International Business School the Hague

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Miks õppida IBSH ?

Rahvusvaheline kogemus

Haag on ilus ja rahvusvaheline linn, kus elavad Hollandi valitsus, parlament, Riigikohus ja Riiginõukogu, kuid mis on enamasti tuntud Rahvusvahelise Kriminaalkohtu, Rahvusvahelise Kriminaalkohtu ja ÜRO kohta. Lisaks on Haagi linn koduks rohkem kui 150 rahvusvahelisele organisatsioonile, mis teeb selle atraktiivseks kohaks õpilastele, kes soovivad jätkata rahvusvahelist ettevõtluskarjääri.Binnenhof castle (Dutch Parliament) background with the Hofvijver lake against a background of skyscrapers and blue cloudy sky, Hague (Den Haag), Netherlands

Ilus ja sõbralik koht elamiseks

Haagis on turvaline ja kaasaegne linn, kus on hea kombinatsioon rahvusvahelistest expatsidest, diplomaatidest ja Hollandi kohalikest elanikest. Kuigi Haagi ametlik keel on hollandi keel, on paljud külastajad leidnud, et hollandi keel on inglise keele tugev käsk, mis teeb eriti tervitades integreerimise.

Haag, nagu paljud Hollandi linnad, on täis parke, muuseume, kunstigaleriisid, kohvikuid ja muidugi jalgrattateid! Madalmaade transpordisüsteem on üks maailma parimaid, mis tähendab, et teil on lihtne ja usaldusväärne juurdepääs kogu riigi linnadele, sealhulgas Amsterdami, Rotterdami, Groningeni ja paljudele teistele.

Kvaliteetne ja intensiivne programm

Meie bakalaureuseõppe programmid on ainulaadselt loodud selleks, et valmistada teid liidriks valitud valdkonnas. See tähendab, et saate hariduse akadeemilistelt ekspertidelt, kes uurivad praeguseid ja tulevasi äritegevuse väljakutseid. Õpid tööstuse spetsialistidelt, kes on kohapeal ja valdkonnas, kes tegelevad tänase äri probleemidega. Lisaks tõukab meie õppekava teid nii akadeemiliselt kui ka professionaalselt, et pakkuda tipptasemel tulemusi, mis valmistavad teid lõpuks teie karjääri ette.

54343_DSC_0610.JPGInternational Business School the Hague asuv International Business School the Hague ( IBSH ) on täiesti uus, Hollandis asutatud ja Haagi linnas asuv innovatiivne ärikool. IBSH on erinevalt paljudest teistest ärikoolidest selles, et ta on spetsiaalselt välja töötanud oma doktorikraadi, magistri- ja bakalaureuseõppe programmid, et väljakutse oma õpilastele saada paremaid ärijuhte. IBSH pakub kuut programmi. Kolme (3) põhjust, miks siin õppida:

  • Rahvusvaheline kogemus;
  • Ilus ja teretulnud koht elamiseks; ja
  • Kvaliteetne ja intensiivne programm.

54342_DSC_0616.JPGRisk Management Work process.Picture Trader working Market Report Document Touching Screen Tablet.Using Worldwide Graphic Icons,Stock Exchange Report.Business Project Startup.Horizontal,Flares Effect

Umbes

IBSH on seaduslikult asutatud kõrgkool ja pakub bakalaureusekraadiprogramme ärijuhtimises, panganduses ja finantsasutuses, raamatupidamises ja rahanduses. Pärast järgmiste aastate hoolikat hindamist tutvustatakse kraadiõppe kursusi. Juhtkond kavandab ka valitud valdkondades kohandatud ja kohandatud koolituskursuste tutvustamist. Järgnevatel aastatel võiks osalise tööajaga bakalaureuse- ja magistriõppe programme rakendada, et rahuldada hõivatud töölisklassi inimesi, kes elavad Haagi linnas ja selle ümbruses. 54341_DSC_0607.JPG

Karjäär

IBSH nägemus „Dünaamiliste liidrite loomine” on õpilaste harimine erinevatest keerukustest, mida maailma ettevõtted lähi- ja kauges tulevikus silmitsi seisavad. IBSH usub, et tulevaste suundumuste ja uuenduslike algatuste kindla haaramisega suudab ta üliõpilastele pakkuda väga asjakohast ja sisukat sisu viisil, mis valmistab neid kõige paremini juhtivatele rollidele oma vastavas valdkonnas. Dünaamiline liider on inimene, kes mõistab terviklikku pilti ja võib teha keerulisi aegu otsustavaid otsuseid.The leader of the business people giving a speech in a conference room.

Asukohad

Haagis

Address
Rijswijkseweg 60, 2516 EH
Haagis, Lõuna-Holland, Holland