Universidad Católica de Valencia

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Katoliku Ülikooli Valencia "San Vicente märter" on pühendatud tõekuulutuse kaudu teenust isiku väärikuse ja põhjus kirik. Töö arenenud selles ülikoolis põhineb sügavat veendumust, et teadmised ja põhjus on ustavad sulased usu.

Sündinud Valentina Heart Church, katoliku ülikool Valencia "San Vicente märter" ilmneb võrreldamatu kesklinnas loovust ja teadmiste levitamise jaoks hea ühiskonna. Tulemuseks ülikooli töö üle viiekümne aasta School of Nursing "Ntra. Proua Hyljätyt "rohkem kui kolmkümmend Edetania Foundation ja üle kümne teaduskonna Business Studies, katoliiklik ülikool soovib, nõudes kvaliteedi ülikooli elu: ühistööle usk ja mõistus tugevdamine autentne ülikooli kogukond atmosfääri akadeemilise sõpruse ja eesmärgiga luua ja säilitada üheselt isikustatud haridus- suhted ülikoolis.

täielik haridus

Katoliku Ülikooli Valencia "San Vicente märter" leiab õpetaja õpetaja, kus teadmised on ei edastata, kui see oli objekti kasutamise ja tarbimise, kuid loob ennekõike sapiencial suhe muutub sõna enne ringhäälingu mõisted. Korraldus, haridus ja koolitus on sambad, mis muudavad meie õpetamist.

Õpetaja juhendab, andes olulise panuse isiksuseomadused; koolitab, aidates avastada ja aktiveerida võimeid ja andeid iga ja vormi vastavalt humanistlikke arusaam, kaugemale kutseoskuse raamitud tugeva konstruktsiooniga ja selge korrelatsioon tähendused elus.

Katoliiklikus Ülikoolis läheneb ülikoolihariduse otsida rikas ja täielikku koolitust. Selle peamine eesmärk on, et nad omandavad humanistlikke ja teadusliku väljaõppe sobides suur mõju uuringuid tuleviku ühiskonnas. Ta püüab ka integratsiooni teadmiste katoliku traditsioon ise.

isikustatud ja juhendaja õpilane jälgimine on läbi, jälgides individualiseeritud hariduse, koolituse neile teadusliku täpsusega läbi spetsialiseerunud õpetajate ja pakub alati vajalikku toetust Teenuse ja nõustamine.

Iga Ülikoolile antakse individuaalset jälgimist. Mitte ainult see mõjutab üksnes akadeemilise, kuid täieliku koolituse. Õpilane on lisatud nende teed läbi ülikooli nii, et lisaks teadmiste ja oskuste omandamine uuringud oma tehnilisi oskusi, kasvada ja täiskasvanud inimesena ja professionaalne.

Ülikooli vaimu viib kõrgelt elu luure, otsida tõde kirglikult, austama puutumatu isikute väärikuse ja asetage ühise hea ühiskonna konkreetse üksikisiku huvid

San Vicente Martir

Katoliku Ülikooli Valencia "usaldab märtrina kirik Valencia selle ülikooli projekti ja esitab selle oma käed jõuda Issanda õnnistust, tarkust ja vahendeid selle teostamiseks vastavalt oma eesmärki" (Art. 2. Dekreet paigaldamine).

Pärispatuta

Katoliiklikus Ülikoolis püstitati päeval Pärispatuta. Sel põhjusel pidulikult tähistada selle festivali Ülikooli ja "kutsub haridusringkonna alati näidata erilist pühendumist ja tunnustust Virgin Mary." (Art. 5. Dekreet paigaldamine).

Ajalugu

Katoliku Ülikooli Valencia "San Vicente märter", tulemus ülikooli töö üle kolmekümne aasta, mille Edetania Foundation, ehitati silmapaistvate ja Reverend Mr. Cardinal Agustin Garcia Gasco D., peapiiskop emeeritus peapiiskopkonna Valencia († 2011), 8. detsember 2003 pidulikkuse Pärispatuta Metropolitan Cathedral Valencia.

Aasta dekreediga erektsioon on prelaat tunnistas muret Kiriku Valencia sajandite jooksul anda kristliku kogukonna ja Valencia ühiskonna institutsioonid, mis võimaldaks luua, edendada ja taaselustada ülikooli kultuuri. Seega kirik oli Objekte sünnihetkel, viis sajandit, Ülikooli Valencia tagasi, ja paljud teised ülikoolid.

Mons. José María García Lahiguera († 1989), peapiiskop Valencia, koostöös mõnede religioossete institutsioonide, lõi Õpetajate Edetania 3. novembril 1969. aastal ja oli Edetania Foundation jaanuar 1974. Paar aastat hiljem, aastal 1979, siis peapiiskop Valencia Mons. Miguel Roca Cabanellas († 1992) ja Ülikooli rektor Valencia allkirjastasid Edetania lähetatud Valencia Ülikoolis, kehtivad kuni 2004. aastani. Nende aastate jooksul, Edetania klassiruumid on moodustatud tuhandeid õpetajaid, kes annavad oma teadmisi koolides Valencia.

1999. muutmise põhimäärus Foundation kiideti heaks kohanemiseks kasvu kogenud Edetania, võimaldades laienemine haridusvõimalusi. Sihtasutus sõlmisid kuuluvuse lepingu ülikooli Miguel Hernández de Elche 2002. aasta oktoobris, mis hõlmab kõrgharidust psühholoogia, koolipsühholoogia, Teaduste kehalise aktiivsuse ja Sport, sotsiaal- ja kultuurantropoloogia ja Marine Sciences, kes liitunud kell humanitaarteaduskond ja haridus Edetania.

Püstitamiseks Katoliiklikus Ülikoolis Valencia "San Vicente märter" ülikooli kraadi korraldati ümber nelja teaduskonda hästi määratletud objektid: formaalne ja mitteformaalne haridus (Haridusteaduskond ja Sport); personaliseeritud tähelepanu käitumisprobleeme (teaduskond psühholoogia ja Terviseteaduste); analüüsi kultuuris ja ühiskonnas (teaduskond Sotsioloogia and Human Sciences); ja mereteaduse (teaduskond Eksperimentaalteadused).

4. veebruaril 2005 Consell heaks integratsiooni School of Nursing "Nuestra Señora de los Desamparados" ja Faculty of Business Studies. Seega Katoliiklikus Ülikoolis oli jaotatud viieks teaduskondade ja kolledži.

13. märtsil 2007 Consell de la Generalitat Valenciana heaks loomine arstiteaduskonna Katoliiklikus Ülikoolis Valencia. Selles teaduskonna uuringud arsti-, hambaarsti-, füsioteraapia ja podiaatrias nad raamitud.

18. septembril 2009 Consell heaks loomist Sotsiaal- ja seadus ja operatsionali viib sõlmimise ametliku kraadi biotehnoloogia, Law ja filosoofia kõrgharidusega.

Praegu katoliku ülikool Valencia on 10 teaduskonda, et raam 24 ametlikku erialast.

Asukohad

Valencia

Address
Carrer de Quevedo, 2,
46001 Valencia, Valencia kogukond, Hispaania