Universitat Pompeu Fabra Barcelona

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Selle rahvusvahelise orientatsioon on üks eritunnused UPF, Ülikooli "oma jala Barcelona ja pea kogu maailmas ". See rahvusvaheline projektsioon on tunnistanud Hispaania haridusministeeriumi läbi International Campus of Excellence Seal (2010) ja toetub UPF edeva positsiooni rahvusvahelises pingereas üks peamisi Hispaania ülikoolides.

Rahvusvaheline üldsus

Mis kõige suurem protsent rahvusvahelised õppejõud Hispaanias ja üks rahvusvahelise Euroopas igal aastal UPF võõrustab ka palju rahvusvahelisi üliõpilasi. Aastal 2013-14 õppeaastal näiteks rahvusvaheliste üliõpilaste esindajad 36% kõigist magistrandid ja 52% kõigist Doktorantide ahvatleb võimalus õppida ja teha teadusuuringuid rahvusvaheliselt tuntud õppejõud ja teadlased.

Global Network

Just need rahvusvahelised sidemed ja projektide parimaid ülikoole maailmas, mis on üks Pompeu Fabra University tähtsaim vara. Praegu UPF on koostöölepingud 40 ülikoolide seas maailma top 100 vastavalt Times Higher Education 2012-13 hinne.

See valik võimaldab meil arendada silmapaistvaid projekte nagu Global Linnad programmi International Summer School sõidetud koos University of California, Los Angeles, või topelt ja ühiskraad programmid kraadiõppe tasandil.

Liikuvus

Läbi ulatusliku valige võrgustik vahetamise lepingud üle 250 ülikoolide, Pompeu Fabra ülikooli liikuvuse programmid rikastavad campus koos 1529 üliõpilast 40 erinevast riigist (2012-13 õa) ja on lubatud 30% UPF lõpetajad sooritada vahetus välismaal diferentseerumistegurina oma aadressi.

Asukohad

Barcelona

Address
Universitat Pompeu Fabra,
Plaça de la Mercè, 10-12

08002 Barcelona, Kataloonia, Hispaania

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited