Universidad Europea

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

1995. aastal asutatud Universidad Europea on 4 Hispaania ülikoolilinnas kokku 17 000 üliõpilast. 30% on rahvusvahelised üliõpilased, kui meie üliõpilaskonnas on keskmisest rohkem rahvusvahelisi üliõpilasi, kogete mitmekultuurilist õhkkonda. Meil on rohkem kui 300 lepingut ja te võite osaleda rahvusvahelistel vahetustel mainekates ülikoolides üle kogu maailma. Lisateavet leiate siit .

89% meie õpilastest töötab ühe aasta jooksul pärast kooli lõpetamist.

Missioon

Pakkuda oma õpilastele põhjalikku haridust, harida juhte ja spetsialiste, kes on valmis vastama ülemaailmse maailma vajadustele, andma väärtust oma elukutsetele ja sotsiaalset arengut ettevõtliku vaimu ja sotsiaalse kohustuse kaudu. Teadmiste loomine ja edasiandmine rakendusuuringute kaudu aitab samuti kaasa edusammudele ja positsioneerimisele tehnilise ja intellektuaalse arengu tipptasemel.

Visioon

Universidad Europea peame akadeemilist tipptaset üheks meie strateegiliseks sambaks. Seega on meie haridusmudelis võetud Euroopa kõrgharidusruumi põhimõtted, mis põhinevad indiviidi terviklikul õppimisel. Selles mudelis on professor mentor ja nõustaja, kes toetab üliõpilast kogu oma ülikooli elu. Üliõpilane aga kaardistab oma haridusreise, arendades hetkel ühiskonna poolt nõutavaid teadmisi, pädevusi, oskusi ja väärtusi.

Väärtused

  • Koostöö: me kanname tüübikinnituse pitseri, mis loob meie ettevõtlikule vaimule lahutamatu osa: oleme otsustavalt ja jultunud, asetades õpilase ette esirinnas. Me teeme koostööd ja koostööd oma institutsiooni parimaid tavasid.
  • Rahvusvaheline: kui laureaat-võrgustiku liikmetel on meil globaalne kutsenõue ja ulatus, säilitades samal ajal tugeva kohaliku juuri. Pakume rahvusvahelisi ressursse kohaliku hariduse toetamiseks ja tugevdamiseks. Laureaadide võrgustiku suurus ja mõju võimaldavad meil pakkuda oma spetsialistidele ja õpilastele suurepäraseid võimalusi. Oleme kaasav, mitmekultuuriline organisatsioon, mis väärtustab mitmekesisust ja austab kõiki kultuurilisi perspektiive ja tunnuseid.
  • Analüütiline: rakendame ranget enesehindamise protsessi, et meie teavet ja teadmisi pidevalt suurendada, et parandada meie jõudlust. Andmeanalüüsil põhinev reflektiivne lähenemine seab meid teistest institutsioonidest välja.
  • Usaldusväärne: kui tahame olla "siin hea", peame omandama oma õpilaste ja nende perede, tööandjate ja kogukondade, kus me tegutseme, usaldust. Kõik meie organisatsiooni tasemed kehtivad kõige kõrgemate nõudmistega; me töötame ausalt ja võtame täieliku vastutuse oma tegevuste eest.
  • Audacious: oleme ettevõtjad; me püüame olla julged ja valmis võtma arvutatud riske, samal ajal tegema otsuseid ratsionaalse ja refleksiivse planeerimise aluseks. Me võime kiiresti kasutada võimalusi ja teha positiivseid muudatusi, et rikastada meie õpilaste kogemust. Otsime uusi viise, kuidas parandada piirideta õppimist ja muuta traditsiooniline haridusmudel. Meil on uuenduslik mõtteviis ning me anname ülikoolikogukonna liikmetele võimaluse vaidlustada praegune olukord. Me rakendame loomingulisi lähenemisviise haridusele ja ettevõtlusele. Me ei loobu kunagi uute lähenemisviiside, uute tehnoloogiate, uute ärimudelite ja uute teooriate uurimisest. Me oleme juhid, mitte järgijad.
  • Vastutav: eeldades, et vastutus meie õpilaste tulemuste eest on meie revolutsiooni nurgakivi hariduse valdkonnas. Keskendume õpilastele ja tööandjatele, et kohandada oma programmid nende vajadustega. Püüame säilitada kõrged säilitamise, lõpetamise ja tööalase konkurentsivõime määrad, et meie tööturule sisenevad õpilased tekitavad positiivset sotsiaalset mõju.

Asukohad

Madrid

Address
Universidad Europea de Madrid
Villaviciosa de Odon Campus
C/ Tajo, s/n. Urb. El Bosque

28670 Madrid, Madridi kogukond, Hispaania

Valencia kogukond

Address
Paseo de la Alameda, 7
46010 Valencia kogukond, Hispaania

Alkobendad

Address
Avenida de Fernando Alonso,8
28108 Alkobendad, Madridi kogukond, Hispaania

Tenerife Santa Cruz

Address
C/ Inocencio Garcia, 1
38300 Tenerife Santa Cruz, Kanaari saared, Hispaania