Loe ametlikku kirjeldust

Vic'i ülikool - Kataloonia Keskülikool tekkis piirkondlikust ja kodanikualgatusest, et jätkata ülikoolitraditsiooni, mis ulatub tagasi keskajast. Vic Ülikool - Kataloonia Keskülikool on eraõiguslik juhtimine. See pakub avalikku teenust õpetamise, teaduse ja teadmiste edasiandmise valdkonnas oma pädevusvaldkondades.

Selle ülesanne on arendada teadmisi ja innovatsiooni, et teenida regiooni, ja tal on eristav rahvusvaheline kutsumus. See keskendub üliõpilastele ja nende kõikehõlmavale koolitusele ning lisab individuaalse loovuse, professionaalse ranguse ja sotsiaalse pühendumuse väärtused. UV-UCC on tihedalt seotud kohaliku keskkonnaga ning Kataloonia kultuurilise, sotsiaalse ja majandusliku arenguga.112930_carpetaestudiantes.jpg

Koolitusmudel

Kataloonia Kesk-Ülikooli Vic-ülikooli koolitusmudel tagab üliõpilaste täieliku isikliku arengu ja professionaalse arengu, keda toetatakse kogu koolituse ajal ja pakutakse personaalset õpetust. Koolitust korraldatakse meeskonnatöö kaudu õppejõudude ja kõigi teiste ülikooli kogukonna alade vahel.

Mitmekeelne haridus

UVic peab üliõpilaste ja töötajate liikuvuse mitmekeelset koolitusklahvi ning keelte ja kultuuri õppimist suurepäraseks mooduseks tänapäeva maailma suurema teadlikkuse omandamisel. Seetõttu sisaldavad kõik bakalaureuse kraadi inglise keele kursusi professionaalsetel eesmärkidel.

Teadustegevus

Kakskümmend viis uurimisrühma, kellest 16 on Kataloonia valitsuse poolt tunnustatud, ja üheteistkümne uurimistöö eesistujad viivad UV-UCC uurimistegevust edasi, eesmärgiga luua teadmisi ja edastada need ühiskonnale.112931_pasillo.jpg

Rahvusvaheline profiil

UVic-UCC-l on vahetuslepingud ülikoolide ja institutsioonidega neljakümnes riigis üle maailma ning püütakse tagada, et UV-UCC rahvusvahelised üliõpilased tunneksid end kodusena ja ülikooli väike suurus tähendab rohkem võimalusi õpilaste ja töötajate suhtlemiseks. õppimise ja isikliku arengu edendamine. UVic-UCC vastab rahvusvaheliste üliõpilaste vajadustele rahvusvaheliste suhete osakonna ja üliõpilaste teenuste kaudu.

UVic-UCC rahvusvaheline ülikool on rahvusvahelisele avalikkusele suunatud UV-UCC tegevuste katusorganisatsioon: liikuvuse ja vahetusprogrammide, täiendõppe ja rahvusvaheliste koostööprojektide pakkumine.

Lisaks pakub see ka õpinguid välismaal programme Barcelonas, intensiivseid akadeemilisi suveprogramme, mis on kombineeritud kultuuri- ja ühiskondliku tegevusega, ning kohandatud õppekavasid asutustele.

Sotsiaalne ja professionaalne integratsioon

UVic-UCC võtab kasutusele praktilise õpetamismeetodi, on avatud ja reageeriv ühiskonna muutuvatele vajadustele ning osaleb aktiivselt lõpetajate rahuldava ametialase praktika (hispaania keeles) tagamisel.

Innovatsiooni õpetamine

UVic-UCC-l on haridusinnovatsiooni ja -koolituskeskus (CIFE) (hispaania keeles), et edendada ülikoolide õppejõudude elukestvat õpet, juhendaja planeerimist ja innovatsiooni arendamist õpetamise kvaliteedi parandamiseks.

Sotsiaalne ja territoriaalne kohustus

UVic on kohalik ülikool, mis on pühendunud ümbritseva piirkonna ja Kataloonia (hispaania keeles) majanduslikule ja sotsiaalsele arengule oma õpetamis-, teadus- ja teadmussiirde kaudu, millel on eriline Euroopa ja rahvusvaheline kutsumus.

Eetiline kood

UVic-UCC ja Balmes University Foundationis põhineb eetiline käitumine kolmel väärtusel: individuaalne pühendumus, erapooletus ja teaduslik tõde. Ülikooli eetikakoodeks (hispaania keeles) koosneb kaheteistkümnest üldpõhimõttest, mille eesmärk on tõsta inimeste teadlikkust eetilise käitumise vajadusest ja nende vastutusest UV-UCC kogukonna ja Balmes University Foundationi liikmetena.

Vic Ülikool - Kataloonia keskülikool

 • Doktorikool
 • Äri- ja kommunikatsiooniteaduskond
 • Haridus-, tõlke- ja humanitaarteaduskond
 • Terviseteaduste ja heaolu teaduskond
 • Loodusteaduste ja tehnoloogia teaduskond
 • Manresa tervishoiu teaduskond
 • Meditsiini teaduskond (liitkeskus)
 • Sotsiaalteaduskond Manresas (föderaalne keskus)
 • BAU. Disainikolledž (partnerikeskus)
 • EADA, Juhtimis- ja halduskool (partnerikeskus)
 • ESERP - Barcelona äri- ja sotsiaalteaduste kool (partnerikeskus)112932_saladeestudios.jpg
Programmide õpetamise keel:
 • Inglise
 • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Universitat de Vic

Magistrikraad on spetsialiseerunud interaktiivsusele, mida koordineerib Kataloonia Kesk-Ülikool Vic, kus osaleb San Jorge'i ülikool (Zaragoza). See on Victi ülikooli pool ... [+]

Magistrikraad on spetsialiseerunud interaktiivsusele, mida koordineerib Kataloonia Kesk-Ülikool Vic, kus osaleb San Jorge'i ülikool (Zaragoza). See on Victi ülikooli poolt 2007. – 2013. Aastal pakutava spetsialiseeritud tõlkeprogrammi värskendus ning selle eesmärk on koolitada spetsialiste ja teadlasi valdkondades, mis tekitavad tõlketööstuses suuremat nõudlust.

Eriarstide magistrikraadi saamiseks peab üliõpilane läbima kokku 60 ECTS, millest 18 ECTS kuulub kohustuslikesse ainetesse ja 12 magistri lõppprojekti. Ülejäänud 30 ECTSi puhul on õpilasel kolm võimalust:

Valige spetsialiseerumine (15 ECTS selle erialaga seotud õppeainetele pluss 15 ECTS vabalt valitud valikainete hulgast).Valige kaks eriala (15 15 ECTS nende kahe erialaga seotud teemast).Lõpetada kokku 30 ECTS vabalt valitud valikainete hulgast, kuid ilma spetsialiseerumiseta.... [-]
Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Hispaania,Inglise,Katalaani
Osakoormus
1 - 2 aastat
Online
Loe edasi eesti keeles
Universitat de Vic

Vici ülikool koordineerib koostöös San Diego Montessori Instituudiga (MISD) Montessori pedagoogika ametlikku Euroopa meistrit, tunnustatud ja kinnitatud Montessori Rahvus ... [+]

Vici ülikool koordineerib koostöös San Diego Montessori Instituudiga (MISD) Montessori pedagoogika ametlikku Euroopa meistrit, tunnustatud ja kinnitatud Montessori Rahvusvahelise Assotsiatsiooni (AMI) poolt.

Maria Montessori meetod on pedagoogiline ettepanek, mida laialdaselt tunnustatakse. See on inspireeritud terviklikust humanismist, mis postuleerib inimeste kujunemist ainulaadseteks inimesteks ja on täielikult koolitatud tegutsema vabaduse, intelligentsuse ja väärikusega.

Montessori pedagoogika magistri peamine eesmärk on pakkuda põhjalikku koolitust, mis annab piisava teadusliku, filosoofilise ja metoodilise aluse Montessori meetodil koolitatud treenerina praktiseerimiseks 0-3 ja 3-6 aasta jooksul.... [-]

Hispaania Barcelona
Juuni 2021
Hispaania
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Universitat de Vic

Masteri eesmärk on toota hästi koolitatud spetsialiste Bioinformaatika ja Omics Data Analysis, kes pärast lõpetamist oleks võimeline teostama tõhusa ja range analüüsi suu ... [+]

Masteri eesmärk on toota hästi koolitatud spetsialiste Bioinformaatika ja Omics Data Analysis, kes pärast lõpetamist oleks võimeline teostama tõhusa ja range analüüsi suurel hulgal geneetilisi ja molekulaarseid andmeid mitmesugustes rakendustes.

Kapten reageerib kasvavale suure tootlikkusega omikatehnikate kasutamisele nii biomeditsiiniliste uuringute kui ka farmaatsia- ja biotehnoloogiatööstuse kontekstis ning kasvava nõudlusega kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistide järele selles valdkonnas.

Programm hõlmab genoomika, epigenoomika, transkriptoomika, proteoomika, metaboolika, metagenoomika, interaktsioonika ja integraatikat ning annab teada kõige olulisematest omi andmete kogumise ja analüüsi meetoditest. Õpilased oskavad analüüsida omi andmete andmeid sobivate statistiliste ja bioinformaatiliste vahendite abil.... [-]

Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles

Dancedub UVic

Vic's calling You