Loe ametlikku kirjeldust

Cantabria ülikool peakorter asub linna Santander. See on avalik, noor ja kaasaegne institutsioon, mille peamine eesmärk on aidata kaasa sotsiaalse progressi kaudu oma pühendumust õpetamise ja teaduse saavutustel. See on 2. Hispaania ülikooli oma ülemaailmset mõju teaduslik tootmine ja 5. õpetamise kvaliteet (pingerida Cyd Foundation) ja viib üks üheksast Campus of International Excellence Haridus- ja Kultuuriministeerium Hispaanias.

Õpilased Ülikooli Cantabria ta laia kvalifikatsiooni, mis on alates selle loomisest 1972. aastal on koolitanud ligi 36.000 õpilast. Kohustust akadeemilist on üks peamisi omadusi õpetamise pakkumisi toetab teaduse prestiiž nende õpetajad ja vaatab kvaliteedi kontroll institutsiooni kehtestatud ise.

Cantabria ülikool pakub oma õpilastele erinevaid ressursse omandada põhjaliku koolituse. Nende õppekavade pöörduda selles kontekstis asjakohane tasakaal teooria ja praktika, õpilane saab rikastatud erinevate lisateenuste: programmid, praktikume, keelekursused, punktid juurdepääsu uutele tehnoloogiatele, vahetusprogramme Euroopa ülikoolid ja American, juhendamise ja mentorluse üritusi jne

Programmide õpetamise keel:
Hispaania

See ülikool pakub ka: