Loe ametlikku kirjeldust

University of Navarra rajaneb kristlikule inspiratsioonile, mida edendab Opus Dei asutaja St Josemaría Escrivá de Balaguer. Selle ülesanne on otsida ja tõestada; aitama kaasa oma õpilaste akadeemilisele, kultuurilisele ja isiklikule haridusele; edendada akadeemilist uurimistööd ja tervishoiuteenuseid; pakkuma sobivaid võimalusi oma professorite ja töötajate väljaarendamiseks ning läbi viima laiaulatuslikku kultuuriüritust ja sotsiaalse edutamise tööd, millel on selge teenuse eesmärk.

University of Navarra peamised ülesanded on:

  • Tõsta ülikoolide taset õpetamist erinevates valdkondades, anda neile vastavad akadeemilised kraadid ja anda üliõpilastele vahendid (õppematerjalid, raamatukogu, teave stipendiumide ja rahalise abi kohta), et nad saaksid oma õpingud täielikult kasu saada.
  • Edendada akadeemilisi teadustegevusi eri teadusharudes edasiseks õpetamiseks ja teadmiste ühiskonnale tutvustamiseks ning innovatsiooni ja arengu edendamiseks.
  • Aidata kaasa õpilaste haridusele isikliku juhendamise kaudu, mille käigus omandatakse kutsealaseid pädevusi ja isiklikke harjumusi, mis stimuleerivad isiklikku arengut kõigis selle mõõtmetes: kultuurilist, kunstilist, usulist, spordialast ja solidaarsust.
  • Pidage kursis ülikooli vilistlastega pidevalt haridustegevuste ja teiste Alumni ühingu kultuuriliste ja sotsiaalsete algatuste kaudu.
  • Vilistlaste täiendõppe ja eriala programmide korraldamine erinevate kutsealade suundumuste ja vajaduste alusel.
  • Kasvatada Ülikooli ja University of Navarra sõprade vahel olevaid võlakirju ja hoida neid teavitada nende partnerluse viljadest.
  • Kultuuri levitamine ja ülikoolide teavitustegevus läbi ülikooli korraldatud tegevuste ja muude institutsioonide koostöös tehtud algatusi.
  • Koostöö teiste ülikoolide ja kõrgkoolide asutustega, nagu haiglad, ärikoolid, uurimiskeskused, kunstiinstituudid ning haridus- ja arendusorganisatsioonid.

1952. aastal Hispaanias asutatud University of Navarra ülesandeks on koolitada ja koolitada spetsialiste, kes suudavad ühiskonnas pühenduda oma rollile, kes on täielikult teadlikud sellest, millist osa nad on tulevase maailma ülesehitamisel. See missioon põhineb põhimõtteliselt tõe otsimisel ja pühendumusel, kollektiivne ülesanne, mis nõuab dialoogi ja avatud vaimu. Lisaks ülikool püüab edendada oma õpilaste kriitilist mõtlemist pluralistlikus kontekstis, mis võimaldab igal üliõpilasel vabalt arendada oma arvamusi ja veendumusi.

University of Navarra on koht, kus professorid ja üliõpilased jagavad teadmisi, tõde ja kogemusi. Seepärast oleme uhked oma ainulaadse võimega anda teile isiklikku tähelepanu. Töötades koos keskkonnas, mis toetab iga inimese unikaalseid oskusi, oskusi, teadmisi ja väärtusi; annab ülikool teile vajalikud vahendid isiklikuks ja erialaseks arenguks. Teile antakse nõustaja, tavaliselt professor, kes annab üks-ühele abi ja orientatsiooni. Selle isikupärastatud juhiste eesmärk on maksimeerida oma isiklikku ja kutsealast potentsiaali, aidates teil täielikult kasu saada ülikooli kogemusest ning saada nõu edasiste karjäärivõimaluste kohta.

University of Navarra Ülikool on Hispaanias esimene tööalase konkurentsivõime (QS tööalase edutamise järjestus), õpetamise (Times Higher Education Europe õpetamise järjestus) ja teadustöö (CYD Edetabel).

Meil on seitse ülikoolilinnakud Pamplonas, San Sebastianis, Madridis, Barcelonas, Münchenis, New Yorgis ja Sao Paulos.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Navarra

MUA koolitab arhitekte, kes vastavad praegustele turunõuetele. Magistrikraad arhitektuuris, mis hõlmab koolitust ettevõtluses, teadmisi projektijuhtimises ja kohustuslike ... [+]

MUA koolitab arhitekte, kes vastavad praegustele turunõuetele. Magistrikraad arhitektuuris, mis hõlmab koolitust ettevõtluses, teadmisi projektijuhtimises ja kohustuslike kutsealaste tavade elluviimist.

Universidad de Navarra arhitektuuri magistrikraad on magistrikraad, mis võimaldab arhitekti kutsealal tegutseda Hispaanias professionaalses keskkonnas, kus koos tehnilise ja loomingulise koolituse tasakaalu vahel on kõrge integreerituse tase. innovatsiooni ja juhtimise alased teadmised ja suutlikkus.

Lisaks traditsioonilistele teadmistele humanistlikes, disaini- ja tehnikavaldkondades keskendub magistrikraad ettevõtete koolitusele, mis hõlbustab professionaalsetes meeskondades töötamist kooskõlas rahvusvahelise ja koostööalase kontekstiga.... [-]

Hispaania Pamplona Madrid
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Navarra

Ettevõtte maine täidesaatva magistri juhendamine on suunatud rahvusvahelise maine ja maine ja immateriaalsete varade eest vastutavatele juhtidele, kes vajavad praegust tu ... [+]

Executive Master in Corporate Reputation on orienteeritud rahvusvahelisel tasandil juhtidele, kes vastutavad maine ja immateriaalse vara eest, et praegused turunõuded: juhtimisalase koolituse, sotsiaalse luure, orienteerituse, mis lisab oma organisatsioonidele lisandväärtust, suhtluseksperdid, töötavad - meetodil ja metrika abil - maine kasvatamisel. Selleks on tal professionaalide ja kõrgetasemeliste õpetajate meeskond, rikkalike ressurssidega rajatised ning osalemisele, ärikoolide metoodikale ja sektori spetsialistidega peetavate eritööde korraldamise töömeetod.

MERC põhineb kolmel erilisel elemendil:

Interdistsiplinaarne ja uuenduslik visioon sisust, mis ühendab juhtimisoskuste, maine ja sotsiaalse intelligentsusega seotud koolituse. Koostades sellist uurimiskeskust nagu ICS, pakub see omadusprogrammis ainulaadset väärtust.Rahvusvaheline lähenemine, tänu akadeemilistele ja professionaalsetele liitudele koos globaalse prestiiži partneritega. Poliitilise ja korporatiivse kommunikatsiooni magistriõpetaja, ehitusülikoolide reputatsioon ja kommunikatsiooni teaduskonna kontaktid teevad seda võimalikuks.Platvorm, mis võimaldab juurdepääsu sektori parimale professionaalsele praktikale, koos võimalusega luua asjakohased suhted. Nendel aastatel loodud kogemused ja professionaalsed ühendused võimaldavad tagada selle võrgustiku kvaliteedi.... [-]
Hispaania Madrid
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Navarra

Sideettevõtted on ainulaadsed. Nad nõuavad, et juhid saaksid oma probleemidest ja väljakutsetest aru saada. Meister valmistab oma osalejaid ette kahes põhivaldkonnas: osk ... [+]

Sideettevõtted on ainulaadsed. Nad nõuavad, et juhid saaksid oma probleemidest ja väljakutsetest aru saada. Meister valmistab oma osalejaid ette kahes põhivaldkonnas: oskuste ja juhtimisoskuste arendamisel ning kommunikatsioonifirmade konkreetsetel aspektidel.

Teaduskond on peamiselt kommunikatsiooni- ja IESE ärikoolist. Sel viisil ühendatakse tööstuse spetsiifilised teadmised üldise juhtimiskoolitusega, integreerides ühte programmi teadmised ja oskused, mis on vajalikud kommunikatsioonifirmade juhtimiseks ettevõtluse üleilmse visiooniga.

eesmärgidKoolitada uuenduslikke juhid ja ettevõtjad, kellel on olulised oskused ja vahendid toodete või ettevõtete arendamiseks, mis uuendavad oma organisatsioonide arengutsüklit. Osalejad viivad läbi äriprojekti, mis on programmi heakskiitmise nõuete oluline osa.Tea, mis juhtub maailma peamistel turgudel, ja hinnata, millised kogemused on kohanemisvõimelised kohaliku tegelikkusega. Selleks pakub MGEC oma osalejatele ühe intensiivse nädala New Yorgis (kaks ülejäänud on Madridis); selle sisu võimaldab teada saada suurimat reklaamiturgu ja maailma meediat (Ameerika Ühendriikide ärikoolide professorid ja peamiste ettevõtete juhid).Digitaalõpe: on võimalik ette kujutada ainult tööstuse tulevikku digitaalse side käes. Üks kolmandik magistrikraadi sisust on suunatud digitaalsete toodete arendamisele ja analüüsile, uutele ärimudelitele, sotsiaalsete võrgustike haldamisele ja kasutamisele ning elektroonilisele kaubandusele.... [-]
Hispaania Madrid
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
8 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Navarra

Juhtiv Master Big Data Science (MEBDS) sündis vastuseks sellele uuele reaalsusele: see pakub tehnilist programmi ja samal ajal väga praktilist: ta on multidistsiplinaarne ... [+]

Big Data'st tulenev digitaalne revolutsioon tähendab ettevõtetele ja organisatsioonidele põnevaid väljakutseid ja võimalusi. Järelikult nõuab tööturg selles valdkonnas üha rohkem spetsialiste.

Juhtiv Master Big Data Science (MEBDS) sündis vastuseks sellele uuele reaalsusele: see pakub tehnilist programmi ja samal ajal väga praktilist: ta on multidistsiplinaarne õppejõud professorite ja teadlaste hulgast Universidad de Navarra , suure prestiižiga suurte rahvusvaheliste ettevõtete Big Data ala eksperdid . Eesmärk on otsida ülikoolile omast teaduslikku rangust, rikastades seda spetsialistide kogemustega ja tegelike äritegevustega erinevates valdkondades.

Pealkirja Executive- vorming, kus reedel pärastlõunal ja laupäeva hommikul toimuvad näost näkku istungid, on lihtsam ühendada professionaalne tulemuslikkus klassikalisega ja edendada võrgustike loomist spetsialistide ja ettevõtete vahel.... [-]

Hispaania Madrid
Oktoober 2019
Hispaania
Päevane õpe
10 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Navarra

Master in People Management organisatsioonides eesmärk on koolitada spetsialiste paigutada inimesed keskmes organisatsioon. Juhtimine tähendab, et meil on teadmised konkr ... [+]

Master in People Management organisatsioonides eesmärk on koolitada spetsialiste paigutada inimesed keskmes organisatsioon.

Juhtimine tähendab, et meil on teadmised konkreetsetest valdkondadest: strateegia, rahandus, ärijuhtimine ja äriandmete analüüs.

Kogu selle programmi käigus arendab üliõpilane ettevõtte globaalset perspektiivi, mis on vajalik inimeste juhtimise valdkonnas, et aidata tõhusalt ettevõtte eesmärke tugevdada.

EesmärgidPrioriteetseks inimeste juhtimise strateegiline roll organisatsioonides.Paljud täna pakutavad koolitusprogrammid keskenduvad organisatsioonide personalijuhtimise taktikaliste ja operatiivsete aspektide õpetamisele. Nende programmide lõpetajad on üldiselt koolitatud inimressursside juhtimise igapäevaste ülesannete täitmiseks.Sellele vaatamata on paljud neist ülesannetest üha enam tellitud spetsialiseeritud büroodesse. Sellist allhanget ei tohiks mõista lihtsalt ettevõtete jõupingutuste tagajärjel oma kulude minimeerimiseks, vaid ka tõendina piiratud strateegilisest kaalutlusest, mida kõnealune valdkond saab ettevõtetes.Aga kui koolitusprogrammid seavad prioriteediks inimeste juhtimise strateegilise rolli organisatsioonides, hindavad nende organisatsioonid personalijuhtimise osakonnad kui valdkonnad, mis lisavad ettevõttele konkurentsivõimelist väärtust. See on organisatsioonide personalijuhtimise magistrikraadi eesmärk: keskendumine inimressursside juhtimisest "inimeste juhtimisele".... [-]
Hispaania Madrid
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Navarra

Kas soovite arendada vajalikke oskusi, et töötada finantsasutuste keskosakondades? Kas olete huvitatud pangasektori oluliste küsimuste põhjalikust analüüsist? Magistrikra ... [+]

Kas soovite arendada vajalikke oskusi, et töötada finantsasutuste keskosakondades? Kas olete huvitatud pangasektori oluliste küsimuste põhjalikust analüüsist?

Magistrikraad panganduses ja finantsmääruses püüab õpetada üliõpilastele kõrgtehnoloogilisi teadmisi uue tehnoloogilise keskkonna kohta, kus pangandussektor ise end sukeldub.

Selleks ühendab see traditsiooniliselt olulised pangandusvaldkonnad (riskijuhtimine, rahandus ja majanduskeskkond) arenenud nägemusega teemadest, mis on osutunud kriitilisteks (finants- ja raamatupidamisregulatsioon, eetika ja ettevõtete sotsiaalne vastutus).

Finantskriisi ja G20 soovitatud reformide tulemusena peavad nii pangad kui ka teised finantssüsteemi moodustavad üksused kohanema uue reguleeriva raamistikuga.... [-]

Hispaania Madrid
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Navarra

TECNUN - Universidad de Navarra inseneride kõrgkool püüab aidata kaasa tulevaste inseneride professionaalsele, teaduslikule ja inimlikule koolitusele. Alates selle loomis ... [+]

TECNUN - Universidad de Navarra inseneride kõrgkool püüab aidata kaasa tulevaste inseneride professionaalsele, teaduslikule ja inimlikule koolitusele. Alates selle loomisest 1961. aasta kevadel säilitab see tasakaalu õpetamise, teadustöö ja ühiskonna teenistuse vahel, muutes need tegevused üksteist täiendavaks.

Master in Industrial Engineering annab üliõpilastele tugeva, multidistsiplinaarse ja ajakohase koolituse, et praktiseerida tööstusinseneri elukutset.

Kapten moodustab inimesed, kes juhivad tööstuse digitaalset ümberkujundamist, kombineerides traditsioonilist baaskoolitust praeguse tööstuse poolt nõutud uute tehnoloogiatega.

Magistrikraadi õpetatakse kahes kohas: Madridis ja San Sebastiánis.... [-]

Hispaania Madrid San Sebastián
Oktoober 2019
Hispaania
Päevane õpe
8 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Navarra

El sektor farmacéutico y biotecnológico es de los sektoris, et konsolideerida d pa ám endo endo endo endo. Sümptomite embargo, sektorid ja sektorid, mis reguleerivad riik ... [+]

El sektor farmacéutico y biotecnológico es de los sektoris, et konsolideerida d pa ám endo endo endo endo. Sümptomite embargo, sektorid ja sektorid, mis reguleerivad riikidevahelisi kontrollinõudeid, mis on seotud uurimis- ja arendustegevusega.

En los últimos años este sektoris, kus on tavapärasel moel tavapärasel moel: ülemaailmne tegevus, keskkonnakaitse, ligipääsetavus jne. Todos estos cambios hacen que la industria estéia de nuevo perfil.

El Máster Universitario en Gestión de Empresas Pharma-Biotech busca formarprofessional, mis on vastastikku kasutatavad, isikliku iseloomuga, mahepõllumajanduslik ja vastupidi: trabajo en equipo, actitud dinámica, proactiva y flexy, a la veze sotsiaalpartnerite vastutusalad.... [-]

Hispaania Madrid
Oktoober 2019
Hispaania
Päevane õpe
15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Navarra

Õigustööle pääsemise magistrikraad on ametlik programm, mille eesmärgiks on omandada vajalikud oskused juristi kraadi saamiseks vastavalt kutsealale juurdepääsu reguleeri ... [+]

Advokaatidele juurdepääsu magistrikraad on ametlik programm, mille eesmärk on, et tudeng omandaks advokaadi tiitli saamiseks vajalikud oskused vastavalt kutsealal tegutsemist reguleerivatele eeskirjadele *.

* Õpilased, kellel pole Hispaanias õigusteadust, peavad tõendama eelnevat nõusolekut nimetatud tiitli kinnitamiseks.

Spetsialiseerumine Double Masteriga

Õigusaktide omandamiseks vajaliku aja jooksul on üliõpilased, kes soovivad omandada teise ametliku kraadi, äriõiguse või maksunõustamise magistrikraad, noorte juristide privilegeeritud valdkonnad.

Professionaalse karjääriteenistuse juhitavad tavad

Professionaalne karjääriteenistus on pühendatud ühelt poolt võimaluste loomisele pideva kontakti kaudu kõige olulisemate advokaadibüroodega ja teiselt poolt üliõpilastele vajaliku väljaõppe pakkumiseks, et neid ära kasutada. Lisaks suhtlevad õpilased igapäevaselt kõrgete lepinguliste volitustega spetsialistidega.... [-]

Hispaania Madrid
September 2019
Hispaania
Päevane õpe
15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Edificio Amigos Campus Universitario Pamplona (Navarra)
31009 Pamplona, Navarre, Hispaania
Address
c/Marquesado de Sta. Marta, 3
28022 Madrid, Community of Madrid, Hispaania
Address
Manuel Lardizabal Ibilbidea, 13
20018 San Sebastián, Basque Country, Hispaania