Universidad de Huelva

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Universidad de Huelva on ühiskonna teenistuses olev institutsioon, mis põhiseaduslike väärtuste raames ja avalik-õigusliku juriidilise isikuna, kellel on juriidilise isiku staatus, täidab oma eesmärke ja arendab oma ülesandeid vastavalt kehtivatele õigusaktidele autonoomia režiim.

Lõpeb

Universidad de Huelva vastab kõrghariduse avaliku teenuse pakkumisele õppe, õpetamise ja teadusuuringute kaudu, mis peab edendama oma liikmete täielikku kujunemist, õigluse, vabaduse ja pluralismi väärtusi ning mõtlemist ning tasuta ja kriitiline uurimistöö, et olla tõhus vahend muutusteks ja sotsiaalseks edusammudeks. Universidad de Huelva teenib rahvaste intellektuaalset ja materiaalset arengut, kaitseb keskkonda ja rahu.

123750_rsz_adobestock_206335315.jpg

funktsioonid

Universidad de Huelva peab täitma järgmisi ülesandeid:

  • Teaduse, tehnoloogia ja kultuuri loomine, arendamine, levitamine ja kriitika.
  • Ettevalmistus kutsetegevuseks, mis nõuab tehniliste või teaduslike teadmiste ja meetodite kasutamist ning kirjanduslikku või kunstilist loomingut.
  • Teaduslik ja tehniline tugi kultuurilisele, sotsiaalsele ja majanduslikule arengule, pöörates erilist tähelepanu Huelva ja Andaluusia autonoomse piirkonna omale. Ülikoolikultuuri laiendamine.

Põhimõtted

Universidad de Huelva tegevus. lisaks autonoomiale põhineb see akadeemilise vabaduse põhimõttel, mis väljendub professuuri, õpetamise, uurimistöö ja õpingute vabaduses (artikkel 4, ajutised eeskirjad).123751_rsz_adobestock_216698260.jpg

Asukohad

Huelva

Address
Dr. Cantero Cuadrado, 6. 21004 Huelva
Huelva, Andaluusia, Hispaania