Loe ametlikku kirjeldust

Unisport, ärikool spordi sektoris.

Unisport on ärikool spordi sektoris. Siin ärijuhtimine, sport ja kirg on segatud. Asume TecnoCampus Mataro (Barcelona), keskkonnas, mis soodustab koostööd ülikooli ja ärikeskkond, kus innovatsioon ja ettevõtlus peetakse põhilised koostisosad edu.

Üle 20 aasta kogemusi koolituse spordi juhid, meie õpetajad on selle valdkonna spetsialistid, moodustades õpetamine meeskond avatud ja koostööl mõtteviisi ja selge rahvusvahelise visiooni.

Oleme kirglik spordi. Me koolitada spetsialiste võimeline juhtiv innovatsiooni ja ettevõtlust, kes lisaväärtust nende organisatsioonide töötajate ja nende klientide pidevalt kasvav ja selged vajadused professionaalsemaks.

See motiveerib meid näha, kuidas aastast aastasse, meie õpilased saavad lõplikult seostada spordi nende ametialase tulevikuga ning saame jätkata säilitada kontakti nendega pärast lõpetamist, otsin sünergia, mis võimaldab meil edasi liikuda jälle koos.

In Unisport me kasutame uusi tehnoloogiaid, et tuua välja parim teile, range ja nõudlik, kuid paindlikkus koolitatakse-line, kõik ühe koostööl keskkond. Kui olete, siis Unisport.

Kas sa rentida?

Missioon, visioon ja väärtused

Missioon on see, mida määratletakse meie olemasolu õigustus, meie eesmärk ja saavutada põhieesmärk erinevate huvigruppide, mis ümbritsevad meid:

Treeni juhtide ja spetsialistide spordi valdkonnas rangetel kvaliteedi, innovatsiooni, ettevõtlikkust ja selge rahvusvahelise visiooni.

Meie visioon on pilt, mis meil on Unisport pikemas perspektiivis tahame olla või jääda kõrgemaks:

juhtiv rahvusvaheline spordi turule orienteeritud väärtuse loomine spordi ja ühiskonna ja eriti meie õpilased ja meie töötajate koolituse rühm.

Meie väärtused on meie hinge. Taustaks on meie viis asju, mida me usume ja mida me printida kõik meie tegevused:

Koormus, rangus, ettevõtlus, jätkusuutlikkuse, pidevat täiustamist, rahvusvahelise visiooni ja võrdsete võimaluste.

rahvusvaheline

Sport ja ei ole piire. Tehnoloogia, televisioon, internet, sponsorlus, sündmused, sporditurismi ... on vaid mõned tegurid, mis on aidanud kaasa globaliseerumise spordi viimase kümnendi jooksul.

Klubid ja liigad enam konkureerida ainult riiklikul tasandil: 2013. aasta veebruaris, näiteks klubid Inglés Premier League nõustus lagi palgatõusu nende malle järgmised 3 aastat. Arvestades algav ostmine klubid välismaiste miljardäride selle meetme eesmärk on vähendada ohtu palga eskaleerumist. Pole kahtlust, see otsus, võtta London, on selle mõju jalgpalliklubide kogu Euroopas.

Teinekord mudel teistest riikidest imporditud nagu puhul Odavlennufirmad Business spordisaalid, saate loksutatakse kogu tööstuse.

Need on vaid mõned näited reaalsus, et iga spordi manager ei saa ignoreerida.

In Unisport oleme liikmed NASSM (North American Society for Sport Management) ja EASM (European Association for Sport Management) ja püüame hoida kursis kõike, mis juhtub globaalse spordi turul, analüüsides võimalikke mõjusid konkurentsivõimele sektoris Hispaanias.

Kõik meie õpilased on tellinud ajakirjad nagu Sport Business International, arendades arutelu kõige asjakohased küsimused ja globaalne nägemus spordi valdkonnas.

See vaade on tema suurim eksponent tehnilise välismaal viibimisele, meie õpilastel on võimalus õppida sport muid süsteeme kui Hispaania, külastada unikaalne sportimisvõimalusi või üritusi ja kohtumisi tipptegija.

Programmide õpetamise keel:
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

UNISPORT MANAGEMENT SCHOOL

See koolitus ühendab teadmisi, vahendeid ja tehnikaid spordi psühholoogia ja täidesaatva vaja arendada konkurentsivõimet sportlased ja sport spetsialistide vahend, mis hõ ... [+]

Programmi eesmärk: See koolitus ühendab teadmisi, vahendeid ja tehnikaid spordi psühholoogia ja täidesaatva vaja arendada konkurentsivõimet sportlased ja sport spetsialistide vahend, mis hõlmab treenimine saavutada kohandamine sekkumise ja seega saavutada kohtuvad täpselt vajadust vaja.

Saajad: Kirglik inimesed sport, juhtimise, õpihimuline uue elukutse õitseb kõikides sektorites.

töökoormus: 600h (samaväärsus ECTS: 24 ainepunkti)

KURSUSE moodulidB140 Sissejuhatus CoachingB141 Executive Coaching ja talendijuhtimiseB142 metoodika Executive coachingB143 tööriistad ja oskused Executive coachingB144 SporditreeningudB145 tööriistad ja oskused sport coachingB146 tehnikaid ja tavasid sport coachingmetoodikaPaindlik metoodika kohandatud oma eluCampus Internetis kättesaadav 24 tundi ööpäevas / 365 päevapersonaliseeritud juhendaminealati uuendatud õppematerjalidÜksikud klassides videokonverentsi teeljuhtumiuuringudCampus kohandatud mobiilseadmeidtasuta tellimus tööstuse ajakirjadJuurdepääs eriressursseInternational Technical jääbõppetöös... [-]
Hispaania Barcelona
Avatud registreerimine
Hispaania
8 kuud
Online
Loe edasi eesti keeles
UNISPORT MANAGEMENT SCHOOL

Koolitada õpilasi kavandada, plaani, edendada ja arendada mistahes spordisündmus, vaba aja või konkurentsi, mille strateegiline visioon ja selge rahvusvahelise tähelepanu ... [+]

Programmi eesmärk: Koolitada õpilasi kavandada, plaani, edendada ja arendada mistahes spordisündmus, vaba aja või konkurentsi, mille strateegiline visioon ja selge rahvusvahelise tähelepanu.

saajate: Sport kirglik inimesed, seotud või mitte spordi valdkonnas ning kes soovivad arendada oma karjääri sektori tuleviku ja suur vajadus professionaalsemaks.

Töökoormus: 1025h (Equivalent ECTS: 41 ainepunkti)

Kursuse moodulid B122 spordiorganisatsioon B126 juhtimine Sporditegevus B130 Sports Event Management B134 Deportivo Turvalisus ja protokolli B104 Sports Marketing B105 Personalijuhtimise B108 Strateegiline juhtimi... [-]
Hispaania Barcelona
Avatud registreerimine
Hispaania
14 kuud
Online
Loe edasi eesti keeles
UNISPORT MANAGEMENT SCHOOL

Koolitada õpilasi professionaalse spordi juhtimise, omandada oskusi vaja viia igasuguseid spordiorganisatsioonide selge rahvusvahelise tähelepanu oskusi. ... [+]

Programmi eesmärk: Koolitada õpilasi professionaalse spordi juhtimise, omandada oskusi vaja viia igasuguseid spordiorganisatsioonide selge rahvusvahelise tähelepanu oskusi.

saajate: Sport kirglik inimesed, seotud või mitte spordi valdkonnas ning kes soovivad arendada oma karjääri sektori tuleviku ja suur vajadus professionaalsemaks.

Töökoormus: 1175h (samaväärsus ECTS: 47 ainepunkti)

Kursuse moodulid B101 keskkond sport B102 Sport ettevõte B103 majandus- ja finantsjuhtimise B104 Sport Marketing B105 Inimesed juhtimine B125 disain ja juhtimine spordirajatised B108 Strateegiline juhtimine B109 Sport s... [-]
Hispaania Barcelona
Avatud registreerimine
Hispaania
16 kuud
Online
Loe edasi eesti keeles
UNISPORT MANAGEMENT SCHOOL

Koolitada õpilasi professionaalse spordi juhtimise, omandada oskusi vaja viia igasuguseid organisatsioone, võistlusi ja spordiürituste rahvusvahelise tähelepanu ja selge ... [+]

Programmi eesmärk: Koolitada õpilasi professionaalse spordi juhtimise, omandada oskusi vaja viia igasuguseid organisatsioone, võistlusi ja spordiürituste rahvusvahelise tähelepanu ja selge strateegilise nägemuse oskusi.

Saajad: Kirglik inimesed sport, mis on seotud või mitte spordi valdkonnas ning kes soovivad arendada oma karjääri selles sektoris väga tulevikku ja ametialaste vajadustega.

töökoormus: 1500H (samaväärsus ECTS: 60 ainepunkti)

KURSUSE moodulidB101 keskkond sportB102 Sport ettevõteB103 majandus- ja finantsjuhtimise rakendada ka spordiB104 Sport MarketingB105 Inimesed juhtimineB125 disain ja juhtimine spordirajatisedB126 juhtimine SporditegevusB130 Sport ürituste korraldamineB134 Deportivo Turvalisus ja protokolliB108 Strateegiline juhtimine spordisB109 Sport seadusB110 Oskused ja ärieetikaB111 Sport 2.0: suhtlusportaalides Sport ametB112 Sport vastutabTFM Final Master WorkmetoodikaPaindlik metoodika kohandatud oma eluCampus Internetis kättesaadav 24 tundi ööpäevas / 365 päevapersonaliseeritud juhendaminealati uuendatud õppematerjalidÜksikud klassides videokonverentsi teeljuhtumiuuringudCampus kohandatud mobiilseadmeidtasuta tellimus tööstuse ajakirjadJuurdepääs eriressursseInternational Technical jääbõppetöösPaigutusedtööhõive... [-]
Hispaania Barcelona
Avatud registreerimine
Hispaania
21 kuud
Online
Loe edasi eesti keeles