Loe ametlikku kirjeldust

Humanismi väärtus

Selle eesmärk on aidata kaasa professionaalse ja isikliku tipptaseme pidevale kasvule koolituse kaudu. UFV ametialase edu kontseptsioon on seotud uskumisega, et elukutselise ühiskonna loomiseks ei saa ja ei tohiks olla ja ei tohiks erialast pädevust väga eraldada.

UFV jaoks on kraadiõppe meeskond, konsultandid, kliendid, õpetajad, üliõpilased, tarnijad jne. Selle kogukonna rikkus seisneb selle mitmekesisuses:

 • Tunnistage kõigi liikmete ainulaadsus, väärikus ja ainulaadsus.
 • Ta püüab luua ruumi, kus panna tabelite suundumused, uuringud ja uuringud, head tavad, sügavad erinevused jms, mis on õigustatud otsingu tulemusel isiklikuks ja professionaalseks rikastamiseks.

Nende kõrgeim eesmärk on aidata välja tuua oma kogukonna parim versioon, edendades selliseid küsimusi nagu: Millist kutset ja isikut ma tahan oma elus? Miks ma teen seda, mida ma teen? Kuhu ma oma professionaalset karjääri juhtida tahan? Mida ma saan edu abil aru? Kuidas aidata kaasa ühiskonnale? Millised on minu väärtused ja kuidas neid oma igapäevases tegevuses üle kanda? Lühidalt öeldes peegeldab see kõik püüdlust midagi muuta, et asju muuta muutuvas ühiskonnas. UFV soovitab oma õpilastele olla maailma ümberkujundamise peategelased, alustades individuaalsest transformatsioonist.

UFV kraadiõppe ja nõustamise valdkonnas tehakse tööd ühiskonna muutmiseks, hinnates pädevusi ja hoiakuid. Selles kontekstis mõistetakse eetikat kui eluviisi, millest solidaarsus ja sotsiaalne õiglus on ümberkujundamiseks väga olulised.

Miks UFV-s õppida

Universidad Francisco De Vitoria on aidata kaasa õpilaste isikliku ja professionaalse tipptaseme pidevale kasvule. Nende õpetamismudeli peamiseks väljakutseks on spetsialistide koolitamine, kes on keskendunud inimesele ja kutsumusele muuta end ühiskonna muutumise peategelasteks.

 • Universidad Francisco De Vitoria keskendub eetiliste ja deontoloogiliste väärtuste ümber kujundatud koolitusele, mis aitab suurendada õpilaste soovi olla parem professionaal ja parem inimene.
 • See on kogu akadeemilise sisuga kõrgetasemeline klooster, pakkudes igal ajal praktilist ja kogemuslikku professionaalse reaalsuse koolitust.
 • Tegelike praktiliste juhtumite realiseerimine ja teadmiste edasiandmise mudeli väljatöötamine isiklikule, äri- ja institutsioonilisele reaalsusele võimaldavad õpilastel selgeks teha väärtusi, mis nende kutseala läbivad ja mida nad teevad.
 • Päevapraktika analüüsile keskendunud sisu julgustab otsima lahendusi arutelu ja ruumide loomisel, kus saaks jagada suundumusi, teadusuuringuid ja häid tavasid. Kõik see on ülikooli kogukonna isiklikuks ja professionaalseks rikastamiseks: üliõpilased, professorid, teadlased ja spetsialistid.

Professionaalne karjäär

Üheks UFV poolt kraadiõppe kaudu taotletavaks eesmärgiks on aidata õpilastel oma karjääri ehitada ja hõlbustada nende kraadiõppe käigus omandatud teadmiste rakendamist väljaspool klassiruumi. Selleks töötab magistri- ja konsultatsioonipiirkond erinevatel rindel:

 • Ta vastutab ülikooliga koostööd tegevate ettevõtete ja üksuste õpilaste otsingu- ja haldustavade eest.
 • Andke üliõpilasele isikupärastatud teenus, et ta saaks oma profiili ja huvide järgi parimaid tavasid valida.
 • Ta otsib ja allkirjastab pidevalt lepinguid iga õppeala juhtivate institutsioonidega, et pakkuda õpilastele parimaid võimalusi.
 • Programmid sisaldavad vajalikku koolitust, et edukalt ületada sellised eesmärgid nagu CV ettevalmistamine, intervjuu ettevalmistamine, töö leidmine ...
 • Tööbörsi teenuses pakutakse endisele üliõpilasele individuaalset orientatsiooni teenust ning iga päev avaldatakse professionaalse karjääri ja tööpakkumiste nõustamine.
Programs taught in:
Hispaania

See ülikool pakub ka:

Magister

Universidad Francisco De Vitoria

Hariduskeskuste juhtimise ja haldamise magistrikraad Online ja näost-näkku režiimis Universidad Francisco De Vitoria on suunatud koolijuhtide, juhtide ja õpetajate koolit ... [+]

Hariduskeskuste juhtimise ja haldamise magistrikraad Online ja näost-näkku režiimis Universidad Francisco De Vitoria on suunatud koolijuhtide, juhtide ja õpetajate koolitamisele ja professionaalsusele.

sissejuhatus

Kui olete alati unistanud hariduskeskuse juhtimisest, on see täiuslik vorm, et see saaks reaalsuseks saada.

Hariduskeskuste juhtimine on praeguse haridusvaldkonna üks keerukamaid ja vastuolulisemaid teemasid. Mõned põhjused on seotud juurdepääsusüsteemi muutustega, seadusandlike ja koolitusnõuetega või organisatsiooni juhtimismeetodite uuendamisega, mis on vajalikud juhtimisfunktsiooni tõhusaks ja tulemuslikuks arendamiseks ning vastavalt uutele sotsiaalsetele ja haridusnõuetele. .... [-]

Hispaania Madrid
October 2019
Osakoormus
9 kuud
ülikoolis
Online
Loe edasi eesti keeles
Universidad Francisco De Vitoria

Uurige ajakirjanduse meistrit UFV televisioonis ja saage tulevikuks professionaaliks. Praegune televisioonimaastik nõuab spetsialiste, kellel on ühelt poolt suur spetsial ... [+]

Uurige ajakirjanduse meistrit UFV televisioonis ja saage tulevikuks professionaaliks. Praegune televisioonimaastik nõuab spetsialiste, kellel on ühelt poolt suur spetsialiseerumine ja teiselt poolt pidev võime oma teadmisi digitaalsete platvormide arenguga ümber töödelda .

Hakka TV ajakirjanikuks

Meie ajakirjanduse magistrikraadiga televisioonis teate palju oskusi, mis on vajalikud edukaks professionaaliks telesektoris. Kas teie unistus on esineja või eelistate kirjutada või redigeerida (paljude teiste hulgas), siis koolitame UFV-s teid audiovisuaalses valdkonnas.

Reporterism, lokaliseerimine, sport või poliitiline ajakirjandus, teadus ... Kui olete huvitatud audiovisuaalsest ajakirjandusest, on teie profiilil magistrikraad. Klassid töötatakse dünaamiliselt läbi seminaride, otseste, uudiste ja raportite salvestamise tänaval. Uudiste simulatsioonid on olulised, et teada saada, kuidas olukorda lahendada.... [-]

Hispaania Madrid
October 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Universidad Francisco De Vitoria

Universidad Francisco De Vitoria kõrgtehnoloogiliste ja biotehnoloogiliste uuenduste Universidad Francisco De Vitoria on suunatud geeniteraapia, rakuteraapia, koetehnoloo ... [+]

Universidad Francisco De Vitoria kõrgtehnoloogiliste ja biotehnoloogiliste uuenduste Universidad Francisco De Vitoria on suunatud geeniteraapia, rakuteraapia, koetehnoloogia ja nanomeditsiini spetsialiseerumisele ja professionaalsusele, keskendudes praktilisele uurimistööle, mis on praktikas revolutsiooniline tehnika praegune kliinikus.

sissejuhatus

Praegu on Hispaanias kasvav nõudlus arenenud kõrgkoolilõpetajate ekspertide järele, mis põhinevad rakkude kasvatamisel ja manipuleerimisel terapeutilistel eesmärkidel, spetsialistid, kes vastavad ühiskonna uutele biomeditsiinilistele väljakutsetele.Universidad Francisco De Vitoria biotehnoloogia ja kõrgtehnoloogiliste ravimite Universidad Francisco De Vitoria on suunatud geeniteraapia, rakuteraapia, koetehnoloogia ja nanomeditsiini spetsialiseerumisele ja professionaalsusele. Programm keskendub translatiivsetele uuringutele, mis muudavad kliinilise praktika revolutsiooniliselt ja mis võimaldavad isikupärastatud ravimeetodeid ja isikukeskseid ravimeid ("Alates pinkist voodisse").... [-]

Hispaania Madrid
October 2019
Päevane õpe
Osakoormus
17 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Universidad Francisco De Vitoria

Vastavalt äriühingu luureosakondade kasvavale sotsiaalsele nõudmisele on Universidad Francisco De Vitoria pakutav magistrikraad sügava õppe vallas ametlik magistrikraad, ... [+]

Vastavalt äriühingu luureosakondade kasvavale sotsiaalsele nõudmisele on Universidad Francisco De Vitoria pakutav magistrikraad sügava õppe vallas ametlik magistrikraad, mis on üks kõige arenenumaid turul. See pakub tugevat moodustumist, mis on orienteeritud sektori laia tööjõupakkumise suunas, seda nõudmist järjest rohkem ja rohkem. See on kapten, kellel on ettevõtte orienteeritud koolitus ja tegelike kasutusjuhtumite arendamine.

sissejuhatus

Tehisintellektil ja sügaval õppel on transversaalne kasutamine, mis võimaldab seda kasutada paljudes valdkondades nagu meditsiin, kindlustus, pangandus, meteoroloogia, tööstus, autonoomsed seadmed, telekommunikatsioon jne. Praegu on kõik suured tehnoloogiaettevõtted loonud oma tehisintellekti osakonna, mille rühmad on pühendatud sügavale õppele. See Meister sisaldab praktikaid ettevõtetes, sest usume, et teatud kogemuste omandamine on sellistes innovaatilistes valdkondades oluline. Meie akadeemilises programmis näete, et on olemas teemasid, milles nähakse ette ettevõtete kõige nõudlikumad rakendused.... [-]

Hispaania Madrid
October 2019
Päevane õpe
Osakoormus
9 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Universidad Francisco De Vitoria

Universidad Francisco De Vitoria kliendikogemuse meister annab teile kindla koolituse, et tulla toime kohustustega, mida ühiskond praegu igat liiki äriühingutelt, organis ... [+]

Ühiskond nõuab kaubamärkide väärtust ja tegevust. Vastutus, läbipaistvus, ausus ja dialoog. Me peame kohanema uute aegadega, uurides brändi ja klientide vahelist suhtlust, et vastata ühiskonna nõudmistele.

sissejuhatus

Universidad Francisco De Vitoria kliendikogemuse meister annab teile kindla koolituse, et tulla toime kohustustega, mida ühiskond praegu igat liiki äriühingutelt, organisatsioonidelt ja institutsioonidelt nõuab. Teadmised strateegiast ja innovatsioonist, mis võimaldavad teil hallata väärtustel põhinevaid brändi-kliendisuhteid , saavutades seega oma ootused ja muutes teie hallatava brändi oma sektori juhtiks. Õpime aja jooksul arendama jätkusuutlikke emotsionaalseid sidemeid kogemuste kujundamise ja haldamise kaudu .... [-]

Hispaania Madrid
October 2019
Päevane õpe
9 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Universidad Francisco De Vitoria

Universidad Francisco De Vitoria kommunikatsiooni- ja moeturunduse meister läheneb nägemusele moest antropoloogia, ajaloo ja sotsioloogia vaatenurgast. Te töötate peamist ... [+]

Universidad Francisco De Vitoria kommunikatsiooni- ja moeturunduse meister läheneb nägemusele moest antropoloogia, ajaloo ja sotsioloogia vaatenurgast. Te töötate peamiste tegevuste kallal, mida saab teha turunduse ja avalikkuse ning avalike suhete valdkonnas: strateegiline planeerimine, meediaplaan, turu-uuringud, ürituste korraldamine, agentuuridega tegelemine ja uued kommunikatsioonivahendid. müük, pöörates erilist tähelepanu sotsiaalsetele võrgustikele.

sissejuhatus

Moodika nähtus nõuab suhtlusspetsialiste, kes teavad, kuidas selle nähtuse dimensiooni adekvaatselt edastada, koos teabega, mis ei ole kergemeelne, ning ettevalmistuse ja tõsidusega, et siseneda selle koostamise valdkondadesse.... [-]

Hispaania Madrid
November 2019
Päevane õpe
Osakoormus
8 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Universidad Francisco De Vitoria

Universidad Francisco De Vitoria poliitilise tegevuse meister on väga uuenduslik koolitusalgatus Hispaania ja Ibero-Ameerika kontekstis. Selle magistrikraadi edu on see, ... [+]

Universidad Francisco De Vitoria poliitilise tegevuse meister on väga uuenduslik koolitusalgatus Hispaania ja Ibero-Ameerika kontekstis. Selle magistrikraadi edu on see, et see on kujundatud nii, et teie õpilased saavad täielikku kogemust, nii akadeemilist kui ka elu.

sissejuhatus

UFV Poliitika Magistrikraadi eesmärk on koolitada spetsialiste, kes on koolitatud reaalsuse tundmisega, et tulla toime tänapäeva demokraatia institutsionaalsete, majanduslike, poliitiliste ja sotsiaalsete väljakutsetega nii avalikus kui ka erasfääris (kolmas sektor, sihtasutused, ärimõtlemiskeskused). , uudisteagentuurid jne). See on väga uuenduslik koolitusalgatus Hispaania ja Ibero-Ameerika kontekstis, mis on juurdunud kristlikust humanismist ja liberaalsest traditsioonist.... [-]

Hispaania Madrid
November 2019
Päevane õpe
Osakoormus
8 kuud
ülikoolis
Online ja ülikoolis (vahelduv)
Loe edasi eesti keeles
Universidad Francisco De Vitoria

Audiovisuaalse tootmise magistrikraadiga Universidad Francisco De Vitoria saate spetsialiseeruda ja saada kvalifitseeritud raadio- või televisiooni professionaaliks. Ärge ... [+]

Audiovisuaalse tootmise magistrikraadiga Universidad Francisco De Vitoria saate spetsialiseeruda ja saada kvalifitseeritud raadio- või televisiooni professionaaliks.

Ärge enam oodake ja saage audiovisuaalsektori professionaaliks. Raadio- ja telesaadete spetsialistid oma profiiliga!

sissejuhatus

Tootmine ja realiseerimine on audiovisuaalse toote õnnestumise või ebaõnnestumise kaks peamist valdkonda. Mõlemad on kunst ja nõuavad spetsialiseerumist ja mitmesuguste tehnikate haldamist, ulatudes elementaarsetest kuni keerulisematesse kontseptsioonidesse.

UFV tootmise ja audiovisuaalvaldkonna magistrikraad tuleneb vajadusest koolitada kommunikatsioonivaldkonna spetsialiste, kes domineerivad nii tootmisvaldkonnas kui ka realiseerimises . Selle eesmärk on vastata audiovisuaalsektori ettevõtete nõudlusele, mille eesmärk on parandada juhtimise tõhusust ja uuendada innovatiivsete audiovisuaalsete toodete esteetilist ja kvaliteetset lähenemist.... [-]

Hispaania Madrid
October 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Location address
Carretera Pozuelo-Majadahonda, km. 1,8
Pozuelo de Alarcón

Madrid, Community of Madrid, 28223 ES