Universidad Nebrija

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Alates loomisest on Nebrija ülikool säilitanud oma haridusmudeli diferentseeruvad väärtused, mis põhinevad kvaliteetsel õppetööl ja teadusuuringutel kui teadmiste loomisel ning millel on põhjalik koolitus kõigi oma tudengite oskuste, pädevuste ja võimete alal. Need on peamised põhimõtted individuaalsete talentide arendamiseks ja parimate võimaluste loomiseks professionaalseks integreerumiseks.

Meie filosoofia on õppida tehes, mis muutub ainulaadseks ülikooli kogemuseks. See on ülioluline kogemus õpilase ümberkujundamisel üldiste teadmiste poole, et tähistada ja juhtida muutusi, millesse ta on sukeldunud. "Nebrija" õpilane keskendub teadmiste konstrueerimisele elu oluliste väljakutsete jaoks.

Samuti on ülikooli ja ettevõtete vahel kindel kohustus arendada kutseoskuste väljaõpet, mis tagab üliõpilasele kvaliteetse praktika, et saavutada ülikooli arenemisfaasis tema ambitsioon elus ja intellektuaalselt kasvada.

Nebrija ülikooli hoolekogu ja akadeemilised nõukogud, mis koosnevad vastavatest isiksustest, seovad oma teadmised ja prestiiži õppe- ja teadusprogrammidega. Nebrija ülikooli tudengid teavad, kuidas oma teadmisi ja oskusi täielikult liigendada riiklikus ja rahvusvahelises ühiskonnas, milles nad oma kutseoskusi teostavad.

Universidad Nebrija" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/135772_135755_FOTOBERZOSAANOCHECIENDO40x21.jpg" alt="Universidad Nebrija" data-json="{"author":"alt="Universidad Nebrija","author_url":"https://www.nebrija.com/en/","source":""}" />

Mis eristab Nebrija ülikooli?

 • Tööalane konkurentsivõime ja kutsealale orienteeritus koos praktikatega ettevõtetes ja asutustes 100% -l õpilastest.
 • Akadeemiline tipptasemel isikupärastatud õppetöö väikestes rühmades, õpetajate ja õpilaste vaheline lähedus ning vastavate akadeemilisest ja professionaalsest maailmast pärit inimeste kohtumine.
 • Rahvusvahelistumine Madridi rahvusvaheliste üliõpilaste kakskeelsuse ja välismaal pakutavate programmidega - üks olulisemaid kogemusi enne õpingute lõpetamist.
 • Pedagoogiline innovatsioon koos teadmis- ja tööruumidega, et olla loominguline, ettevõtlik ja suhelda ülikoolis kõigi sektoritega, näiteks auto, etenduskunst, rahvusvahelised suhted, suhtlus jne.

Kes oli Antonio de Nebrija

Elio Antonio Nebrija sündis Lebrijas (Sevilla) - sellest tulenevalt ka pseudonüüm - aastal 1441. Ta õppis Salamanca ülikoolis humanitaarteadusi ja jätkas filoloogilisi õpinguid Bolognas, kus ta suhtles itaalia humanismiga. Õpetamine algas Salamanca ülikoolis, millele ta pühendas suure osa oma elust. Kardinal Cisnerose kutsutud ta läks Alcalá ülikooli osalema Polygloti piibli väljaandmises - projektis, mille ta tõlkijate rühmaga tekkinud erinevuste tõttu hülgas. Tema elu viimased aastad veedeti õpetades Alcalá ülikoolis, kus ta suri 1522.

Mainekas humanist nägi kogu elu vaeva, et Cicero ja Quintiliani räägitud kultiveeritud ladina keel taastada ja see kaotati labase kõne kasuks. Selleks tugines ta looduslikule meetodile, mis sai alguse romaani keele - rahva keele - headest tundmistest, kui parimat vahendit selle kultiveeritud ladina keele kaotamise vältimiseks.

Tema tööde hulgas eristuvad järgmised: Sissejuhatused latinae (1481), Lexicon latino-castellanum et castellano-lattinum (1492), Gramática castellana (1492) ja Reglas de orthographia en la lengua castellana (1517). Neist kõigis hispaanlaste filoloogias avaldatud tagasilöögi jaoks on kõige olulisem Kastiilia grammatikas, mis on esimene moodsa keele kodifikatsioon ja mille proloog on pühendatud katoliku kuningannale Ibelile.

Sisemine kvaliteeditagamise süsteem

Sisekvaliteedi tagamise süsteem on dokumenteeritud dokumentide komplekt, mis on vajalik Antonio de Nebrija ülikooli igapäevase tegevuse korraliku arengu juhtimiseks ja kontrollimiseks. IQASi kaudu analüüsitakse vajadusi, määratletakse protsessid ja jätkatakse järelmeetmeid, tagades samal ajal pideva täiustamise.

See muudab sisemise kvaliteeditagamissüsteemi elavaks dokumendiks, mis tuleb organisatsiooni või selle tegevuse muutumisel üle vaadata ja kohandada.

See on ainulaadne süsteem, mis hõlmab kõiki keskusi ja koole, millest see koosneb, samuti nende vastavaid protsesse. Selle koostas ülikooli rektoraadi alluvuses olev tehniline kvaliteediosakond (TUQ) kõigi selle struktureeritud osakondade - nii akadeemiliste kui ka administratiivsete - koostöös. Selleks on TUQ võtnud arvesse ANECA poolt AUDIT-programmi kaudu edendatud suuniseid, mille eesmärk on suunata ülikoole kvaliteetsete sisetagamissüsteemide kavandamisel.

Universidad Nebrija

Auhinnad / paremusjärjestus

Nebrija ülikooli pühendumus akadeemilisele tipptasemele, juhtivate ettevõtete väljaõppele, innovatsioonile multidistsiplinaarsetes programmides ja rahvusvahelisele haridusele, asetab Nebrija ülikooli kõige olulisemate ülikoolide edetabelite kõrgetele kohtadele.

Nebrija ülikool on kindel valik ja andmed kinnitavad seda.

Paremusjärjestuses tunnistatakse, et Nebrija ülikool on kõrgel tasemel, mis on meie eristavate elementide tagajärg:

 • Akadeemiline tippkvalifikatsioon
 • Tööalane konkurentsivõime
 • Rahvusvaheline orientatsioon

Edetabelid

 • BBVA Fondi ja Konjunktuuriinstituudi (IVIE) U-edetabel 2018.
 • QS Starsi rahvusvaheline edetabel - QS World University Rankings 2019.
 • Kohustuste ja läbipaistvuse fondi ülikooli läbipaistvuse edetabel 2018.
 • Ecuadori kõrghariduse, teaduse, tehnoloogia ja innovatsiooni sekretariaadi tunnustamine (SENESCYT).
 • Ajakiri Global Ranking - ajakiri - Nebrija Ärikooli MBA programm.
 • Ülemaailmne ettevõtluse valdkonna parimate meistrite TOP 100.
 • Hiina Rahvavabariigi haridusministeeriumi tunnustus.
 • Madri + d sihtasutus - DOCENTIA - NEBRIJA mudel.
 • El Mundo järjestatud 250 magistrikraadi programmi - kaks kraadi Nebrija ülikoolist paistab klassifikatsioonis silma.
 • CYD edetabel - Fundación de Conocimiento y Desarrollo (teadmiste ja arengu sihtasutus).

Universidad Nebrija

Asukohad

Madrid

Address
Calle de Santa Cruz de Marcenado,27
28015 Madrid, Madridi kogukond, Hispaania

Madrid

Address
Sugerir un cambio en Calle de Joaquín María López, 62
Madrid, Madridi kogukond, Hispaania

Berzosa

Address
Calle del Hostal, 28248 Hoyo de Manzanares, Madrid, Spain
42351 Berzosa, Kastiilia ja León, Hispaania

Madrid

Address
Calle Pirineos, 55
Madrid, Madridi kogukond, Hispaania

Madrid

Address
Paseo de la Habana, 70 bis, 28036 Madrid, Spain
Madrid, Madridi kogukond, Hispaania