UNIBA Centro Universitario Internacional de Barcelona

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Meet UNIBA

International Center of Barcelona (UNIBA) on institutsioon lisatud Ülikooli Barcelona (UB), mis on loodud eesmärgiga pakkuda laias valikus online kraadi ja magistrikraadi rahvusvahelise kutsumus.

UNIBA juhib ja viib läbi õppeprogrammide pakutud UB kastiilia ja online., Mis on erinevalt ülejäänud Hispaania ülikoolides, kes valivad näost-näkku või segatud klassi. Need ametlikud kraadi on kohandatud Euroopa kõrgharidusruumi (kõrgharidusruumis, tuntud ka Bologna protsess).

Ametnik ja master kraadi UNIBA funktsioon sisu kraadi, ja õppejõud kinnitus Ülikooli Barcelona (UB). Üle 560 aastase ajalooga, see institutsioon on peamised avaliku ülikooli Kataloonia ja parim riigi tasandil mainekama rahvusvahelise edetabeli, mis samuti seab see üks top 100 koole maailmas sellistes valdkondades nagu meditsiin, farmaatsia või lingvistika. University of Barcelona (UB) ühendab traditsioonilise väärtused on uuenduslik institutsioon õpetamise.

Metoodika

Meie taseme programmid paistma nagu ametlik magistri õpetatakse online ja on täiesti paindlik, mis võimaldab õpilastel jätkata oma haridusteed, ohverdamata oma karjääri.

Õppekavades pakutud UNIBA eesmärk on võimaldada õpilastel arendada oma oskusi, teadmisi ja oskusi. Lisaks intensiivne IKT kasutamine tagab sujuva ja kiire suhtlemine haridussüsteemi ning aitab edendada koostööd töö ja arutelu õpilaste seas, vilistlased ja õppejõud. Koos nad kaaluda reaalseid juhtumeid, kus eri valdkondade spetsialiste, mis lubab laiendada ja rikastamine õpilase seisukohast.

Omakorda UNIBA on pühendunud mudel jagatud õppimine keskendus õpilastele. Meie virtuaalne campus, saate juurdepääsu kõigile õppematerjalid ja mitmesuguseid vahendeid, et suhelda teiste õpilaste ja õpetajate.

UNIBA metoodika ühendab teoreetilist ja praktilist õpet, mis nõuab õpilaste panustada oma arvamusi ja seisukohti. Lisaks analüüsitakse dokumente ja materjale, mida me pakume, õpilased peavad ka hinnata ja lahendada juhtumiuuringuid põhineb reaalne ja simuleeritud äri olukordades. Seega on õppimise kogemus, mis on tundlik turu nõudmistele ja praegune tööandja ja kus üliõpilaste õppe vajadustele on saavutatud.

Asukohad

Barcelona

Address
University of Barcelona
Gran Via de les Corts Catalanes, 585

08007 Barcelona, Kataloonia, Hispaania