UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

UCAM (Universidad Católica de Murcia) on 1996. aastal asutatud eraülikool, millel on selge missioon: koolitada teadmiste ja oskustega üliõpilasi ühiskonna teenimiseks, aidata teadustegevuse kaudu edasi arendada teadmisi, mis on inimese arengu lahutamatu osa. ja inimkonda ning osaleda katoliku kiriku evangeelsel missioonil hariduse ja kultuuri valdkonnas.

Inimeselt inimesele, näost näkku

UCAMi õpilased saavad arvestada nende vajadustele vastava personaliseeritud tähelepanuga. UCAM-i töötajad hindavad õppimise kontekstis isiklikke suhteid, mistõttu antakse igale õpilasele isiklik juhendaja ja klassid koos väikese arvu klassikaaslastega. Pakutavate akadeemiliste programmide mitmekesisus, mis on pidevalt kohandatud ühiskonna tegelike vajadustega ja mida tunnistab Euroopa kõrgharidusruum, peegeldab seda põhisuunist: iga tudeng on UCAM-i jaoks põhjus, et jätkata oma tööd täiuslikkuse nimel.

as

Õppimine tegevuses

Católica San Antonio de Murcia ülikool annab õpilastele võimaluse arendada oma reaalse maailma oskusi. Ülikoolilinnaku ülaosa - astronoomiline astruktuur, laboratooriumid ja stuudiod koos pakutavate praktiliste õppeainetega - saavad õpilased valmis omandatud teadmisi rakendama. Igal üliõpilasel on soov lõpetada praktika avalikes või eraasutustes, kus nad saavad oma tulevase eriala kokku. UCAM pakub enam kui 90 uurimisrühma, mis teevad tihedat koostööd ettevõtetega, näiteks alt = "Coca-Cola, Danone, Vodafone või Siemens.

Rohkem kui teadmised, väärtused

Katoliku institutsioonina, mis on pühendunud kirikule, teeb UCAM enamat kui kõrgekvaliteedilise hariduse pakkumist. Väärtuste edasiandmine on selle ülikooli alustala ja just see muudab meie tudengite tulevikku oluliseks: neist ei saa mitte ainult suurepäraseid spetsialiste, vaid nad arendavad ka tugevat isiklikku eetikat ja empaatiat. UCAMi moodustamine on lahutamatu, kõikehõlmav ja pakub ulatuslikke võimalusi isiklikuks arenguks vabatahtliku tegevuse, kongresside, seminaride, uurimisprojektide ja usuteenistuste kaudu.

5131_como-ir-llegar-universidad-catolica-san-antonio-murcia-ucam.jpg

Avatud ja globaalne

Tugeva rahvusvahelise kutsumisega on UCAM-i tudengitel võimalus arendada oma globaalset perspektiivi ühisprogrammide, koostöö ja vahetuslepingute kaudu enam kui 400 ülikooliga üle kogu maailma, sealhulgas UC Berkeley, Stanfordi, Bologna ülikooliga, Singapuri rahvusülikooliga (NUS). ), Nanyangi tehnikaülikool (NTU) ja PUC - Rio Grande do Sul. UCAM-i kontorid Hiinas, Indoneesias, Vietnamis, AÜE-s, Colombias, Mehhikos, Ecuadoris, Peruus, Türgis töötavad koos ülikooli rahvusvahelise strateegia väljatöötamisel.

Spordi eliit

Tere tulemast Hispaania spordiülikooli. Anglo-saksi mudeli järgi on sport UCAM-i DNA osa, kuna teda äsja teist aastat järjest Hispaania ülikoolidevaheliste meistrivõistluste meistriks kuulutati 76 medaliga (50 kulda). UCAM võib kiidelda oma tippsportlaste seas, sealhulgas olümpiamedalistid Mireia Belmonte ja David Cal ning sellised maailmameistrid nagu Melanie Costa. UCAMi sponsoreeritud ja juhitud 21 föderaalse meeskonna hulgas on ACB Liga Endesa võistlusel professionaalne korvpallimeeskond UCAM Murcia CB. Sportimisvõimalusi juhib UCAM spordikeskus, kõrgtehnoloogiline jõusaal, kuhu pääsevad nii ülikool kui ka kohalikud kogukonnad.

cv

Murcia elustiil, sinu elustiil

UCAMi ülikoolilinnak Campus de Los Jeronimos asub Hispaania kagupiirkonna pealinnas Murcias, kus Vahemere ilm ühineb Costa Cálida randade loodusliku iluga, Huerta de Europa mägede ja põldudega. Hispaania kultuuri pärand, mis on tuntud flamenko, tapaste ja fiesta poolest, kajastub Murcia inimestes: külalislahke, soe, entusiastlik ja seltskondlik. Murcia on keskmise suurusega regioonina (1,5 miljonit elanikku) täis kunstilist ja sotsiaalset dünaamikat, pakkudes samal ajal taskukohaseid elamiskulusid, turvalist keskkonda ja kaasaegset infrastruktuuri.

Asukohad

Murcia

Address
UCAM Universidad Católica
San Antonio de Murcia
Campus de los Jerónimos,
Nº 135 Guadalupe
+34 968 278 883
enquiries@ucam.edu

30107 Murcia, Murcia piirkond, Hispaania

Hispaania Online

Address
Hispaania Online, Hispaania

Madrid

Address
Madrid, Madridi kogukond, Hispaania