Universidad Autónoma de Barcelona

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Autonoomse ülikooli Barcelona (UAB) on tuntud nii oma teadusuuringute tipptaseme ja selle õpetamise kvaliteedi. See on viide keskus Euroopas. UAB on vaid 25 minutit ühistranspordiga kesklinna Barcelona, ​​kosmopoliitne linn Vahemerele. Peamine campus asub Bellaterra, südames üks peamisi tööstuslikke ja tehnoloogilisi sammast Vahemere Euroopas.

UAB täielikus kolledži kogemus elada. Campus on korraldatud tõeline teadmiste linna ligi 50.000 elanikku: õpilased, õpetajad, teadlased ja halduspersonali ja teenuseid. See sisaldab kõiki vajalikke teenuseid nii: ülikooli ühiselamus (üle 2000 istekohta), komplekt erialaraamatukogudes, keeltekool, spordirajatised (võimla, ujula, jalgpalliväljakud ...), keskus tervise, restoranid, poed ja kohvikud.

UAB pakub õppekavade kõrge enamikus valdkondades teadmised: • 87 bakalaureuse kraadi. Kraadi ärijuhtimise ja juhtimine, majandus, põhiharidust ja Turism pakutakse 100% inglise keele õpetamisele, ja paljud teised kraadi hulka kursused selles keeles.

• 315 magistri kraadi, mis on suunatud omandamise poolt üliõpilane täiendõpet spetsialiseeritud ja multidistsiplinaarse iseloomu, mis on suunatud nii ametialane spetsialiseerumine ja algatamise uuringutele.

• 68 doktoriõppesse, mille eesmärk on täiendõpet õpilased teadus tehnikaid lõpeb doktoritöö (1114 teesi 2015-2016). Need hõlmavad ettevalmistamise ja lõputöö kaitsmisega ja tavaliselt kestab kolm aastat. Projekti eesmärgiks on koolitada õpetajaid ja teadlasi kõrgeimal tasemel. Kokku 27 doktoriõppesse saanud UAB mainida Excellence. Mainida rahvusvahelise PhD hõlmab viibivad erinevate Euroopa riikide doktorantidele ja teaduskonna osalus rahvusvaheliste ülikoolidega.

Rahvusvaheline mõõde UAB on eriti märkida päritolu rahvusvaheliste üliõpilaste, eriti Masters 2949 välisüliõpilased (40%) ja doktorit koos 1,703 rahvusvahelistele üliõpilastele (33%) ja 1346 rahvusvahelist üliõpilast (5% ). Ülikoolil on 45 magistriõpet õpetamise 100% inglise keeles.

UAB on ülikool, mis soodustavad innovatsiooni, tööhõivet ja ettevõtlust. Julgustab teadus- ja siirde alal kõigis valdkondades teadmiste ja teeb tihedat koostööd ettevõtte ja tööstuskeskkonnale selle ümbrus samuti teaduskeskused oma ala ALBA Sünkrotonradiatsiooniallika, mis asub viie minuti kaugusel ülikoolilinnaku.

UAB on 352 uurimisrühmade 57 osakonnad ja 45 instituudid ja keskused. Paljud viimane on loodud koostöös juhtiva teadusasutused, samal ajal kui kõik läbi intensiivne teadusuuringud (3316 avaldatud artiklid ajakirjades indekseeritud andmetel 2015 Thomson Reuters WOK). Lisaks viis liitunud ülikooli haiglates on kaasatud ka teadustöös UAB, neist kolm akrediteeritud kvaliteedimärgise Health Institute Carlos III.

Ülikool julgustab kaasamine ja üliõpilaste osalemine vabatahtlikus tegevuses ja üldkasulik töö, mis on põhjus, miks see on antud erinevate institutsioonide. Samuti teostab kampaaniaid seas kogukonna sotsiaalset teadlikkust. UAB tuleks vahetada liikuvuse programmides ja edendab värbamise välisüliõpilased (3546 õpilast rahvusvahelise liikuvuse). Rõhutab Erasmus Mundus, Comenius, Leonardo Da Vinci ja Erasmus K2 projekte. See on eriprogrammide tervitada ja toetada rahvusvahelistele üliõpilastele. Erasmuse programmi raames on loodud 1008 kahepoolsete lepingute üle 500 Euroopa ülikoolides.

  • Andmed Foundation Course 2015-2016 UAB UAB Sihtasutus edendab koolitus-, uurimis- ja sotsiaalse tegevuse ning annab kaubandus- ja kultuuripärandi teenuste autonoomse ülikooli Barcelona. See on ulatuslik õpetamise pakutakse ohvitseride ja CFGS enda, bakalaureuse-, magistri- ja bakalaureuse kraadi.

Asukohad

Barcelona

Address
Fundació UAB · Edifici Blanc, 1ª planta · Vila Universitària
Campus de la Universitat Autònoma de Barcelona
Bellaterra (Cerdanyola del Vallès)

08193 Barcelona, Kataloonia, Hispaania

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega