Amsterdam University of the Arts - Academy of Architecture

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Mida tähendab Arhitektuuriakadeemia?

Õppimine rahvusvahelises kontekstis

Me toetame avatud ja küsitavat suhtumist, eksperimenteerimist ja julgustame õpilasi oma seisukohta võtma. Me peame Amsterdami linna meie üliõpilaste ja õppejõudude projekteerimisülesannete laboratooriumiks. Akadeemia on tihedas kontaktis piirkonna professionaalse kogukonnaga, kus on avalikke teenuseid, tellinud osapooli ja arendajaid. Meie õppeprogrammid on ka rahvusvahelisel tasandil silmapaistval kohal. Akadeemial on tugevad sidemed välismaiste diplomiprogrammidega. Akadeemias õpivad kõik maailmatasandi õpilased, külalisõppejõud ja kõnelejad külastavad regulaarselt ning üliõpilased osalevad sageli välisreisidel ja projektides.

Õppimine ja töötamine üheaegselt

Õppimine ja töötamine on kraadiõppe ajal käepärast. See kombinatsioon tähendab, et üliõpilased ja õppejõud osalevad otseselt disaini ja teadustöö praktikas. Te olete juba oma õppimise ajal aktiivne osa kolleegide laiast võrgustikust. Akadeemia lõpetajad jäävad sageli kraadiõppesse. Üliõpilane saab tööandja ja selle ametikoha alusel uue õpilase põlvkonna õppejõud või juhendaja.

Interdistsiplinaarne

Arhitektuur, urbanism ja maastikuarhitektuur on Akadeemia iseseisvad erialad, mida osaliselt pakutakse koos. Sel moel on õpilased valmis praeguseks integreeritud professionaalseks praktikaks, mis nõuab samaaegselt üliõpilaste spetsialiseerumist ja laiust. Arhitektuuriakadeemia on ainus Madalmaade haridusasutus, mis pakub magistriprogramme interdistsiplinaarselt. See kombinatsioon annab Akadeemiale ainulaadse positsiooni Hollandis ja välismaal.

Rahvusvaheline

Õppereis välismaale, õppimine mõnes teises semestris õppekavas või projekti loomine välisüliõpilaste rühmaga; see on akadeemias kõik võimalik. Hoolime aktiivsest Euroopa kraadiõppe programmide võrgustikust, mille kaudu vahetatakse üliõpilasi ja õppejõude väikeses mahus. Akadeemia on Euroopa Arhitektuurihariduse Assotsiatsiooni (EAAE) liige ja Euroopa maastikuarhitektuuri meistrite (EMiLA) partner, mille kaudu saate hankida 'Euroopa maastikuarhitektuuri magistriõppe'. Akadeemia on teinud koostööd Erasmuse programmis, mille alusel korraldatakse rahvusvahelisi töötubasid. Lisaks on Euroopas palju välisprojekte ja partnerlusi erinevate disainiprogrammidega. Suvekuudel korraldame niinimetatud suvekooli: mitmesuguseid rahvusvahelisi ekskursioone, millest saate osa võtta.

Inspireeriv keskkond ja aktuaalne arutelu

Arhitektuuriakadeemia asub Claus en Kaan Architecteni renoveeritud 17. sajandi hoonekompleksis Amsterdami Waterloopleinis. Akadeemia võtab Amsterdami kultuurielus ainulaadse koha ja etendab aktiivset rolli erialases diskursuses. Koostöös teiste organisatsioonidega korraldatakse loenguid, töötubasid, üritusi ja näitusi. Tudengitele avatud loengusarjad, mis põhinevad aktuaalsetel teemadel, mis toimuvad aastaringselt.

Arhitekti nimetus

Pärast magistrikraadi (magistrikraad) saamist on teil õigus alustada iseseisvat erialast praktikat ja anda kohene sissepääs arhitektide, urbanistide ja maastikuarhitektide registrisse.

Harjutuse praktikale suunatud uuringud

Maailm muutub pidevalt ja üha kiiremini. Sotsiaalne, praktiline ja tehniline areng esitavad disainerile uusi nõudmisi. Seetõttu integreerib akadeemia haridusesse praktikale orienteeritud teadustöö. Professorid korraldavad oma teadusprogrammi raames meistriklasse, projekte, ekskursioone, näitusi ja loenguid.

Osa Amsterdami kunstiülikoolist

Uute arusaamade ja uuenduste leidmiseks peate olema võimelised ja julged vaatama kaugemale oma valdkonna piiridest. Amsterdami Kunstide Ülikool (AHK) pakub üliõpilastele laiapõhjalist orientatsiooni kunsti ja kultuuri osas ning seetõttu omistab suurt tähtsust asjaolule, et õpilased saavad teadmisi teiste kunstivaldkondade arengutest. AHK-s pakutavate programmide raames pakume ruumi koostööks teiste kraadiõppeprogrammide ja rahvusvaheliste vahetustega.

Meie missioon

Amsterdami Arhitektuuriakadeemia pakub disainerite disainerite kursusi. See on suunatud üliõpilastele, kes on motiveeritud ja varustatud disainipraktikaga ning valivad juhendajad, kes on disaini ja uurimistöö praktikas eristada.

Õpilased on koolitatud ruumilise kujunduse kui praktilise ja kriitilise distsipliinina kunsti, teaduse ja tehnoloogia ristumiskohas. Tahtlik otsus ühendada see kunstiharidusega (Amsterdami Kunstide Ülikool AHK) rõhutab, et akadeemia omistab erilist tähtsust erialase tegevuse kunstilisele aspektile.

Kvaliteetne õpikeskkond

Akadeemia eesmärk on pakkuda väikesemahulist, kvaliteetset ja avatud kliimaga õpikeskkonda ning rõhku panna juhendajate ja üliõpilaste endi seisukohtade kindlaksmääramisele. Rahvusvaheline orientatsioon on selle vältimatu osa.

Arhitektuuri, urbanismi ja maastikuarhitektuuri vaadeldakse kui kolme täielikku, sõltumatut distsipliini. See muudab asjaolu, et neid kolme valdkonda pakutakse teadlikult samaaegselt ja osaliselt koos. See on ette valmistada üliõpilane elukutse integreeritud teostamiseks.

Disainerite labor on Hollandis ja välismaal. Akadeemia asukoht, Amsterdami linn, on aktiivselt kasutusel ühiskondliku hoone, ajaloolise kunstiteose ja pideva disainilahenduse väljakutsena.

Taotlemise tähtajad

Hollandi õpilased: 1. mai 2020

Rahvusvahelised üliõpilased: 1. aprill 2020

Asukohad

Amsterdam

Address
Waterlooplein 211-213
1011 PG

Amsterdam, Põhja-Holland, Holland