University of Navarra

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

University of Navarra rajaneb kristlikule inspiratsioonile, mida edendab Opus Dei asutaja St Josemaría Escrivá de Balaguer. Selle ülesanne on otsida ja tõestada; aitama kaasa oma õpilaste akadeemilisele, kultuurilisele ja isiklikule haridusele; edendada akadeemilist uurimistööd ja tervishoiuteenuseid; pakkuma sobivaid võimalusi oma professorite ja töötajate väljaarendamiseks ning läbi viima laiaulatuslikku kultuuriüritust ja sotsiaalse edutamise tööd, millel on selge teenuse eesmärk.

University of Navarra","author_url":"","source":"©University of Navarra"}" alt="136984_UNAVestudiantes01.jpg" />

University of Navarra peamised ülesanded on:

  • Pakkuda erinevatel aladel ülikoolitasemel õpet, anda vastavad akadeemilised kraadid ja pakkuda üliõpilastele vahendeid (õppematerjalid, raamatukogu, teave stipendiumide kohta ja rahaline abi), et nad saaksid oma õpingutest täielikku kasu.
  • Edendada akadeemilisi teadustegevusi eri teadusharudes edasiseks õpetamiseks ja teadmiste ühiskonnale tutvustamiseks ning innovatsiooni ja arengu edendamiseks.
  • Panustage õpilaste haridusse isikupärastatud juhendamise kaudu, mille eesmärk on omandada kutsealaseid pädevusi ja isiklikke harjumusi, mis stimuleerivad isiklikku arengut kõigis selle mõõtmetes: kultuurilises, kunstilises, usulises, sportlikus ja solidaarsuses.
  • Pidage kursis ülikooli vilistlastega pidevalt haridustegevuste ja teiste Alumni ühingu kultuuriliste ja sotsiaalsete algatuste kaudu.
  • Vilistlaste täiendõppe ja eriala programmide korraldamine erinevate kutsealade suundumuste ja vajaduste alusel.
  • Kasvatada Ülikooli ja University of Navarra sõprade vahel olevaid võlakirju ja hoida neid teavitada nende partnerluse viljadest.
  • Kultuuri levitamine ja ülikoolide teavitustegevus läbi ülikooli korraldatud tegevuste ja muude institutsioonide koostöös tehtud algatusi.
  • Tehke koostööd teiste ülikoolide ja ülikoolide tasemel asutustega, näiteks haiglate, ärikoolide, teaduskeskuste, kunstiinstituutide ning haridus- ja arendusorganisatsioonidega.

Universidad de Navarra","author_url":"","source":""}" alt="136985_thumbnail_UNAV.jpg" />

1952. aastal Hispaanias asutatud University of Navarra missiooniks on harida ja koolitada spetsialiste, kes on võimelised ühiskonnas pühendunud rolli täitma, kes on täiesti teadlikud oma rollist homse maailma rajamisel. See missioon põhineb põhimõtteliselt tõe otsimisel ja sellele pühendumisel - kollektiivsel ülesandel, mis nõuab dialoogi ja avatud meelt. Lisaks soovib ülikool edendada oma üliõpilaste kriitilist mõtlemist pluralistlikus kontekstis, mis võimaldab igal tudengil vabalt kujundada oma arvamusi ja veendumusi.

University of Navarra on kohtumispaik professoritele ja üliõpilastele, et jagada teadmisi, tõde ja kogemusi. Seetõttu oleme uhked oma ainulaadse võime üle pöörata teile personaalset tähelepanu. Töötades koos keskkonnas, mis edendab iga inimese ainulaadseid võimeid, oskusi, teadmisi ja väärtusi; ülikool pakub teile isiklikuks ja tööalaseks arenguks vajalikke ressursse. Teile määratakse nõustaja, tavaliselt professor, kes annab üks-ühele abi ja juhendab. Selle isikupärastatud juhendamise eesmärk on maksimeerida oma isiklikku ja tööalast potentsiaali, aidates teil täiel määral ära kasutada ülikoolikogemusi ning saada ka nõu tulevase karjäärivaliku kohta.

University of Navarra on esimene ülikool Hispaanias tööalase konkurentsivõime (QS tööhõive edetabel), õpetamise (Times Higher Education Europe õpetamise edetabel) ja teadusuuringute (CYD edetabel) osas.

Meil on seitse ülikoolilinnakut, mis asuvad Pamplonas, San Sebastianis, Madridis, Barcelonas, Münchenis, New Yorgis ja São Paulos.

Asukohad

Pamplona

Address
Edificio Central, Campus Universitario, 31009 Pamplona, Navarra
31009 Pamplona, Navarra, Hispaania

Madrid

Address
c/Marquesado de Sta. Marta, 3
28022 Madrid, Madridi kogukond, Hispaania

San Sebastián

Address
Manuel Lardizabal Ibilbidea, 13
20018 San Sebastián, Baskimaa, Hispaania