Universidad Católica San Antonio de Murcia

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Katoliku Ülikooli San Antonio - UCAMi kui katoliku ülikooli iseloomustab see, et pakub oma õpilastele terviklikku moodustamist, mis põhineb iga astme spetsiifilistel teoreetilistel ja tehnilistel teadmistel ning inimkonna kujunemisel, mis on seotud kristliku humanismi põhimõtetega, et see töö on Nad pühendavad tunnustatud prestiiži teaduskonda ja isiklike juhendajate meeskonda, kes jälgivad õpilast nende õpingute algusest lõpuni, et pakkuda tööriistu, mis parandaksid nende tegevust ja tugevdaksid samal ajal inimeste loomist.

Meie eesmärgiks on koolitada spetsialiste, kes suudavad ühiskonda ümber kujundada, tasakaalustada ebavõrdsust ja edendada parandusi, mis võimaldavad luua õiglasema maailma, austades inimeste väärikust alates lapsepõlvest kuni loomuliku surmani.

UCAM on algusest peale panustanud õpetamise ja uurimistöö kvaliteedi eest , arendades ja rakendades aktiivseid õpetamis- ja õppimismeetodeid: väikseid rühmi, juhendamist, meeskonnatööd, praktikakohti kõikides kraadides, lõpetatud kraadiõppesse, uute tehnoloogiate kasutuselevõttu, võrku WIFI kogu ülikoolilinnakus, virtuaalne platvorm, arvukad arvutijaamad, mida õpilased kasutavad ... see kõik on võimaldanud meil õpetajatele ja õpilastele kiiret kohanemist Euroopa kõrgharidusruumiga ilma traumata.

Selles reas on UCAM saanud kontrollimise ANECA ja 23 kraadi ministeeriumi poolt ning pakub ka enam kui 30 ametlikku magistri- ja doktoriprogrammi . Praegu on kraadi rakendamise protsess reaalsuseks, kaheksa kraadi on protsessi alustanud soodsate tulemustega. See tuleneb kõrgelt kvalifitseeritud ja spetsialiseeritud õppejõudude tööst, jõupingutustest ja vastutusest nii akadeemilises kui ka teadustöös, nagu kinnitas professorite arstide suur hulk ja uurimisliinide arv.

Veel üks meie erinevatest tunnustest on rahvusvahelistumine , mis on üleilmastunud maailmas võtmeroll, meil on koostöölepingud kogu maailmas, kus on prestiižsed ülikoolid nagu Berkeley, Chicago, Bologna ... meie õpilaste koolitamiseks ja meie õpetajate spetsialiseerumiseks .

Selleks on vaja rõhutada San Antonio Katoliku Ülikooli tehtud jõupingutusi andmete lisamiseks töökoha sisestamise kohta , mille kõrge tase on viljakas ka meie teenistuse Orientation and Work Insertion tehnikute töös.

Universidad Católica San Antonio me töötame üliõpilaste jaoks ja need on inimesed, kelle nimi ja ajalugu on, on aidata kaasa selle projekti personali ja professionaalse edu saavutamisele, mida see institutsioon toetab .

Asukohad

Murcia

Address
San Antonio de Murcia
Campus de los Jerónimos,
Guadalupe

30107 Murcia, Murcia piirkond, Hispaania

Hispaania Online

Address
Hispaania Online, Hispaania