Loe ametlikku kirjeldust

Tía Tula Spanish School Salamanca, Hispaania

Ideaalne koht, kus õppida hispaania keelt

sest Salamanca linn puhtaim hispaania ja Tía Tula hõlmab sisuliselt Salamanca Instituto Cervantes akrediteeritud keskus

Kvaliteetne, intiimne kooli ajaloolise linna Salamanca. Kõige tõhusam viis õppida hispaania keelt või parandada. Live kogemus. Ja elada hispaania. Lihtsam kui võite mõelda.

Eripakkumised nüüd:

  • 4 3 nädalat PAKKUMINE

Iga 4 registreeritud nädala maksate ainult 3

  • Soodustused tulevat sõprade / tuttavate

Allahindlus, kui tulete koos sõprade või sugulaste

Lisaks ...

Kursused kaudu Skyple

Miks valida Tía Tula Salamanca?

  1. Kvaliteetne õpetamisfilosoofia

Tía Tula on kaasaegne keskus Hispaania õpetamise mis pakub tõhusat meetodit keele õppimine parima kvalifikatsiooniga õpetajaid soe ja personaalset atmosfääri.

Keskendume meie õpilastele. Meie meeskond spetsialistid on väga pühendunud kohtumine teie individuaalsetele vajadustele ja et teil täielikult integreeruda hispaania keelt ja kultuuri. Meie eesmärk on mitte ainult õpetab, kuidas domineerima keel, aga sa saada aru meie harjumused ja traditsioonid, Meie mõtteviisi ja elu. Meetod oleme vastu on tasakaalustatud koostisega klassiruumis põhinevad harjutused ja kooliväliste tegevuste:

See on intensiivne programm, kasutades täiustatud meetodi õpetamine hispaania. Töögruppide hoitakse väike (10 õpilast maksimaalselt), et teil saada kõige välja oma lugu ja õpilaste osalemine on soovitatav käigus. Sul on varustatud kõigi vajalike õppematerjalide ja saavad juurdepääsu internet, multimeedia, audiovisuaalsete toetust. Kooliväliste tegevuste paralleelselt täiendada klassiruumis metoodika. Osana programmi saate nautida ekskursioone mujal Hispaanias, nautida vaba aja ja spordi mitte ainult linna, vaid ka maapiirkondi.

Isikupära. Soovime teie viibimise unustamatu ja tagama, et see on saavutatud me hoolitseme kõik vajalikud meetmed ja üksikasjad. Sinu majutus - meil on kogenud ja pühendunud isik, kelle ülesanne on tagada, et teie turvalisus, nauding ja õppimine vajadused on täidetud.

  1. Õpetajate kõrgeimal tasemel

Meie õpetajad on valitud tuginedes akadeemilise kvaliteedi, professionaalsus ja kogemused õpetamisel, et tagada parim tulemus.

Osana oma kohustusi õpetajad Tía Tula pakkuda õpetused väljaspool klassi nendele üliõpilastele, kes soovivad küsimusi esitada iga aspekt muidugi. Veelgi enam, õpetajad kohtuvad korrapäraselt, et jälgida õpilaste arengut, sest Meie eesmärk on alati parim õpetamise kvaliteeti.

  1. Asukoht

Tía Tula asub jalakäijate ajalooline keskus Salamanca: privilegeeritud ja ületamatu asukoht. Piirkond on täisüliõpilased ja turistidele, Samuti ümbritseb linna ajaloolised mälestusmärgid (Katedraalid maja kestad, Palace Anaya jne), kaardiväe Ülikooli ja teaduskondi Humanitaarinstituut Salamanca Ülikool: Kirjanduses, tõlkimises ja keeled. Kuulsa ajaloolise fassaadi ülikool on vaid mõne meetri kaugusel ja Plaza Mayor vähem kui 2 minutit jalutada Rúa linnapea, üks peatänavaid ajalooline keskus ja kus me asume.

  1. Teenused

Kooli rajatiste peegeldavad meie kontseptsioon õpetamine: tark, meeldiv, sõbralik ja sõbralik ambiences väikestele rühmadele (Maksimaalselt 10 õpilast). Klassiruumid koolis on võlu klassikaline Euroopa stiilis: Toad on avarad, väljapoole suunatud ja valgusküllased seisukohti ajalooline ja raid vaatamisväärsused, Suurte akendega rõdu ja antiikmööbel puidust põrandadJa kõik kombineeritud harmooniliselt koos moodsaim audiovisuaalsete ja vahendite infrastruktuuri (kinosaalis vaadata filme ja dokumentaalfilme, arvuti tuba Interneti-ühendust, tasuta WiFi-ühendus kogu koolJne).

See ülikool pakub ka: