Loe ametlikku kirjeldust

Mida tähendab Arhitektuuriakadeemia?

Õppimine rahvusvahelises kontekstis

Me toetame avatud ja küsitavat suhtumist, eksperimenteerimist ja julgustame õpilasi oma seisukohta võtma. Me peame Amsterdami linna meie üliõpilaste ja õppejõudude projekteerimisülesannete laboratooriumiks. Akadeemia on tihedas kontaktis piirkonna professionaalse kogukonnaga, kus on avalikke teenuseid, tellinud osapooli ja arendajaid. Meie õppeprogrammid on ka rahvusvahelisel tasandil silmapaistval kohal. Akadeemial on tugevad sidemed välismaiste diplomiprogrammidega. Akadeemias õpivad kõik maailmatasandi õpilased, külalisõppejõud ja kõnelejad külastavad regulaarselt ning üliõpilased osalevad sageli välisreisidel ja projektides.

Õppimine ja töötamine üheaegselt

Õppimine ja töötamine on kraadiõppe ajal käepärast. See kombinatsioon tähendab, et üliõpilased ja õppejõud osalevad otseselt disaini ja teadustöö praktikas. Te olete juba oma õppimise ajal aktiivne osa kolleegide laiast võrgustikust. Akadeemia lõpetajad jäävad sageli kraadiõppesse. Üliõpilane saab tööandja ja selle ametikoha alusel uue õpilase põlvkonna õppejõud või juhendaja.

Interdistsiplinaarne

Arhitektuur, urbanism ja maastikuarhitektuur on Akadeemia iseseisvad erialad, mida osaliselt pakutakse koos. Sel moel on õpilased valmis praeguseks integreeritud professionaalseks praktikaks, mis nõuab samaaegselt üliõpilaste spetsialiseerumist ja laiust. Arhitektuuriakadeemia on ainus Madalmaade haridusasutus, mis pakub magistriprogramme interdistsiplinaarselt. See kombinatsioon annab Akadeemiale ainulaadse positsiooni Hollandis ja välismaal.

Rahvusvaheline

Õppereis välismaal, õppimine teise semestri õppekavas või projekti koostamine välisüliõpilaste rühmaga; see on Akadeemias kõik võimalik. Me säilitame aktiivse Euroopa kraadiõppekavade võrgustiku, mille kaudu õpilasi ja õppejõude vahetatakse väikeses mahus. Akadeemia on Euroopa Arhitektuurihariduse Assotsiatsiooni (EAAE) liige ja on Euroopa maastikuarhitektuuri (EMiLA) partner, mille kaudu saate Euroopa maastikuarhitektuuri magistriõppe. Akadeemia on teinud koostööd Erasmuse programmis, mille alusel korraldatakse rahvusvahelisi seminare. Lisaks on Euroopas palju erinevaid projekte ja partnerlussuhteid erinevate disainiprogrammidega. Suvekuudel korraldame nn suvekooli: mitmed rahvusvahelised ekskursioonid, mida saate osaleda.

Inspireeriv keskkond ja aktuaalne arutelu

Arhitektuuriakadeemia asub Amsterdami Waterloopleinis 17. sajandi hoonekompleksis, mille renoveeris Claus en Kaan Architecten. Akadeemia on ainulaadne koht Amsterdami kultuurielus ning mängib aktiivset rolli professionaalses diskursuses. Loengud, õpikojad, üritused ja näitused korraldatakse koostöös teiste organisatsioonidega. Loengusarjad - avatud üliõpilastele -, mis põhinevad aktuaalsetel teemadel, toimuvad aastaringselt.

Arhitekti nimetus

Pärast magistrikraadi (magistrikraad) saamist on teil õigus alustada iseseisvat erialast praktikat ja anda kohene sissepääs arhitektide, urbanistide ja maastikuarhitektide registrisse.

Harjutuse praktikale suunatud uuringud

Maailm muutub pidevalt ja üha kiiremini. Sotsiaalsed, praktilised ja tehnilised arengud nõuavad disainerile uusi nõudmisi. Seetõttu integreerib Akadeemia haridusse praktikale orienteeritud uuringud. Professorid korraldavad oma uurimisprogrammis meistrikursusi, projekte, ekskursioone, näitusi ja loenguid.

Osa Amsterdami kunstiülikoolist

Uute arusaamade ja uuenduste leidmiseks peate olema võimelised ja julged vaatama kaugemale oma valdkonna piiridest. Amsterdami Kunstide Ülikool (AHK) pakub üliõpilastele laiapõhjalist orientatsiooni kunsti ja kultuuri osas ning seetõttu omistab suurt tähtsust asjaolule, et õpilased saavad teadmisi teiste kunstivaldkondade arengutest. AHK-s pakutavate programmide raames pakume ruumi koostööks teiste kraadiõppeprogrammide ja rahvusvaheliste vahetustega.

Meie missioon

Amsterdami Arhitektuuriakadeemia pakub disainerite disainerite kursusi. See on suunatud üliõpilastele, kes on motiveeritud ja varustatud disainipraktikaga ning valivad juhendajad, kes on disaini ja uurimistöö praktikas eristada.

Õpilased on koolitatud ruumilise kujunduse kui praktilise ja kriitilise distsipliinina kunsti, teaduse ja tehnoloogia ristumiskohas. Tahtlik otsus ühendada see kunstiharidusega (Amsterdami Kunstide Ülikool AHK) rõhutab, et akadeemia omistab erilist tähtsust erialase tegevuse kunstilisele aspektile.

Kvaliteetne õpikeskkond

Akadeemia eesmärk on pakkuda väikesemahulist, kvaliteetset ja avatud kliimaga õpikeskkonda, milles rõhutatakse õpetajate ja üliõpilaste enda seisukohtade kindlaksmääramist. Rahvusvaheline orientatsioon on selle vältimatu osa.

Arhitektuuri, urbanismi ja maastikuarhitektuuri vaadeldakse kui kolme täielikku, sõltumatut distsipliini. See muudab asjaolu, et neid kolme valdkonda pakutakse teadlikult samaaegselt ja osaliselt koos. See on ette valmistada üliõpilane elukutse integreeritud teostamiseks.

Disainerite labor on Hollandis ja välismaal. Akadeemia asukoht, Amsterdami linn, on aktiivselt kasutusel ühiskondliku hoone, ajaloolise kunstiteose ja pideva disainilahenduse väljakutsena.

Taotlemise tähtajad

Hollandi õpilased: 1. mai 2019

Rahvusvahelised õpilased: 1. aprill 2019

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Amsterdam University of the Arts - Academy of Architecture

Arhitektuuriakadeemia arhitektuuri magistriõppe ajal õpid, kuidas leida ja edendada oma positsiooni laia arhitektuurivaldkonnas. Samaaegse hariduse mudel, tõestatud õppe- ... [+]

Ülevaade

Arhitektuuriakadeemia arhitektuuri magistriõppe ajal õpid, kuidas leida ja edendada oma positsiooni laia arhitektuurivaldkonnas. Samaaegse hariduse mudel, tõestatud õppe- ja töökogemuse kombinatsioon, inspireeritud valdkonna külalisõppejõud ning väikesemahuline ja rahvusvaheline õppekeskus linna keskel, pakuvad kõiki vajalikke vahendeid täieõiguslikuks arhitektiks kujunemiseks , et saaksite õitseda inspireerivaks ruumiliseks kunstnikuks oma arhitektuurilise allkirjaga, kes on täielikult varustatud kesksel kohal disainiprotsessis. Arhitektuuriakadeemias koolitatakse teid olema arhitekt, kes julgeb kinni jääda ja kes on valmis vaatama kaugemale kui maailm, keda ta juba teab. Te näete võimalusi, võite inspireerida teisi, julged teha valikuid ja teadma, kuidas neid integreerida, nii et kogu on rohkem kui osade summa.... [-]

Holland Amsterdam
September 2020
Inglise
Päevane õpe
4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Amsterdam University of the Arts - Academy of Architecture

Linnad on ammendamatu inspiratsiooni ja imetluse allikas, mille on teinud inimkäsud. Amsterdami Arhitektuuriakadeemia linnaarengu magistriõppes õpid mõistma linna kogu se ... [+]

Ülevaade

Linnad on ammendamatu inspiratsiooni ja imetluse allikas, mille on teinud inimkäsud. Amsterdami Arhitektuuriakadeemia linnaarengu magistriõppes õpid mõistma linna kogu selle keerukuses ja tihti ebatõenäolises ulatuses, tegema arukaid strateegilisi arendusettepanekuid oma tulevikuks ja tegema nii funktsionaalsed kui ka atraktiivsed disainilahendused tegelikeks kohtadeks linn.

Linnaplaneerijana saate konkreetsete ja sisuliste ruumilise planeerimise ettepanekuteks tõlkida kodanike, ettevõtjate ja administraatorite soovid ning abstraktsed analüüsid, teooriad ja sotsioloogide, majandusteadlaste, linnade ja maapiirkondade planeerijate, liiklusinseneride ja samalaadsete valdkondade lood; tänaval, naabruses, linnaosas, linnas ja linnas. Lisaks sellele antakse teile kõik akadeemia vahendid, et kujuneda kesklinna ja ühendavaks isikuks linna ehitamisel ning saada mitmekülgseks ja autentseks professionaaliks.... [-]

Holland Amsterdam
September 2020
Inglise
Päevane õpe
4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Amsterdam University of the Arts - Academy of Architecture

Maastikuarhitektuuri kirjeldatakse mõnikord kui „topograafia joonistamist“, kuid elukutse hõlmab palju rohkem. Amsterdami Arhitektuuriakadeemia magistriõppes omandate tea ... [+]

Ülevaade

Maastikuarhitektuuri kirjeldatakse mõnikord kui „topograafia joonistamist“, kuid elukutse hõlmab palju rohkem. Amsterdami Arhitektuuriakadeemia magistriõppes omandate teadmised, arusaamad ja oskused, mis võimaldavad lahendada ruumilisi probleeme disaini abil ja valgustada uusi topograafilisi olukordi. See toimub erinevatel tasanditel, aiast piirkonnani.

Sa mitte ainult ei õpi ühildama uusi elemente, nagu vesi, infrastruktuur, hooned või rohelus, looduslike ja ajalooliste keskkondade olemasolevate omaduste ja võimalustega, vaid ka seda, kuidas seada protsess, mida üha enam pooli hoiab. . Teadusuuringud on töö oluline osa, sest sellest võib tuleneda tõeline mõistmine ja innovatsioon. See tähendab ka teiste tegurite mõistmist kui ruumilist: kasutajaid, loojaid ja juhte. Ennekõike on maastikuarhitekt selgesõnaliselt teadlik ajafaktori keskkonnamõjule avaldatavast mõjust ja võib lasta seda teha. Õigete põhitingimuste kehtestamisega luuakse kvaliteetne väliskeskkond.... [-]

Holland Amsterdam
September 2020
Inglise
Päevane õpe
4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Waterlooplein 211-213 1011 PG
Amsterdam, Põhja-Holland, Holland