Loe ametlikku kirjeldust

Polütehniline keskus on Girona ülikooli tehnoloogia-, inseneri- ja arhitektuuri keskus. Sellel on akadeemiline keskkond, mis on vajalik tipptaseme saavutamiseks ja arendamiseks tänapäeval nõutavate ametialaste oskuste omandamiseks.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Superior Polytechnic School (UdG)

Materjalide ja struktuuride mehaanika meister on suunatud üliõpilastele, kes soovivad arendada oma teadmisi ja oskusi materjalide ja konstruktsioonide mehaanilise käitumi ... [+]

Materjalide ja rajatiste mehaanika magister (MMS) on Euroopa kõrgharidusruumi ametlik magistrikraad. Master MMS on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad arendada oma materjale ja materjale mehaanilise käitumisega seotud teadmisi ja oskusi.

MMS-meistrid annavad üliõpilastele vajalikke oskusi, et omandada juhtiv roll analüüside, disaini, uurimistööde ja struktuuride väljatöötamisel, mida saab kohaldada mitmesugustes sektorites (lennundus, ehitus, rassporn, mere-, spordi-, tsiviil-, mehaanilised ja tuuleturbiini projekteerimine). MMS-i meistrikursuseid teostavad kõrgelt rahvusvaheliselt tunnustatud õpetajad teaduse ja tehnoloogia ülekandmiseks tööstusele.

Hariduseesmärgid... [-]
Hispaania Girona
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
Universitat de Girona
Plaça Sant Domènec, 1
Edifici les Àligues

Girona, Kataloonia, 17071 ES