IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

IHS-i kohta

1958. aastal asutatud IHS on Rotterdami Erasmuse ülikooli asutatud rahvusvaheline elamumajanduse ja linnaarengu instituut. Rohkem kui 60 aastat on meie missiooniks olnud arendada inim- ja institutsionaalset suutlikkust, vähendada vaesust ja parandada linnade elukvaliteeti. Pakume magistri-, doktoriõppe- ja lühikursuste programme erinevatel linnateemadel, sealhulgas sotsiaal-ruumiline dünaamika planeerimisel, kliimamuutustele vastupanu, kohalikud majandusinnovatsioonid, eluase inimõiguste ja soolise võrdõiguslikkuse seisukohast, jätkusuutlikkus ja rohelised linnad (infrastruktuur, energia ja vesi), maa seadus ja rahandus ning loodusvarade taastav majandamine.

120113_commonstudentheaderErasmus.jpg

Õpetamise ja õppimise meetodid

Meie õpetamis- ja õppimismeetodid on seotud ainulaadse IHS-lähenemisega, mis hõlmab hariduse, nõustamise ja uurimistöö vastastikust täiendamist. IHS-lähenemisviisi eesmärk on õpetada õpilasi looma mitmemõõtmelisi lahendusi vaesuse vähendamiseks ja linnade elukvaliteedi parandamiseks. Meie akadeemiline personal on alati kaasatud rahvusvahelistesse õppe- ja koolitusmissioonidesse, töötades pidevalt uuenduslike linnalahenduste väljatöötamise suunas. Oleme uhked oma interdistsiplinaarse lähenemisviisi üle haridusele, mille kaudu tagame reaalsete eluga seotud linnaprobleemide lahendamise ja lahenduste käsitlemise meie õppekavas.

120112_Renownedprofessors.jpg

Juhendajad

IHS teeb linnaarengu valdkonnas koostööd globaalsete liidritega, sealhulgas ÜRO elupaikade, linnade liidu ja ICLEI-ga. IHS teeb koostööd ka Hollandi ja kogu maailma juhtivate Hollandi ülikoolidega, et anda põhjalik ülevaade linnaarendusest. Amsterdam, Groningen ja TU-Delft on mõned ülikoolid, mis peavad külalisloenguid linna kaubamärgi kujundamise, linnaökonoomika, logistika, transpordi ja muinsuskaitse alal. See on vaid väike valik täiendavatest akadeemilistest ressurssidest, mida IHS meie üliõpilastele igal aastal pakub.

Õpilased

IHS-i klassiruum koosneb keskmisest tasemest professionaalidest, kellel on rikkalikke ja mitmekesiseid kogemusi enam kui 45 riigist. Tüüpiline taust hõlmab arhitektuuri, inseneriteadusi, planeerimist, majandust, ühiskonnaõpetust, keskkonnateadust ja elamumajandust.

IHSi lõpetanud on andnud tohutu panuse meie missiooni täitmisse vähendada vaesust ja parandada elukvaliteeti kogu maailma linnades. Edasi astuvad nad erinevatel ametikohtadel era-, valitsus- ja akadeemilises sektoris. Siin on mõned näited meie lõpetajate võetud seisukohtadest:

● Projektijuhi ringmajandus Philipsis

● UN-Habitat linnajuhtimise ja poliitika spetsialist

● Aasia Arengupanga arhitektuurikonsultant

● GIZi ruumilise planeerimise nõustaja

● kohaliku omavalitsuse ja regionaalarengu ministeeriumi vaneminspektor

● Keskkonnasäästliku transpordi ja kliimamuutuste keskuse direktor

● Pontificia Universidad Javeriana täisprofessor

120110_getadiplomafromatop100university.jpg

Linn

IHS asub Erasmuse ülikooli ülikoolilinnas Woudesteinis , ikoonilises Rotterdami linnas. Julge arhitektuuristiil, teedrajav linnaplaneerimine ja kuulus mitmekultuuriline elanikkond on tõttanud Rotterdami linnamaailmas innovatsiooni ja viljelemise esirinnas. IHS on uhke oma Rotterdami ajaloo üle, aidates linna üles ehitada ja leiutada pärast Teise maailmasõja põhjustatud laastamistööd. Muljetavaldava silueti taustal on Rotterdam täidetud suurepäraste kohalike ja rahvusvaheliste transpordiühendustega, mis teeb sellest ideaalse baasi uurimaks kõike, mida Holland ja ülejäänud Euroopa pakuvad. Seal on hästi ühendatud transpordisüsteemid ja ohutud jalgrattateed, mis teeb linnas ringi sõitmise väga nauditavaks. See on linn, mida mitmekesistatakse 175 erinevast rahvusest ja mis koosneb 600 000 Rotterdami elanikust. Lisaks on inglise keele õppimine Hollandi haridussüsteemis kohustuslik, mis tähendab, et peaaegu kogu riik on võimeline inglise keelt rääkima! „Teeme ära” on selle fantastilise linna kasvu toetav visioon, mida illustreerib sulandumine sadama, Rotterdami linna ja Rotterdami Erasmuse ülikooli vahel.

120109_Resized_Girlsoncampusfromtheback.jpg

Sisseastujale

Alates iga aasta 1. oktoobrist võite hakata kandideerima meie magistriõppesse. Sissepääsunõuete kohta lisateabe saamiseks külastage meie veebisaiti siin .

Aastal õpetatavad programmid

Inglise

Asukohad

Rotterdam

Institute For Housing and Urban Development Studies, IHS, Erasmus University Rotterdam

Address
Burgemeester Oudlaan 50
Mandevile, 14th floor
3062 PA Rotterdam, Lõuna-Holland, Holland
Telefon
+ 31 10 408 9825