Loe ametlikku kirjeldust

Meet UNIBA

International Center of Barcelona (UNIBA) on institutsioon lisatud Ülikooli Barcelona (UB), mis on loodud eesmärgiga pakkuda laias valikus online kraadi ja magistrikraadi rahvusvahelise kutsumus.

UNIBA juhib ja viib läbi õppeprogrammide pakutud UB kastiilia ja online., Mis on erinevalt ülejäänud Hispaania ülikoolides, kes valivad näost-näkku või segatud klassi. Need ametlikud kraadi on kohandatud Euroopa kõrgharidusruumi (kõrgharidusruumis, tuntud ka Bologna protsess).

Ametnik ja master kraadi UNIBA funktsioon sisu kraadi, ja õppejõud kinnitus Ülikooli Barcelona (UB). Üle 560 aastase ajalooga, see institutsioon on peamised avaliku ülikooli Kataloonia ja parim riigi tasandil mainekama rahvusvahelise edetabeli, mis samuti seab see üks top 100 koole maailmas sellistes valdkondades nagu meditsiin, farmaatsia või lingvistika. University of Barcelona (UB) ühendab traditsioonilise väärtused on uuenduslik institutsioon õpetamise.

Metoodika

Meie taseme programmid paistma nagu ametlik magistri õpetatakse online ja on täiesti paindlik, mis võimaldab õpilastel jätkata oma haridusteed, ohverdamata oma karjääri.

Õppekavades pakutud UNIBA eesmärk on võimaldada õpilastel arendada oma oskusi, teadmisi ja oskusi. Lisaks intensiivne IKT kasutamine tagab sujuva ja kiire suhtlemine haridussüsteemi ning aitab edendada koostööd töö ja arutelu õpilaste seas, vilistlased ja õppejõud. Koos nad kaaluda reaalseid juhtumeid, kus eri valdkondade spetsialiste, mis lubab laiendada ja rikastamine õpilase seisukohast.

Omakorda UNIBA on pühendunud mudel jagatud õppimine keskendus õpilastele. Meie virtuaalne campus, saate juurdepääsu kõigile õppematerjalid ja mitmesuguseid vahendeid, et suhelda teiste õpilaste ja õpetajate.

UNIBA metoodika ühendab teoreetilist ja praktilist õpet, mis nõuab õpilaste panustada oma arvamusi ja seisukohti. Lisaks analüüsitakse dokumente ja materjale, mida me pakume, õpilased peavad ka hinnata ja lahendada juhtumiuuringuid põhineb reaalne ja simuleeritud äri olukordades. Seega on õppimise kogemus, mis on tundlik turu nõudmistele ja praegune tööandja ja kus üliõpilaste õppe vajadustele on saavutatud.

Programmide õpetamise keel:
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

UNIBA Centro Universitario Internacional de Barcelona

Master of Advanced Studies in Hispaania ja Ladina-Ameerika kirjanduse pakub kõrgetasemelist akadeemiline programm, mis võimaldab õpilastel täiendada oma haridust filoloog ... [+]

Eesmärk ja sissejuhatus

Master of Advanced Studies in Hispaania ja Ladina-Ameerika kirjandust See pakub kõrgetasemelist akadeemiline programm, mis võimaldab õpilastel täiendada oma haridust filoloogias läbi põhjaliku uuringu Hispaania ja Ladina-Ameerika kirjandust. Käivitada see programm vastab kasvav huvi keele ja hispaania kultuuri kõigis valdkondades ning rahvusvahelise ringkondades, eriti Anglo maailmas.

Süvendada kaebus kirjandusteoste kirjutatud hispaania, liitub sidudes UNIBA ja UB koos Barcelona, ​​üks tähtsamaid kirjastamine keskused Hispaania ja mitmed Hispaania ja Ladina-Ameerika autorid on avaldatud tasandil rahvusvaheline. Peame ka mitte unustada tihedaid suhteid, et see linn on säilitanud ajalooliselt American kirjandus, buumist Ladina-Ameerika romaan kuupäeva.... [-]

Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
9 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles