Loe ametlikku kirjeldust

Vic'i ülikool - Kataloonia Keskülikool tekkis piirkondlikust ja kodanikualgatusest, et jätkata ülikoolitraditsiooni, mis ulatub tagasi keskajast. Vic Ülikool - Kataloonia Keskülikool on eraõiguslik juhtimine. See pakub avalikku teenust õpetamise, teaduse ja teadmiste edasiandmise valdkonnas oma pädevusvaldkondades.

Selle ülesanne on arendada teadmisi ja innovatsiooni, et teenida regiooni, ja tal on eristav rahvusvaheline kutsumus. See keskendub üliõpilastele ja nende kõikehõlmavale koolitusele ning lisab individuaalse loovuse, professionaalse ranguse ja sotsiaalse pühendumuse väärtused. UV-UCC on tihedalt seotud kohaliku keskkonnaga ning Kataloonia kultuurilise, sotsiaalse ja majandusliku arenguga.112930_carpetaestudiantes.jpg

Koolitusmudel

Kataloonia Kesk-Ülikooli Vic-ülikooli koolitusmudel tagab üliõpilaste täieliku isikliku arengu ja professionaalse arengu, keda toetatakse kogu koolituse ajal ja pakutakse personaalset õpetust. Koolitust korraldatakse meeskonnatöö kaudu õppejõudude ja kõigi teiste ülikooli kogukonna alade vahel.

Mitmekeelne haridus

UVic peab üliõpilaste ja töötajate liikuvuse mitmekeelset koolitusklahvi ning keelte ja kultuuri õppimist suurepäraseks mooduseks tänapäeva maailma suurema teadlikkuse omandamisel. Seetõttu sisaldavad kõik bakalaureuse kraadi inglise keele kursusi professionaalsetel eesmärkidel.

Teadustegevus

Kakskümmend viis uurimisrühma, kellest 16 on Kataloonia valitsuse poolt tunnustatud, ja üheteistkümne uurimistöö eesistujad viivad UV-UCC uurimistegevust edasi, eesmärgiga luua teadmisi ja edastada need ühiskonnale.112931_pasillo.jpg

Rahvusvaheline profiil

UVic-UCC-l on vahetuslepingud ülikoolide ja institutsioonidega neljakümnes riigis üle maailma ning püütakse tagada, et UV-UCC rahvusvahelised üliõpilased tunneksid end kodusena ja ülikooli väike suurus tähendab rohkem võimalusi õpilaste ja töötajate suhtlemiseks. õppimise ja isikliku arengu edendamine. UVic-UCC vastab rahvusvaheliste üliõpilaste vajadustele rahvusvaheliste suhete osakonna ja üliõpilaste teenuste kaudu.

UVic-UCC rahvusvaheline ülikool on rahvusvahelisele avalikkusele suunatud UV-UCC tegevuste katusorganisatsioon: liikuvuse ja vahetusprogrammide, täiendõppe ja rahvusvaheliste koostööprojektide pakkumine.

Lisaks pakub see ka õpinguid välismaal programme Barcelonas, intensiivseid akadeemilisi suveprogramme, mis on kombineeritud kultuuri- ja ühiskondliku tegevusega, ning kohandatud õppekavasid asutustele.

Sotsiaalne ja professionaalne integratsioon

UVic-UCC võtab kasutusele praktilise õpetamismeetodi, on avatud ja reageeriv ühiskonna muutuvatele vajadustele ning osaleb aktiivselt lõpetajate rahuldava ametialase praktika (hispaania keeles) tagamisel.

Innovatsiooni õpetamine

UVic-UCC-l on haridusinnovatsiooni ja -koolituskeskus (CIFE) (hispaania keeles), et edendada ülikoolide õppejõudude elukestvat õpet, juhendaja planeerimist ja innovatsiooni arendamist õpetamise kvaliteedi parandamiseks.

Sotsiaalne ja territoriaalne kohustus

UVic on kohalik ülikool, mis on pühendunud ümbritseva piirkonna ja Kataloonia (hispaania keeles) majanduslikule ja sotsiaalsele arengule oma õpetamis-, teadus- ja teadmussiirde kaudu, millel on eriline Euroopa ja rahvusvaheline kutsumus.

Eetiline kood

UVic-UCC ja Balmes University Foundationis põhineb eetiline käitumine kolmel väärtusel: individuaalne pühendumus, erapooletus ja teaduslik tõde. Ülikooli eetikakoodeks (hispaania keeles) koosneb kaheteistkümnest üldpõhimõttest, mille eesmärk on tõsta inimeste teadlikkust eetilise käitumise vajadusest ja nende vastutusest UV-UCC kogukonna ja Balmes University Foundationi liikmetena.

Vic Ülikool - Kataloonia keskülikool

 • Doktorikool
 • Äri- ja kommunikatsiooniteaduskond
 • Haridus-, tõlke- ja humanitaarteaduskond
 • Terviseteaduste ja heaolu teaduskond
 • Loodusteaduste ja tehnoloogia teaduskond
 • Manresa tervishoiu teaduskond
 • Meditsiini teaduskond (liitkeskus)
 • Sotsiaalteaduskond Manresas (föderaalne keskus)
 • BAU. Disainikolledž (partnerikeskus)
 • EADA, Juhtimis- ja halduskool (partnerikeskus)
 • ESERP - Barcelona äri- ja sotsiaalteaduste kool (partnerikeskus)112932_saladeestudios.jpg
Programmide õpetamise keel:
Inglise
Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Universitat de Vic

Magistrikraad on spetsialiseerunud interaktiivsusele, mida koordineerib Kataloonia Kesk-Ülikool Vic, kus osaleb San Jorge'i ülikool (Zaragoza). See on Victi ülikooli pool ... [+]

Magistrikraad on spetsialiseerunud interaktiivsusele, mida koordineerib Kataloonia Kesk-Ülikool Vic, kus osaleb San Jorge'i ülikool (Zaragoza). See on Victi ülikooli poolt 2007. – 2013. Aastal pakutava spetsialiseeritud tõlkeprogrammi värskendus ning selle eesmärk on koolitada spetsialiste ja teadlasi valdkondades, mis tekitavad tõlketööstuses suuremat nõudlust.

Eriarstide magistrikraadi saamiseks peab üliõpilane läbima kokku 60 ECTS, millest 18 ECTS kuulub kohustuslikesse ainetesse ja 12 magistri lõppprojekti. Ülejäänud 30 ECTSi puhul on õpilasel kolm võimalust:

Valige spetsialiseerumine (15 ECTS selle erialaga seotud õppeainetele pluss 15 ECTS vabalt valitud valikainete hulgast).Valige kaks eriala (15 15 ECTS nende kahe erialaga seotud teemast).Lõpetada kokku 30 ECTS vabalt valitud valikainete hulgast, kuid ilma spetsialiseerumiseta.... [-]
Hispaania Barcelona
Oktoober 2019
Hispaania,Inglise,Katalaani
Osakoormus
1 - 2 aastat
Online
Loe edasi eesti keeles
Universitat de Vic

See kapten on mõeldud üliõpilastele, et õppida ettevõtete juhtimise, planeerimise, korraldamise, turundusstrateegiate ja innovatsiooni integreeritud tehnikaid. ... [+]

Peamine eesmärk on, et nad omandaksid oskused ja teadmised, mis on vajalikud turunduse strateegilise rolli tunnustamiseks ja uute turgude ja innovatsiooni vallas ettevõtetes. Tänapäeva konkurentsikeskkonnas vajavad ettevõtted spetsialiste, kes on võimelised otsuseid tegema ja saavutama positsiooni, mis eristab neid muust.

See programm koosneb kolmest suurest sisuplokist:

Esimene on seotud ärijuhtimisega. See sisaldab ajakohastatud, täpset ja täielikku koolitust organisatsioonide struktuuri kohta ning rõhutab strateegia, juhtimise, teabe ja finantssüsteemide täiustatud kontseptsioone.Teine pöörleb turunduse ümber. Õpilased saavad koolitust, et töötada välja strateegiline visioon turustamisest seoses organisatsiooni asukoha, turusegmenteerimise, kavandatud kommunikatsiooni ja andmehaldusega.Lõpuks käsitleb kolmas innovatsiooni. Õpilased saavad vajaliku ettevalmistuse, et näha innovatsiooni kui peamist vahendit, mis võimaldab neil mitte ainult luua turgudel strateegilise diferentseerumise elemente, vaid ka uute toodete ja turgude kombinatsioone vabades konkurentsiruumides.... [-]
Hispaania Barcelona
Oktoober 2019
Hispaania
Osakoormus
9 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles

MSc

Universitat de Vic

Masteri eesmärk on toota hästi koolitatud spetsialiste Bioinformaatika ja Omics Data Analysis, kes pärast lõpetamist oleks võimeline teostama tõhusa ja range analüüsi suu ... [+]

Masteri eesmärk on toota hästi koolitatud spetsialiste Bioinformaatika ja Omics Data Analysis, kes pärast lõpetamist oleks võimeline teostama tõhusa ja range analüüsi suurel hulgal geneetilisi ja molekulaarseid andmeid mitmesugustes rakendustes.

Kapten reageerib kasvavale suure tootlikkusega omikatehnikate kasutamisele nii biomeditsiiniliste uuringute kui ka farmaatsia- ja biotehnoloogiatööstuse kontekstis ning kasvava nõudlusega kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistide järele selles valdkonnas.

Programm hõlmab genoomika, epigenoomika, transkriptoomika, proteoomika, metaboolika, metagenoomika, interaktsioonika ja integraatikat ning annab teada kõige olulisematest omi andmete kogumise ja analüüsi meetoditest. Õpilased oskavad analüüsida omi andmete andmeid sobivate statistiliste ja bioinformaatiliste vahendite abil.... [-]

Hispaania Barcelona
Oktoober 2019
Inglise
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles

Dancedub UVic

Vic's calling You