Aeres University of Applied Sciences

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Aeres University of Applied Sciences

Talent kasvada. Seda aeres University of Applied Sciences seisab. Meie ülikool on juurdunud põllumajandus- ja haridusasutuste kõrgharidust. Keskendume hariduse, teaduse ja teadmiste jagamine. See, kuidas me aidata kaasa uuenduslike spetsialistid. Spetsialistid, kes on võimeline tegema vastutustundlikke otsuseid keerulises maailmas, millel on loomulik anne tegutsev jätkusuutlik.

Aeres Ülikool on kolm teaduskonda: Dronteni, Almere ja Wageningeni. Me kasutasime kaks eraldi ülikoolid, kuid me sulatatud 2013. aastal. Me jagame sama visiooni ja missiooni, kuid me kumbki on oma profiil ja identiteeti.

Bachelor programmid

Meie bakalaureuse programmid viib riiklikult tunnustatud ieur kvalifikatsioon, mis on võrdne Briti BSc (Autasud) ja Prantsuse Licence Professionelle. See kõrgharidus on riiklikult akrediteeritud ja rahvusvaheliselt tunnustatud ettevõtted ning kodanikuühiskonna organisatsioonide vahel. Kestus programm sõltub kutsekvalifikatsiooni õpilane ja võib võtta 1 aasta, 1,5 aasta, 2- aasta või 4 aastat.

Meie bakalaureuse programmid:

Loomade tervishoid ja heaolu Veeökosüsteemi analüüs Major International Agribusiness (demokraatia sihtkapital) Major Taimetoodangu (demokraatia sihtkapital) EL struktuurifondide juhtimine European Food Business Toiduahela juhtimine Toit Ettevõtlus Toiduohutuse juhtimissüsteemid Rahvusvaheline Hobuste ärijuhtimise International Food Business Rahvusvaheline Aianduse ja juhtimine Rahvusvaheline LOOMAKASVATUSE

Samuti pakume Master programmi sisse Agribusiness Development.

Asukohad

Almere

Address
Aeres University of Applied Sciences
De Drieslag 4

8251 JZ Almere, Flevoland, Holland

Dronten

Address
Aeres University of Applied Sciences
Stadhuisstraat 18

1315 HC Dronten, Flevoland, Holland

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega