Hotelschool The Hague

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Sisestage Hotelschool The Hague uksed ja sisestage üks maailma kõige erilisemaid ülikoole.

Me oleme uhked selle üle, et Hotelschool The Hague on üks viimaseid iseseisva ülikoolide rakenduskõrgkoolide Hollandis . Hospitality Hotelschool The Hague loodi ja rahastati 1929. aastal külalislahkuse tööstuses, et luua keskne koht, kus tööstuspartnerid saaksid saada ja jagada uut teadmisi, oskusi ja teadmisi. Alates selle loomisest on Hotelschool saanud rahvusvaheline kool, mis on spetsialiseerunud külalislahkuse juhtimisele ja pakub 4-aastase bakalaureusekraadi hotellindusjuhtimise alal. See kraadiõpe on saadaval ka kiirendatud rahvusvahelise kiirreageerimisprogrammi raames.

Alates sihtasutuse ligi 90 aastat tagasi on hotellikool muutunud suuremaks, rahvusvahelisemaks ja professionaalsemaks. Kuid originaalsed põhimõtted jäid samaks, nagu keskendumine külalislahkusele ja tugev side tööstusega. Ka hotelli kooli põhitegevus jäi samale tasemele; keskus, kus külalislahkuse teadmised ja oskused on komplekteeritud, välja töötatud, uuritud, jagatud ja edastatud nii realistlik kui võimalik, et valmistada ette noortele külalislahkuse juhtimise talente edukaks karjääriks ettevõttes. Hospitality Hotelschool The Hague , Hospitality südames.

6247_DSC_0306brightened.jpg

Hotelschool The Hague on rohkem koolitust kui silma peal. Olete teretulnud meie hotellidest

Meil on ka üks juhtivaid külalislahkuse uurimiskeskusi, kus korraldame külalislahkustööstuses uuendusi. Meie konsultatsioon

6229_HTH-juli2013-92.jpg

Juhtimine

HBO nõukogu peaassamblee koostas 2006. aastal juhtimiskood. Hotelschool The Hague võttis selle koodi vastu. Kood koosneb muu hulgas hea valitsemistava eeskirjadest. Sellel on ka sätted ja eeskirjad haridus- ja teadusringkondade sidusrühmade järelevalve ja kaasamise kohta.

Põhikiri

Stichtingi Hotelschool The Hague põhikiri Hotelschool The Hague sätestab sihtasutuse põhireeglid ja sätted. See kirjeldab kooli eesmärke ja põhikirju ning direktorite nõukogu ja usaldusisikute ülesandeid ja ülesandeid.

6231__DSC2851.JPG

Strateegiline nägemus

Hotelschool The Hague tugevdab oma sidemeid oma külalislahkuse õpilaste, töötajate, vilistlaste ja tööstusega. Strateegilises visioonis 2012-2018 keskendub Hotelschool The Hague nendele põhiküsimustele:

 • hariduse intensiivistamine
 • tugevamad suhted tööstusega
 • rahvusvahelistumine

  6222_HTH-juli2013-31.jpg

  Meie väärtused

Pärast aastaid meie praeguste üliõpilaste, õppejõudude ja juhtide uurimisel ja nendega konsulteerimisel tutvustasime hiljuti Hotelschool The Hague . See on väärtuspõhine eetikakood, mille meid meie poolt loonud. See tähendab, et meie väärtused on südametunnistuses mitte ainult peaspetsiifilised, rõhutades meie identiteeti ja kultuuri, meie missiooni ja nägemust, ja mitte vähem, meie kirge tööstusele, mis vajab mitte ainult kõrge pädevuse, vaid ka suurepärase iseloomu juhte. Meie väärtused ahvatlevad inimese isikliku vastutuse ja moraalse pädevuse eest, kutsudes kõiki meie kogukonna inimesi üles tegema usaldusväärseid moraalseid otsuseid, mis põhinevad väärtustel, mida me kõik suudame tuvastada.

Väärtuste toetuseks oleme loonud manifesti meie õpilastele, õppejõududele ja juhtidele, kes pakuvad meile kõigile oma tegevuste ja käitumistega põhja tähte. Meie väärtused on tähistatud kirjaga HOSPITALITY :

 • H - me oleme ausad
 • O- me oleme avatud
 • S - me oleme jätkusuutlikud
 • P - me oleme professionaalne
 • I - Me oleme aususe juhitud
 • T - me oleme läbipaistvad
 • A - Oleme suursaadikud
 • L - me oleme lojaalsed
 • I - Me oleme rahvusvaheline
 • T - Me oleme usaldusväärsed
 • Y - me oleme Jah-mõelnud

6224_HTH-juli2013-47.jpg

Asukohad

Haagis

Hotelschool The Hague

Address
Brusselselaan 2
2587 AH Haagis, Lõuna-Holland, Holland
Telefon
+31 70 351 2481

Amsterdam

Address
Jan Evertsenstraat 171

1057 BW Amsterdam, Põhja-Holland, Holland