Driestar Christian University for Teacher Education

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Nii laste kui noorte täiskasvanute hea hariduse pakkumine on alati olnud meie eesmärk. Piibellikku identiteeti läbinud haridus. Haridus, mis tõesti puudutab neid ja annab neile midagi püsivat väärtust. Madalmaade lastele ja õpilastele, aga ka neile, kes on kogu maailmas.

Driestar Christian Teacher Education'i ülikool on kristliku hariduse alane teadmiste keskus. 1944. aastal alustasime väikest reformitud õpetajakoolituse kolledžit. Sellest ajast alates on meil kasvanud kutseõppe ülikool, mis on spetsialiseerunud nii põhi- kui ka keskkooliõpetajate koolitusele. 2005. aastal ühendati see asutus haridusabikeskusega.

Drestar Christian University of Teacher Education on kolme osakonnaga institutsioon, millel on 325 töötajat. Meie eesmärgiks on pakkuda väljaegitud kursusi ja suhtlemist õpetamispraktikaga. Kõik meie programmid on järjestatud esimese ja viienda koha vahel õpetajate koolitusprogrammide riiklikes reitingu loendites. Spetsiaalsed haridusvajadused on üks meie erialateadmisi.

Oleme tihedalt seotud mitmete algkoolidega ja arendame tihedaid suhteid selle valdkonna praktikutega ning selle osalemise tõttu teame, kui oluline on oma klassiruumis õpetajate jaoks.

Kristlik identiteet

Driestar Christian University of Teacher Education on reformitud asutus. Meie sihtasutus on igavene ja eksimatu Jumala Sõna ja Piiblil põhinevad usutunnistused (Heidelbergi katekism, Hollandi usutunnistuse ja Dordoni kanoonid).

Meie kristlik identiteet on meie organisatsiooni aluseks: kõik pedagoogilised ja organisatsioonilised aspektid põhinevad meie kristlikul uskumusel. Pühendumus, usaldusväärsus, tarkus, seotus ja julgus on põhiväärtused, millest me püüame oma tööd teha.

suhtumine

  • Coram Deo: mõte, et me elame Jumala heaks.
  • Juhtkond: mõte, et võime andeid anda ja usaldada neid andeid hoolikalt, kui Jumal paneb meid tööle.
  • Sõltuvus: mõte, et me elame purustatud maailmas ja sõltub täielikult Jumala armusest ja jõulisusest, mida me Tema kaudu saavad.

Nägemine

Kell Driestari Kristlikus õpetajahariduse ülikoolis on kogu töö inspireeritud meie veendumusest, et Piibel on igavene ja eluliselt oluline allikas.

See annab meile õpetamise ja hariduse aluspõhimõtted. Me oleme nõus hindama kõiki suundumusi hariduses vastavalt piibli suunistele ja loodame hääletada (protestantlik) kristlik ja (piibellik) reformitud vaade hariduse kohta ühiskonnas. Ühiskonnas, kus mees ise on muutunud normiks, võtame selle vastutuse väga tõsiselt.

Me teeme haridusalaseid teadusuuringuid teooriate (teoreetiliste kontseptsioonide) hindamise abil ja seejärel pakume neid õpetajatele sellel alal. Usume, et teadmisi saab arendada ainult koostöös õpetajate ja teiste praktikutega ning koostöös meie partneritega (riiklike ja kultuuripiiride kaudu).

Missioon

Driestar Christian University of Teacher Education on õppeasutus missiooniga.

Meie, Driestar Christian University of Teacher Education, inspireerivad, õpetavad ja toetavad (üliõpilased) õpetajad ja koolid, mis pakuvad haridust, mis põhineb reformitud kristlikel põhimõtetel.

Meie ideaalne kool

  • pakub kristlikku haridust.
  • on kristliku õpetaja ideaalne töökoht.
  • on see, kus õpilased saavad õppida inspireerivas keskkonnas
  • on kool, kus erivajadustega lapsed saavad erilist hoolt ja tähelepanu.
  • on suurepärase juhtpositsiooni ja hästi juhitud.
  • vaatab vanemaid hariduse kõige tähtsama partnerina (üks) ja toetab vanemaid nende perekondade kasvatamisel.

Asukohad

Gouda

Address
Driestar Hogeschool
University for Teacher Education
Burg. Jamessingel 2
PD GOUDA

2803 Gouda, Lõuna-Holland, Holland

Programmid

See ülikool pakub ka: