Loe ametlikku kirjeldust

Ülikooli Coruña asutati alusel galeegi ülikoolid seaduse 11/1989 kohta 20. juuli 1989. Asutav sooritanud ülikooli põhikirja kohta 4. veebruar 1992ja need avaldati Euroopa Liidu bülletään (koer) kohta 17. september 1992.

Ülikooli Coruña on territoriaalselt asub Campus Coruña ja Campus Ferroli.

Ülikooli Coruña on avalik asutus, kelle esmane eesmärk on tootmise, juhtimise ja kultuuri levitamisele ja teaduse, tehnoloogia ja erialaste teadmiste arendamise kaudu teadus-ja õppetöö.

Ülikooli Coruña kujutleb oma peamisel otstarbel kvaliteediga avalike teenuste eesmärk on saavutada suurema heaolu rühma ühiskonna, järgides sotsiaalseid, teaduslikke ja tehnoloogilisi edusamme raamistik eetiliste väärtuste. Osa tema missioon on moodustamine avatud, kriitiline, demokraatia ja solidaarsus kodakondsuse, on võimeline analüüsima reaalsus, diagnoosida probleeme, sõnastada ja rakendada lahendused põhinevad teadmised ja orienteeritud ühise hea.

Ülikooli Coruña selgesõnaliselt väljendab kohustust uuringu ja terviklikuks arendamiseks Galicia, sotsiaalse, kultuurilise ja keelelise identiteedi ja see edendab oma täielikku integreerumist Euroopa kõrgharidusruumi ja ja projektsioon Ladina-Ameerikas. Ülikooli Coruña Foundation, privaatne heategevuslike ja akadeemilise aluse, on loodud selleks, et pakkuda ülikooli alalised sotsiaalne toetus.

La Coruña

Missioon

Roll Ülikooli Coruña on abi kultuuri, sotsiaalset ja majanduslikku arengut ühiskonna kaudu julgustust, haldamist ja levitamist kultuuri-, teadus-, tehnoloogia ja professionaalse loomist. Selle missiooniks on pakkuda kvaliteetset, galeegi avalikus teenistuses.

Kesk selle ülesanne on haridus avatud, kogenud, kriitiline, tegeleb, demokraatliku ja ühistu kodanike, millel on tugev solidaarsustunne ja võime analüüsida oma reaalsus, tuvastada probleeme ja ettepanekuid ja rakendada lahendused põhinevad teadmised ja arusaamine ja ühise hea.

Osana oma kohustust teenida ühiskonna Ülikool on pühendunud:

 • Loomine, arendamine, side ja kriitilise analüüsi teaduse, tehnoloogia ja kultuuri.
 • Ettevalmistused õpilasi ette professionaalse elu läbi õpetamise teaduslik ja kunstiline teadmiste ja praktika.
 • Üleandmine, levitamise ja edendamise teadmisi kultuuri edendamine, elukvaliteet ja majanduslik areng.
 • Teadmiste levitamise ja kultuuri kaudu University mõjuala ning elukestvat õpet.
üliõpilased

Nägemine

Tulevikku vaadates 2020, UDC soovib:

 • Luua tugevad sidemed kogu kogukond, et mõista oma vajadusi ja vastab toimuvaid muutusi meie ühiskonnas.
 • Koostööd kõigi sotsiaalpartneritega ning avaliku ja erasektori asutused uurida, tuvastada ja pakkuda lahendusi meie ühiskonna probleeme.
 • Avada kanalid aktiivse solidaarsuse tugevat tahet keskkonnakaitse ja säästva arengu kaudu innovatsiooni.

Ülikool jätkab:

 • Pakkumise koolitus ja haridus kohandatud praegustele ja tulevastele vajadustele meie ühiskonnas, ja kohandada, et õppida individuaalse arenguvajaduste iga õpilase kaudu edendamise tõhusate ja uuenduslike õpetamismeetodite tagada omandamise võimed ja pädevuste nõudis meie kraadi.
 • Aidake õpilastel arendada oskusi, mis suurendavad nende tööalast kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.
 • Loomiseks ja arendamiseks riiklike ja rahvusvaheliste võrgustike alus- ja rakendusuuringute grupid edendamiseks teadusliku, tehnoloogilise, majandusliku ja sotsiaalse progressi.
 • Kajastatakse teostatud uuringute Ülikooli ja uuenduslike teadmiste edasiandmise strateegiaid ja algatusi teinud võimalikuks tehnilisi ja teaduslikke teenuseid UDC Technology Park.
 • Kombineeri edendamine üldteadmised kõigis valdkondades spetsialiseerumise valdkondades teaduse ja tehnoloogia, kus ülikool on tugevam.
 • Manage oma ressursse õiglaselt, tõhusalt, tulemuslikult ja läbipaistvalt ning püüab tagada stabiilne ja piisav rahastamine riigieelarvest, täiendava rahastamise kaudu oma partnerlusi erasektoriga.
 • Tõsta maine UDC välismaal põhineb meie õppe- ja teadustööd.
 • Edendada süsteemi strateegilise juhtimise saavutamiseks meie kollektiivne eesmärgid koostöös ja konsulteerides kogu ülikooli kogukonnaga.

Väärtused ja põhimõtted

UDC, avaliku, tsiviil-, autonoomne, kaasav ja ilmalik institutsioon, ja vastavalt oma eesmärkidele, mis reguleerivad järgmisi väärtusi ja põhimõtteid:

 • Võrdsed võimalused, põhineb teenete, võime, võrdsus, universaalne juurdepääs kolmanda taseme hariduse ja kultuuri edendamine mittediskrimineerimise.
 • Personal vaeva kui üks olulisemaid aspekte üksikute edendamise ja arengu ning võime leida tasakaal isiklikke soove ja võime rahuldada neid, kui abi probleemide lahendamine, konfliktide lahendamise ja saavutamist kollektiivse eesmärgid ühise hea .
 • Osalemine otsustusprotsessis ja edendamine suhtlusviisi kõik liikmed ülikooli kogukond, mis on viis maksimeerida kõik saadaval talent ja ressursse.
 • Sotsiaalne vastutus ja kohustus, kui viis kaasa aktiivselt parandamisele sotsiaal-majanduslik olukord meie kogukonnas ning luua suuremat majanduslikku heaolu ühiskonnas tervikuna.
 • Kohustus Galicia ja ümberkujundamise ja arengu galeegi ühiskonnas: luua, kaitsta suhelda ja edastada kunsti, linna-, arhitektuuri-, dokumentaalfilm ja keelelise pärandi ja kultuuri Galicia.
 • Austus keskkonna vastu, sotsiaalselt vastutustundliku ülikooli, maksimeerides ja haldamise meie käsutuses võimalikult tõhusalt, et vähendada keskkonnamõju.
 • Tõhus riiklike vahendite kasutamist, et tagada neid kasutatakse optimaalselt rahuldada ühiskonna huvides ja ühise hüve.
 • Quality keskseks eesmärgiks, mille kollektiivne tahe ja soov töötada, et saavutada kõrgemaid õpetamise, teadustöö juhtimise ja teenuste huvides suurema sotsiaalse heaolu.
 • Läbipaistvus mehhanismina vastutuse, et võtta arvesse kõiki otsust ja rakendab meetmeid Ülikooli.
Programmide õpetamise keel:
 • Inglise
 • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Universidade da Coruña

Uuring struktuur Moodul 2. UDC Sissejuhatus kompleks materjalide Vicoelasticity materjalide Thermo-mehaaniliste omaduste materjale. põhiõiguste meetodid ... [+]

Uuring struktuur

Moodul 2. UDC

Sissejuhatus kompleks materjalide Vicoelasticity materjale Termomehaaniline materjalide omaduste. põhiõiguste meetodid Termomechanics Materjalide omadused. Täpsem meetodid Statistilised andmeanalüüsi Rakendused keskkonnakaitse Thermal ravimeetodite ja analüüsi teel laser- Termomehaaniline väsimus

Moodul 1. U Paris 7

Rheophysics keerukate vedelike Struktureeritud materjale. nanomaterjalide Füüsiline-keemiat polümeeride Statistika Polymer füüsika, valguse hajumise tehnikat. mikroskoopia Füüsika Soft Matter, liidesed Mehaanika pideva meedia akustilised lained ... [-]
Hispaania Ferrol
September 2019
Inglise,Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Master pakub akadeemilise koolituse, mis võimaldab spetsialiseerumist, pärast kraadi saamist juurdepääsu eksperimentaalseid või tervishoiu valdkonnas. ... [+]

Sissejuhatus

Master pakub akadeemilise koolituse, mis võimaldab spetsialiseerumist, pärast kraadi saamist juurdepääsu eksperimentaalseid või tervishoiu valdkonnas.

Teadusvaldkonnas üliõpilane, kes lõpetab selle Master on valmis töötama teaduslaborid nõudvaid molekulaarne või geneetilise oskusi. Õpilane saab ka jätkata teadlane kandja ja juurdepääsu Ph. aste koolitusprogrammi.

Kutseala, Master võimaldab koolitada spetsialiste arenenud ametikohta erinevat sektorite R & D: kliinilised või bio-tööstusest ja ka kõrghariduse ja avalikus halduses.

Master ühtlasi pideva koolitamise aktiivne, alates erinevat tööstussektorite samuti hariduse ja avaliku halduse.... [-]

Hispaania A Coruña
September 2019
Inglise,Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Uuring struktuur Kohustuslik krediiti praktikum Seadusandlus. Reguleerimise ja haldamise Analüütiline strateegiad ja keskkonna ... [+]

Uuring struktuur

kohustuslik krediiti

Praktikum Seadusandlus. Reguleerimise ja haldamise Analüütiline strateegiad ja keskkonna Magistritöö

keemia

Structural Analysis ja sünteetilised planeerimine Frontiers in anorgaaniline keemia Rakendatud füüsikalise keemia Selgitamine Reaction Mechanisms Materjalid füüsikalise keemia Keemilise koostise ja arvutamine Bioinorganic keemia ja Biomaterjalide Catalysis biogeokeemilistes tsüklid Bioorgaanilise ja Supramolekulaarkeemia Orgaanilised reaktsioonivõime ja Metallorgaaniline keemia Roheline keemia ... [-]
Hispaania A Coruña
September 2019
Inglise,Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Interuniversitario ja Interdepartamental MA Applied Linguistics võimaldab omandada või tugevdada arenenud keeleõpe ja spetsialiseerunud üks teemablokki mis on sisuliselt ... [+]

Kasutuselevõtt

Ühine Masters in Applied Linguistics ja üksustevaheline See võimaldab omandada või tugevdada arenenud keeleõpe ja spetsialiseerunud üks teemablokki mis on sisuliselt rakendada mis on rühmitatud vabaained:

Omandamine ja keeleõpeKeeleteadus kohaldada keele omandamise Teiseks keeleõpetus Hispaania viipekeele Side ja keeleressurssideKeeled ja tehnoloogiad professionaalse kommunikatsiooni Vahendus ja planeerimine Sõnavara, grammatika ja variatsioonMaailma leksikon Semantika, grammatika ja pragmaatiline Kontrastiivanalüüs ja keelelise variatsioon Miks õppida määral See annab ülevaate rakendusliku lingvistika ja selle suhet kõige olulisemad sotsiaalsed probleemid: haridus, digitaalsete rakendustega, sotsiaal-poliitiline, mitmekeelsuse, meedia, mitmeliigilise side jne Nähakse teoreetilisi ja metodoloogilisi ja kriitilise alustada teadus- interdistsiplinaarse perspektiivi alustalasid. Valmistab ette õpilasi teada, kuidas tegutseda multidistsiplinaarne ja mitmekesise ametialaste piiride. See on kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud ja tuntud külaline õpetajatele. pakkumise tavasid ettevõtete, avalike institutsioonide ja valitsusväliste organisatsioonidega. Registreerimine võimaldab täis- või osalise tööajaga ja valideerimine teemasid varem uuritud sätestatud tingimustel ülikoolide vastutab. Mida õppida ... [-]
Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Käesoleva aste on lõpetanud teadustöö koolituse. Õppekava koosneb 60 Euroopa ainepunkti ja on mõeldud, et saada kraad üks õppeaasta (oktoobrist juulis), kuigi see on ka e ... [+]

Kasutuselevõtt

Käesoleva aste on lõpetanud teadustöö koolituse. Õppekava koosneb 60 Euroopa ainepunkti ja on mõeldud, et saada kraad üks õppeaasta (oktoobrist juulis), kuigi see on ka ette, et saab õppida osalise tööajaga, sünkroonimine uuringud töö, mille puhul kestus oleks kaks kursust.

Saate valida toidud "Health Psychology" või "Psühholoogiline sekkumine hariduses", mis omakorda on järjepidevus vastava doktorikraadi, mis annavad juurdepääsu, võimaldades õpilastel laiendada oma koolitust saamise pealkirja arsti / a.

Klassid on õpetanud õppejõud prestiiži arsti akrediteeritud õpetaja ja uurija pärastlõunal hõlbustada kokkusobivust tööd.

Miks õppida määral ... [-]
Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Magistrikraadi Computer Engineering (muei) on ametlik ülikooli kapten professionaalsemaks iseloomu, mis lõpetab kohandamise protsessis pakkumise teaduskonna informaatika ... [+]

Kasutuselevõtt

Master in Computer Engineering (muei) on ametlik ülikooli kapten professionaalsemaks iseloomu, mis lõpetab kohandamise protsessis pakkumise teaduskonna informaatika UDC (FIC), et Euroopa kõrgharidusruumis ja tagada omandamine kõik oskused peate olema kõrgem kraad Computer Engineering pärast soovitused loodud professionaalne raames.

Miks õppida määral

Peamiselt kahel põhjusel:

Laiendada, uuendada ja tugevdada multidistsiplinaarse ja spetsialiseeritud arvuti teadmisi, nii valdkonnas juhtimise ja kontrolli, nagu Computing tehnoloogia. Et on võimalus omandada intensiivse kontakti reaalsusega ettevõtete ja institutsioonide tänu suure hulga konverentside ja seminaride, et pakkuda tasumata spetsialistid ja läbiviimise töökogemus, mis aitab teil mõista probleeme valdkonnas professionaalne ja rolli see võib tuua oma lahendus isik, kes on kõrgema kraadi Computer Engineering. Mida õppida Uuring organisatsiooni vajadustele ja määramise nõuetele, keeled ja mudelid, valideerimise ja prototüübiks manussüsteemid. Kujunda infosüsteeme. Cloud Computing: kihid ja rakenduste arendamisele. Arvutigraafika ja multimeedia tehnoloogiate Mudelid, meetodid ja infootsinguks algoritme. Semantiline Veeb. Seadmed, mobiilsed rakendused ja kasutamine ettevõttes. Kvaliteedi, turvalisuse ja arvuti audit. Projektijuhtimine. Infosüsteemid ettevõtte, planeerimine, organisatsiooni struktuuri ja infosüsteeme. Andmed arhitektuuri analüütiline keskkond, Data Warehouse and Data Marts, andmete integratsiooni ja andmete kaevandamine. struktuur Uuring ... [-]
Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Master tsiviilehituse, Kanalid ja pordid annab (koos tehnilise kõrgharidusega Civil Engineering) tahke ja range matemaatiline füüsilise koolitust täiendõpet tehniliste ja ... [+]

Kasutuselevõtt

Master in Civil Engineering, kanalite ja sadamate See on kohandamine ja parandamine viimaste aastate eelmise astme tsiviilehituse, Kanalid ja pordid on kohandatud Euroopa kõrgharidusruumi. Master tsiviilehituse, Kanalid ja pordid koos kraadi Technology tsiviilehituse asendada eelmise kraadi tsiviilehituse, Kanalid ja pordid õpetatakse School of Civil Engineering, kanalite ja sadamate alates selle asutamisest 1991 kuni tänaseni.

Miks õppida määral

Master in Civil Engineering, kanalite ja sadamate annab (koos kraad tsiviilehituse Technology) tahke ja range matemaatiline füüsilise koolitust täiendõpet tehniliste ja tehnoloogiliste mitut valdkonda tsiviilehituse toetatakse. ... [-]

Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Master Integrated Project Management on suunatud spetsialistide seotud ehitus, uute tehnoloogiate ja sport kes soovivad omandada juhtimise koolitus on seotud nende koolit ... [+]

Miks õppida määral

Juhtimisülesandeid on uus tulevikuväljavaated nii tööstussektoris, nagu teenused. Valmistada ette ja koolitada juhte tehnilise projekti juhtimise ja rakendamise võtmeteguriteks on edusamme, kõndides parandamise suunas ettevõtete konkurentsivõimet ja toodete kvaliteeti ja teenuseid.

Projektijuht julgustada ja suunata projekti ülemaailmsest vaatepunktist, protsesside läbiviimisel algatamise, planeerimise, rakendamise, järelevalve ja lõpp kogu projekti. See peaks seega juhtima ja teostama toiminguid saavutamise suunas projekti ulatust jooksul aeg, hind ja kokkulepitud kvaliteediga.

Koolitus on arenenud läbi Master Integrated Project Management on osa selle mudeli ja eesmärk on täiendada koolituse töötavate spetsialistide osaliselt projekti, nende ülesannete täitmisel jooksul mõned protsessid, mis moodustavad projekti .... [-]

Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Juhtimine ja tööjõu juhtimine, saab analüüsida mitmest aspektist: õiguslike, tehniliste, psühholoogiliste, sotsioloogiliste ja majanduslike, teiste hulgas. On selge multi ... [+]

Kasutuselevõtt

Juhtimine ja tööjõu juhtimine, saab analüüsida mitmest aspektist: õiguslike, tehniliste, psühholoogiliste, sotsioloogiliste ja majanduslike, teiste hulgas. On selge multidistsiplinaarse iseloomu moodustamine, tähendab ühist kavandatud uuringuid kapten, laia valikut kraadi ühendus (kraadi kraadi, diplomite ja ehitus) valdkondades peamiselt oksad Sotsiaal- ja Law.

Selle eesmärgiks on pakkuda igakülgset koolitust üliõpilastele, arendades järk-järgult vajalikke oskusi ja pakkuda tarbimisviisidele volitused analüüsi otsuste tegemisel ja edastamine vajalikku teavet tulemusliku täitmise elukutse.

Miks õppida määral

Potentsiaalid tööturu neelavad professionaalne inimressursside, töösuhete, õigusnõu nendes küsimustes on suur. ... [-]

Hispaania Ferrol
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

See Master hõlmab uurimisprojekti orientatsiooni (viis erialade) ja professionaalsemaks orientatsiooni ja selle kestus on üks aasta (60 ECTS). Selle eesmärk on anda õpila ... [+]

Kasutuselevõtt

Master in Chemistry and Industrial Chemistry Research See on ülikoolidevaheline ja on õpetanud ülikoolides Santiago de Compostela (USC, koordinaator), A Coruña (UDC) ja Vigo (Uvi), koostöös College of Chemistry of Galicia.

See Master hõlmab uurimisprojekti orientatsiooni (viis erialade) ja professionaalsemaks orientatsiooni ja selle kestus on üks aasta (60 ECTS).

Selle eesmärk on anda õpilastele teadmisi saada tugeva aluse kaasaegse keemia ja keemilise ja bioloogilise instrumentaalmuusika tehnikat, mis võimaldavad neil orienteeruda poole teadus- või poole professionaalsemaks asjakohastes küsimustes teaduse ja keemiatehnoloogia.

Miks õppida määral ... [-]
Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Õpin moodul struktuuri teooria ja metoodika Maastikuplaneerimine Landscape Design I ... [+]

Töö ülesehitus

I moodul

Teooria ja metoodika maastiku planeerimine Aiakujundus I Infotehnoloogia Taimestik ja Taimse Materjali I töökoda kultuurmaastiku 1. Spetsialiseerumine suhtes Graphic Design Landscape Eriala suhtes Environmental Sciences 2. Rakendatud maastik Aed Ajalugu ja Maastik Aiakujundus II Taimestik ja Taimse Materjali II Urban Public Spaces Integratsiooni infrastruktuuri Maastik Materjalid, ehituse ja paigaldamise Maastik juhtimine Magistritöö

täiendus- 1

Graafiline disain Maastik ... [-]
Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Ametlik magistrikraadi Marine Engineering, eesmärk on pakkuda tehnilisi teadmisi peab olema mere insener, sealhulgas koolituse juhtimise võtted, ümber kujundada, paigalda ... [+]

Kasutuselevõtt

Ametinimetus Master Marine EngineeringEesmärk on anda tehnilisi teadmisi peab olema mere insener, sealhulgas koolituse juhtimise võtted, ümber kujundada, paigaldamise, käitamise ja hooldamise laevade ja meresüsteemide esemeid.

Uuringud on osa profiili erialateadmisi tehnilise tegevuse, mis samuti võimaldab õpilastel orienteeritus doktoriõppe ja teadustöö.

Akadeemiline haridus omandatud, võimaldab kohtuvad kõik nõuded väljaõppele nõutav "rahvusvaheline konventsioon STCW78 / 95", ees kutsealal kohta peainsener Marina Mercante, kui nad on varem uuritud Bachelor Marine Engineering.

Miks õppida määral

Õppekava eesmärk on pärast rahvusvaheliste eeskirjade professionaalne meremeeste väljaõppe, mis võimaldab juurdepääsu tööturg, kus suur nõudlus, koos võimalusega tegutseda kõikjal maailmas ja laiades tehnoloogia valdkonnas.... [-]

Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

See Master eesmärk on koolitada spetsialiste sellega seotud merebioloogia ja parandada koolituse ja tegevuse pühendatud nende ülesandeid. See on personali koolitamise uur ... [+]

Kasutuselevõtt

See Master eesmärk on koolitada spetsialiste sellega seotud merebioloogia ja parandada koolituse ja tegevuse pühendatud nende ülesandeid. See on personali koolitamise uurija inkorporeerimist teadusuuringute merebioloogia või uurimisrühmad avaliku, era- ja ettevõtlusorganisatsioonid.

Miks õppida määral

Merebioloogid vastutavad paljude ülesannete valdkondades kalanduse ja vesiviljeluse. Näiteks töötavad avaliku halduse hinnata ja jälgida varude mereloomade, äri konsultandid ja valitsusväliste organisatsioonide, analüüsides andmeid satelliit seiresüsteemide või uurijad. Uurimistöö on taotluse mitte ainult valdkonna teadmiste, vaid ka teenuse juhtimise jälgimise ja juhtimise kvaliteedi merekeskkonna või uute olemasolevate kalavarude... [-]

Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Ametlik magistrikraadi Nautical Engineering ja meretranspordi eesmärk on täiendada teadmiste tase vee spetsialistid ja annab kraadi erikoolituse peab olema lõpetanud tehn ... [+]

Kasutuselevõtt

Ametinimetus Master in Nautical Engineering ja meretranspordi See eesmärk on täiendada teadmiste tase vee spetsialistid ja annab kraadi erikoolituse peab olema lõpetanud tehnoloogiliste, õiguslike ja majanduskeskkonda, et toimida professionaalselt Mere- äri.

Kursused hõlmavad täiendõpet tehnikaid terviklik turvalisuse haldamise ja kaitse, manööverdamisel ja navigatsiooni, mere- ärijuhtimist ja kontrolli. Uuringud on osa profiili teadmisi valdkonnas tehniline tegevus, mis võimaldab ka õpilasi orienteeritus doktoriõppe ja teadustöö.

Akadeemiline haridus omandatud võimaldab täita kõik nõuded väljaõppele nõutav "rahvusvaheline konventsioon STCW78 / 95" kutsetegevuseks Captain da Marina Mercante, tingimusel määral varem saadab Marine Engineering.... [-]

Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

University A Coruña esitleb Master Pangandus ja rahandus, mis kehtib kogu Hispaania territooriumil. Programm on üles ehitatud akadeemilise käigus 60 EAP, milles kõik teem ... [+]

Kasutuselevõtt

University A Coruña esitleb Master Pangandus ja rahandus kehtib kogu Hispaania territooriumil. Programm on üles ehitatud akadeemilise käigus 60 EAP, milles kõik teemad on semestral.

Üldine eesmärk Master Pangandus ja rahandus on pakkuda arenenud akadeemiline koolitust finantssektori, mis võimaldab õpilastel saada polüvalentse tulevikus spetsialistide kõrge tehnilisi oskusi ja juhtimise oskusi.

Samuti püütakse suutma rakendada oma teadmisi praktikas kriitilise ja loova vaimu ja läbi stiimul riski kultuuri ja algatuse ideed ja argumendid, peanaha tulevikus paindlikult olukordades uus; See oluline nõue on üha keerulisemaks ja muutuvas ärikeskkonnas.... [-]

Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Uuring struktuuri ühismoodul Kohustuslik haridus kaasamise ja praktiline psühholoogia Motivation Consulting ja professionaalse arengu hariduses õppimise strateegiaid ja u ... [+]

struktuur Uuring

Kohustuslik ühismoodul

kaasamise ja koolipsühholoogia tava Consulting ja professionaalse arengu Motivation hariduses Õppe strateegiate ja uuringu Uurimismeetodeid orienteeritud innovatsiooni Vajaduste hindamise ja programmi hindamine Poliitiline ja sotsiaal õigusaktide laste ja noorukite psühhopatoloogia

Ekspertiisid õpiraskustega ja tähelepanu mitmekesisuse

kasvatuslik vajadustele ja õppekavade kohandused Õppevahendeid tähelepanu mitmekesisuse Patsiendiõpetuse sekkumine arengu häired Patsiendiõpetuse sekkumine õpiraskustega Disain ja tõlgendamise diagnostilised testid ... [-]
Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

See magistrikraadi on saavutada vajalikku koolitust täita kutsetegevusega või füüsilisest isikust valdkonnas Raamatupidamine ja auditeerimine konto. ... [+]

Kasutuselevõtt

See magistrikraadi on saavutada vajalikku koolitust täita kutsetegevusega või füüsilisest isikust valdkonnas Raamatupidamine ja auditeerimine konto.

Miks õppida määral

Õppekava sisaldab nimetatud küsimustes resolutsiooni 12. juuni 2012 teha Instituut Raamatupidamine ja auditeerimine (ICAC), oleks võimalik kinnitada esimese etapi sisseastumiseksameid registreerimise ametlikku registrisse Kontrollikoda (ROAC) ja täieliku kasutamise reguleeritud kutsealal audiitor.

struktuur Uuring

Audit ja Raamatupidamine moodul

Audit põhitõed auditiprotseduurid auditi aruanded Täpsem Raamatupidamine I Täpsem Raamatupidamine II ... [-]
Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Master on keskendunud suures grupis lõpetajate / nagu peamiselt valdkonnas sotsioloogia, politoloogia, majandus, sotsiaalne ja sotsiaaltöö, samas huvi lõpetajate / nagu t ... [+]

Kasutuselevõtt

Pakutud loomine Master in Social Policy ja sekkumine sotsiaal-ühenduse (mopid) See ilmneb alternatiivina Master International Migration: Research, rändepoliitika ja kultuuridevahelise Vahendus (MOMI), mis on välja surnud pärast seitse õppeaasta olemasolu.

Moodustamise uus pealkiri, rohkem sihitud sotsiaalpoliitika sotsiaalne tõrjutus ja ühiskonna ja kogukonna sekkumine tuleneb vajadusest areneva nõudmisi kutsekvalifikatsiooni, kuid ka teadmiste ajakohastamiseks akadeemilise-teadusliku, valdkonnas võimaldab tulemuste vastu tekkivaid sotsiaalseid probleeme täna.

Master on keskendunud suures grupis lõpetajate / nagu peamiselt valdkonnas sotsioloogia, politoloogia, majandus, sotsiaalne ja sotsiaaltöö, samas huvi lõpetajate / nagu teistest valdkondadest, peamiselt valdkonnas sotsiaalsed ja juriidilised Sciences.... [-]

Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Magistrikraadi Management ja innovatsiooni School ja Socioeducativas institutsioonid, on ettepanek magistri Ülikooli A Coruña (UDC) hõlmab uue koolitusvajadused saadud ha ... [+]

Kasutuselevõtt

Magistrikraadi Management and Innovation haridusasutuste ja Socioeducativas, Kas kavandatava magistri Ülikooli A Coruña (UDC) hõlmab uue koolitusvajadused saadud hariduse muutus rakendamise protsess LOMCE samuti vajadust julgustada professionaalne kultuuride kriitiline ja ettevõtjate sotsiaal-haridusvaldkonnas, alates kohustust parandada poliitika ja innovatiivne juhtimise ülesandeid kooskõlas organisatsioonilisi ja sotsiaalseid nõudmisi mitmuses ja keerukas ühiskonnas.

See on üles ehitatud kahe eriala: üks eesmärk on koolitada spetsialiste juhid / nagu haridussüsteemi, mis võib täita nõudeid LOMCE ning täiendada spetsialistide koolitamist sotsiaal-haridusvaldkonnas, kes on mänginud või mängivad täna juhtimisülesanded ; eesmärgiga spetsialiseerunud juhtimise ülesanded, juhtimise ja innovatsiooniga sotsiaalse ja haridusasutused, samas järjepidevuse oleks antud akadeemilise ja teadustöö koolituse.... [-]

Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Pealkiri Master in Industrial Engineering pakub teaduslikke ja tehnoloogilisi teadmisi vaja juurdepääsuks positsioone suurema vastutuse tööstusele, olles jätkuks kvalifik ... [+]

Kasutuselevõtt

Pealkiri Master in Industrial Engineering See annab teaduslikke ja tehnoloogilisi teadmisi vaja juurdepääsuks positsioone suurema vastutuse tööstusele, olles jätkuks kvalifikatsiooni kraadi tööstustehnoloogia.

See on pealkiri Official kapten erialast nõu jõududega sätestatud CIN / 311/2009 tellige ning seetõttu võimaldada neil praktiseerida reguleeritud kutsealal Industrial Engineer.

Master võimaldab otsest kontakti rühmade ja väljatöötatud teadusuuringute programme koolis ja on järjepidevuse doktoriõppes.

Miks õppida määral

Karjääri tulevikku... Meil ​​on kõrgelt kvalifitseeritud ja valmis juurde vastutavatel kohtadel tööstuses paljude erialade tegevust.... [-]

Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Praegu on olemas kasvav vajadus kvalifitseeritud spetsialistide valdkonnas Vesi Engineering ja keskkonna kellel mitte ainult kõrge oskusi selles valdkonnas teadmisi, vaid ... [+]

Kasutuselevõtt

Ulatuslik töökogemus, mille ülikoolid A Coruña ja Magdeburgi spetsialistide koolitamist tsiviilehituse ja vesi Engineering viimastel aastakümnetel, mis lõpeb arengu rahvusvahelise Ühine Graduate programmi nõuetele Euroopa kõrgharidusruumi lepinguga asutatud Bologna.

Miks õppida määral

Praegu on olemas kasvav vajadus kvalifitseeritud spetsialistide valdkonnas Vesi Engineering and Environmental võttes mitte ainult kõrge oskusi selles valdkonnas teadmisi, vaid ka oma pealkirjad, mis võimaldavad neil arendada oma karjääri rahvusvahelises piiri .

Mida õppida

Master annab akadeemilist koolitust, mis võimaldab spetsialiseerumist, olles saanud vastava juurdepääsu aste valdkonnas inseneri või eksperimentaalteadused. Kutseala koolituse spetsialistid abikõlblikud viia töökohtade erinevates veega seotud valdkondades inseneri ja ka kõrghariduse ja avaliku halduse eesmärk. Teaduses õpilased saavad jätkata koolituseks ja doktoritöö.... [-]

Hispaania A Coruña
September 2019
Inglise,Hispaania
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Olulise pealkiri kasutamise reguleeritud kutsealal Arhitekt, millele tuleb tähelepanu pärast kraadi arhitektuuri erialal. ... [+]

Kasutuselevõtt

Olulise pealkiri kasutamise reguleeritud kutsealal Arhitekt, millele tuleb tähelepanu pärast kraadi arhitektuuri erialal. Eesmärgiks on koolitada spetsialiste, kes:

Kas võime kavandada, koostada ehitusprojektide ja üldisemalt teadusuuringute, luua ja hallata keerulisi protsesse. Tea ajaloost ja teooriatest arhitektuuri ja kunsti, tehnoloogia ja humanitaarteaduste seotud elamiseks. Tea linnaehituses ja planeerimise tehnikaid. Vahelise seose mõistmine inimeste ja hoonete ja nende ümbrust. Lahenda probleemid struktuurse projekteerimise, ehitamise ja erinevate tehnoloogiate hoonetega seotud nii, et annab talle tingimused mugavuse ja kliimakaitse. Tea vasta kasutajate hoonete osas eelarveliste tegurite reegleid ja võimalusi ehituses. Miks õppida määral ... [-]
Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Magistrikraadi Arhitektuuri Taastusravi on ametlik aastase tsükli kestusega uuringutes, mille eesmärk on pakkuda täiendõpet valdkonnas kontrolli ja sekkumise arhitektuuri ... [+]

Kasutuselevõtt

Master Arhitektuuri Taastusravi on ametlik aastase tsükli kestusega uuringutes, mille eesmärk on pakkuda täiendõpet valdkonnas kontrolli ja sekkumise arhitektuuripärandi.

See teema on suurim huvi praeguse sotsiaal-majanduslikku raamistikku, mis on kaasa toonud järsu vähenemiseni ehitamise uue tehase. Tõendid näitavad, et see saab olema püsiv trend vähemalt keskpikas perspektiivis, kuigi osaliselt kompenseerida suurenenud nõudlus ülesanded tehniline ülevaatus ja kaitse, ning suurendades seotud töid reform, taastusravi ja ehitiste restaureerimine, rohkem kooskõlas Euroopa suundi arhitektuur viimastel aastakümnetel.

Igasuguste foorumid on tunnustatud strateegilist tähtsust taastusravi seoses vajalikud kultuuripärandi kaitset, vaid ka selle kohandamiseks kasvavaid nõudmisi valdkondades nagu ligipääsetavus, elamiskõlblik või energiatõhusust. Nõutav ametialane pädevus selles stsenaariumis nõuavad laialdast koolitust intensiivistumine, teiselt poolt vastavalt juhistele õppimise ja pideva kaasajastamise, vajavad oma spetsialistid.... [-]

Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Master Bioinformaatika Tervise Sciences eesmärk on koolitada teadlasi ja spetsialiste valdkonnas bioinformaatika ja biotehnoloogia põhirõhuga biomeditsiini poolel. ... [+]

Kasutuselevõtt

Master bioinformaatika Tervise Sciences Projekti eesmärgiks on koolitada teadlasi ja spetsialiste valdkonnas bioinformaatika ja biotehnoloogia põhirõhuga biomeditsiini poolel.

Seetõttu on kahekordne orientatsioon:

akadeemilise juhiseid, mille eesmärk on koolitada teadlasi oskusi ja teadmisi vaja mõista, rakendada ja arendada uusi arvutuslikke ja süsteemide kasulik teadusuuringute strateegiad Bioinformaatika ja biomeditsiinitehnika. kutsenõustamine, mille eesmärk on koolitada spetsialiste, mida saab lülitada töötavad ettevõtted bioinformaatika ja biomeditsiini sektori ja on vajalikud oskused, et mõista ja kohaldada bioinformaatika lahendusi hallata suur hulk andmeid biomeditsiini intressi praegu eksperimentaalse, kliiniliste ja epidemioloogiliste valdkondades. Miks õppida määral ... [-]
Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Põhieesmärk Master on koolitada lõpetajatele spetsialiseerunud energiatõhususe valdkonnas, püüdes rahuldada, et toimub tööturul tulemusena arengu reguleeriva raamistiku h ... [+]

Kasutuselevõtt

Masters on rahvusvaheliste ja pakub võimalust saada kaks astet koos Polütehnilise Instituudi Bragança - Portugal.

Uuringud on võimalik teostada ühe õppeaasta ja krediidi liigi järgi materjalid on järgmised:

30 AP - 5 Kohustuslik suhtes. 24 ECTS - 8 Vabaained. 6ECTS - praktika. 12 ECTS - magistritöö. Miks õppida määral

Põhieesmärk Master on koolitada lõpetajatele spetsialiseerunud energiatõhususe valdkonnas, püüdes rahuldada, et toimub tööturul tulemusena arengu reguleeriva raamistiku hoonete energiatõhususe.

veebruar on avaldatud kuningliku dekreedi 56/2016, millega muudetakse direktiivi 2012/27 / EL: Euroopa Parlamendi ja nõukogu 25. oktoobri 2012. aasta energiatõhususe poolest võetakse Eesti õigusesse energia, akrediteerimise teenuseosutajate ja energia audiitorid ja edendada tõhusust energiavarustus. ... [-]
Hispaania Ferrol
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Ühine Masters geoinformaatika Ülikooli Vigo ja La Coruña sündinud pealkiri väga spetsialiseerunud spetsialistid moodustada turule orienteeritud georuumilist tööstuses. ... [+]

Kasutuselevõtt

Masters geoinformaatika ülikoolide poolt Vigo ja La Coruña sündinud pealkiri väga spetsialiseerunud spetsialistid moodustada turule orienteeritud georuumilist tööstuses. Georuumiline tööstus on üks valdkond, mis on kasvanud viimastel aastatel kiiresti tänu erinevate rakenduste seotud globaalse positsioneerimissüsteemi, geograafilised infosüsteemid, mobiil või satelliidilt kaugseire teel.

Õppekava on mõeldud õpilastele omandada oskusi projekteerimise, rakendamise ja haldamise ruumiline andmebaaside määratlemisel ja rakendamisel geotöötlus, visualiseerimine geograafilisi andmeid ja läbiviimine projektide GIS. See hõlmab ka vabatahtlik loodud sisu lõpetada tõhustama koolitust õpilaste geotehnika (kaugseire ja andurite võrgustikud) või infotehnoloogia valdkonnas (GIS arengut töölaua rakendusi, veebis või mobiilseid süsteeme).... [-]

Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Praegune biotehnoloogia hõlmab komplekt väga keeruka tehnikaga, ja tehnoloogiaid, mis asendavad klassikalise metoodika, eelistades koheseid tulemusi ja võimaldab uute väl ... [+]

Kasutuselevõtt

Praegune biotehnoloogia hõlmab komplekt väga keeruka tehnikaga, ja tehnoloogiaid, mis asendavad klassikalise metoodika, eelistades koheseid tulemusi ja võimaldab uute väljakutsetega tegelemiseks mõeldamatu kuni paar aastakümmet tagasi. Täna kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid peavad vastama uutele väljakutsetele seda biotehnoloogia sektori seisab nii äri- kui ka teadus.

Seepärast on eesmärk on see programm on kaks eesmärki:

Professionaalsemaks: kuni koolitada õpilasi, kes soovivad töötada professionaalselt biotehnoloogia ja / või uuendada teadmisi ja parandada spetsialistide koolitamist ja pühendunud sellele aktiivsus. Teadlane: koolitada õpilasi, kes soovivad , et liituda teadusuuringute biotehnoloogia uurimisrühmad avaliku, era- ja ettevõtlusorganisatsioonid. Miks õppida määral ... [-]
Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Inter-University Master in Advanced inglise Studies ja selle rakendused (iMAES), juhivad ülikoolid A Coruña (UDC), Santiago de Compostela (USC) ja Vigo (UVigo), on akredi ... [+]

Sissejuhatus

Ülikoolide Master in Advanced inglise Uuringud ja selle rakendused (iMAES), Juhivad ülikoolid A Coruña (UDC), Santiago de Compostela (USC) ja Vigo (UVigo), on akrediteeritud programm, mis vastab kõrgetele standarditele tipptaseme Euroopa kõrgharidussüsteemi.

Klassid toimuvad iga kolme korraldamine ülikoolide, nii et õpilased saavad valida asukoha ja ajakava, mis kõige paremini sobib nende vajadustele ja huvidele.

Master koosneb nii osavõtjate põhinev ja online-koolitus, iga kursuse (3 EAP), mis hõlmab 14 klassis tundi ja 7 tundi Internetis kursuste. Kokku see arendab 60-krediidi akadeemilise programmi üle ühe õppeaasta.

Miks õppida

Master valmistab ette õpilasi nõudlik standardite rahvusvahelisel tööturul ja pakub täiendõpet tuum valdkondades inglise keel ja lingvistika ja anglo-ameerika kirjandus ja kultuur. Samuti annab õpilastele võimaluse omandada praktilisi kogemusi nii läbi ja kohaldades keele- ja kirjandusteaduse uuringud.... [-]

Hispaania A Coruña
September 2019
Inglise,Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Struktuur Uuring Nõutav Kursused ja Kultuuriloo Euroopa Thought kultuuripärandi ja Museoloogia bibliograafiline Dokumentaalfilm Heritage ja arhiivid ... [+]

struktuur Uuring

kohustuslikud ained

Euroopa kultuuri ajaloos ja mõtlesin Kultuuripärand ja museoloogia Bibliograafiline Dokumentaalfilm Heritage ja arhiivid Hispaania Süsteemi muuseumid, arhiivid ja raamatukogud Metoodika humanitaarteaduste Uurimine ja dokumentatsioon Seminarid praeguseid suundi muuseumid, arhiivid ja raamatukogud

Spetsialiseerudes Muuseumid

Ajaloomuuseum ja Collectables Muuseumid ja uute tehnoloogiate Museoloogia Organisatsioon ja juhtimine Muuseumid Kultuuri poliitika ja õigusaktide Kultuuri Marketing and Information Kirjandus ja Majad muuseum Eetika ja kutse-eetika Territooriumil ja kultuurikeskus Turism: pärandi interpreteerimise Natural ruumid ja Ecomuseums Musealization arheoloogiapärandi Musealization merekeskkonna ja Kalanduskomisjon Kultuuri- ... [-]
Hispaania Ferrol
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

SAISM on ainus kraad Galicia Ülikooli süsteemi, mis pakub teadmisi turu-uuringud ja arenenud sotsiaalse analüüsi, sealhulgas analüüsi tarbija. ... [+]

Kasutuselevõtt

Alates selle loomisest eraldiseisvaks distsipliini valdkonnas sotsiaalteadused, sotsioloogia on olnud rakendatud suunatud suunata otsustajatele äris, valitsuses ja kolmanda sektori organisatsioonide olemust.

Kõik need üksused vajavad analüütikud ja eksperdid saamine ja haldamine sotsiaalse teavet, et võimaldada neil mõista käitumist üksikisikute erinevates valdkondades, majandusliku poliitilise, sotsiaalsed kultuuri-.

Põhjuseks on see, et see teave on väga oluline nende jaoks, sest:

Ettevõtted peavad teadma uue sotsiaalse käitumise mustrid ja seega uusi ärivõimalusi ja turul. Market Research muutub vara ettevõtte vältides kulusid ja riske, juhtides tähelepanu potentsiaalsetele turgudele ja müük. See on panus teadmiste suurendada müüki, tootlikkust ja aitab parandada tulemusi. Halduse ja avaliku juhid peavad mõistma sotsiaalseid nõudmisi, sest õige vastus sõltub stabiilsus ja kodanike usaldust institutsioonide. Kolmas sektor (ühingud ja sihtasutused) nõuda, omalt spetsialistid asukoha isiklikku ruumi arendada neid organiseeritud solidaarsust kontekstis, kus majanduslike vahendite puudus selle väärtus suureneb eksponentsiaalselt. Miks õppida määral ... [-]
Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Master õpetamine keskhariduse, kutsehariduse ja Keeleõpetus, on pealkiri haridusteaduskonna Sciences kuuluvate valdkonnas sotsiaalsed ja juriidilised Sciences. ... [+]

Kasutuselevõtt

Master in õpetamine keskhariduse, kutsehariduse ja keeleõppeSee on pealkiri haridusteaduskonna Sciences kuuluvate valdkonnas sotsiaalsed ja juriidilised Sciences.

Master vajab lõpetamist 60 krediiti teoreetilist ja praktilist krediiti. Need krediiti jaotatakse järgmiselt: Generic Module (16 krediiti) Konkreetsed Module (26 krediiti) Töö praktikum ja magistritöö (18 AP).

Generic Moodul on ühine kõigile õpilane ja käivad klasside on kohustuslik. Konkreetsed Module ja praktikum erinevad sõltuvalt eripära iga marsruuti või eriala. Practicum on ka nägu iseloomu ja arendab keskkoolides kindlaks kokkuleppel Xunta de Galicia.

Miks õppida määral ... [-]
Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Master õpetamine keskhariduse, kutsehariduse ja Keeleõpetus, on pealkiri haridusteaduskonna Sciences kuuluvate valdkonnas sotsiaalsed ja juriidilised Sciences. ... [+]

Kasutuselevõtt

Master in õpetamine keskhariduse, kutsehariduse ja keeleõppeSee on pealkiri haridusteaduskonna Sciences kuuluvate valdkonnas sotsiaalsed ja juriidilised Sciences.

Master vajab lõpetamist 60 krediiti teoreetilist ja praktilist krediiti. Need krediiti jaotatakse järgmiselt: Generic Module (16 krediiti) Konkreetsed Module (26 krediiti) Töö praktikum ja magistritöö (18 AP).

Generic Moodul on ühine kõigile õpilane ja käivad klasside on kohustuslik. Konkreetsed Module ja praktikum erinevad sõltuvalt eripära iga marsruuti või eriala. Practicum on ka nägu iseloomu ja arendab keskkoolides kindlaks kokkuleppel Xunta de Galicia.

Miks õppida määral ... [-]
Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Master õpetamine keskhariduse, kutsehariduse ja Keeleõpetus, on pealkiri haridusteaduskonna Sciences kuuluvate valdkonnas sotsiaalsed ja juriidilised Sciences. ... [+]

Kasutuselevõtt

Master in õpetamine keskhariduse, kutsehariduse ja keeleõppeSee on pealkiri haridusteaduskonna Sciences kuuluvate valdkonnas sotsiaalsed ja juriidilised Sciences.

Master vajab lõpetamist 60 krediiti teoreetilist ja praktilist krediiti. Need krediiti jaotatakse järgmiselt: Generic Module (16 krediiti) Konkreetsed Module (26 krediiti) Töö praktikum ja magistritöö (18 AP).

Generic Moodul on ühine kõigile õpilane ja käivad klasside on kohustuslik. Konkreetsed Module ja praktikum erinevad sõltuvalt eripära iga marsruuti või eriala. Practicum on ka nägu iseloomu ja arendab keskkoolides kindlaks kokkuleppel Xunta de Galicia.

Miks õppida määral ... [-]
Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Master õpetamine keskhariduse, kutsehariduse ja Keeleõpetus, on pealkiri haridusteaduskonna Sciences kuuluvate valdkonnas sotsiaalsed ja juriidilised Sciences. ... [+]

Kasutuselevõtt

Master in õpetamine keskhariduse, kutsehariduse ja keeleõppeSee on pealkiri haridusteaduskonna Sciences kuuluvate valdkonnas sotsiaalsed ja juriidilised Sciences.

Master vajab lõpetamist 60 krediiti teoreetilist ja praktilist krediiti. Need krediiti jaotatakse järgmiselt: Generic Module (16 krediiti) Konkreetsed Module (26 krediiti) Töö praktikum ja magistritöö (18 AP).

Generic Moodul on ühine kõigile õpilane ja käivad klasside on kohustuslik. Konkreetsed Module ja praktikum erinevad sõltuvalt eripära iga marsruuti või eriala. Practicum on ka nägu iseloomu ja arendab keskkoolides kindlaks kokkuleppel Xunta de Galicia.

Miks õppida määral ... [-]
Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Master õpetamine keskhariduse, kutsehariduse ja Keeleõpetus, on pealkiri haridusteaduskonna Sciences kuuluvate valdkonnas sotsiaalsed ja juriidilised Sciences. ... [+]

Kasutuselevõtt

Master in õpetamine keskhariduse, kutsehariduse ja keeleõppeSee on pealkiri haridusteaduskonna Sciences kuuluvate valdkonnas sotsiaalsed ja juriidilised Sciences.

Master vajab lõpetamist 60 krediiti teoreetilist ja praktilist krediiti. Need krediiti jaotatakse järgmiselt: Generic Module (16 krediiti) Konkreetsed Module (26 krediiti) Töö praktikum ja magistritöö (18 AP).

Generic Moodul on ühine kõigile õpilane ja käivad klasside on kohustuslik. Konkreetsed Module ja praktikum erinevad sõltuvalt eripära iga marsruuti või eriala. Practicum on ka nägu iseloomu ja arendab keskkoolides kindlaks kokkuleppel Xunta de Galicia.

Miks õppida määral ... [-]
Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Master õpetamine keskhariduse, kutsehariduse ja Keeleõpetus, on pealkiri haridusteaduskonna Sciences kuuluvate valdkonnas sotsiaalsed ja juriidilised Sciences. ... [+]

Kasutuselevõtt

Master in õpetamine keskhariduse, kutsehariduse ja keeleõppeSee on pealkiri haridusteaduskonna Sciences kuuluvate valdkonnas sotsiaalsed ja juriidilised Sciences.

Master vajab lõpetamist 60 krediiti teoreetilist ja praktilist krediiti. Need krediiti jaotatakse järgmiselt: Generic Module (16 krediiti) Konkreetsed Module (26 krediiti) Töö praktikum ja magistritöö (18 AP).

Generic Moodul on ühine kõigile õpilane ja käivad klasside on kohustuslik. Konkreetsed Module ja praktikum erinevad sõltuvalt eripära iga marsruuti või eriala. Practicum on ka nägu iseloomu ja arendab keskkoolides kindlaks kokkuleppel Xunta de Galicia.

Miks õppida määral ... [-]
Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Master õpetamine keskhariduse, kutsehariduse ja Keeleõpetus, on pealkiri haridusteaduskonna Sciences kuuluvate valdkonnas sotsiaalsed ja juriidilised Sciences. ... [+]

Kasutuselevõtt

Master in õpetamine keskhariduse, kutsehariduse ja keeleõppeSee on pealkiri haridusteaduskonna Sciences kuuluvate valdkonnas sotsiaalsed ja juriidilised Sciences.

Master vajab lõpetamist 60 krediiti teoreetilist ja praktilist krediiti. Need krediiti jaotatakse järgmiselt: Generic Module (16 krediiti) Konkreetsed Module (26 krediiti) Töö praktikum ja magistritöö (18 AP).

Generic Moodul on ühine kõigile õpilane ja käivad klasside on kohustuslik. Konkreetsed Module ja praktikum erinevad sõltuvalt eripära iga marsruuti või eriala. Practicum on ka nägu iseloomu ja arendab keskkoolides kindlaks kokkuleppel Xunta de Galicia.

Miks õppida määral ... [-]
Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Magistrikraadi Kirjandus, kultuuri ja mitmekesisuse edendamine on ametlik kvalifikatsioon, 60 krediiti ja kestusega üks õppeaasta. ... [+]

Kasutuselevõtt

Magistrikraadi kirjanduse, kultuuri ja mitmekesisuse See on ametlik kvalifikatsioon, 60 krediiti ja kestusega üks õppeaasta.

Ta on õpetanud teaduskonna Uuringud Ülikooli Coruña, kahest semestrist: esimene kohustuslik moodulid ülikooli; teises moodulis spetsialiseerumise ja magistritöö.

Miks õppida määral See pakub koolitust ja uuendamine seotud küsimustes kirjanduse, kultuuri ja mitmekesisuse hispaanlased sfääri või galeegi ja portugali. See annab aluse alustada teadusuuringud ja tagab juurdepääsu doktoriõppe programm. Registreerimine võimaldab täis- või osalise tööajaga, samuti valideerimine teemasid varem uuritud sätestatud tingimustel ülikoolide vastutab. segaõpet (240 kontakti tundi). Ta on õpetanud Pärastlõunal neljapäeviti ja reedeti, ülikooli filoloogia UDC. Kõrgelt kvalifitseeritud õpetajad Tuntud välisõppejõudude ja spetsialist teemasid Associated seminaride seotud tasumata rühmade või uurimisprojektide individualiseeritud juhendamine Mida õppida ... [-]
Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Pealkiri Master Naval ja Oceanic Engineering annab teaduslikke ja tehnoloogilisi teadmisi vaja juurdepääsuks positsioone suurema vastutuse mere tööstusele, olles jätkuks ... [+]

Kasutuselevõtt

Pealkiri Master Naval ja Oceanic Engineering See annab teaduslikke ja tehnoloogilisi teadmisi vaja juurdepääsuks positsioone suurema vastutuse mere tööstusele, olles jätkuks kvalifikatsiooni kraadi Naval Arhitektuur ja tehnosüsteemide ja tõukejõud ja sõjalaevadega ja Ocean Engineering.

See on pealkiri Official kapten erialast nõu jõududega sätestatud CIN / 354/2009 tellige mistõttu nad saaksid harjutada inseneri reguleeritud kutsealal Naval ja Oceanic.

Master võimaldab otsest kontakti rühmade ja väljatöötatud teadusuuringute programme koolis ja on järjepidevuse doktoriõppes.

Miks õppida määral

Karjääri tulevikku... Meil ​​on kõrgelt kvalifitseeritud ja koolitatud spetsialistid juurdepääsu positsioone tööturul paljude tegevusvaldkondade vahel.... [-]

Hispaania Ferrol
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Kohustuslikud kursused füüsiline struktuur Uuring keemiliste laserid ja Environmental rakendused laserid Laboratory põhialuste laserid ... [+]

struktuur Uuring

kohustuslikud ained

Füüsika laserid keemilised ja keskkonnas kasutatavad Laserite Laboratory põhialuste laserid Alused Photonics Tööstuslikud rakendused laserid

valikained

Photonic andurid biophotonics säästva valgust nanofotoonikat Laboratory Photonics ja kosmoselendude tehnoloogiat Industrial Photonics Laboratory Metroloogilise rakendused Laserite Praktika ettevõtted või R & D

Magistritöö

Magistritöö [-]
Hispaania Ferrol
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Master statistilisi meetodeid on korraldatud kolm galeegi ülikoolide ja õpetatakse isikule teaduskondade Computer Science (A Coruña), matemaatika (Santiago de Compostela) ... [+]

Kasutuselevõtt

Master in statistilisi meetodeid On korraldatud kolme galeegi ülikoolide ja õpetatakse isikule teaduskondade Computer Science (A Coruña), matemaatika (Santiago de Compostela) ja majandusminister Sciences (Vigo). Videokonverentsi süsteem võimaldab osavõttu kõikide klasside ühest õppejõud. See kestab poolteist aastat.

See kapten, 2007. aastal alustatud pärineb Official doktor programmi kvaliteet märkisid oma õpinguid pealkiri arst. Teie koolituse eesmärgid on samaväärsed parimaid ettepanekuid meie Euroopa keskkonnas.

Miks õppida määral Statistilised uuringud peetakse täna üks neist parema tuleviku väljavaateid. See on põhjendatud kasvavat vajadust palju ettevõtteid ja riiklikke institutsioone, et saada teavet tohutul hulgal andmeid, mis on oluline, et kasutatakse statistilisi meetodeid. See on ainus olemasolev kapten Galicia orienteeritud uuringud Statistika ja Operations Research. See on loomulik viis pääseda Doktoriõppes Statistika ja Operations Research, mis eristub koos mainimine Excellence poolt haridusministeerium. See programm on ainus, Galicia autonoomse piirkonna konkreetsete Statistika ja Operations Research. Mida õppida ... [-]
Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Kõrge arvud tööjõu ja mitte tööõnnetuste vältimise poliitika, mis on sõidu Euroopa Liidu ja vajadust ülikoolide rongi spetsialistid ja tehnikud kutsealaste riskide vältim ... [+]

Kasutuselevõtt

Kõrge arvud tööjõu ja mitte tööõnnetuste vältimise poliitika, mis on sõidu Euroopa Liidu ja vajadust ülikoolide rongi spetsialistid ja tehnikud kutsealaste riskide vältimise ja ühise riske, tegutseda tõsi tegurid näitavad, et pakkumise magistri kraadi teadmisi kõnealuses valdkonnas on nõudlik rohkem nõudlikult aja jooksul.

Miks õppida määral

Pärast avaldamist kuninglik dekreet 337/2010, millega muudeti kuninga dekreet 39/1997, millega kiidetakse heaks määrused ennetamine Teenused heaks; Ta täpsustab, et koolituse nõutakse ülesannete täitmist riskide ennetamise kõrgem tase, peab olema akrediteeritud ülikooli.

Mida õppida

Tehakse funktsioone kutsealaste riskide vältimist kõrgemal tasemel. Neid funktsioone saab kokku järgmistes punktides:... [-]

Hispaania Ferrol
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Uus Masters in planeerimine ja juhtimine turismisihtkohtade ja -toodete eesmärk on koolitada õpilasi teadusuuringute turismi ja tööülesandeid täitma sektoris. Sel põhjuse ... [+]

Kasutuselevõtt

Majanduslikku ja sotsiaalset tähtsust turismi Galicia ja ülejäänud Hispaania on väga oluline, seega teket inimressursside muutub vältimatu ülesanne avalik-õiguslikele ülikoolidele Turism on valdkond, mis tuleb analüüsida erinevatest vaatenurkadest nagu sotsioloogia, geograafia, majandus, meditsiin, infotehnoloogia jne See sektor, ilma igasuguse kahtluseta, on kõige olulisem meie ühiskonnas oli unustanud aastaid teadlaste poolt, mida kavandab ja juhib inimesi ilma spetsiaalse väljaõppe.

Tiitrimine on ettepanek on jätkuks kõrgharidusega inimesi, kes õpivad tänapäeva kraadi Turism ja teised moodustati kraadi sotsiaal- ja humanitaarteaduste üldiselt, kes soovivad töötada või teadustööd teha turismisektoris.... [-]

Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
Osakoormus
3 semestrid
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Master säästva Building (MUES) on ametlik õppima ühe aasta, mille eesmärk on koolitada spetsialiste valdkonnas jätkusuutlikkuse. ... [+]

Kasutuselevõtt

Master säästva renoveerimise (MUES) See on ametlik õppima ühe aasta, mille eesmärk on koolitada spetsialiste valdkonnas jätkusuutlikkuse.

Arendada teema on praegu suure huviga, sest jõustumist erinevate riiklike ja Euroopa normid, nagu Horisont 2020 raames, Mis määravad tulevikus uute hoonete. Alates 2020 on kohustuslik kõigile uutele hoonetele on hoonete peaaegu null energia tarbimine, Nii Master Kursuse eesmärk on koolitada kvalifitseeritud ja spetsialiseerunud erialaspetsialistid hõlmab see vajadus. Koolituse sisu, mille märkimisväärseid praktilisi koormusNende eesmärk on pakkuda professionaalseid oskusi õpilased vastata praegustele ja tulevastele jätkusuutlikkuse nõuet eksperdid. See parimat tsükli uuringud soodustab ka algav teadlaskarjääri, Suunamine ta suunas doktorikraadi seotud küsimustes säästva hoone, väga aktuaalne. Õppekava See sisaldab 3 erialasid:... [-]

Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Masters pakub erikoolituse konkreetse didaktika, suur huvi paljudele grupp: lõpetajate / diplom Master paljude / AS ja praktikud; Uute / lõpetajate / nagu alushariduse ja ... [+]

Kasutuselevõtt

Masters pakub erikoolituse konkreetse didaktika, suur huvi paljudele grupp: lõpetajate / diplom Master paljude / AS ja praktikud; Uute / lõpetajate / nagu alushariduse ja alghariduse, samuti muu koolitus profiilid).

Teema on seega suurt huvi nende hariduse.

Miks õppida määral

Tegelevad see aste võib lahendada ja arendada omandatud teadmisi praeguse kraadi Bakalaureuse Haridus ja Primaarse ja omandatud Vana diplomaturas.

Mida õppida

Master Konkreetsed didaktika võimaldab õpilastel on teadmised (teadmised), oskused (oskused) ja hoiakuid (teades, kuidas olla ja olla) kohustatud korraldama oma tegevust, omada ja mõista teadmisi, et luua alus või võimalus olla originaalne arendamine ja / või ideede rakendamisel, sageli teadus kontekstis.... [-]

Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

Ülikoolidevahelistes Master in Industrial Matemaatika (M2i) korraldab kolm galeegi ülikoolide koos ülikoolide Carlos III ja Madriidi Polütehniline Ülikool. Koosneb toidud ... [+]

Kasutuselevõtt

Ühine Masters in Industrial Matemaatika (M2i) korraldab kolm galeegi ülikoolide koos ülikoolide Carlos III ja Madriidi Polütehniline Ülikool.

Koosneb toidud Matemaatiline modelleerimine ja numbrilist simulatsiooni. Pealkirjas saadakse möödub 90 krediiti, millest 30 on Master projekti töötatud koostöös firma.

Miks õppida määral

Koolitusvajaduse magistri tasemel spetsialiste Industrial Matemaatika annab tõendust nii ELi ja OECD oma paberi Global Science Forum. Raport Matemaatika Industry.

Teaduslikud / tehnoloogia huvi M2i põhineb kolmel sambal

Laienda analüütilise võime ja teadmised õpilast, kes moodustavad uurimisrühmade ja tulevasi spetsialiste. Anda konkreetseid oskusi seoses projekteerimise, ehitamise ja haldamise eritarkvara üks tööstussektorite vähemalt. Tutvustada õpilastele teadus-ja arendustegevuse küsimusi, mis on seotud teemasid, mis moodustavad selle programmi. Mida õppida ... [-]
Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

See Master eesmärk on anda õpilastele arenenud, konkreetne ja multidistsiplinaarse koolituse eesmärk on akadeemilise uurija ja professionaalsemaks vesiviljeluse. ... [+]

Kasutuselevõtt

See Master eesmärk on anda õpilastele arenenud, konkreetne ja multidistsiplinaarse koolituse eesmärk on akadeemilise uurija ja professionaalsemaks vesiviljeluse. See annab õpilastele teadmisi, oskusi ja põhioskused, mis võimaldavad teil kujundada ja teostada teadusuuringuid vesiviljeluse valdkonnas, disain, juhtida ja kontrollida sisemaa ja mere võimalusi, hinnata nende keskkonnamõju ja vajaduste rahuldamiseks R & D + i sektoris rakendamisstrateegiate edasise arengu akvakultuuritootmisest.

Miks õppida määral

Vesiviljelus on strateegiline sektor majandusarengu Galicia, mis nõuab igapäevast elu suurema arvu kõrgetasemelise inimressursside koolituse. Olemasolevate asutuste nagu Galicia vesiviljeluse koolitus (IGAFA), et toita tööturu suurepärane tehnikud vesiviljeluse erineval määral, kuid nii tööstuses ja haldus eeldab lõpetajatele, kes saavad eriti lisada nii äri- kui ka erinevate avalike asutuste (tehnoloogia keskused, teadusasutused, ülikoolid jne) läbiviimiseks R & D vesiviljeluses.... [-]

Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade da Coruña

El Máster Universitario en Profesorado de Educación Secundaria Obligatoria y Bachillerato, Formación Profesional y Enseñanza de Idiomas, es un título de la Facultad de Ci ... [+]

Introducción

El Máster Universitario en Profesorado de Educación Secundaria Obligatoria y Bachillerato, Formación Profesional y Enseñanza de Idiomas, es un título de la Facultad de Ciencias de la Educación que pertenece al área de Ciencias Sociales y Jurídicas.

El Máster requiere la realización de 60 créditos ECTS, teórico-prácticos. Estos créditos se distribuyen de la siguiente manera: Módulo Genérico (16 créditos), Módulo Específico (26 créditos), Practicum y Trabajo de Fin de Máster (18 créditos).

El Módulo Genérico es común para todo el alumnado matriculado y tiene carácter presencial obligatorio. El Módulo Específico y el Prácticum son distintos en función de las peculiaridades de cada itinerario o especialidad. El Practicum también tiene un carácter presencial y se desarrolla en los centros de Educación Secundaria que se establezcan por convenio con la Xunta de Galicia.... [-]

Hispaania A Coruña
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

UDC introduction

Location address
Rúa da Maestranza, 9
A Coruña, Galicia, 15001 ES
Social Media
Location address
Paseo de Ronda, 51
A Coruña, Galicia, 15011 ES
Location address
Avd. da Habana, 6-7
A Coruña, Galicia, 15011 ES
Location address
Leopoldo Alas Clarín, 2
A Coruña, Galicia, 15008 ES
Location address
Campus de Elviña
A Coruña, Galicia, 15071 ES
Location address
Campus da Zapateira
A Coruña, Galicia, 15071 ES
Location address
Avd. Ernesto Che Guevara, 121.
Pazos, Liáns

A Coruña, Galicia, 15179 ES
Location address
Campus de Oza
A Coruña, Galicia, 15006 ES
Location address
Campus de Esteiro
Ferrol, Galicia, 15403 ES
Location address
Avda. 19 de febrero, s/n.
Ferrol, Galicia, 15405 ES