Loe ametlikku kirjeldust

UCAM (Universidad Católica San Antonio de Murcia) on eraülikool asutati aastal 1996, millel on selge missioon: koolitada õpilaste teadmisi ja oskusi, et teenida ühiskonda panustada veelgi laiendada inimeste teadmisi teadustöö lahutamatu osa arendamine inimese ja inimkonna ning osaleda evangeelne missioon katoliku kirik hariduse ja kultuuri.

Inimeselt inimesele, näost näkku

UCAM õpilased loota isiklikku tähelepanu, mis sobib nende vajadustele. Töötajate UCAM väärtus isiklikku suhet kontekstis õppimist, mistõttu igale õpilasele antakse isiklik juhendaja ja klasside vähesed klassikaaslased. Erinevaid akadeemilisi programme pakutakse, pidevalt kohandatakse tegelike vajadustega ühiskonna ja tunnustatud Euroopa kõrgharidusruumi, peegeldab see tuum guide-line: iga õpilane on põhjus UCAM jätkama tööd püüdleme täiuslikkuse.

Õppimine Action

Universidad Católica San Antonio de Murcia annab õpilastel arendada oma reaalmaailma oskusi. Campus tippklassi infrastruktuuri, töötoad ja stuudiod koos praktilisi aineid pakkumisi saavad õpilased valmis panna omandatud teadmised tegudeks. Iga õpilane peab täitma internatuuri avaliku või erasektori asutused, kus nad saavad maitsta oma tuleviku erialal. UCAM annab üle 50 uurimisrühmad, mis töötavad tihedas koostöös ettevõtete, nagu Coca-Cola, Danone, Vodafone või Siemens.

Rohkem kui knowledges, väärtused

Kuna katoliku institutsioon pühendunud Kiriku UCAM ei midagi enamat kui pakkuda parima kvaliteediga haridust. Edastatud väärtused on sammas selles ülikoolis ja on, mida teevad vahet tulevikku meie õpilased: nad mitte ainult ei saada suureks spetsialistid aga nad arendavad ka tugeva isikliku eetika ja empaatia. UCAM moodustumist on lahutamatud, terviklik ja pakub ulatuslikke võimalusi isiklikuks arenguks läbi vabatahtliku töö võimaluste, Kongresside, seminaride ja teadusuuringute projektide ja jumalateenistustel.

Avatud ja Global

Millel on tugev rahvusvaheline kutsumus, UCAM õpilastel on võimalus arendada oma üleilmset perspektiivi läbi ühiseid programme, koostööd ja vahetada kokkulepped enam kui 150 ülikoolid üle kogu maailma, sealhulgas UC Berkeley, Stanfordi, Università di Bologna, National University of Singapore (NUS ), Nanyang Technological University (NTU) ja PUC - Rio Grande do Sul. UCAM kontorid Kuuba, Jakarta, Singapur ja Brüsselis ühiselt välja töötama ülikooli rahvusvahelise strateegia.

Elite Sport

Tere tulemast Ülikooli Sport Hispaanias. Pärast anglosaksi mudel, sport on osa UCAM DNA, olles äsja räägiti meister Hispaania ülikoolidevaheline meistrivõistlused teist aastat järjest, kusjuures 76 medalit (50 kulda). UCAM saa kiidelda oma tippsportlased, sealhulgas Olympic medalistid Mireia Belmonte ja David Cal ja maailmameistrid nagu Melanie Costa. 21. Mikroneesia meeskonnad sponsoreeritud ja juhitud UCAM hulka UCAM Murcia CB, professionaalne korvpallimeeskond võistlevad ACB Liga Endesa. Sportimisvõimalusi juhivad UCAM Sports Center, kõrgtehnoloogiline jõusaal kättesaadav nii ülikooli ja kohalike kogukondadega.

Murcia's elustiili, oma elustiili

UCAM Campus de los Jeronimos asub Murcia, pealinn Kagu piirkonnas Hispaanias, kus Vahemere ilm liitub loomulik ilu rannad Costa CALIDAKoos mägedes ja valdkonnad Huerta de Europa. Pärand hispaania kultuuri, tuntud flamenco, tapas ja fiesta, kajastub Murcia rahvas: tervitades, soe, entusiastlik ja seltskondlik. Nagu keskklassi piirkonnas (1,5 miljonit elanikku), Murcia on täis kunsti ja sotsiaalse dünaamika, pakkudes taskukohase elamise kulud, turvaline keskkond ja kaasaegne infrastruktuur.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

Täielikult välja arenenud inglise, see magistrikraadi pakub kandidaate väga soovitatav koolitus Euroopa põhiseaduse ja õigusaktidega. ... [+]

Katoliiklikus Ülikoolis San Antonio Murcia (UCAM) on suur meeskond teadlased, kes on spetsialiseerunud Euroopa põhiseaduse ja õigusaktidega ning on pärit erinevatest vastutuse taustaga. See on nende kogemused ja oskusteave, mis koonduvad selle magistrikraad, andes üliõpilastele interdistsiplinaarne programm, mis võimaldab neil saada laia ja terviklik arusaam Euroopa Liiduga. Meie õppejõud on ka koosneb suur hulk riigiametnikele ja nõustamine kaasatud ekspertide igapäevatöös Euroopa Liidus.

Magistrikraad Euroopa Liidu Uuringud ja inimõiguste esindab innovatsiooni haridusvaldkonnas. Selle toetuseks näost-näkku teket, aktiivne kaasamine õpilaste erinevate rahvuste, kombineeritud visiite Euroopa institutsioonide ja kombineeritud lähenemine koolitas teeb UCAM on magistrikraad ELi uuringute ja inimõiguste range, uuendusliku ja parima kvaliteediga programmi . Lisaks magistri kraadi ka tööpraktika tegeliku äriühingu või asutuse vähemalt 250 tundi kestusega.... [-]

Hispaania Murcia Spain Online
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

See magistrikraadi on esimene Hispaania tunnustavad National jõudu ja kliimaseadmed Assotsiatsiooni (NSCA). ... [+]

See magistrikraadi on esimene Hispaania tunnustavad National jõudu ja kliimaseadmed Assotsiatsiooni (NSCA). Õppekava on eriti loodud selleks, et edasi anda mitte ainult teoreetilisi ja praktilisi rakendusi selles konkreetses valdkonnas, vaid ka metodoloogilised alused vajalik õpilaste iseseisva uurimistöö, mis võimaldab neil hinnata kõige vastuolulisem liinid Sport Science. Meie õpetamise teaduskonna üheselt koosneb UCAM professorid, samuti riiklike ja rahvusvaheliste ekspertide kõrgtehnoloogilist spordi valdkonnas. Õpilased saavad sügavam mõistmine erinevates valdkondades sportlik ja kliimaseadmed ja omandada vajalikud teadmised nõuetekohaseks täitmiseks oma erialases ja / või teadlaskarjääri. Pidev areng ja kasvav huvi füüsilise aktiivsuse ja sport teadust teeb selle ala multidistsiplinaarne teadmisi väga nõutud teema professionaalset huvi. Koos ametinimetus magistritöö, mis võimaldab õpilastel otse juurde PhD programmi õpilased saavad omandada ka ametinimetused maineka NSCA organisatsioon valdkondades isiklik treener ja sertifitseeritud Tugevus ja konditsioneerimine spetsialist.... [-]

Hispaania Murcia Spain Online
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

Master 's in Hospitality on mõeldud inimestele, kellel on suur võime juhtimise seadmed ja kellel on vajalikud suhtumine lahendada keerulisi probleeme loova otsuste tegemi ... [+]

Vastavalt viimastele küsimus UNWTO World Tourism Barometer, rahvusvaheliste turistide 2014 jõudis 1138000, suurenedes 4,7% rohkem kui eelmisel aastal. "Viimastel aastatel on turism on osutunud tugev ja viljakas tegevussuund majandustegevuse suur võime aidata kaasa riikliku majanduse taastumine, sest see tekitab miljardeid dollareid ekspordi ja loob miljoneid töökohti. See juhtus sihtkohtadesse üle maailma, kuid eriti Euroopas, mis püüab tugevdada oma põgeneda üks hullemaid majanduse perioodi oma ajaloos, "ütles Taleb Rifai, UNWTO peasekretär avamisel Global turismifoorum Hispaania Madridis. Lisaks reisi- ja turismitööstuse on valdkond, mis annab 9,4% tööhõivest, tekitades 277000000 töökohti üle maailma, ning on eeldatavalt kasvab 3,9% aastas järgmise kümne aasta jooksul, (vastavalt Oxford Economics).... [-]

Hispaania Murcia Spain Online
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

Magistrikraad Innovatsioon ja Turism Turundus on mõeldud inimestele, kes on kirglik kultuur innovatsiooni, tehnoloogia ja turustamise rakendada turismi organisatsioonid. ... [+]

Turism moodustab ühe kolmandiku kogu maailmakaubandusest. Lisaks turismi sektoris, mis tekitab kõige töökohti ja on ennast tõestanud hermeetilised majanduslangusega. Seepärast on kahtlemata strateegiline sektor ja teatud panuse ka tulevikus. Hispaania on maailma võimu turismitööstusele, kellel on ulatuslikud kogemused teadus-ja arendustegevus, mis on võimaldanud meil luua teadmisi, mida me tunneme kutsus jagada ja harida. Viimase kümne aasta jooksul on uute juhtimissüsteemide ja toodete on revolutsiooniliselt turism filiaal. Tänapäeva tehnoloogilise keskkonnaga on väljakutseks igale haldurile konkureerida võrdsetel tingimustel kõigi erinevate organisatsioonide sektoris.

... [-]
Hispaania Murcia Spain Online
Võta kooliga ühendust
Inglise,Spanish (Spain)
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Welcome to Murcia!

UCAM International

Spot - UCAM Spirit

Location address
UCAM Universidad Católica
San Antonio de Murcia
Campus de los Jerónimos,
Nº 135 Guadalupe

Murcia, Region of Murcia, 30107 ES
Location address
Spain Online, ES