Universitat de Lleida

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Lleida ülikooli (UdL) peamine eesmärk on selle üliõpilaste harimine. Pakume kogu ülikooliringkonnas kõrgeid õpetamisstandardeid kvaliteetsete teenustega, mis jõuavad ühiskonda väljaspool ülikoolilinnaku väravaid. Õpilased moodustavad suurema osa UdL-i kogukonnast ja meie eesmärk on tagada, et neile meeldiksid sellega seotud õpetamis- ja õppimisprotsessid. Seega saavad nad areneda nii professionaalsel kui ka isiklikul tasandil, järgides muid hariduslikke, kultuurilisi või vaba aja veetmise võimalusi ning osaledes UdL-is, et hoida seda elavana ja pidevalt paremaks muutuva haridusasutusena.

Pakume laia valikut teenuseid, et aidata üliõpilasi nende akadeemilises elus ja õppekavavälistes tegevustes. Selles juhendis antakse kokkuvõte neile kättesaadavatest teenustest.

126893__DSC3505a.jpg

Akadeemilises keskkonnas moodustavad suurema osa meie teenustest praktilise koolituse programm, tööhõiveamet ( Borsa de Treball ) ja psühholoogilise abi teenus . UdL-l on kõigis ülikoolilinnakutes raamatukogud, mis pakuvad laenutusteenuseid, raamatukogudevahelisi dokumendilaene, reprograafiateenuseid, kaugressursse virtuaalse raamatukogu ja õpperuumide kasutamise kaudu.

UdL on entusiastlik uute tehnoloogiliste uuenduste edendaja; kõikidele õpilastele antakse isiklik e-posti aadress ja neil on juurdepääs meie virtuaalsele ülikoolilinnakule. Neile pääseb juurde nendele ruumidele meie arvutiruumide kaudu ja kogu ülikoolilinnakus oleva WiFi-ühenduse kaudu, kõigile ülikooli kogukonna liikmetele tasuta juurdepääs.

Meie kultuuriteenistused korraldavad kultuuritegevusi ja spordiharrastajatest õpilased võivad saada klubide liikmeteks. Sporditeenuse kaudu pakutakse tasuta spordi- ja vaba aja veetmise võimalusi. Meie rahvusvaheliste suhete büroo (ORI) ja akadeemilise liikuvuse programm võivad hõlbustada ülekandmist teistesse ülikoolidesse mitte ainult Kataloonias ja Hispaanias, vaid ka kogu Euroopas ja Ameerikas.

Muud ülikoolide algatused hõlmavad UdL kõigile ( UdL per Tothom ), säästvat transpordisüsteemi ja ülikoolilinnaku parendusprogrammi.

Juhendist leiavad õpilased teavet ka Capponti ülikoolilinnakus asuvate ülikoolisaalide, ülikooli baaride ja söögitubade ning koopiateenuste kohta, mis lihtsustavad nende viibimist UdL-is. Üliõpilasesindus ( Consell de l'Estudiant at ) juhib ülikooli majutusteenust ( Servei d'Allotjament Universitari ) , samuti juhendajate vahetust ( Borsa de Repassos ) ja eksamiteenistust ( Servei d'Exàmens ) , mis mõlemad keskenduvad eksami- ja õppeteenuste kohta.

Nende teenuste kasutamiseks peavad üliõpilased kasutama oma UdL-i õpilaspiletit, mille ülikool annab. Kaart tõendab nende staatust UdL-i tudengitena ja annab neile paljude muude eeliste hulgas õiguse kauplustes allahindlustele.

21. sajandi UdL on ettevõtlik ülikool, mis edendab terviklikku haridusmudelit. See tegeleb erinevate hariduslike kontekstide vajadustega, kaasates oma algatuste väljatöötamisse, et tagada kõigil õpilastel põhioskused, oskus ise mõelda ja vahendid, mis on vajalikud eluks kodanikuna pidevalt muutuval sotsiaalsel areenil.

Ülikool töötab selles suunas, kasutades uuenduslikke metoodikaid ja kursuse ülesehitust, mis on kooskõlas Euroopa kõrgharidusruumi (EHEA) parameetritega.

Asukohad

Lleida

Address
Calle Jaume II # 73
E-25001 Lleida, Kataloonia, Hispaania

Igualada

Address
Av. Pla de la Massa, 8
08700 Igualada

Igualada, Kataloonia, Hispaania

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega