Universidade da Coruña

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Ülikooli Coruña asutati alusel galeegi ülikoolid seaduse 11/1989 kohta 20. juuli 1989. Asutav sooritanud ülikooli põhikirja kohta 4. veebruar 1992ja need avaldati Euroopa Liidu bülletään (koer) kohta 17. september 1992.

Ülikooli Coruña on territoriaalselt asub Campus Coruña ja Campus Ferroli.

Ülikooli Coruña on avalik asutus, kelle esmane eesmärk on tootmise, juhtimise ja kultuuri levitamisele ja teaduse, tehnoloogia ja erialaste teadmiste arendamise kaudu teadus-ja õppetöö.

Ülikooli Coruña kujutleb oma peamisel otstarbel kvaliteediga avalike teenuste eesmärk on saavutada suurema heaolu rühma ühiskonna, järgides sotsiaalseid, teaduslikke ja tehnoloogilisi edusamme raamistik eetiliste väärtuste. Osa tema missioon on moodustamine avatud, kriitiline, demokraatia ja solidaarsus kodakondsuse, on võimeline analüüsima reaalsus, diagnoosida probleeme, sõnastada ja rakendada lahendused põhinevad teadmised ja orienteeritud ühise hea.

Ülikooli Coruña selgesõnaliselt väljendab kohustust uuringu ja terviklikuks arendamiseks Galicia, sotsiaalse, kultuurilise ja keelelise identiteedi ja see edendab oma täielikku integreerumist Euroopa kõrgharidusruumi ja ja projektsioon Ladina-Ameerikas. Ülikooli Coruña Foundation, privaatne heategevuslike ja akadeemilise aluse, on loodud selleks, et pakkuda ülikooli alalised sotsiaalne toetus.

La Coruña

Missioon

Roll Ülikooli Coruña on abi kultuuri, sotsiaalset ja majanduslikku arengut ühiskonna kaudu julgustust, haldamist ja levitamist kultuuri-, teadus-, tehnoloogia ja professionaalse loomist. Selle missiooniks on pakkuda kvaliteetset, galeegi avalikus teenistuses.

Kesk selle ülesanne on haridus avatud, kogenud, kriitiline, tegeleb, demokraatliku ja ühistu kodanike, millel on tugev solidaarsustunne ja võime analüüsida oma reaalsus, tuvastada probleeme ja ettepanekuid ja rakendada lahendused põhinevad teadmised ja arusaamine ja ühise hea.

Osana oma kohustust teenida ühiskonna Ülikool on pühendunud:

 • Loomine, arendamine, side ja kriitilise analüüsi teaduse, tehnoloogia ja kultuuri.
 • Ettevalmistused õpilasi ette professionaalse elu läbi õpetamise teaduslik ja kunstiline teadmiste ja praktika.
 • Üleandmine, levitamise ja edendamise teadmisi kultuuri edendamine, elukvaliteet ja majanduslik areng.
 • Teadmiste levitamise ja kultuuri kaudu University mõjuala ning elukestvat õpet.
üliõpilased

Nägemine

Tulevikku vaadates 2020, UDC soovib:

 • Luua tugevad sidemed kogu kogukond, et mõista oma vajadusi ja vastab toimuvaid muutusi meie ühiskonnas.
 • Koostööd kõigi sotsiaalpartneritega ning avaliku ja erasektori asutused uurida, tuvastada ja pakkuda lahendusi meie ühiskonna probleeme.
 • Avada kanalid aktiivse solidaarsuse tugevat tahet keskkonnakaitse ja säästva arengu kaudu innovatsiooni.

Ülikool jätkab:

 • Pakkumise koolitus ja haridus kohandatud praegustele ja tulevastele vajadustele meie ühiskonnas, ja kohandada, et õppida individuaalse arenguvajaduste iga õpilase kaudu edendamise tõhusate ja uuenduslike õpetamismeetodite tagada omandamise võimed ja pädevuste nõudis meie kraadi.
 • Aidake õpilastel arendada oskusi, mis suurendavad nende tööalast kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.
 • Loomiseks ja arendamiseks riiklike ja rahvusvaheliste võrgustike alus- ja rakendusuuringute grupid edendamiseks teadusliku, tehnoloogilise, majandusliku ja sotsiaalse progressi.
 • Kajastatakse teostatud uuringute Ülikooli ja uuenduslike teadmiste edasiandmise strateegiaid ja algatusi teinud võimalikuks tehnilisi ja teaduslikke teenuseid UDC Technology Park.
 • Kombineeri edendamine üldteadmised kõigis valdkondades spetsialiseerumise valdkondades teaduse ja tehnoloogia, kus ülikool on tugevam.
 • Manage oma ressursse õiglaselt, tõhusalt, tulemuslikult ja läbipaistvalt ning püüab tagada stabiilne ja piisav rahastamine riigieelarvest, täiendava rahastamise kaudu oma partnerlusi erasektoriga.
 • Tõsta maine UDC välismaal põhineb meie õppe- ja teadustööd.
 • Edendada süsteemi strateegilise juhtimise saavutamiseks meie kollektiivne eesmärgid koostöös ja konsulteerides kogu ülikooli kogukonnaga.

Väärtused ja põhimõtted

UDC, avaliku, tsiviil-, autonoomne, kaasav ja ilmalik institutsioon, ja vastavalt oma eesmärkidele, mis reguleerivad järgmisi väärtusi ja põhimõtteid:

 • Võrdsed võimalused, põhineb teenete, võime, võrdsus, universaalne juurdepääs kolmanda taseme hariduse ja kultuuri edendamine mittediskrimineerimise.
 • Personal vaeva kui üks olulisemaid aspekte üksikute edendamise ja arengu ning võime leida tasakaal isiklikke soove ja võime rahuldada neid, kui abi probleemide lahendamine, konfliktide lahendamise ja saavutamist kollektiivse eesmärgid ühise hea .
 • Osalemine otsustusprotsessis ja edendamine suhtlusviisi kõik liikmed ülikooli kogukond, mis on viis maksimeerida kõik saadaval talent ja ressursse.
 • Sotsiaalne vastutus ja kohustus, kui viis kaasa aktiivselt parandamisele sotsiaal-majanduslik olukord meie kogukonnas ning luua suuremat majanduslikku heaolu ühiskonnas tervikuna.
 • Kohustus Galicia ja ümberkujundamise ja arengu galeegi ühiskonnas: luua, kaitsta suhelda ja edastada kunsti, linna-, arhitektuuri-, dokumentaalfilm ja keelelise pärandi ja kultuuri Galicia.
 • Austus keskkonna vastu, sotsiaalselt vastutustundliku ülikooli, maksimeerides ja haldamise meie käsutuses võimalikult tõhusalt, et vähendada keskkonnamõju.
 • Tõhus riiklike vahendite kasutamist, et tagada neid kasutatakse optimaalselt rahuldada ühiskonna huvides ja ühise hüve.
 • Quality keskseks eesmärgiks, mille kollektiivne tahe ja soov töötada, et saavutada kõrgemaid õpetamise, teadustöö juhtimise ja teenuste huvides suurema sotsiaalse heaolu.
 • Läbipaistvus mehhanismina vastutuse, et võtta arvesse kõiki otsust ja rakendab meetmeid Ülikooli.

Asukohad

A Coruña

Address
Rúa da Maestranza, 9

15001 A Coruña, Galicia, Hispaania

A Coruña

Address
Paseo de Ronda, 51
15011 A Coruña, Galicia, Hispaania

A Coruña

Address
Avd. da Habana, 6-7
15011 A Coruña, Galicia, Hispaania

A Coruña

Address
Leopoldo Alas Clarín, 2
15008 A Coruña, Galicia, Hispaania

A Coruña

Address
Campus de Elviña
15071 A Coruña, Galicia, Hispaania

A Coruña

Address
Campus da Zapateira
15071 A Coruña, Galicia, Hispaania

A Coruña

Address
Avd. Ernesto Che Guevara, 121.
Pazos, Liáns

15179 A Coruña, Galicia, Hispaania

A Coruña

Address
Campus de Oza
15006 A Coruña, Galicia, Hispaania

Ferrol

Address
Campus de Esteiro
15403 Ferrol, Galicia, Hispaania

Ferrol

Address
Avda. 19 de febrero, s/n.
15405 Ferrol, Galicia, Hispaania

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

Magister