Loe ametlikku kirjeldust

Fontys on Hollandi üks suurimaid rakenduskõrgkoole ning pakub erinevaid bakalaureuse- ja magistriõppe programme inglise keeles. Meil on kõige rohkem rahvusvahelisi üliõpilasi kui ükski teine ülikool Hollandis, kus üle 80 rahvuse õpilased on üle maailma.

Vaatamata suurtele õpilaste arvule korraldatakse Fontysis haridus väikestes kogustes. Fontysel on rahvusvaheliseks muutumine võtmeküsimus. Pakume inglise keele haridust välisüliõpilastele, kes soovivad järgida täielikke kursuse programme ja / või välisüliõpilasi, kes külastavad meid vahetusüliõpilastena. Kvaliteet on Fontys'i nägemuse põhijoon. Me püüame saavutada kvaliteedi, mis sobib Euroopa kontekstis mis tahes kõrgkooli omaga.

Fontys pöörab erilist tähelepanu parameetritele, mis on vajalikud õpingute sujuva kulgemise tagamiseks, näiteks õppe karjäärijärelevalve, juhendamine ja "sõber" süsteem, haridus- ja eksamijuhised, tagasiside hinnangute ja ülesannete kohta, uuringu edenemise registreerimine, teabe pakkumine ja kättesaadavus õppejõude.

Püüame olla haridusasutus, mis „innustab kasvu toetama

Kes me oleme

Fontys pakub haridust ja teadustööd. Nagu laiapõhjaline ülikool, oleme me suurim avalike teadmiste instituut Lõuna-Hollandis. Fontys tahab olla innovatsioonimootor, ühendades oma hariduse ja teadustöö innovatsiooniprotsessidega piirkondades ja väljaspool neid. Fontysel on suur mõju tänu oma haridusele ja teadustööle peaaegu kõigis ühiskonna sektorites. Meie esindatus peamistes positsioonides peaaegu igas sektoris, igaüks, kes elab ja töötab Lõuna-Hollandis, puutub Fontysega otse või kaudselt kokku. Me koolitame paljusid andekaid noori täiskasvanuid paljudes elukutsetes. Pärast koolitust kohtume nendega kolleegidena, praktikakoolitajatena, koostööpartneritena ja / või teadustöös või spetsialistina, kes soovib oma teadmisi rikastada või süvendada.

Meie organisatsioon on heas korras. Õpilased ja töötajad on rahul ning annavad meile vastavalt seitse miinus ja seitse pluss. Fontys on rahaliselt tervislik ja meie hariduse kvaliteet on samuti heas korras. Põhilised omadused, mida me endilt nõuame, on püsivalt kinnitatud kontroll- ja kaasnevatele hindamistsüklitele. Me peame end piirkondade ja erialade teadmiste ja innovatsiooni partneriks.

Hariduslik nägemine

Tehnoloogilised, ühiskondlikud ja majanduslikud arengud mõjutavad ja muudavad meie ümber maailma, nüüd ja tulevikus. Fontys annab olulise panuse nendesse vajalikesse muudatustesse, rahuldades enam kui õpilase ja tuleviku maailma vajadusi. Meie tähtsus seisneb ka meie mõjus ühiskonna muutuste - piirkondlike, riiklike ja rahvusvaheliste - rakendamises. Meie lisaväärtus seisneb meie ennetavas rollis - jätkusuutliku ja õiglase ühiskonna ühises kujundamises ja arendamises.

Anname selle lisaväärtuse, ühendades talentide arendamise muutustega ühiskondlikes sektorites ja töövaldkondades. Meie ülesanne avatud teadmiste instituudina on vormi pakkumine, ühendades hariduse ja teaduse praeguste ühiskondlike küsimustega. Sellega aidame kaasa töö, professionaalse konteksti ja sotsiaalsektori innovatsioonile. Koostöös meie sotsiaalpartneritega moodustame piirkondlikud, riiklikud ja rahvusvahelised tegevuskavad. Oleme aktiivsed ja tulevikku suunatud, nii et meil oleks tänapäeval ja tulevikus ühiskonnale vajalik mõju.

Pakume seda lisandväärtust, investeerides andeid. Meie jaoks on ande oma isiklik loomulik sobivus või tunnusjoon, mis aitab teil ühiskonda kaasa aidata. Talent võimaldab inimestel oma tugevaid külgi kasutada. Fontys on kõigile, kes soovivad avastada ja arendada oma andeid kõrgemal kutseosalusel ja kõigil, kes soovivad oma professionaalset arengut jätkata. Pakume ruumi kõigile kultuurilistele ja sotsiaalsetele taustadele.

Meie ambitsioon

Ülesande tuum, mida anname endale ja lubadus, et see hõlmab õpilasi, kutseala ja ühiskond, koosnevad kahest elemendist:

  1. Pakume õpilastele võimalust avastada omaenda andeid ja areneda alustavateks spetsialistideks, kes võtavad vastu sotsiaalset vastutust, aitavad kaasa oma eriala uuendustele ja areneda optimaalselt omal moel.
  2. Töötame professionaalsete valdkondade uuendustega valdkondadele olulistes valdkondades. Siin me töötame koos valitsuse, instituutide ja ettevõtetega uurimis- ja arendustegevuseks innovatsiooni piirkonnas ning investeerime ökosüsteemi, kus üliõpilased ja töötajad saavad (jätkata) professionaalsust.

Fontysil on selge sotsiaalne ülesanne: pakkuda inspireerivat, väljakutseid ja kvaliteetset kõrgemat kutseharidust ning teostada ühiskonnale olulist praktilist uurimistööd. Haridus ja teadustöö sobivad praeguste ja tulevaste küsimuste ning üliõpilase, kutseala ja (piirkondliku) ühiskonna vajaduste rahuldamiseks. Me tahame kujundada, prioriseerida, uurida ja võimalusel lahendada tulevikuküsimused koos meie partneritega.

Meie missioon

Kvaliteet on võtmefunktsioon

Fontys eesmärk on olla haridusasutus, mis on "toetava majanduskasvu saavutamise kaudu"

Põhieesmärk on edendada kogu organisatsiooni hõlmavat mõtteviisi, mille tulemuseks on pidev tähelepanu kvaliteedi parandamisele hariduse, sisu ja protsesside osas. Fontys keskendub Hollandi valitsuse rahastatavatele bakalaureuse- ja magistriõppe programmidele. Haridus on hästi korraldatud ja tagatud kutsehariduskeskkondades. Fontys püüab saavutada kõrget kvaliteeti, integreerides oma tegevust ühiskonnas kindlalt, saavutades teadmistepõhise institutsiooni juhtivad positsioonid nii riigisiseselt kui ka oma piirkondlikus keskkonnas.

Kvaliteet on Fontys'i nägemuse põhijoon. Fontys püüab saavutada kvaliteedi, mis sobib Euroopa kontekstis mis tahes kõrgkooli omaga.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Hollandi

See ülikool pakub ka:


Fontys University of Applied Sciences

See osalise tööajaga 2-aastane innovatiivne ühine magistrikraad Master-koreograafia toimub ühiselt Codarti Kunstide Ülikoolis Rotterdamis ja Fontyse Kunsti- ja esituskuns ... [+]

Programm lühidalt

See osalise tööajaga 2-aastane innovatiivne ühine magistrikraad Master-koreograafia toimub ühiselt Codarti Kunstide Ülikoolis Rotterdamis ja Fontyse Kunsti- ja esituskunstikoolis Tilburgis. Programm on loodud selleks, et toetada kogenud liikumistegureid mitmesugustelt valdkondadelt, kui nad teostavad uuringuid oma praegusest praktikast lähtudes. Kursus toimub õpikeskkonnas, mis pakuvad õpilastele laia valikut lähenemisviise, liikumisteemasid ja loomevaldkondi, toetades samal ajal nendega seotud sidemeid oma töövaldkonnaga. Õpilased on kursuse kaasautorid ja vastutavad konkreetsete ülesannete sisu kujundamise eest ning tootliku õpikohordi loomisega oma eakaaslastega. Kursus viiakse läbi 2-nädalase intensiivsusega, mis toimub 3 korda aastas kas Rotterdami koduloomade ülikoolilinnas või Tilburgis Fontys'is, kus mõlemad on täis tantsu-, teoreetilised ja tsirkusaalid.... [-]

Holland Tilburg
September 2019
Inglise
Osakoormus
24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Fontys University of Applied Sciences

FHK MA U, Tilburg, Holland pakub samaaegse arhitektuuri magistriõppe. See meister on koostöö, aktuaalne, loominguline ja praktikas põhinev. Madalmaade arhitektuurimustrad ... [+]

Programm

FHK MA U, Tilburg, Holland pakub samaaegse arhitektuuri magistri (M. Arch). Kapten Arhitektuur on koostöö, aktuaalne, loominguline ja praktika baasil. Madalmaade arhitektuurimustraditsioonile kindlalt juhib see programm tugevat rahvusvahelist orientatsiooni. Tänapäeval on arhitektide ees seisvad ruumilised väljakutsed oma olemuselt globaalsed, endiselt vaja konteksti ja asukohapõhiseid lahendusi. Kapten programmi eesmärk on harida arhitekte, kes suudavad tõhusalt ühendada disaini luure peegeldav suhtumine ja praktiline ja ettevõtliku oskusi. Õppekava on kompetentsus ja põhineb meisterlikkuse oskuste omandamisel seitsmes olulises pädevuses (disain, teadustöö, koostöö, kommunikatsioon, ettevõtlikkus, organiseerimine, ametialased oskused) Selle magistriõppe hariduskontseptsioon on ainulaadne; haridus koos töötamisega erialases praktikas. See samaaegne haridus pakub üliõpilaste kogemusi ja haridust väljapoole kooli õppekava, mis on nende arhitektuurialaste disainerite jaoks vajalik professionaalseks kujundamiseks. Lisaks on Akadeemia ise tegelike sidusrühmade ruumiliste ülesannete laboratoorium. Meie juhendajad on eri valdkondade spetsialistid, kuid kõik on tugevalt seotud. Disaintuba on magistriõppe keskus. Stuudios õpetatakse üliõpilasi rakendama igasuguseid oskusi ja meetodeid üha keerukamate ruumiprobleemide sünteetilise kujundamise ettepanekute üha veenvamaks muutmiseks. Stuudioülesanded on alati seotud kaasaegsete ühiskondade keerukusega ning hõlmavad sotsiaalseid, kultuurilisi, poliitilisi, majanduslikke ja tehnoloogilisi parameetreid.... [-]

Holland Tilburg
September 2019
Inglise
Osakoormus
48 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Fontys University of Applied Sciences

Madalmaade Tilburgi südames on Fontysi Fine ja Performing Artsi ülikool pühendunud igasuguse kultuurilise arengu uurimisele ja uurimisele ning mõistma, kuidas need võivad ... [+]

Mida tähendab avaliku ruumi toimimine?

Madalmaade Tilburgi südames on Fontysi Fine ja Performing Artsi ülikool pühendunud igasuguse kultuurilise arengu uurimisele ja uurimisele ning mõistma, kuidas need võivad meie ühisruumides kaasa tuua olulisi muutusi. Sellest teadlikkusest sündis täiesti uus magistriprogramm "Avaliku ruumi teostamine".

Ajal, mil poliitilisi ja sotsiaalseid struktuure oluliselt ümber vaadatakse, pakub PPS paindlikku ja innovaatilist keskkonda kunstiüleselt küsimustele, uuesti määratleda ja taastada avaliku ruumi selle kõige laiemas tähenduses. PPS-ide ühendamine interdistsiplinaarse hulga lähenemisviiside, sealhulgas kriitilise teooria ja muude analüüsimeetodite vahel, millel on samavõrd erinevaid uurimismeetodeid, pakub reklaamijatele võimalust uurida maailma võimet töötada avalikel ruumidel.... [-]

Holland Tilburg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Fontys University of Applied Sciences

On kaks vabatahtlikku programmi Pathways - MSc rahvusvahelise logistika ja tarneahela juhtimise (ILSCM) ja MSc rahvusvaheliste hangete ja tarneahela juhtimise (IPSCM). ... [+]

Programm lühidalt

Üks aasta, akadeemiline õpe 2 riigis, laiendades oma silmapiiri tõeliselt rahvusvaheline fookus teemadel. Võite valida kahe Pathways ;

Magistrikraad Rahvusvahelise Logistika Ja Tarneahelate Juhtimise (ILSCM)MSc rahvusvahelises hankes ja tarneahela juhtimises (IPSCM).Programmi sisu

Tähtaeg 1; Septembris - detsembris Hollandis;

Tarneahelad ja tootmise juhtimissüsteemidTeadustöö oskused ja majandus rahvusvaheliste tarneahelate jaoksMerendusfirmad ja ärimudelid

Tähtaeg 2; Jaanuar - mai Plymouthis, Suurbritannias

Logistika, tarneahelad, süsteemid ja meetodidRahvusvahelised tarneahela süsteemidRahvusvaheline logistika juhtimineRahvusvaheline riigihangete juhtimine... [-]
Holland Venlo
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Fontys University of Applied Sciences

See programm on mõeldud uute või hiljutise lõpetajate jaoks mis tahes distsipliini vähe või üldse mitte töökogemus, kes soovivad omandada äri-ja juhtimiskvalifikatsiooni, ... [+]

Ärijuhtimise ja juhtimise magister (MBM) on mõeldud uute ja hiljuti lõpetanutele igast distsipliimist, kellel on vähe või üldse mitte töökogemusi ja kes soovivad omandada äri- ja juhtimisalase kvalifikatsiooni, et jätkata karjääri juhtimises strateegilisel tasandil.

Õppekava saab lõpetada 12 kuu jooksul ja annab õpilastele võimaluse õppida kahes ülikoolis kahes riigis: Fontys University of Applied Sciences (Hollandis) ja Plymouthi ülikoolis (Ühendkuningriik). Täiendav rahvusvaheline kogemus saab omandada väitekirja (magistritöö) kirjutamiseks firma kõikjal maailmas.

MBM-i abil saate edukaks ärijuhiks saada vajalikke terminoloogiaid, tehnikaid ja oskusi. See võimaldab teil arendada võtmehalduse, strateegiate ja analüütilisi oskusi, võimalust spetsialiseeruda konkreetsele valdkonnale, mis on seotud teie praeguse või tulevaste karjääridega.... [-]

Holland Venlo
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Fontys University of Applied Sciences

Madalmaades Tilburgis asuvas Tilburgis Fontysi Kunsti- ja Näitekoolide Muusikakõrgkoolis on kõrgelt hinnatud eriala programm väga andekatele muusikutele, kes otsivad prof ... [+]

Programm lühidalt

Madalmaades Tilburgis asuvas Tilburgis Fontysi Kunsti- ja Näitekoolide Muusikakõrgkoolis on kõrgelt hinnatud eriala programm väga andekatele muusikutele, kes otsivad professionaalset esineja karjääri rahvusvahelisel kontsertlastul. Fontysi muusika magistri ainulaadne mõõde on individuaalne komponent: üliõpilased saavad kaheaastase stipendiumi ja saavad kohandada programmi vastavalt nende tekkiva karjääri vajadustele. Õpilased võivad oma stipendiumi kasutada Fontysi professori ja isegi väliskoolituste ja kunstnikega kursuste läbiviimiseks.

Programmi sisu

Kapten pakub teile intensiivset kaheaastast programmi. Põhiprogramm koosneb rahvusvahelistest meistriklassidest, individuaalsetest õppetundidest ja loengutest uurimisoskuste, kultuurilise ettevõtluse, muusikafilosoofia ja muusika turustamise kohta. Spetsialisatsioonid: • Klassikaline muusika (instrumentaal / laul) • Pop (instrumentaal / laul) • Jazz (instrumentaal / laul) • muusikaline teater • Muusika teooria • Kompositsioon / korraldamine (klassikaline / džäss / pop) • juhendamine... [-]

Holland Tilburg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Fontys University of Applied Sciences

Linnade kujundaja põhipädevus on võime kujundada ruumilisi tingimusi, mis hõlbustavad mitmekesiseid ja dünaamilisi linnaprogramme ja linnakeskkonda, järgides saidi ja ühi ... [+]

Mida meilt oodata?

Selle magistriõppe hariduskontseptsioon on ainulaadne; haridus koos töötamisega erialases praktikas. See samaaegne haridus pakub üliõpilaste kogemusi ja haridust väljaspool koolide õppekava, mis on nende erialaseks kujundamiseks olulised linnaplaneerijatena. Lisaks on Akadeemia ise tegelike sidusrühmade ruumiliste ülesannete laboratoorium. Meie juhendajad on eri valdkondade spetsialistid, kuid kõik on tugevalt seotud. Disaintuba on magistriõppe keskus. Stuudios on õpilastel koolitatud rakendada erinevaid oskusi ja meetodeid üha keerukamate ruumiprobleemide sünteetilise kujundamise ettepanekute ülevõtmiseks. Stuudioülesanded on alati seotud kaasaegsete ühiskondade keerukusega ning hõlmavad sotsiaalseid, kultuurilisi, poliitilisi, majanduslikke ja tehnoloogilisi parameetreid.... [-]

Holland Tilburg
September 2019
Inglise
Osakoormus
48 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Rachelsmolen 1, 5612 MA Eindhoven Postbus 347, 5600 AH
Eindhoven, North Brabant, Holland
Address
Bs. Zwijsenstraat 11
Tilburg, North Brabant, Holland
Address
Tegelseweg 255
Venlo, Limburg, Holland