Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kõik õppejõud osalevad nii teadustöös kui ka õpetamises. See võimaldab koolil edeneda. Erasmuse Majanduskool pakub välja viie bakalaureuse- ja 18 magistriõppe programmi, mille eesmärk on saada parimaks oma erialadel (majandus, majandusteaduskond ja ökonomeetria) ning püüab saavutada tipptaset nii oma teadustöös kui ka õpetamises. Seda saab mõõta selle tulemusena pingereas.

Erasmuse majanduskool on strateegiliselt selgelt keskendunud majandusteadusele. Just nagu nad olid 100 aastat tagasi, kui kool asutati 1913. aastal, on majandusteadlased Rotterdami Erasmuse ülikooli rasked südamed. Parimad Erasmuse lõpetajad on andnud märkimisväärse panuse teaduse, valitsuse ja ärivaldkonda.

Erasmuse majanduskool on rahvusvaheliselt tuntud instituut, mis aitab kaasa teaduslikele teadmistele tulevaste majandusküsimuste jaoks ning mille eesmärk on vastata praegu olulistele valitsemissektori ja ettevõtete muredele. Kooli keskmes on teaduslike teadmiste loomine, levitamine ja rakendamine, kõik majanduslikust seisukohast. Erasmuse majanduskool tugineb uusimatele teadmistele distsipliini kohta. Ta teeb koostööd rahvusvaheliste teaduslike partneritega ning tal on kohalikud põhjused äriküsimustes, mis on seotud ainulaadse olukorraga, mida Rotterdami linn on transpordi ja tööstuse keskus.

Ülikoolilinnak Teenused:

Erasmuse majanduskooli keskus on meie Woudesteini ülikoolilinnak, mugav Rotterdami kesklinnast 15-minutilise jalgrattaga sõitmine, kaasa arvatud uus Rotterdami kesklinna rongijaam. Klassiruumi vältel õppivad üliõpilased uue polaki hoones või meie kaasaegses ülikooli raamatukogus, võtavad kohvi Erasmuse toiduplatsil või osalevad üritusel teos või kohas Smites. Ülikoolilinnak spordikeskus pakub paljudele teistele klassidele jõusaali, tantsu, ketramist, squashi ja tennist. Lühidalt öeldes piisab, kui teha ülikoolilinnak, mis on üliõpilaste eluga uhke.

Karjäär:

Paljud Madalmaade ja välismaal asuvad ettevõtted on huvitatud värvama majandusteadlasi spetsiifiliste, kuid ka laiapõhjaliste teadmistega, mida nad saavad rakendada igat liiki reaalsetes olukordades. Erinevad teadmised, kuid ulatuslik majanduslikkus on see, mis muudab majandusteaduste lõpetajate paljudes äri- ja valitsussektorites väga populaarseks.

Meie üliõpilased jätkavad paljusid karjäärivõimalusi. Meie majanduslikel ja ökonomeetrilistel lõpetajal ei ole probleeme töö leidmisega. Enamik hiljutisi koolilõpetajaid on võimelised kolme kuu jooksul pärast lõpetamist leidma töökohti. Tulevase töö aluseks on valitud õppeainete valik. Vaatamata sellele, mida te valida, on Rotterdami majandusteadlased üldiselt töövõimalused. Nad ei tööta mitte ainult konkreetsetel majanduslikel töökohtadel, vaid ka akadeemilisel tasandil tööle üldisemas positsioonis. Mitmed positsioonide näited hõlmavad börsinõustajaid, investeerimisjuhi / analüütikut, ettevõtjaid, finantsnõustajaid, turunduse juhte, maksuinspektoreid, müügijuhte, poliitikakujundajaid, personalijuhte, õppejõude, teadlasi, poliitikuid, juhtimiskonsultante ja teadusajakirjanikke. Kuigi eelnimetatud loend sisaldab paljusid positsioone ja sektoreid, on meie majandusteadlased peamiselt järgmistes valdkondades:

  1. pangandus
  2. raamatupidamine, haldusasutused, maksunõustajad
  3. konsultatsioonid
  4. üldine avalik haldus
  5. majandusuuringud / konsultatsioonifirmad
  6. kaubandus (eriti hulgimüügiettevõtted) ja rahvusvahelised ettevõtted
  7. ettevõtlus

Vastuvõtt:

Iga aasta 1. novembrist saate hakata kandideerima meie bakalaureuse- ja magistriprogrammidesse. Nüüd võime kujutada, et olete uudishimulik teada saada sisenemise nõudmiste ja selle kohta, kuidas taotleda.

See kõik sõltub muidugi teie eelmisest haridusest ja muudest teguritest. Lisateabe saamiseks külastage meie veebisaiti bakalaureuse- ja magistriõppe vastuvõtu nõuetele.

Asukohad

Rotterdam

Erasmus School of Economics

Address
Erasmus School of Economics
P.O. Box 1738

3062PA Rotterdam, Lõuna-Holland, Holland
Telefon
+31 10 408 1380

Programmid