Loe ametlikku kirjeldust

Autonoomse ülikooli Barcelona (UAB) on tuntud nii oma teadusuuringute tipptaseme ja selle õpetamise kvaliteedi. See on viide keskus Euroopas. UAB on vaid 25 minutit ühistranspordiga kesklinna Barcelona, ​​kosmopoliitne linn Vahemerele. Peamine campus asub Bellaterra, südames üks peamisi tööstuslikke ja tehnoloogilisi sammast Vahemere Euroopas.

UAB täielikus kolledži kogemus elada. Campus on korraldatud tõeline teadmiste linna ligi 50.000 elanikku: õpilased, õpetajad, teadlased ja halduspersonali ja teenuseid. See sisaldab kõiki vajalikke teenuseid nii: ülikooli ühiselamus (üle 2000 istekohta), komplekt erialaraamatukogudes, keeltekool, spordirajatised (võimla, ujula, jalgpalliväljakud ...), keskus tervise, restoranid, poed ja kohvikud.

UAB pakub õppekavade kõrge enamikus valdkondades teadmised: • 87 bakalaureuse kraadi. Kraadi ärijuhtimise ja juhtimine, majandus, põhiharidust ja Turism pakutakse 100% inglise keele õpetamisele, ja paljud teised kraadi hulka kursused selles keeles.

• 315 magistri kraadi, mis on suunatud omandamise poolt üliõpilane täiendõpet spetsialiseeritud ja multidistsiplinaarse iseloomu, mis on suunatud nii ametialane spetsialiseerumine ja algatamise uuringutele.

• 68 doktoriõppesse, mille eesmärk on täiendõpet õpilased teadus tehnikaid lõpeb doktoritöö (1114 teesi 2015-2016). Need hõlmavad ettevalmistamise ja lõputöö kaitsmisega ja tavaliselt kestab kolm aastat. Projekti eesmärgiks on koolitada õpetajaid ja teadlasi kõrgeimal tasemel. Kokku 27 doktoriõppesse saanud UAB mainida Excellence. Mainida rahvusvahelise PhD hõlmab viibivad erinevate Euroopa riikide doktorantidele ja teaduskonna osalus rahvusvaheliste ülikoolidega.

Rahvusvaheline mõõde UAB on eriti märkida päritolu rahvusvaheliste üliõpilaste, eriti Masters 2949 välisüliõpilased (40%) ja doktorit koos 1,703 rahvusvahelistele üliõpilastele (33%) ja 1346 rahvusvahelist üliõpilast (5% ). Ülikoolil on 45 magistriõpet õpetamise 100% inglise keeles.

UAB on ülikool, mis soodustavad innovatsiooni, tööhõivet ja ettevõtlust. Julgustab teadus- ja siirde alal kõigis valdkondades teadmiste ja teeb tihedat koostööd ettevõtte ja tööstuskeskkonnale selle ümbrus samuti teaduskeskused oma ala ALBA Sünkrotonradiatsiooniallika, mis asub viie minuti kaugusel ülikoolilinnaku.

UAB on 352 uurimisrühmade 57 osakonnad ja 45 instituudid ja keskused. Paljud viimane on loodud koostöös juhtiva teadusasutused, samal ajal kui kõik läbi intensiivne teadusuuringud (3316 avaldatud artiklid ajakirjades indekseeritud andmetel 2015 Thomson Reuters WOK). Lisaks viis liitunud ülikooli haiglates on kaasatud ka teadustöös UAB, neist kolm akrediteeritud kvaliteedimärgise Health Institute Carlos III.

Ülikool julgustab kaasamine ja üliõpilaste osalemine vabatahtlikus tegevuses ja üldkasulik töö, mis on põhjus, miks see on antud erinevate institutsioonide. Samuti teostab kampaaniaid seas kogukonna sotsiaalset teadlikkust. UAB tuleks vahetada liikuvuse programmides ja edendab värbamise välisüliõpilased (3546 õpilast rahvusvahelise liikuvuse). Rõhutab Erasmus Mundus, Comenius, Leonardo Da Vinci ja Erasmus K2 projekte. See on eriprogrammide tervitada ja toetada rahvusvahelistele üliõpilastele. Erasmuse programmi raames on loodud 1008 kahepoolsete lepingute üle 500 Euroopa ülikoolides.

  • Andmed Foundation Course 2015-2016 UAB UAB Sihtasutus edendab koolitus-, uurimis- ja sotsiaalse tegevuse ning annab kaubandus- ja kultuuripärandi teenuste autonoomse ülikooli Barcelona. See on ulatuslik õpetamise pakutakse ohvitseride ja CFGS enda, bakalaureuse-, magistri- ja bakalaureuse kraadi.
Programmide õpetamise keel:
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Universidad Autónoma de Barcelona

Peamine eesmärk Master in Sports Management on kaasas te oma arengu lahutamatu professionaalne spordi juhtimise ja õpetama teid kasutamise haldamise tööriistu tunnustada ... [+]

Põhieesmärk Master in Sports Management See on kaasas te oma arengu terviklik professionaalse spordi juhtimise ja õpetama teid kasutamine juhtimisvahendite tunnustada ärivõimalusi, töötada välja strateegiad, ennetada muutusi, ressursside optimeerimiseks ja teabe analüüsimine äranägemisel.

Pädevused

Mõista ja rakendada strateegilist, põhjalik ja objektiivne ülevaade spordi valdkonnas ärilisest vaatenurgast. Loo uus turuvõimalusi kasutades ettevõtluse ja innovatsiooni altid spordiorganisatsioonid kultuuri. Kasutades kõige uuenduslikke tavasid sport turunduse ja tõhusam kes branding ja sponsorlus. Avastada võti viia professionaalsed meeskonnad ja saada parimaid tulemusi tegurid. Mõistke finantsaruanded spordiorganisatsiooni ja luua rahastamise strateegiad uusi projekte ja ettevõtteid. Haldamise optimeerimiseks spordihoone ja spordiürituse. ... [-]
Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Inglise,Hispaania
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Universidad Autónoma de Barcelona

Magistriõpe sotsiaalpoliitikas ja ühenduse tegevuses esitatakse professionaalse ja teadusuuringute ettepanekuna, mis põhineb avaliku poliitika ja kogukonna tegevusega. Se ... [+]

Magistriõpe sotsiaalpoliitikas ja ühenduse tegevuses esitatakse professionaalse ja teadusuuringute ettepanekuna, mis põhineb avaliku poliitika ja kogukonna tegevusega. See koolitusettepanek ühendab teoreetiliste ja praktiliste teadmiste omandamise akadeemiliste ja erialaspetsialistide õpetajatega ning kasutab juhtumitööd, et teha territooriumi reaalsuseks keerukas ja osaluspõhine lähenemine.

karjäärivõimalused

Programm pakub vahendeid sotsiaalpoliitika analüüsimiseks, kujundamiseks ja rakendamiseks, et arendada projekte avaliku halduse, sotsiaalteaduste ja ühiskondlike tööde valdkonnas. Kogukonna tegevuste väljaõpe on keskendunud transdistsiplinaarsest perspektiivist kooseksisteerimise, kommunikatsiooni ja konfliktide mõistmise kaudu selle rakendamiseks sotsiaalse sekkumise ja uurimistöö jaoks.... [-]

Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Hispaania,Katalaani
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidad Autónoma de Barcelona

Meister ja Records Management pakub integreeritud lahendust valdkonnas arhiivi- ja Geston dokument, mis võimaldab õpilastel arendada oma tööd avaliku ja erasektori organi ... [+]

Piirkond, mille kapten kuulub 51 kuni 100 positsioonide neljas väljaanne QS World University Rankings by Õppeaine Meister dokumendihaldusest See pakub integreeritud lahenduse alal arhiivid ja dokumendid Geston, mis võimaldab õpilastel arendada oma tööd avaliku ja erasektori organisatsioonide, nii ajaloolisi dokumente ning haldus- ja toetada koolitust.

Samuti pakub vajalikku koolitust rakendamiseks arhiivinduse tehnikaid ning lisatakse uusi tehnoloogiaid failihalduse ja disain ja juhtimine dokumendi juhtimissüsteemid organisatsioonid, arendades samal ajal kriitiline mõtlemine, eetilised väärtused professionaalne arhiivi- ja innovatsioonivõime.

Karjäärivõimalused Faili Teenused riigi, kohaliku ja riigi administratsioonis. Faile pangandus, pangad, kindlustusseltsid, õigus- ja nõustamisteenuseid ning nõustamine. Äriorganisatsiooni ja vahi faile. Faile ülikoolid ja koolid. Faile institutsioonide ja avalik-õiguslikud üksused. Faile keemiatööstuse ettevõtted, farmaatsia- ja kliinilise. Ettevõtted infotehnoloogia. Faile meedias (televisioon, raadio ja press). Failiseostega, erainstitutsioonide ja kutseliidud. Faile kiriklike institutsioonidega. välisüliõpilased ... [-]
Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Hispaania,Katalaani
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidad Autónoma de Barcelona

See programm on pärinud kogemus eelmise UAB iseenda peremees, nautida suurt edu oma nelja väljaanded ja on renoveeritud nüüdsest ametlik uuring alates 2012-2013 muidugi e ... [+]

Autonoomse ülikooli Barcelona läbi School of Turism ja Hotel Management koos teaduskonna ja suulise tõlke i Keskus käsitlevaid uuringuid Ida-Aasias, pakkumisi "Master Euroopa Liidu - Hiina: Kultuur ja majandus". See programm on pärinud kogemus eelmise UAB iseenda peremees, nautida suurt edu oma nelja väljaanded ja on renoveeritud nüüdsest ametlik uuring alates 2012-2013 muidugi esimene omataoline maailmas Hispanic-Hiina äri ja kogu Hispaania territooriumil. See tunnustus annab see kehtib kogu Euroopa kõrgharidusruumis, mis koos uusi liite ning institutsionaalse ümberkorraldamise organisatsiooni, metoodiliste ja konkurentsivõimelise taseme, muutub see kvaliteet uuring tunnustatud ülikoolis Rahvusvahelise Excellence UAB.... [-]

Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Katalaani
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidad Autónoma de Barcelona

Magistrikraadi Raamatupidamine ja auditeerimine Kõrgem vastab kasvav nõudlus spetsialistide erikoolitus valdkonnas raamatupidamine, maksustamine suhte-raamatupidamisarves ... [+]

Superior magistrikraadi Raamatupidamine ja auditeerimine vastab kasvav nõudlus spetsialistide erikoolitus valdkonnas raamatupidamine, maksustamine suhte-raamatupidamisarvestuse ja audit. Seetõttu on see pealkiri on mõeldud inimestele, kes soovivad suunata oma karjääri valdkonnas ettevõtete raamatupidamine ja / või auditit. Eelkõige on suunatud lõpetajate ärijuhtimise ja juhtimine, raamatupidamise ja rahanduse, majanduse ja kvalifitseeritud spetsialistid, kes praegu oma tegevust arendada valdkonnas raamatupidamise ja / või auditit.

Programm annab raamatupidamine ja auditeerimine hädavajalik kutsealal audiitori teadmisi. Masters eesmärk on koolitada spetsialiste valdkonnas raamatupidamine ja auditeerimine, et nad saaksid tegeleda tõhusalt töötada ja auditi tahes ja suurus, mis on vastavuses kehtestatud nõuetele sisseastumiseksam on Ametlik Registreeri Kontrollikoda (ROAC) kriteeriumite alusel kehtestatud ICAC.... [-]

Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidad Autónoma de Barcelona

Master in Business Management Hotel on tingitud vormistamise MBA in Business Management Puuetega 14 katkematut väljaanded on olnud üks magistri programme vanim hotelli ju ... [+]

Masters in Hotel Management Companies See on tingitud vormistamise MBA in Business Management Puuetega 14 katkematut väljaanded on olnud üks magistri programme vanim hotelli juhtimise Hispaania ülikoolides.

See on võimalus siduda professionaalne tulevikus üks dünaamiline ja võimas sektoris maailma majanduse, turismi. Viimastel aastatel vormid Turism, majutus ja rendileandmine pöörde turismi nõudlust arv suureneb ja erinevaid sektoris. Hotell sektoris on reageerida sellele uuele nõudlusele uute tüüpi majutust haldab mitmekülgne, paindlik ja teadmisi hotelli tegevuse ja ettevõtte juhtimise spetsialistid ette.

MA International Hotel Management Companies hõlmab see vahe juhid ja tippjuhid hotelliketid, tagades tugeva aluse ettevõtluse juhtimine ja sektori spetsialiseerumine. Kõik see koolitus on anda ülikooli tasemel ja õpetamise kvaliteet, mis kannab pitserit UAB.... [-]

Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Inglise,Katalaani
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidad Autónoma de Barcelona

Master in Management ja Event Turismiorganisatsiooni (ametlik master) on kvalifitseeritud spetsialistid sündmuste kõige laiemas konjugeerivaid ülikooli rangusega tasumata ... [+]

MA turismis ja ürituste korraldamise (Official master) on kvalifitseeritud spetsialistid sündmuste kõige laiemas konjugeerivaid ülikooli rangusega tasumata spetsialistid, kellel on kogemusi selles valdkonnas.

Eesmärgid:

Anda konkreetseid teadmisi ja oskusi korraldada, koordineerida ja suunata igasuguseid üritusi. Rong spetsialistid edendada projektijuhtimise ja arengut selles valdkonnas uurimistööd.

saajad

See programm on suunatud:

Lõpetajad, ülikoolilõpetajate universitarisque soovivad spetsialiseeruda ala suurepärased tulevikuväljavaated meie riigis kui ka rahvusvaheliselt. Ettevõtjad, juhid või vastutab àreaque arendada eranditult või osaliselt oma karjääri ürituste korraldamine igasuguse nii avalikus sektoris kui erasektoris. ... [-]
Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Inglise,Katalaani
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidad Autónoma de Barcelona

Eesmärk on see Master on anda tugeva teadusliku väljaõppe meetodeid rakendada Maa uuringute ja tootmise ja analüüsida teavet uuring territooriumil ja juhtimise oma vahend ... [+]

Kaugseiretehnikaid ja geoinfosüsteemide (GIS) on oluline uurida Maa ja hallata oma ressursse. Seda keskset rolli mitte ainult ei akadeemilises maailmas, kuid me tajume seda mitut valdkonda. Tõepoolest, me leidsime märke suurenenud olemasolu ja huvi valdkondades nagu (uue ja parema satelliit Maa seire õhust sõidukite või mehitamata, Euroopa tõuke GPS süsteemid nagu Galileo, jne) vahendeid, geograafilise informatsiooni (edu Google Earth ja Google Maps, kvaliteet hea ICC kaardistamine jne), metaandmed (suuremal ja konsolideerimine standarditele), kataloogimise Special andmed infrastruktuuride (IDEC, IDEE jne) või tarkvara (nagu praegune vaevatasu of Miramon programms ametkondade ja üliõpilased, mis on tõuganud Kataloonia valitsus ja erinevaid alternatiive vaba tarkvara).... [-]

Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Hispaania,Katalaani
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidad Autónoma de Barcelona

Vertienteforense of Graphoanalysis on uuring ja kohaldamise arenenud komplekti gra- foloogilist tehnikaid orienteeritud teadusliku tõlgendamise kindlaks jälgi nii sisult ... [+]

Tänapäeva ühiskonnas see annab erilise tähtsusega teadmisi tegelikkusega ja inimeste potentsiaali läbi kultuuri saavutusi. Kirjutamine on üks, mis viib kõrgema taseme teadmised, nii arengu tee sõnum ise, ja seega vastutavad asutused ja organisatsioonid, nagu teiste erialade, kus teadmised ja tõlgendamine kultuuri- ja isikuomadustele võib olla tuttav kohaldamise graphology tehnikat, see on oluline analüüsida seda inimese tootmist.

Tuleb varustatud tundma vastavaid tehnikaid ja vahendeid igal juhtumil graphology, samuti analüüsi ja teadustõlgendustele vastab igale neist.

Sa pead looma keha spetsialistid, kes saavad arendada oma rolli erinevates valdkondades, ning selle eesmärgi saavutamiseks, programm ei ole rahul põhjaliku ülevaate doktoritööd, raamatuid ja teadustöid kogutud alates 1996. aastast abiga, ühistöö ja vahetab teiste professorid välismaa ülikoolides, vaid ka kohaldamist positiivne Graphoanalysis mõttes töötavad reaalne juhtudel, kui see on kõik dokumenteeritud ajalugu, et mitte anda mingit võimalust segadust õpilasele võimaluse spekulatsioone testimata.... [-]

Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Inglise,Hispaania
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidad Autónoma de Barcelona

See magistrikraadi Riskijuhtimise ja hädaolukorra pakub mõned uuringud, et koolitada spetsialiste kodanikukaitse, kasulik Public Administration küsib eksperdid igal popul ... [+]

Ajal haldamiseks hädaolukorras valdkonnas kodanikukaitse sageli konflikte tegevust ja koordineerimist ja vähene pühendunud spetsialistid üksnes käesoleva teema tekkida.

Administratsioonide nõuavad eksperdid kodanikukaitse terviklik nägemus, teadlik arvukatest suunda hädaolukorras võib leida, kellel on võime teha põhjuste analüüs hädaolukordade sekkuda, koordineerida ja ettepanekud sisse olukorra parandamiseks.

See magistrikraadi Riskijuhtimise ja hädaolukorra pakub mõned uuringud, et koolitada spetsialiste kodanikukaitse, kasulik Public Administration küsib eksperdid igal populatsiooni väike, kuid igal valla.

inimesed on valmis tegema kodanikukaitse meetmeid ja et kooskõlastada erinevate hädaabimeeskondade on vaja.... [-]

Hispaania Barcelona
September 2020
Hispaania,Katalaani
Osakoormus
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidad Autónoma de Barcelona

Selles väga professionaalne programm spetsiaalselt igasuguseid uuringuid, praegune kogemus ning muud spetsiaalselt valitud suurem ja kiirem võrdsustamine üliõpilane, kirj ... [+]

Kriminalistika või kohtuekspertiisi me defineerime kui kogum erialadel, kus ühises eesmärgis on realiseerumisele tõendeid õiguslikult teaduslike metoodikat.

Iga teaduse muutub kriminalistika, kui teenindavad kohtu kaudu, kuid me peame kohandama spetsiifiliste uurimise läbiviimiseks ja kohtuvõimu tõend tehnikat, see on põhjus, ettevalmistamise selle programmi, mille eesmärk on koolitada spetsialiste Kriminalistika nagu kvalifikatsiooni tunnustatud ülikooli, pakkuda hea akadeemilise akrediteerimise nii, et kvalifitseeritud spetsialistid saavad nautida seda ülikooli tunnustust nende tegevusele nii omanikud ja õigusalase tasemel teenindada kohtud, kasutades kõige uuemaid meetodeid nende erialade .... [-]

Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Inglise,Hispaania,Prantsuse,Itaalia
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidad Autónoma de Barcelona

Toiduga kindlustatus on üks kõige huvitavam ja keeruline neile peatükid, mille oleme huvitatud uuringus toidu, selle omadused, st kas nende välimuse, ohutuse ja toiteväär ... [+]

Toiduga kindlustatus on üks kõige huvitavam ja keeruline neile peatükid, mille oleme huvitatud uuringus toidu, selle omadused, st kas nende välimuse, ohutuse ja toiteväärtust.

Kui me räägime toiduohutuse me usume, et ainult viitavad võimalusele, et midagi ei jõua toitu ja põhjustada nakkushaiguse või toksilised protsessi liigi. Pigem on laiem mõiste, sest on olukordi, toidu valmistamiseks või kompositsiooni, mis võivad olla seotud juhtudel või puhangute toidust.

Lisaks lähenemisviisi, nagu praegu on Quality, toiduohutuse ja toodete jälgitavus läbi analüüsi õiguslik aspekt tähtsamaid protsesse ja tooteid, kelle on samuti vajalik.

Praegu on veel vaja teada põhitõdesid toiduohutuse õiguslikust haldus- perspektiivi (viimased regulatiivsed arengud), teaduse (meetodid toidu analüüs), sotsioloogia (sotsiaalne reaktsioon nn toidukriis) ja (avalik kontroll toiduohutus), integreeritud süsteemne ja rahvusvaheliste struktuuri tagamine ja kontroll.... [-]

Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Hispaania,Katalaani
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidad Autónoma de Barcelona

Meister Turism ja humanitaarteadused on algatanud School of Turism ja Hotel Management ja filosoofiateaduskond ja tähed UAB koolitada spetsialiste, mis annavad lisaväärtu ... [+]

MA turismis ja humanitaarteadused See on algatus, School of Turism ja Hotel Management ja filosoofiateaduskond ja tähed UAB koolitada spetsialiste, mis annavad lisaväärtust ja innovatsiooni turismi tooteid ja teenuseid. Spetsialistid on võimelised looma ja hallata sisu ja tuua uusi vaatenurki turismisektoris, üks juhtivaid majandussektorite.

Meister Turism ja humanitaarteadused on professionaalsemaks ja innovatiivne lähenemine ja seda toetavad Turism Barcelona ja Humanitaarinstituut Barcelona, ​​pärast nende institutsioonide firmasen School of Turism ja Hotel Management on UAB konventsiooni master keskkonda, et luua raamistik ja rida koostöös maksimeerida potentsiaali programmi. ... [-]

Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidad Autónoma de Barcelona

Master Õpetamine Hiina jaoks emakeel on ainus Masters Hispaanias täielikult pühendatud hiina keele. Ta on tugev professionaalsemaks olemus ja eesmärk on lõpetanud, eelist ... [+]

Master Õpetamine Hiina jaoks emakeel on ainus Masters Hispaanias täielikult pühendatud hiina keele.

Ta on tugev professionaalsemaks olemus ja eesmärk on lõpetanud, eelistatavalt valdkonnas humanitaarteadused, tugeva teadmisi Hiina ja soovite , et tegelda õpetamisega keeles.

Üks tipphetki kapten moodul on kohustuslik klassiruumis tavade mitmekesine üliõpilastest profiile. Need toimuvad erinevates Koostöökeskuste õpetamisprotsessi Hiina Barcelona piirkonnas.

Ülimalt praktiline keskenduda ja professionaalsemaks on lõpetatud, lisades krediidi teadustöö metoodika, mis on võimaldada juurdepääs doktorandid, kes soovivad , et jätkata õpinguid.

karjäärivõimalused... [-]
Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Hispaania,Hiina
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles