiseks.

Uus viis teadmiste loomiseks, koostöö- ja enesetäiendamise soodustamiseks.

Ettevõtlus

Üksikisikute, organisatsioonide ja väliste organisatsioonide toetamine on osa meie asutamise missioonist. Seetõttu osalevad kõik õpilased ärikeskkonnapartnerite laiaulatusliku võrgustiku osaks.

Ettevõtted ja organisatsioonid moodustavad UADINi põhjenduse.

Praegu on juhid ja ärimehed organiseerimiskomisjoni osa. Seega on meie missiooni saajad just need organisatsioonid ja eelkõige inimesed, kes neid valmistavad.

Inimese meeskond

Meie õpetajad muutuvad mentoriteks, juhendavad ja abistavad üliõpilast kogu aeg ning muutuvad õppeprotsessi oluliseks aktiivseks osaks.

Tegemist on haridussüsteemi uue väljakutse käsitlemisega ning see on ühesuunalise koolitusmudeli läbimine, kus teadmised kuuluvad üldiselt ainus õpetaja või õpetaja klassis, avatumate ja paindlikumate mudelite juurde, kus Paljude õpetajate info ja kogemused jagatakse ja õpetatakse erinevate õpetajate ja õpilaste seas.

Suurepärane meeskond, õppekogukond.

Vahetage õppimise kaudu ideid ja kogemusi

UADINilt ettevõttele

Me teame, kuidas luua ja säilitada seost suure lisandväärtusega äri- ja akadeemilise maailma vahel, muuta organisatsioonid ja ettevõtted oma juhtimispoliitikat parandama, olla konkurentsivõimelisemad ja samal ajal sotsiaalselt vastutustundlikud.

UADIN pakub ettevõtetele ja üksikisikutele täiustatud õppemudelit ja tõhusaid lahendusi nende kasvavale koolitusvajadusele, ruumi juhtide, spetsialistide ja ettevõtjate kohtumisele, kes soovivad õppimise kaudu ideid ja kogemusi vahetada.

UADINi edu seisneb praktilises ja asjakohases õppemeetodis ning kasvav õpilaste kogukond, kes on valmis vastama praegustele väljakutsetele ja juhtima ettevõtteid tulevikus.

metoodika

TIA mudel - info ümberkujundamine õppes

See on õppemudel, mis põhineb parimatel ja kõige tõestatumatel õppemudelitel.

 1. Professionaalsed õppejõud avatud koolituse alal.
 2. Välja töötatud teksti kokkuvõtted .
 3. Tähtsamad ja rõhutavad.
 4. Mnemonismireeglid: märksõnad ja vaimsed kujutised mõistete seostamiseks.
 5. Praktika teema eksamitega.
 6. Uurimisvahendid.
 7. Uuringulehed: me muudame meeldetuletuse lõbusamaks protsessiks.
 8. Koguge õpinguid ressursside, veebiseminari, meistriklassi ja täiendavate uuringute pillidega .
 9. Õppekogukond

Üliõpilase pühendumus

Vastava akadeemilise diplomi saamiseks ja üliõpilaspaigutuse osakonnaga liitumiseks on oluline, et programmi lõpuleviimine oleks vähemalt 90% selle kestusest.

Lisaks peab üliõpilane läbima teaduskonna poolt tõstatatud eksamid ja juhtumid ning saama positiivse hinnangu oma osalemisest klassis individuaalsel ja grupi tasandil.

Meie online-kursused ja meistrid vastavad kõigile meie koolitusprogramme iseloomustavatele nõuetele, tulemustele ja tunnustamise parameetritele.

Meie klooster koosneb professionaalidest, kes võtavad vastutustunde peamistes ettevõtetes, pakkudes seega erakordselt praktilist koolitust, mis on kohandatud praegustele ärivajadustele.

Õppekogukond

Meie võimas online-koolitusplatvorm võimaldab üliõpilasel korraldada ja levitada oma õppeaega vastavalt oma vajadustele, harjumustele ja maitsele. Lisaks võimaldab see metoodika kõrvaldada füüsilised või geograafilised tõkked, mis võimaldavad saada kvaliteetset koolitust kõigile neile, kes asukoha ja kättesaadavuse tõttu sellele ei pääse. See virtuaalne keskkond on varustatud õppevahenditega, mis hõlbustavad sisu mõistmist, julgustavad osalust, vahetavad ideid ja loovad vajaliku grupikeskkonna, et rikastada ja nautida õppimist.

Meie metoodika võimaldab õpilasel jälgida oma kodu või töökoha koolitust, hoides püsivat kontakti iga mooduli õpetaja juhendajaga ja kasutades virtuaalse klassiruumis vestluse, foorumi, posti jne teenuseid. Otsese ja vahetu suhtluse jaoks.

Formaadid

Hispaania haridussüsteem on viimastel aastatel palju muutunud. Bologna plaani saabumine ja pidevad haridusreformid on nii lühikese aja jooksul olnud märkimisväärne segadus nii üliõpilastele kui ka õpetajatele, kes on sunnitud kohanema pidevalt muutuva protsessiga. Teisest küljest on majanduskriis ja tööhõive puudumine suurendanud õpirände pakkumist, asetades end tiitlitesse ja kuna nad on veelgi suurendanud meie kahtlusi.

Mis vahe on oma isanda ja ametliku vahel? Ja oma isanda ja lubava meisteri vahel? Millised on koolilõpetajate, ekspertide kursused või ülikoolide erialad?

Asukohad

Hispaania Online

Address
Hispaania Online, Hispaania