University of Navarra

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

University of Navarra rajaneb kristlikule inspiratsioonile, mida edendab Opus Dei asutaja St Josemaría Escrivá de Balaguer. Selle ülesanne on otsida ja tõestada; aitama kaasa oma õpilaste akadeemilisele, kultuurilisele ja isiklikule haridusele; edendada akadeemilist uurimistööd ja tervishoiuteenuseid; pakkuma sobivaid võimalusi oma professorite ja töötajate väljaarendamiseks ning läbi viima laiaulatuslikku kultuuriüritust ja sotsiaalse edutamise tööd, millel on selge teenuse eesmärk.

University of Navarra peamised ülesanded on:

  • Tõsta ülikoolide taset õpetamist erinevates valdkondades, anda neile vastavad akadeemilised kraadid ja anda üliõpilastele vahendid (õppematerjalid, raamatukogu, teave stipendiumide ja rahalise abi kohta), et nad saaksid oma õpingud täielikult kasu saada.
  • Edendada akadeemilisi teadustegevusi eri teadusharudes edasiseks õpetamiseks ja teadmiste ühiskonnale tutvustamiseks ning innovatsiooni ja arengu edendamiseks.
  • Aidata kaasa õpilaste haridusele isikliku juhendamise kaudu, mille käigus omandatakse kutsealaseid pädevusi ja isiklikke harjumusi, mis stimuleerivad isiklikku arengut kõigis selle mõõtmetes: kultuurilist, kunstilist, usulist, spordialast ja solidaarsust.
  • Pidage kursis ülikooli vilistlastega pidevalt haridustegevuste ja teiste Alumni ühingu kultuuriliste ja sotsiaalsete algatuste kaudu.
  • Vilistlaste täiendõppe ja eriala programmide korraldamine erinevate kutsealade suundumuste ja vajaduste alusel.
  • Kasvatada Ãlikooli ja University of Navarra sõprade vahel olevaid võlakirju ja hoida neid teavitada nende partnerluse viljadest.
  • Kultuuri levitamine ja ülikoolide teavitustegevus läbi ülikooli korraldatud tegevuste ja muude institutsioonide koostöös tehtud algatusi.
  • Koostöö teiste ülikoolide ja kõrgkoolide asutustega, nagu haiglad, ärikoolid, uurimiskeskused, kunstiinstituudid ning haridus- ja arendusorganisatsioonid.

1952. aastal Hispaanias asutatud University of Navarra ülesandeks on koolitada ja koolitada spetsialiste, kes suudavad ühiskonnas pühenduda oma rollile, kes on täielikult teadlikud sellest, millist osa nad on tulevase maailma ülesehitamisel. See missioon põhineb põhimõtteliselt tõe otsimisel ja pühendumusel, kollektiivne ülesanne, mis nõuab dialoogi ja avatud vaimu. Lisaks ülikool püüab edendada oma õpilaste kriitilist mõtlemist pluralistlikus kontekstis, mis võimaldab igal üliõpilasel vabalt arendada oma arvamusi ja veendumusi.

University of Navarra on koht, kus professorid ja üliõpilased jagavad teadmisi, tõde ja kogemusi. Seepärast oleme uhked oma ainulaadse võimega anda teile isiklikku tähelepanu. Töötades koos keskkonnas, mis toetab iga inimese unikaalseid oskusi, oskusi, teadmisi ja väärtusi; annab ülikool teile vajalikud vahendid isiklikuks ja erialaseks arenguks. Teile antakse nõustaja, tavaliselt professor, kes annab üks-ühele abi ja orientatsiooni. Selle isikupärastatud juhiste eesmärk on maksimeerida oma isiklikku ja kutsealast potentsiaali, aidates teil täielikult kasu saada ülikooli kogemusest ning saada nõu edasiste karjäärivõimaluste kohta.

University of Navarra Ãlikool on Hispaanias esimene tööalase konkurentsivõime (QS tööalase edutamise järjestus), õpetamise (Times Higher Education Europe õpetamise järjestus) ja teadustöö (CYD Edetabel).

Meil on seitse ülikoolilinnakud Pamplonas, San Sebastianis, Madridis, Barcelonas, Münchenis, New Yorgis ja Sao Paulos.

Asukohad

Pamplona

Address
Edificio Amigos Campus Universitario Pamplona (Navarra)
31009 Pamplona, Navarra, Hispaania

Madrid

Address
c/Marquesado de Sta. Marta, 3
28022 Madrid, Madridi kogukond, Hispaania

San Sebastián

Address
Manuel Lardizabal Ibilbidea, 13
20018 San Sebastián, Baskimaa, Hispaania