Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast Erasmuse sotsiaal- ja käitumisteaduste kooli (ESSB)

ESSB on koduks üliõpilaste õppeprogrammide ja teadusharude mitmekesisusele: avaliku halduse, pedagoogika, psühholoogia ja sotsioloogia. Lisaks on teaduskonnaga ühendatud Erasmuse ülikooli kolledž, IHS ja kaks uurimisinstituuti RISBO ja DRIFT. Meie haridus on väikesemahuline ja põhineb probleemipõhisel õppel (PBL). Kutsekvalifikatsiooniga ühendamine on meie õppekavade teine tunnusjoon.

Dekaan

Erasmuse sotsiaal- ja käitumisteaduste koolkonna (ESSB) lõplik vastutus teaduskonna juhatuse ja juhatuse eest lasub dekaanil. Dekaani toetavad tema töötajad, kes koosnevad dekaanist, üliõpilastest, õppejõu direktorist ja poliitika nõustajate koolitusest ja teadustööst ning ettevõtluskontrollerist. Alates 1. septembrist 2015 on see personal koostatud järgmiselt:

 • Prof.dr. VJJM Bekkers (dekaan)
 • Mw.dr. AMPh. de Jong (teaduskonna juht)
 • Mw J. Dekkers-de Leeuw MSc (poliitika nõustaja teadustöö)
 • Dhr. MGJM Adriaans MSc (poliitika nõunik Haridus)
 • Dhr. B. Looije (ettevõtte vastutav töötleja)
 • Mw Nicky van de Lagemaat (üliõpilasliige)

Teaduskonna nõukogu

Oluliste õppejõude puhul konsulteerige dekaaniga teaduskonna nõukoguga. Teaduskonna nõukogu tegutseb ka õppejõu tasandil kaasotsustamisorganina. Teaduskonna nõukogu koosneb 50% üliõpilastest ja 50% ESSB töötajatest.

Organisatsioonilised komponendid

Õppeosakonnal on järgmised võimekusrühmad, kus on akadeemiline personal, tugi- ja juhtivtöötajad:

 • Avaliku halduse ja sotsioloogia osakond. Esimees: prof.dr. RJ van der Veen
 • Psühholoogia osakond, haridus
 • Erasmuse ülikooli kolledž. Dekaan: prof.dr. MA Frens

Haridus- ja teadustöö juhatajad

Haridus ja teadus avaliku halduse, psühholoogia, sotsioloogia ja pedagoogika alal paiknevad programmides. Nende programmide juhtimine on seotud haridus- ja teadustööde juhtidega. Praegu on olemas järgmised direktorid:

Avalik haldus - sotsioloogia

 • Haridusjuhataja: prof.dr. M. Haverland
 • Uurimisjuht: prof.dr. PA Dykstra

Psühholoogia - Pedagoogika

 • Haridusjuhataja: dr. AACM Smeets
 • Uurimisjuht: prof.dr. PJ Prinzie

Teaduskonna asukoht

Kõik tugi- ja juhtivtöötajad, kes konkreetselt ühe teaduspõhise ala jaoks ei tööta, asuvad õppejõu büroos. Õppeosakonna juhatajaks on õppejõud: mw.dr. AMPh. de Jong.

Ühine otsuste tegemine

Ühine otsuste tegemine tähendab, et mitmed sidusrühmad saavad osaleda olulistes küsimustes arutlustel. ESSB üliõpilased võivad grupis või iseseisvalt osaleda aruteludes Erasmuse sotsiaal- ja käitumisteooria professorite ja töötajatega, et esindada üliõpilasi ja nende arvamust. Õpilased osalevad erinevatel tasanditel ühistes otsustusprotsessides, edastades seega oma ideed ja kaebused.

Veebisaidi selles osas antakse teavet erinevate võimaluste kohta osaleda ESSB ühiskomitee otsuste tegemisel, kuidas see on korraldatud ja kuhu minna hariduse kaebuse korral.

Seal on mitmeid ühiseid otsuseid tegevaid organeid

 • Hariduskomisjonid
 • Teaduskonna nõukogu
 • Ülikooli nõukogu
 • Juhatuse liikmed
 • Juhtmeeskonna üliõpilane

Teaduskonna üliõpilasnõustaja

Eespool nimetatud organid ja sidusrühmad on esindatud teaduskonna üliõpilasnõustamisorganis (lühend hollandi keeles: FSO). Igakuise koosoleku raames kogunevad ESSB erinevate ühiste otsuseid tegevate organite esindajad, et arutada haridusega seotud küsimusi. Selle koosoleku juhataja on voliniku üliõpilasühenduse hariduskomisjon Cedo Nulli. Ta juhib teaduskonna üliõpilasnõustajat ja stimuleerib ühist otsustusprotsessi.

Kohtumisel arutatakse õppetööga seotud küsimusi, mis võivad õpilastele huvi pakkuda. Kõik sidusrühmad arutavad praeguseid asju, vahetavad teavet ja püüavad üksteiselt õppida.

Lisaks sellele edastatakse kõik Cedo Nulli poolt esitatud kaebused ühisele otsustusorganile, mis on kõige sobivam konkreetse kaebuse käsitlemiseks. Kaebuste kohta lisateabe saamiseks lugege veebisaidi jaotisest "Kaebuste määrus".

Ajalugu

Sotsiaalteaduskond 1963 -

Oluline on salvestada ja öelda Sotsiaalteaduskonna ajalugu *. Seega saab teaduskonna praegust olukorda mõista ja säilitada organisatsiooni mälu. Alates õppejõu asutamisest 1963. aastal on teaduskonna lugu kirjutatud kaks korda. Esimene kord oli see, kui õppejõud tähistas oma 40. aastapäeva. Teaduskonna viiekümnenda aastapäeva tähistamine oli teine võimalus, kus loodi teaduskonna lugu.

* Alates 1. septembrist 2017 on teaduskonna nimi Erasmuse sotsiaal- ja käitumisteaduskond.

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Hollandi

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Kas olete huvitatud mitmetest ja keerukatest linnaprobleemidest pärit noorte, perede ja koolidega? Hakake poliitikakujundajaks, konsultandiks või teadustööks, kandesite h ... [+]

Õppekava

See eriala käsitleb peamisi haridusele olulisi küsimusi: haridusalaseid uuendusi, hindamist ja testimist ning õpilaste kasvavat mitmekesisust taustaga.

Iga pedagoogide eriala õppekava koosneb mitmest teemakohast kursusest. Kõiki sellel kursusel läbiviidavaid tegevusi, st loenguid, õpetusi, praktilisi koosolekuid ja ülesandeid, keskenduvad sellele teemale täpselt. Iga kursus koosneb teoreetilisest osast (teadmised) ja praktilisest osast (oskused).

Palun arvesta, et järgmine õppekava kujutab praegust õppeaastat. Aasta jooksul lisatakse õppekava korrigeerimine ja kursuste kirjeldused; lõplik õppekava saab näha käesoleva õppeaasta kevadel.

Õppekava võib muutuda. Sellest teabest ei saa tuletada õigusi.... [-]

Holland Rotterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Kui te ei tea, kuidas inimesed saavad õppida ja optimaalselt täita, on see magistriõppekava teile õige valik. Psühholoogia õppekava koosneb mitmetest moodulitest või kurs ... [+]

Õppekava

Kui te ei tea, kuidas inimesed saavad õppida ja optimaalselt täita, on see magistriõppekava teile õige valik.

Psühholoogia õppekava koosneb mitmetest moodulitest või kursustest. Iga kursus hõlmab üht konkreetset psühholoogilist teemat. Kõik teemad, mida te selle käigus teete, st loengud, õpetused, praktilised koosolekud ja ülesanded, on seotud selle teemaga. Magistriõppekava koosneb kolmest kursusest, milles uuritakse inimõppe ja -näituse psühholoogia erialasid ning üht statistikat.

Teisel poolaastal, alates veebruarist, teete empiirilise uuringu ja kirjutate oma magistritöö. Mõnel juhul on magistriprogrammi selle semestri jooksul võimalik praktika läbi viia.... [-]

Holland Rotterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Magistriõppekava "Kliiniline psühholoogia" õppekava koosneb rida muidugi perioodid. Esimesel poolel katab iga kursus üks nn plokk ja üks praktiline väljaõpe. Iga plokk ka ... [+]

Õppekava

See eriala keskendub psühhopatoloogiale täiskasvanutel, kusjuures teaduslik lähenemine on keskne element.

Magistriõppe õppekava Kliiniline psühholoogia koosneb mitmest kursuse perioodist. Esimesel poolaastal hõlmab iga kursusperiood ühte niinimetatud plokki ja ühte praktilist koolitust. Iga plokk hõlmab konkreetset psühholoogilist teemat. Kõik selle perioodi jooksul läbiviidavad tegevused, näiteks loengud, õpetused ja ülesanded, on seotud selle teemaga. Lisaks sisaldab iga kursusperiood praktilisi oskusi.

Praktiliste oskuste väljaõppimisel pakub magistriõppe programm "Kliiniline psühholoogia" kahte erinevat rada: "Uuringute koolitusrada" ja "Kliiniline koolitusrada". Peate valima ühe neist. NB: kaks ei ole võimalus. Palun lisage oma eelistused taotluse esitamisel. Vastuvõtukriteeriumid ei erine mõlema raja puhul.... [-]

Holland Rotterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Programm pakub erinevaid kursusi (kohustuslikud ja valikained), seminare, töögruppide istungjärke ja mitmeid rahvusvaheliselt tuntud teadlaste külalistele loenguid. Lisak ... [+]

Õppekava

Programm pakub erinevaid kursusi (kohustuslikud ja valikained), seminare, töögruppide istungjärke ja mitmeid rahvusvaheliselt tuntud teadlaste külalistele loenguid. Lisaks teete oma uurimisprojekti (doktoritöö), milles te rakendate teooriaid ja sotsiaalteaduslikke uurimismeetodeid, et uurida linna juhtimisküsimusi.

Haridusrežiim

Programm pakub kursusi ja koolitusi reaalse elu tingimustes, mis annab võimaluse õppida ja praktiseerida teaduslikke ja juhtimisoskusi. See hõlmab erinevaid õpetamismeetodeid, mis on suunatud õpetajate ja üliõpilaste, üliõpilaste ja praktikute vahel ning üliõpilaste endi vahelisele suhtlemisele.

Lisaks juhtivate teadlaste antud valdkonna üldloengutele on pedagoogilised mängud, nagu tegevuste planeerimine, välitööd ja ekskursioonid, osa õpetamismeetoditest. Kursused annavad kõige uuemad teoreetilised ja empiirilised teadmised linnajuhtimisest. Praktilisi ja kutsealaseid oskusi arendatakse linnavalitsuse laborites, sealhulgas töörühmade ja seminaride korraldamisel. Inspireerivad külaliste loengud võimaldavad valdkonna ekspertidel teadmisi ja kogemusi edasi anda. Linnavalitsuse laboreid kasutatakse ka õpilaste grupi identiteedi loomiseks.... [-]

Holland Rotterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Unikaalses õpikeskkonnas uurite kognitiivseid ja emotsionaalseid protsesse ajus. Psühholoogia õppekava koosneb mitmetest moodulitest või kursustest. Iga kursus hõlmab üht ... [+]

Õppekava

Unikaalses õpikeskkonnas uurite kognitiivseid ja emotsionaalseid protsesse ajus.

Psühholoogia õppekava koosneb mitmetest moodulitest või kursustest. Iga kursus hõlmab üht konkreetset psühholoogilist teemat. Kõik teemad, mida te selle käigus teete, st loengud, õpetused, praktilised koosolekud ja ülesanded, on seotud selle teemaga. Magistriõppekava koosneb kolmest kursusest, milles uuritakse aju ja tunnetuse spetsialiseerumise teemasid ning üht statistikakursust.

Teisel poolaastal, alates veebruarist, teete empiirilise uuringu ja kirjutate oma magistritöö. Kursuse kirjelduste vaatamiseks klõpsa alltoodud programmi ülevaates ühele kursusele.

Õppekava võib muutuda. Sellest teabest ei saa tuletada õigusi.... [-]

Holland Rotterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Kui olete huvitatud sellest, kuidas algoritmid võivad olla rassistlikud, kuidas teie nutitelefon on poliitiline objekt või kuidas kliimamuutus muutub kasvava elanikkonna ... [+]

Õppekava

Kui olete huvitatud sellest, kuidas algoritmid võivad olla rassistlikud, kuidas teie nutitelefon on poliitiline objekt või kuidas kliimamuutus muutub kasvava elanikkonna probleemiks, on selle magistriõppe programm teile!

Enamik tänapäeva peamistest probleemidest, nagu kliimamuutused, rassism või automatiseeritud tehnoloogiad, ei piirdu üksnes traditsioonilise parlamendi poliitikaga, vaid mängib seda (online-meedia), sotsiaalsete liikumiste, teadmiste, aktiivsuse ja poliitikakujundamise valdkonnas. See magistriõppe programm võimaldab teil mõista, kuidas sellised probleemid muutuvad avalikeks probleemideks. See pakub teile tööriistu keerukate küsimuste navigeerimiseks ja vahendamiseks, nendega seotud partnerite arendamiseks ja nende sekkumiseks.... [-]

Holland Rotterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Poliitika ja ühiskonna suhe on dramaatiliselt muutunud. Selles magistriõppes püüame mõista põhjuseid ... [+]

Õppekava

Poliitika ja ühiskonna suhe on dramaatiliselt muutunud. Selles magistriõppes püüame mõista põhjuseid

Haridusrežiim

Iga tuumikursus koosneb loengutest ja väikesemahulistest õpetustest. Loengutes on peamised teoreetilised ja empiirilised teadmised kursuse teema kohta. Õppetöös õpivad õpilased neid teadmisi analüüsima ja rakendama, väikestes gruppides arutades ja esitades erinevaid ülesandeid.

Valikained

Programm sisaldab mõningaid valikaineid plokk 2, kuid valikaineid saab valida ka kursused pakutakse teiste magistri erialade sotsioloogia.

Pange tähele, et valikained toimuvad ainult siis, kui osalevad rohkem kui 12 õpilast. Vähemalt osalenud üliõpilaste korral tühistatakse valikained ja palutakse teil osaleda mõnel teisel valikul.... [-]

Holland Rotterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

See magistriõppekava on seotud keeruliste ühiskondlike probleemide juhtimisega avalikus sektoris ja sellega, kuidas juhtida asjaomaste osapoolte võrgustikke, et lahendada ... [+]

Õppekava

See magistriõppekava on seotud keeruliste ühiskondlike probleemide juhtimisega avalikus sektoris ja sellega, kuidas juhtida asjaomaste osapoolte võrgustikke, et lahendada pahatahtlikke probleeme.

Haridusrežiim

Programm pakub põhjalikke teoreetilisi mooduleid, samuti mitmeid juhtimislaboreid, mis pakuvad võimalusi õppida ja harjutada teadus- ja juhtimisoskusi reaalsetes tingimustes. Selle valdkonna ekspertide inspireerivad külalisloengud võimaldavad teadmiste ja kogemuste edasiandmist. Teadustöö kavandamise kursus valmistab teid ette magistritöö kirjutamiseks. Käesolevas töös näitavad õpilased oma teadmisi ja oskusi juhtimisvõrgu strateegiate analüüsimiseks ja väljatöötamiseks, mis tegelevad tegelike ja keeruliste ühiskondlike väljakutsetega.... [-]

Holland Rotterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

See spetsialiseerumine rõhutab organisatsiooni psühholoogiat ja emotsioonide rolli kaasaegsetes organisatsioonides. Lisaks uuritakse selles programmis uusi personali vali ... [+]

Õppekava

See spetsialiseerumine rõhutab organisatsiooni psühholoogiat ja emotsioonide rolli kaasaegsetes organisatsioonides. Lisaks uuritakse selles programmis uusi personali valiku meetodeid.

Psühholoogia õppekava koosneb mitmetest moodulitest või kursustest. Iga kursus hõlmab üht konkreetset psühholoogilist teemat. Kõik teemad, mida te selle käigus teete, st loengud, õpetused, praktilised koosolekud ja ülesanded, on seotud selle teemaga. Magistriõppekava koosneb kolmest kursusest, milles uuritakse töö- ja organisatsioonipsühholoogia spetsialiseerumise teemasid ning üht statistikakursust.

Teisel poolaastal, alates veebruarist, teete empiirilise uuringu ja kirjutate oma magistritöö. Lisaks on mõnel juhul võimalik magistriprogrammi semestri jooksul praktika läbi viia.... [-]

Holland Rotterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Magistriprogramm Rahvusvaheline avaliku halduse ja poliitika keskendub üha rahvusvahelisele iseloomule avaliku halduse ja avaliku poliitika kujundamisel. ... [+]

Õppekava

Magistriprogramm Rahvusvaheline avaliku halduse ja poliitika keskmes on avaliku halduse ja avaliku poliitika kujundamine üha rahvusvahelisemaks.

Paljud meie ajastu kollektiivsed probleemid, nagu kliimamuutus, terrorism, korruptsioon, vaesus ja ebavõrdsus, on rahvusvaheline. Nende ja sarnaste probleemide tõhusaks lahendamiseks peavad rahvusriigid oma regulatiivse ja haldusreformi abil oma võimekust suurendama. Lisaks peavad nad üksteiselt õppima ja tegema koostööd rahvusvahelistes organisatsioonides, nagu ÜRO ja Euroopa Liit.

Kuidas saab lahendada globaalseid probleeme, nagu vaesus ja kliimamuutused?

Magistriõppes International Public Management and Policy (IMP) on üheaastane kraadiõppeprogramm, mis stimuleerib õpilasi teadma üha rahvusvahelisemat ja rahvusvahelist avaliku halduse ja avaliku poliitika kujundamist. See pakub neile teaduslikke teooriaid, kontseptsioone ja vahendeid, mis on vajalikud selle rahvusvahelise ja mitmetasandilise keskkonna analüüsimiseks. Lisaks annab see neile teadmised ja kogemused, mis on olulised rahvusvahelise mõõtmega avalik-õigusliku karjääri jaoks.... [-]

Holland Rotterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Millised on rändevoogude juhtimise võimalused? Kuidas vältida diskrimineerimist ja edendada kultuuriliselt mitmekesistes ühiskondades suhtlemist ja ühtekuuluvust? Magistr ... [+]

Õppekava

Millised on rändevoogude juhtimise võimalused? Kuidas vältida diskrimineerimist ja edendada kultuuriliselt mitmekesistes ühiskondades suhtlemist ja ühtekuuluvust?

Haridusrežiim

Magistriprogramm "Rände ja mitmekesisuse juhtimine" pakub kaasaegseid kursusi ja koolitusi, mida annavad välja viie akadeemilise eriala spetsialistid. Klasside käigus stimuleeritakse õpilaste ja üliõpilaste ning professorite vahelist suhtlemist.

Kursuse käigus korraldatakse mitmeid kohapealseid külastusi, et tegeleda juhtimisküsimustega. Viimastel aastatel oleme muu hulgas külastanud Rahvusvahelist Migratsiooniorganisatsiooni (IOM), kes avab välise, Essalam MosqueOpens välise ja varjupaigataotlejate keskuse.... [-]

Holland Rotterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Miks inimesed rändavad? Kuidas sisserändajad integreeruvad vastuvõtvasse riiki või mõnikord ei suuda seda teha? See eriala keskendub sotsioloogilistele teooriatele ja rah ... [+]

Õppekava

Miks inimesed rändavad? Kuidas sisserändajad integreeruvad vastuvõtvasse riiki või mõnikord ei suuda seda teha? See eriala keskendub sotsioloogilistele teooriatele ja rahvusvahelise rände uurimisele.

Haridusrežiim

Magistriprogramm "Rände ja mitmekesisuse juhtimine" pakub kaasaegseid kursusi ja koolitusi, mida annavad välja viie akadeemilise eriala spetsialistid. Klasside käigus stimuleeritakse õpilaste ja üliõpilaste ning professorite vahelist suhtlemist.

Õppekava

Lisaks üldosale, kus on kohustuslikud distsiplinaarkursused, jälgite rajapõhiseid kursusi. Üld- ja rongipõhised osad katavad 50% magistriõppest. Allpool leiate sotsioloogia teekonna õppekava, mida pakub alt = "Erasmuse Ülikool Rotterdam.... [-]

Holland Rotterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Miks suurenevad sotsiaalsed lõhestamised ühiskonnas? See peavoolu rada annab ülevaate sotsiaalse ebavõrdsuse põhjustest ja tagajärgedest ning selgitab, kuidas sotsiaalpol ... [+]

Õppekava

Miks suurenevad sotsiaalsed lõhestamised ühiskonnas? See peavoolu rada annab ülevaate sotsiaalse ebavõrdsuse põhjustest ja tagajärgedest ning selgitab, kuidas sotsiaalpoliitika seda vähendada.

Õppekava

Programm koosneb 60 ECTS-st. Kolm peamist kursust ja väitekirja koos on kuni 45 ECTS keskendunud magistriõppe programmi spetsialiseerumine Sotsiaalne ebavõrdsus. Ülejäänud 15 ECTS on pühendatud metoodikursusele ja valikainele. Kursuse kirjelduste vaatamiseks klõpsake allpool toodud programmi ülevaate all olevatest kursustest.

Valikained

Programmil on üks valikainete blokk 2, kuid valikaineid saab valida ka kursustel, mida pakutakse teistes magistriõppes sotsioloogias.... [-]

Holland Rotterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Programmi ajal saate põhjalikke teadmisi ühiskondlike probleemide ja avalike organisatsioonide väljakutsete kohta. Te ühendate avaliku halduse, organisatsiooni teaduse ja ... [+]

Õppekava

See keeruline kaheaastane teadustöö magistriõppe programm keskendub olulistele küsimustele avaliku halduse ja organisatsiooni teooria.

Programmi ajal saate põhjalikke teadmisi ühiskondlike probleemide ja avalike organisatsioonide väljakutsete kohta. Te ühendate avaliku halduse, organisatsiooni teaduse ja juhtimise teooriaid põhjalikult uurimismeetoditega. Keskendutakse tänapäeval valitsuste ees seisvatele väljakutsetele, nagu massiteabevahendus, vananemine, valitsuse usalduse langus ja ühiskondliku killustatuse probleem. Analüüsitakse avalik-õiguslike organisatsioonide väljakutseid, nagu näiteks juhtimiskeskkonna konfliktid ja riskide roll uuendamisel. Pärast selle teadustöö magistri saamist on teid sammu võrra ees teiste tööotsijate jaoks, kes taotlevad teadustöö, konsultatsiooni või poliitika nõustamist.... [-]

Holland Rotterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Erasmus University Rotterdam
Address
Erasmus Universiteit Rotterdam Faculteit der Sociale Wetenschappen Mandeville Building, T15-19 Postbus 1738 3000 DR Rotterdam
Rotterdam, South Holland, Holland
Koduleht
Telefon
+31 10 408 1111