Loe ametlikku kirjeldust

Uuenduslik institutsioon UPV on avalik, dünaamiline ja uuenduslik institutsioon, mis on pühendatud uurimisse ja õpetamisse. UPV väidab tugevad sidemed oma sotsiaalse keskkonna ja tugev esinemine välismaal. Meie kutsumus teenusena tuleneb meie pühendumust ühiskonnale. Pakume oma õpilastele teadmisi, mida nad vajavad, et olla võimeline töötama lõpetajatest oma kutseala ning pakume neile igakülgset haridust, kus nad omandavad tehnoloogilised oskused, samuti humanistlike ja kultuurialane haridus. Me koolitame inimesi, meil on koolitada spetsialiste Me koolitame inimesi ja me koolitada spetsialiste, sest me usume, et meie kohus on anda oma õpilastele mitte ainult teadmisi, vaid ka kogemusi. Seda tehes me usume, et me aitame neil saada tasuta, vastutavad inimesed, kes on teadlikud sotsiaalseid probleeme, on võimelised pidevalt võtma kohustusi ja on tulevikuväljavaated. Õppejõudude ja halduspersonali palgatud UPV tööd pakkuda oma õpilastele kvaliteetse hariduse, mida nad vajavad. Missioon Anda oma õpilastele lahutamatu hariduse kaudu loomine, arendamine, edasiandmine ja kriitilist mõtlemist teaduse, kultuuri ja kunsti, samas on lugupidav eetiliste põhimõtetega. Haridus Absoluutselt viivad kaasaaitamine meie õpilastel leida sobivaid töökohti vastavalt oma õpinguid. Et aidata kaasa majandusliku, sotsiaalse ja kultuurilise arengu Hispaania ühiskonnas üldiselt ning Valencia ühiskonnas eelkõige läbi teadus-, tehnilise ja kunstilise toetust. Arendada institutsioonilist mudelit iseloomustab väärtuste tipptase, rahvusvahelistumine, solidaarsust ja tõhusust; avatud institutsioon, mis edendab institutsioonide osalemist, ettevõtete ja spetsialistide iga aspekti ülikooli elu. Nägemine UPV on ülikool, mis meelitab ligi parimaid üliõpilasi ja rongid spetsialistide tunnustatud maineka tipptaset, mis on kõrgelt hinnatud kohalike ja rahvusvaheliste tööandjatega. Asjakohasust UPV teadus väljundid on aluseks tugeva rahvusvahelise kohaloleku institutsiooni, millel on lähedased koostöösidemeid parimaid ülikoole maailmas. UPV on tõhus avaliku institutsiooni teenistuses ühiskond, kus on tugev sotsiaalne ja keskkonna kohustust. UPV on uuenduslik ülikool ühiskonna teenistuses ja selle arenguga. Silmapaistev asutus uuringute ja koolituse spetsialistid. Moto UPV on uuenduslikku ja ettevõtlikku Ülikool on tõhusad mehhanismid levitamine teaduslike ja tehnoloogiliste tulemuste ja mis hiilgab, teadlaste koolituse ja loomise tehnoloogial põhinevad ettevõtted.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Universitat Politecnica de Valencia - UPV Photography

Consonance praeguste arengute professionaalne ja loomingulise fotograafia, ülikool on täielikult pühendunud koos hariduse tulevaste spetsialistide mõlemas valdkonnas. ... [+]

MA Photography, Art ja Tehnika

Avatud registreerimine

Hispaanias koolituse valdkonnas fotograafia on jätkuvalt väike esinemine ametlikus õppekavas / uuringud.

Seoses kutseõppesse, kunstikoolid võtnud seda koolitust, kuid seoses fotograafia uuringud kunstilooming on olematu nii ajalooliselt kui ka teoreetiliselt-praktiliselt tasandil.

Kooskõlas praeguste arengute professionaalse fotograafia ja rolli, kunsti fotograafilise keskmise kaasaegse kunsti, Valencia polütehniline ülikool teinud otsuse 2004 tegelda tulevikus spetsialistide koolitamine mõlemad väljad, luues MA Fotograafia, Kunst ja Tehnika .

Et täita neid olulisi puudujääke, mis ilmnevad koolitus, kunstnike ja valdkonnas fotograafia, oleme loonud eriprogrammi mõned parimad Euroopa spetsialistide, sealhulgas: Juan Vicente Aliaga... [-]

Hispaania Valencia
Avatud registreerimine
Inglise,Hispaania
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Máster en Fotografía - Formación a lo largo de la vida

Gabino Diego coleccionista de fotografía visita el Máster en Fotografía de la UPV