Loe ametlikku kirjeldust

Ülikool

San Jorge'i ülikool, mis asub Villanueva de Gállegos Zaragoza linna äärealal, asutati aastal 2005 ja kuulub San Valero kontserni, mittetulundusliku piiskopkonna keskuse Fundación San Valero juhitud haridusasutuste rühma. üle 60-aastase ajalooga töötavad kesk-, täiendus- ja kõrghariduse ning elukestva õppe erinevad tasemed ja liigid.

Kõigi San Valero kontserni kuuluvate institutsioonide missioon on aidata kaasa ühiskonna jätkusuutlikule arengule kristlike väärtuste alusel toimuva tervikliku hariduse kaudu, mis võimaldab inimestel tegeleda kutsealaste väljakutsetega vastavalt keskkonna vajadustele.

San Jorge ülikoolis on praegu rohkem kui 2100 bakalaureuse-, magistri- ja doktorantuuri viies erinevas keskuses: terviseteaduste teaduskond, kommunikatsiooniteaduskond, arhitektuurikool, polütehnikakool ja valitsemis- ja juhtimiskool.

San Jorge Ülikooli õpetamis- ja õppimismudel põhineb kuuel eri elemendil:

  • Iga programmi õppekavas (isiklik projekt ja professionaalne projekt) viibiva isiku terviklik haridus .
  • Teeninduskultuur neile, kes meid ümbritsevad, teenustepõhise õppimise integreerimise kaudu õppekavasse ja vabatahtliku töö edendamisega ülikooli kogukonnaga.
  • Üliõpilase isiklik tähelepanu õppejõudude pühendumuse kaudu saavutada juhendaja tegevuskava rakendamisel positiivseid tulemusi.
  • Uuenduste õpetamine ja uute tehnoloogiate integreerimine, et pidevalt parandada meie õpilaste õpikogemusi.
  • Õppekavade rahvusvahelistumine eesmärgiga valmistada üliõpilast ette järjest rahvusvahelisemaks ja globaalsemaks tööturuks.
  • Lingid tööstus- ja äriringkondadele, julgustades külastavate spetsialistide osalemist õpetamistegevuses ning tegelike bakalaureuse- ja magistriõppe projektide arendamisel koostöös ettevõtete ja institutsioonidega.

Villanueva de Gállego ülikooli ülikoolil on tipptasemel paigaldus ning õppimis- ja õppevahendid, samuti spordikampus, kus meie õpilased saavad osaleda mitmesugustes sporditegevustes.

Programmide õpetamise keel:
Hispaania

See ülikool pakub ka:

Magister

Universidad San Jorge

Magistrikraad turunduses ja ettevõtte kommunikatsioonis Universidad San Jorge ühendab digitaalse ühiskonna multimeedia ja veebikeskkonna ettevõtete kahe põhivaldkonna aka ... [+]

Kapten turunduses ja korporatiivkommunikatsioonis

Magistrikraad turunduses ja ettevõtte kommunikatsioonis Universidad San Jorge ühendab digitaalse ühiskonna multimeedia ja veebikeskkonna ettevõtete kahe põhivaldkonna akadeemilise, spetsialiseerunud ja erialase koolituse. Mõlemad valdkonnad pakuvad piisavat teaduskoolitust, et liituda organisatsioonide ja ettevõtete ID-meeskondadega. See magistrikraad omakorda on akadeemiliselt toetatud riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil, olles "ametlik ülikooli kapten", mis võimaldab lõpetajale juurdepääsu doktoriõppele.

Aktiivsed õppemeetodid, näost-näkku ja telepresents, on seotud moodulstruktuuriga, mis võimaldab õpilasel koolitada erinevaid profiile omavaid professoreid: juhtide, tehniliste meeskondade ja teadlaste võtmetähtsusega organisatsioonid sotsiaal- ja majandusraamistikus. Need õpetajad annavad kommunikatsiooni ja turunduse uuringutele uudiseid, rangust ja tulevikuväljavaateid.... [-]

Hispaania Zaragoza
Oktoober 2019
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidad San Jorge

Mobiilseadmete täiustatud tarkvaratehnoloogiate magistrikraad on esimene Hispaanias oma erialal, mis viib ametlikule kraadile ja pakub vajalikke oskusi, et tulla toime mo ... [+]

Meister kõrgtehnoloogilistes mobiilseadmete tarkvaratehnoloogiates

Mobiilseadmete täiustatud tarkvaratehnoloogiate magistrikraad on esimene Hispaanias oma erialal, mis viib ametlikule kraadile ja pakub vajalikke oskusi, et tulla toime mobiilsete rakendustega kaasnevate uute väljakutsetega.

Läbi selle kraadiõppe kursuse, õpilased lähevad üksikasjalikult peamiste mobiilseadmete platvormid, kõige uuenduslikumaid andmebaase, mis ilmuvad, kui kaasatakse mobiilseadmeid, ja rakendusi, mis teevad koostööd erinevate seadmete vahel, tekitades uusi julgeoleku väljakutseid. Lisaks analüüsib meister, kuidas töötada samaaegselt erinevatele platvormidele ja kuidas automatiseerida operatsioonisüsteemide ja seadmete erinevate versioonide vahelist rännet.... [-]

Hispaania Zaragoza
Oktoober 2019
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
Villanueva de Gállego
Autovía A-23
Zaragoza-Huesca Km 299

Zaragoza, Aragon, ES
Social Media